Νέα

«Δωρεάν» vs πληρωμένος έρωτας – Μία χρηματοοικονομική προσέγγιση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 450
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ποια ρούχα έχουν ετικέτες και πότε τις βλέπεις?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
φιλε μου.δεν τις ξερεις καλα τις γυναικες.ξερεις ποσες θα χωριζαν τους αντρες τους για να ειναι διπλα στον μπεκαμι. Πιστευεις δηλαδη οτι ενθουσιαστικαν απο ενα χαρακτηρα που δεν γνωρισαν ποτε.ενα τοπι βαραει ο ανθρωπος απο εδω και απο εκει.παρολα αυτα οι γυναικες τον γουσταρουν τρελα

Ρε φίλε μην γενικεύεις! Όλοι οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι, ακόμα κι οι γυναίκες ξέρεις. :)

Ας πούμε αυτό που κάνει αυτό το νούμερο που έχει γκόμενο τον Κοντομηνά π.χ. λίγες θα μπορούσαν να το κάνουν!
Είναι και λίγο "λειψή" αυτή βέβαια και βοηθάει η χαζομάρα εν προκειμένω. :cheesy:
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
σαλαγατα τα προβατα.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Μαρκέλλα

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μου.δεν τις ξερεις καλα τις γυναικες.ξερεις ποσες θα χωριζαν τους αντρες τους για να ειναι διπλα στον μπεκαμι. Πιστευεις δηλαδη οτι ενθουσιαστικαν απο ενα χαρακτηρα που δεν γνωρισαν ποτε.ενα τοπι βαραει ο ανθρωπος απο εδω και απο εκει.παρολα αυτα οι γυναικες τον γουσταρουν τρελα

Εχμ....σορρυ αλλα τον Μπεκαμ τον γουσταρουν επειδη ειναι ωραιος αντρας(οχι τοσο του γουστου μου αλλα αντικειμενικά ωραιος), οχι επειδη κλοτσάει το τόπι, ουτε για τα λεφτα. Να σε ρωτησω κατι, πόσων χρονων εισαι?
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ρε φίλε μην γενικεύεις! Όλοι οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι, ακόμα κι οι γυναίκες ξέρεις. :)

Ας πούμε αυτό που κάνει αυτό το νούμερο που έχει γκόμενο τον Κοντομηνά π.χ. λίγες θα μπορούσαν να το κάνουν!
Είναι και λίγο "λειψή" αυτή βέβαια και βοηθάει η χαζομάρα εν προκειμένω. :cheesy:
το ξανθο λες μαλλον.δεν ξερω αν ειναι λειψη.παντως ειμαι σιγουρος οτι πολλες θα ηθελαν να ειναι στη θεση της
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εχμ....σορρυ αλλα τον Μπεκαμ τον γουσταρουν επειδη ειναι ωραιος αντρας(οχι τοσο του γουστου μου αλλα αντικειμενικά ωραιος), οχι επειδη κλοτσάει το τόπι, ουτε για τα λεφτα. Να σε ρωτησω κατι, πόσων χρονων εισαι?
εχω ποιο ωραιους φιλους απο αυτον οι οποιοι δεν εχουν καθολου απηχηση στις γυναικες.απλα ειναι διασημος και λεφτας..25 ειμαι
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Εχμ....σορρυ αλλα τον Μπεκαμ τον γουσταρουν επειδη ειναι ωραιος αντρας(οχι τοσο του γουστου μου αλλα αντικειμενικά ωραιος), οχι επειδη κλοτσάει το τόπι, ουτε για τα λεφτα. Να σε ρωτησω κατι, πόσων χρονων εισαι?

Επειδη ολοι κανουμε ερωτησεις...

και εγω σε ειχα ρωτησει ποσο υψος εχεις...αλλα δεν απαντησες.... ;) ;) ;) ;)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Εχμ....σορρυ αλλα τον Μπεκαμ τον γουσταρουν επειδη ειναι ωραιος αντρας(οχι τοσο του γουστου μου αλλα αντικειμενικά ωραιος), οχι επειδη κλοτσάει το τόπι, ουτε για τα λεφτα.
Όλα μαζι και μάλλον το ωραιος πάει στο τελος  μικρή.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
όσες γαμιόσουν δλδ σου ζήταγαν να τις παντρευτείς?  :headbang:


μπορει το παλικαρι να ειχε προσοντα δεν το ξερεις

James-Deen_510x317.jpg
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom