Νέα

«Δωρεάν» vs πληρωμένος έρωτας – Μία χρηματοοικονομική προσέγγιση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 450
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
βεβαιως μιλαω εκ πειρας.μιλαω επισης και για τη πειρα που εχουν αποκτησει και αλλοι φιλοι μου οι οποιοι χτιζαν και τους οχτω κοιλιακους για πανω απο 2 χρονια και πηραν τα αρχιδια τους.για την αγαμια φταινε μονο οι γυναικες

Ρε παίχτη οι κοιλιακοί είναι σίγουρα χρήσιμοι, αλλά ακόμα πιο σίγουρα όχι επαρκείς!
Για τον άντρα η εμφάνιση δεν είναι το πρωτεύον, χρειάζεται πρωτίστως η "προσωπικότητα" με ότι αυτό σημαίνει.
Το πως σημαίνει ΚΑΙ οικονομική άνεση είναι αλήθεια αλλά, πίστεψέ με, ούτε κι αυτή φτάνει από μόνη της...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ρε παίχτη οι κοιλιακοί είναι σίγουρα χρήσιμοι, αλλά ακόμα πιο σίγουρα όχι επαρκείς!
Για τον άντρα η εμφάνιση δεν είναι το πρωτεύον, χρειάζεται πρωτίστως η "προσωπικότητα" με ότι αυτό σημαίνει.
Το πως σημαίνει ΚΑΙ οικονομική άνεση είναι αλήθεια, αλλά πίστεψέ με, ούτε κι αυτή φτάνει από μόνη της...
μια χαρα φτανει μονο του το χρημα.χεστηκαν οι περισσοτερες για την προσωπικοτητα
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166

Σπίτι μίλα μου για ποίηση  :tits:

images
 

Μαρκέλλα

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
κλασικη γυναικα.περιμενει πατημα για να εκδικηθει.αυτον που της ειπε την αληθεια καταμουτρα

Δεν ειμαι εκδικητικός τυπος, ουτε μου αρεσει να γελαω εις βαρος αλλων, μην το παίρνεις ετσι! Αλλα ρε φιλε, οταν λες τετοιες ακρότητες με τοση σιγουρια ενω δεν εχεις εμπειρια ειναι λίγο εξυμωρο, πως να το κανουμε.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Δεν ειμαι εκδικητικός τυπος, ουτε μου αρεσει να γελαω εις βαρος αλλων, μην το παίρνεις ετσι! Αλλα ρε φιλε, οταν λες τετοιες ακρότητες με τοση σιγουρια ενω δεν εχεις εμπειρια ειναι λίγο εξυμωρο, πως να το κανουμε.
εχω εμπειρια.παρατηρω τι γινεται τριγυρω μου.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
μια χαρα φτανει μονο του το χρημα.χεστηκαν οι περισσοτερες για την προσωπικοτητα

Η γνώμη σου αυτή προέρχεται από προσωπική εμπειρία ή οι φίλοι σου στο είπαν κι αυτό; :)

Αν έχεις μόνο χρήμα κι είσαι κατάφωρα μαλάκας κι η πιο χαζή γκόμενα θα σε πάρει χαμπάρι και το μόνο που θα καταφέρεις θα είναι να στα τρώει σαν κορόιδο! Ο.Κ. μπορεί να την πηδήσεις, αλλά και πάλι για μαλάκα θα σ' έχει...
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Έλα σπίτι να σου απαγγείλω ποιηση. Αν δε σ αρέσει ντύνεσαι και φεύγεις  :)

Στο θεματάκι μας δεν έβαλες τίποτα μωρή  :s&m_1:


ρίχνω κάτι πάνω μου κ έρχομαι  :grin:
http://[URL unfurl="true"]www.zougla.gr/file.ashx?fid=880278[/img[/URL]]

έχω να πω ότι είναι εξαιρετικά δύσκολο τάσκ να ποσταρεις σ αυτό το θέμα ον τόπικ , ανώμαλε  :2funny:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Η γνώμη σου αυτή προέρχεται από προσωπική εμπειρία ή οι φίλοι σου στο είπαν κι αυτό; :)

Αν έχεις μόνο χρήμα κι είσαι κατάφωρα μαλάκας κι η πιο χαζή γκόμενα θα σε πάρει χαμπάρι και το μόνο που θα καταφέρεις θα είναι να στα τρώει σαν κορόιδο! Ο.Κ. μπορεί να την πηδήσεις, αλλά και πάλι για μαλάκα θα σ' έχει...


Δεν τα ξες καλά ! παρατήρα να αποκτήσεις εμπειρία  :grin:
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Δωστε απλετα το σπερμα σας στα καυλιαρικα θηλυκα....
Στις υπολοιπες ανεραστες ΤΣΟΥ..!!!!!!!!


Σπερμα μονο στις καυλιαρες γυναικες...κερασμα στο στομα  ;)

;) ;)
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Η γνώμη σου αυτή προέρχεται από προσωπική εμπειρία ή οι φίλοι σου στο είπαν κι αυτό; :)

Αν έχεις μόνο χρήμα κι είσαι κατάφωρα μαλάκας κι η πιο χαζή γκόμενα θα σε πάρει χαμπάρι και το μόνο που θα καταφέρεις θα είναι να στα τρώει σαν κορόιδο! Ο.Κ. μπορεί να την πηδήσεις, αλλά και πάλι για μαλάκα θα σ' έχει...
φιλε μου.δεν τις ξερεις καλα τις γυναικες.ξερεις ποσες θα χωριζαν τους αντρες τους για να ειναι διπλα στον μπεκαμι. Πιστευεις δηλαδη οτι ενθουσιαστικαν απο ενα χαρακτηρα που δεν γνωρισαν ποτε.ενα τοπι βαραει ο ανθρωπος απο εδω και απο εκει.παρολα αυτα οι γυναικες τον γουσταρουν τρελα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom