Νέα

«Δωρεάν» vs πληρωμένος έρωτας – Μία χρηματοοικονομική προσέγγιση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 450
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μαρκέλλα

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Όλα μαζι και μάλλον το ωραιος πάει στο τελος  μικρή.

Κι αλλοι ποδοσφαιριστες ειναι παμπλουτοι αλλα δε βλεπεις τις γκομενες να κανουν ετσι! Ελα τωρα!  
Κοιτα, οι διασημοι πανε σε άλλη κατηγορία η αληθεια ειναι! Πχ μου αρεσουν διαφοροι ηθοποιοι/τραγουδιστες που αντικειμενικα δεν τους θεωρω ωραιους, αλλα η περσόνα τους ειναι γοητευτικη. Αλλο αυτο.

1,67 - 1,68 ειμαι, καπου εκει βρε Village, λυσαξες!  :P  Σ'αρεσουν οι ψηλες ε?
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
No money no honey (αν και δεν λεγεται πολυ στα μερη μου...σαφεστατα εννοειται....!!)

Ειμαι εντος τοπικ ή να περασω απο τα customs?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Κι αλλοι ποδοσφαιριστες ειναι παμπλουτοι αλλα δε βλεπεις τις γκομενες να κανουν ετσι! Ελα τωρα! 
Κοιτα, οι διασημοι πανε σε άλλη κατηγορία η αληθεια ειναι! Πχ μου αρεσουν διαφοροι ηθοποιοι/τραγουδιστες που αντικειμενικα δεν τους θεωρω ωραιους, αλλα η περσόνα τους ειναι γοητευτικη. Αλλο αυτο.
Το ίδιο λέμε.Ο διασημος ειναι διάσημος και μετά ομορφοσ ή οχι.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
No money no honey (αν και δεν λεγεται πολυ στα μερη μου...σαφεστατα εννοειται....!!)

Ειμαι εντος τοπικ ή να περασω απο τα customs?
τα νεα παιδια να μην απελπιζονται.αν δεν μας θελουν αυτες στα τετοια μας.εχουμε τις πορνες μας και εμεις
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Κι αλλοι ποδοσφαιριστες ειναι παμπλουτοι αλλα δε βλεπεις τις γκομενες να κανουν ετσι! Ελα τωρα!  
Κοιτα, οι διασημοι πανε σε άλλη κατηγορία η αληθεια ειναι! Πχ μου αρεσουν διαφοροι ηθοποιοι/τραγουδιστες που αντικειμενικα δεν τους θεωρω ωραιους, αλλα η περσόνα τους ειναι γοητευτικη. Αλλο αυτο.

1,67 - 1,68 ειμαι, καπου εκει βρε Village, λυσαξες!  :P  Σ'αρεσουν οι ψηλες ε?

Look "αντιδραστικη" φατσα 20-30χρονων και 1,67 με 1,68 ..... ;)

Εχω ενα "μικρο" θεμα, το 1,94 υψος μου (δεν το επελεξα, δεν ειχε φραγμο ρε παιδι μου η αναπτυξη.... :2funny: :2funny: :2funny:) με εχει κανει να γουσταρω ψηλα γκομενακια... ;) ;) ;) ;) ;)

αλλα γουσταρω το στυλ σου μικρη... ;) ;) ;)
 

Μαρκέλλα

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Το ίδιο λέμε.Ο διασημος ειναι διάσημος και μετά ομορφοσ ή οχι.

Για μενα προσωπικά δεν ειναι η διασημότητα αυτη καθ'αυτη πάντως. Ισα ισα η γκλαμουριά και τα φωτα με ξενερωνουν και δεν τα ζηλευω καθολου. Ειναι ισως η γοητεια του ταλεντου, δεν ξερω....πχ σε αρκετες φασεις βρισκω hot τον Willem Dafoe, ο οποιος αντικειμενικά ειναι πολύ ασχημος το παραδεχομαι. Αλλα τον βρισκω σεξυ.

Village, τι καταρα κι αυτη αντρας 1,94 , μη σου τυχει  :P  Ειναι ενας φιλος μου στο υψος σου, μπορει και πιο ψηλος και τα εχει με μια κοπελα που ειναι 1,55. Οκ ειναι λίγο αστείο. Καλη καρδιά να'χει μωρε το κοριτσι  :P
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Για μενα προσωπικά δεν ειναι η διασημότητα αυτη καθ'αυτη πάντως. Ισα ισα η γκλαμουριά και τα φωτα με ξενερωνουν και δεν τα ζηλευω καθολου. Ειναι ισως η γοητεια του ταλεντου, δεν ξερω....πχ σε αρκετες φασεις βρισκω hot τον Willem Dafoe, ο οποιος αντικειμενικά ειναι πολύ ασχημος το παραδεχομαι. Αλλα τον βρισκω σεξυ.

Village, τι καταρα κι αυτη αντρας 1,94 , μη σου τυχει  :P  Ειναι ενας φιλος μου στο υψος σου, μπορει και πιο ψηλος και τα εχει με μια κοπελα που ειναι 1,55. Οκ ειναι λίγο αστείο. Καλη καρδιά να'χει μωρε το κοριτσι  :P

Καλη καρδια να την εχει, αλλα ναναι και ψηλο γκομενακι...διαφορετικα δεν.....

Για τα δεδομενα της Ελλαδας....καταρα το 1,94 για αντρα....
Ευτυχως που εχουν αναμιχθει οι φυλες και αυξηθηκε το μεσο υψος ΚΑΠΩΣ ..αχαχα . Εχουμε μπει στην απομονωση ..χαχαχχα :headbang: :headbang: :headbang: ειμαστε ευπαθης κοινωνικη ομαδα...χαχααχ

Ειπαμε....spread the sperm.....babyfeeding is the moto... ;) ;) ;) ;)
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μην κανετε καμακι σε καμια.το καμακι πιανει μονο αν ρεει το χρημα αφθονο.επαθαν και εμαθαν και γνωστοι μου.ισως θα επρεπε να αναζητησετε την τυχη σας σε αλλες χωρες
 

Μαρκέλλα

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Καλη καρδια να την εχει, αλλα ναναι και ψηλο γκομενακι...διαφορετικα δεν.....

Για τα δεδομενα της Ελλαδας....καταρα το 1,94 για αντρα....

Ειπαμε....spread the sperm.....babyfeeding is the moto... ;) ;) ;) ;)

Οι κοντες τρωνε Χ με τη μια δηλαδη, δεν καταδεχεσαι καν?  :P  Μου φαινεται το λες απλά για να αναφερεις τεχνιέντως οτι εισαι ψηλος, εχεις πάρει πρέφα οτι αρεσει στα γκομενακια και δρας υπουλα  :P
 

Μαρκέλλα

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Μην κανετε καμακι σε καμια.το καμακι πιανει μονο αν ρεει το χρημα αφθονο.επαθαν και εμαθαν και γνωστοι μου.ισως θα επρεπε να αναζητησετε την τυχη σας σε αλλες χωρες


Νταξει τρολαρεις ετσι? Δεν παιζει να επιμενεις τοσο πολύ τυχαια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom