Νέα

«Δωρεάν» vs πληρωμένος έρωτας – Μία χρηματοοικονομική προσέγγιση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 450
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Πεταγομαι σαν την τσουτσου, αλλα αυτο που εχω ακουσει απο φίλο μου που πηγαινε συχνα σε μπουρδελα/call girls κλπ, ειναι οτι με κανονικες γκομενες κόλαγε γιατι τον αγχωναν οι προσδοκίες της κοπελας. Θελω να πω, στην εκδιδόμενη και τιποτα να μην κανεις για παρτη της δε θα σε κατακρινει.Ισα ισα, και την ελαχιστη προσπάθεια να κανεις για τη δικη της ικανοποιηση κάπως θα εκτιμηθει. Σε κανονική γκομενα ομως οι απαιτησεις ειναι περισσότερες, αρα και το αγχος για το αν θα εισαι "καλος",αν θα ερθει σε οργασμο κλπ.Καπως ετσι τελος παντων.
Το καλο ειναι οτι οποια ικανοποιηση δινεις,την παιρνεις εις τριπλουν. :rockon:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Πεταγομαι σαν την τσουτσου, αλλα αυτο που εχω ακουσει απο φίλο μου που πηγαινε συχνα σε μπουρδελα/call girls κλπ, ειναι οτι με κανονικες γκομενες κόλαγε γιατι τον αγχωναν οι προσδοκίες της κοπελας. Θελω να πω, στην εκδιδόμενη και τιποτα να μην κανεις για παρτη της δε θα σε κατακρινει.Ισα ισα, και την ελαχιστη προσπάθεια να κανεις για τη δικη της ικανοποιηση κάπως θα εκτιμηθει. Σε κανονική γκομενα ομως οι απαιτησεις ειναι περισσότερες, αρα και το αγχος για το αν θα εισαι "καλος",αν θα ερθει σε οργασμο κλπ.Καπως ετσι τελος παντων.
ΝΟΤ. :grin:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Πεταγομαι σαν την τσουτσου, αλλα αυτο που εχω ακουσει απο φίλο μου που πηγαινε συχνα σε μπουρδελα/call girls κλπ, ειναι οτι με κανονικες γκομενες κόλαγε γιατι τον αγχωναν οι προσδοκίες της κοπελας. Θελω να πω, στην εκδιδόμενη και τιποτα να μην κανεις για παρτη της δε θα σε κατακρινει.Ισα ισα, και την ελαχιστη προσπάθεια να κανεις για τη δικη της ικανοποιηση κάπως θα εκτιμηθει. Σε κανονική γκομενα ομως οι απαιτησεις ειναι περισσότερες, αρα και το αγχος για το αν θα εισαι "καλος",αν θα ερθει σε οργασμο κλπ.Καπως ετσι τελος παντων.
Καμία σχέση.Σε "κανονική" γκόμενα δεν είναι οι "απαιτήσεις" της που σε κομπλάρουν να το πω έτσι αλλά το ότι είναι συνήθως άσχετη σε σχέση με την επαγγελματία.

Όταν ας πούμε εγώ έχω πάει με 500 πουτάνες οι οποίες το "κατέχουν" το σπορ μια κοπελίτσα 25 χρονών που άντε να χει πάει και με 10 τι να μου κάνει στο κρεββάτι? :2funny:
 

Μαρκέλλα

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1

Καλα, κοιτα εμπειρια δεν εχω, αλλα φανταζομαι εστω και θεωρητικά, οτι αν της φερθεις σαν ανθρωπος και δε μπεις μεσα και την αρχισεις στο νταπα ντουπα κατευθειαν, κάαααποια διαφορα δεν κάνει? Μπα? Δεν εννοω οτι θα χυσει(αυτο πραγματικα πιστευω πρεπει να γινεται 1 στις 1000), αλλα εστω να εκτιμηθει λιγο. Οχι?
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Ειλικρινα, δεν το παιζω ουτε ο σουπερ hitman ουτε οτι εχω γαμησει απειρες.

Απλα χρειαζεται να εισαι ο εαυτο σου. ΤΟυλαχιστον εγω ετσι συμπεριφερομαι. Και για να συνεχισω αυτο που ειπες περι ανασφαλειας, ΙΣΩΣ το γεγονος οτι δεν νιωθω ανασφαλεις να βγαινει αυτο στα γκομενακια και να γουσταρουν. Μια γκομενα προχθες μου λεει δειχνεις πολυ ανετος, φαινεται το κανεις συχνα να προσσεγιζεις (να την πεφτεις εννοουσε αλλα το εθεσε πιο ηπια) γυναικες, και τις απαντησα την αληθεια οτι δεν ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα. Εγω οπως το εχω εκλαβει ως αναφορα στο ατομο ΜΟΥ, πιστευω ειναι αυτο που εθεσες το ζητημα της ανασφγαλειας που δεν το εχω. Λογω υψους (τι λες Μαρκελα?? γουσταρουν τα κοντυτερα σε υψος γκομενακια τους ψηλους ?? ;) ;) :-* :-*) ???  :2funny: :2funny:

 

Μαρκέλλα

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Καμία σχέση.Σε "κανονική" γκόμενα δεν είναι οι "απαιτήσεις" της που σε κομπλάρουν να το πω έτσι αλλά το ότι είναι συνήθως άσχετη σε σχέση με την επαγγελματία.

Όταν ας πούμε εγώ έχω πάει με 500 πουτάνες οι οποίες το "κατέχουν" το σπορ μια κοπελίτσα 25 χρονών που άντε να χει πάει και με 10 τι να μου κάνει στο κρεββάτι? :2funny:

Δεν ειναι ποσοτικο το θεμα baby. Αναλογα τη γκομενα ειναι. Και το ιδιο ειναι να σου τον ρουφαει και να καυλωνει με το να το κανει αγγαρεια?Οσο καλη ηθοποιος και να'ναι. Καλα, τωρα παει αλλου η συζητηση, οκ.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Δεν ειναι ποσοτικο το θεμα baby. Αναλογα τη γκομενα ειναι. Και το ιδιο ειναι να σου τον ρουφαει και να καυλωνει με το να το κανει αγγαρεια?Οσο καλη ηθοποιος και να'ναι. Καλα, τωρα παει αλλου η συζητηση, οκ.
"baby" πίστεψέ με άλλο 500 κι άλλο 50. ;)

Ανάλογα τη γκόμενα συμφωνώ αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω πετύχει "κανονική" γκόμενα καλύτερη στο σεξ από επαγγελματία. :)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Καλα, κοιτα εμπειρια δεν εχω, αλλα φανταζομαι εστω και θεωρητικά, οτι αν της φερθεις σαν ανθρωπος και δε μπεις μεσα και την αρχισεις στο νταπα ντουπα κατευθειαν, κάαααποια διαφορα δεν κάνει? Μπα? Δεν εννοω οτι θα χυσει(αυτο πραγματικα πιστευω πρεπει να γινεται 1 στις 1000), αλλα εστω να εκτιμηθει λιγο. Οχι?
Δεν ειναι απαραίτητο να εκτιμηθεί αυτό λεω.Οχι στα μπουρδελα αλλά σε call girs,μασαζ και λοιπά χύνουν πολλές από πολλούς και πολλές φορές.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Μη της τα δώσει πριν... :grin:

Εντάξει υπερβολές,απλώς για μας τους τσαρκαδόρους από κάποιο σημείο η διέγερση είναι πιο δύσκολη.Όταν έχεις πηδήξει τόσες γυναίκες μια "νορμάλ" κοπέλα σε ερεθίζει δυσκολότερα.
Ακόμα χειρότερο... :grin:        Θα τα πάρει και θα φύγει και δεν θα την πηδήξει... :grin:

Καταλαβαίνω τι εννοείς... ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ακόμα χειρότερο... :grin:        Θα τα πάρει και θα φύγει και δεν θα την πηδήξει... :grin:

Καταλαβαίνω τι εννοείς... ;)
Σ αυτη την κατηγορια ανηκει ο συζυγοs......Πηδηξει, δεν πηδηξει τα λεφτα θα τα σκασει  :grin:
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Καμία σχέση.Σε "κανονική" γκόμενα δεν είναι οι "απαιτήσεις" της που σε κομπλάρουν να το πω έτσι αλλά το ότι είναι συνήθως άσχετη σε σχέση με την επαγγελματία.

Όταν ας πούμε εγώ έχω πάει με 500 πουτάνες οι οποίες το "κατέχουν" το σπορ μια κοπελίτσα 25 χρονών που άντε να χει πάει και με 10 τι να μου κάνει στο κρεββάτι? :2funny:
Ε πρεπει να εισαι καλιτεχνης.Να το πλασεις το μωρο και απο εκει που ειναι αγουρο και αβγαλτο να το κανεις
σε λιγες μερες να τα δινει ολα..Αν δεν εχεις την υπομονη και την καυλα να το εκπαιδευσεις,ε τοτε δεν ασχολεισαι.
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
341
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
1
Ειδα αυτο το ξεχασμενο θρεντ του 14 και ειπα να πω και εγω την μλκια μου, ετσι απλα για την καταγραφη. Διαβασα την αρχικη διατυπωση και περασσα γρηγορα τις περισσοτερες σελιδες. Οπωτε εαν μου διαφευγει κατι δειξτε κατανοηση, Την συγκεκριμενη σκεψη την εχω κανει και εγω απειρες φορες. Παλια μαλιστα διατηρουσα και ενα εξελακι ετσι για την πλακα που κρατουσα για το εξοδολογιο μου γενικα και τελικα απο εκει με μια ακομα στηλη με τα γαμησα, μπορουσα να κανω μια διαιρεση και να βλεπω που πανε τα πραματα. Εποχες 2005-2010 μιλαμε. Το κοστος εβγαινε περιπου 30 ευρω το γαμησι μεσοσταθμικα καθως ειχα 4 γκομενες (1 σχεση στην αθηνα και 2 εχτραδακια στην περιοχη εργασιας+ 1 αθηνα εξτραδακι). Σρο κοστολογιο ειναι μεσα φαγητα ποτα ξενοδοχια (ακομα και γκαρδονιερα που νοικιασα μετα στην αθηνα ιδιο με ξενοδοχιο εβγαινε το κοστος ανα γαμησι καθως εβλεπα το εξτραδακι 2-3 φορες την εβδομαδα) μεσα στο κοστος πρεπει να μπουν τηλεφωνηματα, βενζινες και φαγητα ποτα στην αρχη τουλαχιστον μετα καφεδες η τπτ.

Τωρα κανω την ζωη του μπουρδελιαρη, ζω με την μανα μου τον χειμωνα οποτε ολα ειναι τσεπατα, δεν βγαινω απο το σπιτι για καφεδες και μαλακιες και κραταω τα λεφτα μου για τις τανες, δινω περιπου 2 πιπες την εβδομαδα 2*20=40 *4=160 /μηνα και ενα γαμησακι σε αλλο στανταρακι στο χωρο της ανα 2 εβδομαδες περιπου 80 τον μηνα + 60αρι αν παρω τπτ καινουργιο/ εχτρα προργαμμα (πχ κωλο)  ετσι για δοκιμη περιπου βγαινουν 300 ευρω τον μηνα και κατω. Εχω κοψει την μαλακια σχεδον, καθως το στανταρακι της πιπας ειναι γειτωνησα και συνηθως ερχεται με μηνυμα σπιτι οταν βλεπω τσοντουλα χτυπα τον ρουφα και φευγει. Και με τις τανες εχω φαει αρκετες φολες αλλα τελικα εφτασα σε ενα επιπεδο να εχω ενα καλο VFM.

Γιατι ετσι? Ε ειπα να δοκιμασω. Και γκομενα να ειχα πιστευω ενα 300αρι τον μηνα σε φαγητα καφεδες κανα δωρακι βολτες εκδρομες θα μου εφευγε. ΤΟ προβλημα μου ειναι πως εχω βαρεθει το καμακι η να το πω αλλιως δεν εχει βρεθει καμια που να μπορω να της μιλησω παραπανω απο 10 λεπτα. Ειμαι περιεργος υποχωνδριος ατυχος? Δεν ξερω.. Τεσπα. ΤΗν φαση ερωτευομαι δεν υπολογιζω το χρημα σε εξοδα μετακινησης τηλεφωνου, ταξιδιων διαμονης (εστω και μισα μισα) ακομα και ΣΥΖΩ (εστω και μισα μισα) το εχω δει δεν πεφτει κατω απο το 300αρι τον μηνα.

Και για να βαλω και τα πραγματα στην θεση τους. Εχω ερωτευθει, και η κοπελα που ειμασταν τοτε μαζι, παρα πολυ ομορφη και παρα πολυ εξυπνη (συζησαμε μετα) το αισθημα της καψουρας ειναι αναντικαταστατο (τουλαχιστον για μια φορα στην ζωη καποιου) οπως και τα λυσαλεα κρεβατια που καναμε επι 48 ωρων(νομιζω ειχαμε φτασει στο σημειο μονο που κοιταζομασταν να γκαβλωνουμε και να σκιζομαστε με αντιδραση σαν τα σκυλια του παβλοφ). Μετα το καναμε μια φορα την εβδομαδα και αυτο με πολυ τραβηγμα απο την μερια μου και μετα μια φορα τον μηνα (οχι δν με κερατωνε, μπορει να με βαρεθηκε μετα απο 2 χρονια δν ξερω, το παρατησα και εγω το θεμα την χωρησα κλαματα κτλ και μετα μονος ).

Συμπερασμα δικο μου, τα συναισθηματα δεν ποσοτικοποιουνται ουτε μπορουν καν να προσεγιστουν (μαζι και αυτα της υπερτατης καβλας του να γινεσαι πραγματικα ενα με καποιον), εαν αυτα ΔΕΝ υπαρχουν η φθηρωνται, VFM ειναι οι πουτανες.

ΥΓ σορρυ εαν ειπα πολλα προσωπικα και κουρασα μερικους.
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
38
Πόντοι
6
Αν γνωριζε καποιος μια γυναικα της φυλης στον δρομο ντυμενη βαμενη φτιαγμενη .......θα του καθοταν με ενα εικοσαρικο???ΟΧΙ ,ειναι πολυσηζητημενο το θεμα,και παντα καταληγουμε στον πληρωμενο ερωτα ,ενα σημαντικο επισης θεμα ειναι να αρεσεις σε μια γυναικα να την βρισκει μαζι σου κατι που δεν εχεις να αντιμετωπισεις στον πληρωμενο ερωτα,περισσοτερο απο ολα παντως ειναι το αγχος σε ενα καμακι ,πρεπει να σκεφτεις ενα σωρο μαλακιες να γινεσαι πιθανον και γελοιος κανοντας τον καραγκιοζη προκειμενου να την πεισεις με αμφιβολο αποτελεσμα,και ρωτω γιατι ολα αυτα ???σε ορισμενους μπορει να βγαινει φτηνοτερα να βγαζουν γκομενα οκ ενταξει ,αλλα οπως εγραψαν αλλοι το μη  σπασιμο αρχιδιων ανεκτιμητο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom