Νέα

Dita von Teese

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα buteflika
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 649
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Αμα δεν το εχετε καταλαβει ο Μανσον ειναι τραγουδιστης και ΣΤΑΡ, ο οποιος προβαλει ενα εμπορικο στυλακι.
Αρα αυτα πως δεν παει καλα στο μυαλο του κτλ ειναι λιγο μαλακιες.
 

Επισκέπτης
Επιμένεις,κοίτα η εμφάνιση μπορεί να είναι ένδειξη μόνο,όχι απόδειξη.

Καλά για τον Μάνσον κ όποιον άλλον καλλιτέχνη δεν είναι καν ένδειξη.....
Πάλι τα ίδια. Αφού τα λες για εκατοστή φορά, δικαιολόγησέ τα. Τουλάχιστον αυτή τη διαφορά που έχουν οι καλλιτέχνες και δικαιούνται περισσότερη τρέλα χωρίς να παύουν να είναι γνωστικοί.

1) αμα γουσταρει και ειναι οκ οταν μπορει να κοιμηθει ειναι οκ . ξερω πολυ χειροτερους ανθρωπους.κακους.
2) αμα τη βλεπει μουναρα αυτος που τη γαμαει , ειναι μουναρα.
3) η εμφανιση δεν καθοριζει τπτ αν τα μεσα εχουν θεμα και το αντιτροφο.
1) Κι εγώ ξέρω χειρότερους και καλύτερους. Δεν είναι αυτό το θέμα.
2) Ναι, όπως και μια χοντρή μπορεί να είναι μουνάρα για κάποιον.
3) Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Αμα δεν το εχετε καταλαβει ο Μανσον ειναι τραγουδιστης και ΣΤΑΡ, ο οποιος προβαλει ενα εμπορικο στυλακι.
Αρα αυτα πως δεν παει καλα στο μυαλο του κτλ ειναι λιγο μαλακιες.
Πες τα ρε Μάριε,άντε κ έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Με εκείνη την ομαδική->  :cum: τί θα γίνει,θα πάμε τώρα ή πιο μετά;;; :2funny: :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Πάλι τα ίδια. Αφού τα λες για εκατοστή φορά, δικαιολόγησέ τα. Τουλάχιστον αυτή τη διαφορά που έχουν οι καλλιτέχνες και δικαιούνται περισσότερη τρέλα χωρίς να παύουν να είναι γνωστικοί.
Οι καλλιτέχνες αυτό ''πουλάνε'',δε νομίζω ότι χρειάζεται παραπάνω εξήγηση,εκτός αν είσαι ντιπ...

Κατά τα άλλα η όποια ασυνήθιστη εμφάνιση δεν αποτελεί απόδειξη φρενοβλάβιας,ψυχιατρικά τουλάχιστον.

 

Επισκέπτης
Αμα δεν το εχετε καταλαβει ο Μανσον ειναι τραγουδιστης και ΣΤΑΡ, ο οποιος προβαλει ενα εμπορικο στυλακι.
Αρα αυτα πως δεν παει καλα στο μυαλο του κτλ ειναι λιγο μαλακιες.
Άρα είναι ψεύτικος, λοιπόν. Οπότε οι θαυμαστές του κακώς τον γουστάρουν για το στυλάκι του εφόσον το κάνει χωρίς να το πιστεύει.

Οι καλλιτέχνες αυτό ''πουλάνε'',δε νομίζω ότι χρειάζεται παραπάνω εξήγηση,εκτός αν είσαι ντιπ...
Αν το πουλούν απλά, τότε ερχόμαστε στα λόγια του Μπόλντη ότι κακώς πιστεύετε ότι λένε και τις γκόμενες που γαμούν και όλα είναι ένα κατασκεύασμα.
Αν το πιστεύουν, τότε συγγνώμη αλλά κάτι δεν πάει καλά.

Κατά τα άλλα η όποια ασυνήθιστη εμφάνιση δεν αποτελεί απόδειξη φρενοβλάβιας,ψυχιατρικά τουλάχιστον.
Και όμως, η οποιαδήποτε ακραία προσέγγιση, ψυχιατρικά δείχνει πολλά.
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Πρώτη, πρώτη αυτή εδώ στο παρόν νήμα είναι περίεργα ντυμένη σε πολλές φωτογραφίες.
Δεύτερον, η Christina Hendricks που παρέθεσες είναι περίεργα ντυμένη και τρίτον παρέθεσες και latex και κορσέδες.
Δεν είναι ανάγκη κάποια να είναι ντυμένη σαν Ζουλού για να μιλήσουμε για CD.


και μ αρεσουν οι κροσντρεσερς , γυναικες κ ολας , ουτε καν αντρες... σπανιο ειδος που ειμαι η ρουφιανα  :2funny:
και ολα αυτα γτ μ αρεσουν οι κορσεδες τα λατεξ και εχω ανοιξει 4 φορες το ελ   :2funny:

οκεεε μαναρι ...  :cheesy:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Άρα είναι ψεύτικος, λοιπόν. Οπότε οι θαυμαστές του κακώς τον γουστάρουν για το στυλάκι του εφόσον το κάνει χωρίς να το πιστεύει.
Μμμμ τώρα ανοίγεις ένα εντελώς διαφορετικό θέμα...

Το θετικό είναι ότι επιτέλους το πιασές. :grin:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
εχετε αναφερει απο που εχει παρει το ονομα του?
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
και μ αρεσουν οι κροσντρεσερς , γυναικες κ ολας , ουτε καν αντρες... σπανιο ειδος που ειμαι η ρουφιανα  :2funny:
και ολα αυτα γτ μ αρεσουν οι κορσεδες τα λατεξ και εχω ανοιξει 4 φορες το ελ   :2funny:

οκεεε μαναρι ...  :cheesy:
Ρε μανάρια υπάρχουν κροσντρέσερς γυναίκες;;;; :think: :rolleyes:

Eγώ νόμιζα ότι είναι αυτόνοητο πράγμα....δεδομένο...στην φύση. :P
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Γαμησέ τα...μας έβγαλε την πίστη. :rolleyes:

Αλλά επιτέλους!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

177761-12798a.jpg
 

Επισκέπτης
Μμμμ τώρα ανοίγεις ένα εντελώς διαφορετικό θέμα...

Το θετικό είναι ότι επιτέλους το πιασές. :grin:
Δεν ανοίγω κανένα καινούριο θέμα. Είναι αυτό που λέει ο Μπόλντης τόση ώρα κι εσύ διαφωνείς μαζί του.

 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Ρε μανάρια υπάρχουν κροσντρέσερς γυναίκες;;;; :think: :rolleyes:

Eγώ νόμιζα ότι είναι αυτόνοητο πράγμα....δεδομένο...στην φύση. :P

πολυ σπανια αλλα υπαρχουν φανταζομαι αν και ποε δν πηρε κατι τ ματι μ ... συντριπτικη πλειοψηφια αντρες κροσντεσερς θα βρεις  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αμα δεν το εχετε καταλαβει ο Μανσον ειναι τραγουδιστης και ΣΤΑΡ, ο οποιος προβαλει ενα εμπορικο στυλακι.
Αρα αυτα πως δεν παει καλα στο μυαλο του κτλ ειναι λιγο μαλακιες.

Τυπε ειπαμε εξαρχης πως τα κανει ολα αυτα
για να προκαλεσει αλλιως δεν θα μπορουσε να προωθησει
την δουλεια του. Το οτι δεν στεκει καλα στα μυαλα του
εχει να κανει με το οτι διαλεξε τον συγκεκριμενο τροπο
για να προωθησει την δουλεια του
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Δεν ανοίγω κανένα καινούριο θέμα. Είναι αυτό που λέει ο Μπόλντης τόση ώρα κι εσύ διαφωνείς μαζί του.
Ο Μπόλντης μίλησε για τις σχέσεις του Μάνσον,άλλο κεφάλαιο...αυτό θα μπορούσε να ισχύει στην αρχή της καριέρας του,όχι τώρα που είναι γνωστός κ καταξιωμένος.

Και στην τελική δεν αναιρεί ακόμα κ στο παίχνιδι να είναι,να είναι εντελώς fake....

Εκτός αν είσαι στους κύκλους του κ το ξέρεις.
 

Επισκέπτης
και μ αρεσουν οι κροσντρεσερς , γυναικες κ ολας , ουτε καν αντρες... σπανιο ειδος που ειμαι η ρουφιανα  :2funny:
και ολα αυτα γτ μ αρεσουν οι κορσεδες τα λατεξ και εχω ανοιξει 4 φορες το ελ   :2funny:

οκεεε μαναρι ...  :cheesy:
Με ρώτησες να δω τι θέματα έχεις ανοίξει και βασισμένος σ' αυτά υπέθεσα ότι πιθανόν να σου αρέσει και το CD.
Τραβηγμένο θα ήταν αν υπέθετα απ' αυτά ότι σου αρέσει η αεροναυπηγική, όχι ό,τι υπέθεσα. :idiot:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ο Μπόλντης μίλησε για τις σχέσεις του Μάνσον,άλλο κεφάλαιο...αυτό θα μπορούσε να ισχύει στην αρχή της καριέρας του,όχι τώρα που είναι γνωστός κ καταξιωμένος.

Και στην τελική δεν αναιρεί ακόμα κ στο παίχνιδι να είναι,να είναι εντελώς fake....

Εκτός αν είσαι στους κύκλους του κ το ξέρεις.

τυπε
αν μπεις στο παιχνιδι αυτο της καθημερινης
προβολης θα πρεπει να ανανεωνεις συνεχως τα κολπα σου
γιατι το κοινο θα σε βαρεθει καποια στιγμη και θα σε βαλει
στο περιθωρειο. Ο τυπος συνεχως ανατροφοδοτει οπως η Gaga
που βγαινει με νεα κοστουμια συνεχως  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom