Νέα

Δίωξη σε πασίγνωστο δικηγόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.115
Like
835
Πόντοι
96
Αυτό είναι μια τραγική αλήθεια την οποία την λέω κάθε φορά στον εαυτό μου όταν με βλέπω να κλαίγομαι.
ωραια να δεχτουμε οτι η φτωχεια ειναι επιλογη που δεν το πιστευω τοτε να βρουμε και δευτερη δουλεια και να ζουμε για να δουλευουμε σωστα; αυτο τι ειναι δεν ειναι καταντια; θα επρεπε ναι ή οχι ο βασικος να μπορει να σου εξασφαλιζει την απλη διαβιωση αναλογα με το κοστος διαβιωσης;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.099
Like
22.832
Πόντοι
5.506
Oπως κι εσύ γράφεις πολλά χρόνια - πρώην (maximos555) και βγαίνετε σχεδόν παμψηφεί mr M . κάθε χρόνο. Τυχαίο; δε νομιζω. Βέβαια δεν έχετε το ίδιο επίπεδο εσύ είσαι ένας μπλε στόκος χωρίς παιδεία.
Στο θέμα μας- και που βρισκόμαστε ωρε γίδι στον παπικό μεσαίωνα; που είχε ο βασιλειας κι παπάς το αλάθητο και γ@μουσαν κι εδερναν- έτσι το πάτε σήμερα δηλαδή -με το χρεοκοπημένο κόμμα σας που έχει στην πλάτη ήδη μια χρεοκοπία με τον καθιστο κουρδιστό Βούδα.
Ένα ποστ γροθιά στη μαλακια που σε δέρνει, ζητα βοήθεια από κάποιον ειδικό.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.099
Like
22.832
Πόντοι
5.506
μαλλον εσεις σπατε πλακα τοση ωρα εδω κοροιδευετε τους αλλους που δουλευουν για το βασικο. καποιοι εχουν χτισει τετοιες περσονες εδω μεσα που νομιζουν οτι ειναι θεοι και κουνανε το δαχτυλο σε ολους τους αλλους.
θα σου κανω και την ερωτηση που εκανα και στον αλεξ αλλα δεν ηθελε να απαντησει
η κυβερνηση που υποστηριζετε ειπε οτι μεσα στη τετραετια ο κατωτατος θα ειναι 1500 σωστα; σωστα τι πιστευεις οτι θα αλλαξει σε αλλα δυο χρονια και θα μπορει ο εε να δωσει αυτους τους μισθους; και στην τελικη η κυβερνηση σου θεωρει τους εε κλεφτες γιαυτο τους εβαλε και αυτο το φορολογικο γτ δεν τον εκανε τον κατωτατο τωρα δεν θα σου πω 1500 που λενε αλλα 1000;
Δεν ξέρω ρε τύπε τι θα γίνει στο μέλλον, δεν είμαι μέντιουμ, αν θέλεις προσωπική άποψη αυτό δε φαίνεται πως είναι εφικτό με τις ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ συνθήκες. Αν μπορεί να ανεβεί ο βασικός καλώς να γίνει αλλά αυτό αφορά και την πλευρά των εργοδοτών και κατα ποσό μπορούν να το πετύχουν. Και να είναι συνεπείς.
Το να υποστηρίζεις κάποια κυβέρνηση ξέρεις, δε σημαίνει πως συμφωνείς με όλα όσα κάνει και όσα λέει αλλά τουλάχιστον με τα περισσότερα, ειδικά όταν βλέπεις στις εναλλακτικές το ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.865
Πόντοι
21.896
Δεν ξέρω ρε τύπε τι θα γίνει στο μέλλον, δεν είμαι μέντιουμ, αν θέλεις προσωπική άποψη αυτό δε φαίνεται πως είναι εφικτό με τις ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ συνθήκες. Αν μπορεί να ανεβεί ο βασικός καλώς να γίνει αλλά αυτό αφορά και την πλευρά των εργοδοτών και κατα ποσό μπορούν να το πετύχουν. Και να είναι συνεπείς.
Το να υποστηρίζεις κάποια κυβέρνηση ξέρεις, δε σημαίνει πως συμφωνείς με όλα όσα κάνει και όσα λέει αλλά τουλάχιστον με τα περισσότερα, ειδικά όταν βλέπεις στις εναλλακτικές το ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ.
Kκε ρε νουμι
ΚΚΕ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.115
Like
835
Πόντοι
96
Δεν ξέρω ρε τύπε τι θα γίνει στο μέλλον, δεν είμαι μέντιουμ, αν θέλεις προσωπική άποψη αυτό δε φαίνεται πως είναι εφικτό με τις ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ συνθήκες. Αν μπορεί να ανεβεί ο βασικός καλώς να γίνει αλλά αυτό αφορά και την πλευρά των εργοδοτών και κατα ποσό μπορούν να το πετύχουν. Και να είναι συνεπείς.
Το να υποστηρίζεις κάποια κυβέρνηση ξέρεις, δε σημαίνει πως συμφωνείς με όλα όσα κάνει και όσα λέει αλλά τουλάχιστον με τα περισσότερα, ειδικά όταν βλέπεις στις εναλλακτικές το ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ.
ναι καποιος που δεν τρωει ψωμι απο αυτους δεν γινεται να συμφωνει με ολα αλλα απο την αλλη δεν εχει ακουστει απο σας κυριακο παρτο αλλιως ειναι μεγαλη μλκια αυτο που πας να κανεις ή αυτο που εκανες. οταν γινεται κατι τετοιο οι περισσοτεροι ξαφανιζεστε για μερες για να μην δεχτειτε την καζουρα γτ ολα περι καζουρας γινονται σε ενα φορουμ μεταξυ αγνωστων.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.099
Like
22.832
Πόντοι
5.506
σωπα ρε φιλε τι μας λες τωρα; οχι γονιος δεν εχω γινει ακομα αλλα ειναι το ιδιο να εισαι παιδι και να μπορεις να πατας στα ποδια σου απο το να φτασεις 30+ και να δαγκωνεις τον πατερα σου μπας και καταφερεις κατι στη ζωη σου; οι γονεις ειναι εκει και παντα θα ειναι για ενα παιδι αλλα η δικια μου αποψη ειναι οτι ο γονεας ειναι υπευθυνος μεχρι να σπουδασει το παιδι μετα πρεπει μονο του να φαει τα σκατα και ας εχει λεφτα. την ιδια αποψη πρεπει να εχουν και τα παιδια δεν χρειαζεται να ζητανε λεφτα μπας και κανουν κατι αλλιως ειναι αχρηστοι
Το να στηρίζει ο γονιός το παιδί του σε κάθε επίπεδο για να αποκτήσει περισσότερα και καλύτερα εφόδια για την επαγγελματικη του αποκατάσταση και το μέλλον του δεν είναι δάγκωμα ρε, ούτε οι γονείς και οι οικογένειες είναι ξένοι μεταξύ τους, τι κατα έχετε ζήσει στη ζωή σας και γίνατε έτσι; Δε σου είπε ότι του δίνουν χαρτζιλίκι μέχρι τα 50 του για να τρέχει στα μπιλιάρδα και τις καφετέριες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.099
Like
22.832
Πόντοι
5.506
ναι καποιος που δεν τρωει ψωμι απο αυτους δεν γινεται να συμφωνει με ολα αλλα απο την αλλη δεν εχει ακουστει απο σας κυριακο παρτο αλλιως ειναι μεγαλη μλκια αυτο που πας να κανεις ή αυτο που εκανες. οταν γινεται κατι τετοιο οι περισσοτεροι ξαφανιζεστε για μερες για να μην δεχτειτε την καζουρα γτ ολα περι καζουρας γινονται σε ενα φορουμ μεταξυ αγνωστων.
Αν λες για μένα με τα 60k ποστ η΄ τον Αλεξ με τα 200k ποστ οτι εξαφανιζομαστε κανεις λαθος αλλα υπαρχουν φορες που ειτε εχω και πολλες αλλες ασχολιες ή που βαριεμαι αφορητα να απανταω σε μια αγελη που πεταει μαλακιες και, το χειροτερο, νομιζει πως εχει και δικιο.

Δε μου απάντησες αν βλέπεις ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ελαχιστως σοβαρό απέναντι στον Κουλη για πολιτικό προσωπικό.
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.115
Like
835
Πόντοι
96
Το να στηρίζει ο γονιός το παιδί του σε κάθε επίπεδο για να αποκτήσει περισσότερα και καλύτερα εφόδια για την επαγγελματικη του αποκατάσταση και το μέλλον του δεν είναι δάγκωμα ρε, ούτε οι γονείς και οι οικογένειες είναι ξένοι μεταξύ τους, τι κατα έχετε ζήσει στη ζωή σας και γίνατε έτσι; Δε σου είπε ότι του δίνουν χαρτζιλίκι μέχρι τα 50 του για να τρέχει στα μπιλιάρδα και τις καφετέριες.
ρε φιλε σοβαρα τωρα κατακρινεις την δικια μου αποψη που λεω οτι πρεπει ο αλλος να προσπαθει μονος του γνωριζοντας οτι ειναι οι γονεις εκει στη γωνια αν χρειαστει να βοηθησουν και σου φαινεται λογικο να εισαι με το χερι απλωμενο και να περιμενεις να σε τσονταρουν οι γονεις για να μπορεσεις να κανεις κατι; καπου τα εχεις μπερδεψει στο μυαλο σου παρτο αλλιως εκτος αν εισαι ικανοποιημενος και καλα με τον εαυτο σου με μια τετοια κατασταση. αυτο δεν ηρθε επειδη εχω ζησει κατι ιδιαιτερο στη ζωη μου αλλα λογω αυτοσεβασμου χωρις να χρειαζομαι τη βοηθεια απο καποιον αλλο.
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.115
Like
835
Πόντοι
96
Αν λες για μένα με τα 60k ποστ η΄ τον Αλεξ με τα 200k ποστ οτι εξαφανιζομαστε κανεις λαθος αλλα υπαρχουν φορες που ειτε εχω και πολλες αλλες ασχολιες ή που βαριεμαι αφορητα να απανταω σε μια αγελη που πεταει μαλακιες και, το χειροτερο, νομιζει πως εχει και δικιο.

Δε μου απάντησες αν βλέπεις ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ελαχιστως σοβαρό απέναντι στον Κουλη για πολιτικό προσωπικό.
οχι δεν βλεπω κανεναν απο οσους ειναι στη πολιτικη σκηνη οτι μπορει να σπασει αυγα και να κανει τα πραγματα σωστα. ιδανικα θα ηθελα να αλλαχτουν ολοι και να μην μπορουν να ειναι ξανα υποψηφιοι
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.628
Like
14.032
Πόντοι
3.656
Μπορείς κάλλιστα να ανοίξεις μια εταιρεία συγκομιδής πτωμάτων "από την πείνα", χρυσές δουλειές θα κανεις.
έχω ήδη κάποιες που γδέρνω νεοδημοκράτες που παρακαλάνε για έκπτωση και χωρίς απόδειξη πόσες ακόμα? θα μας πάρουν και χαμπάρι :coffee:
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.885
Κριτικές
3
Like
4.456
Πόντοι
456
οχι δεν βλεπω κανεναν απο οσους ειναι στη πολιτικη σκηνη οτι μπορει να σπασει αυγα και να κανει τα πραγματα σωστα. ιδανικα θα ηθελα να αλλαχτουν ολοι και να μην μπορουν να ειναι ξανα υποψηφιοι
Στην πραγματικότητα αυτό λέει η τόσο μεγάλη αποχή.Αλλά προφανώς κανένας δεν θέλει να αφήσει την πολιτική καρέκλα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.099
Like
22.832
Πόντοι
5.506
ρε φιλε σοβαρα τωρα κατακρινεις την δικια μου αποψη που λεω οτι πρεπει ο αλλος να προσπαθει μονος του γνωριζοντας οτι ειναι οι γονεις εκει στη γωνια αν χρειαστει να βοηθησουν και σου φαινεται λογικο να εισαι με το χερι απλωμενο και να περιμενεις να σε τσονταρουν οι γονεις για να μπορεσεις να κανεις κατι; καπου τα εχεις μπερδεψει στο μυαλο σου παρτο αλλιως εκτος αν εισαι ικανοποιημενος και καλα με τον εαυτο σου με μια τετοια κατασταση. αυτο δεν ηρθε επειδη εχω ζησει κατι ιδιαιτερο στη ζωη μου αλλα λογω αυτοσεβασμου χωρις να χρειαζομαι τη βοηθεια απο καποιον αλλο.
Κατακρίνω την υπερβολή της άποψης σου. Ως γονιός θα κάνω τα πάντα για το παιδί μου και δεν εννοώ να το χαρτζιλικώνω μέχρι να κλείσω τα μάτια αλλά να του μάθω και να του δώσω εφόδια ώστε να μπορεί να είναι αυτόνομο, ανεξάρτητο και πετυχημένο στη ζωή του. Αν ο κάθε Αλεξ σπούδασε έκανε μεταπτυχιακά και ότι άλλο χρειαζόταν για περισσότερη κατάρτιση ώστε στα 30 του να στήσει ένα γραφείο και να είναι επιτυχημένος κάτι έκαναν πολύ καλά και οι γονείς του. Εγώ που τα κατάφερα από τα 20κατι μου να είμαι ανεξάρτητος και να έχω την οποία πορεία μου επίσης και οι δικοί μου έκαναν κάτι καλά. Δε μπορείς να κατακρίνεις έτσι τις υγιείς σχέσεις γονέων/παιδιών μέσα σε μια οικογένεια. Να μου πεις για ηλίθιους γονείς που μεγάλωσαν μαμουχαλα παιδιά να συμφωνήσω.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.099
Like
22.832
Πόντοι
5.506
έχω ήδη κάποιες που γδέρνω νεοδημοκράτες που παρακαλάνε για έκπτωση και χωρίς απόδειξη πόσες ακόμα? θα μας πάρουν και χαμπάρι :coffee:
Βρε άκου με που σου λέω, ο κόσμος εκεί έξω πεθαίνει από την πείνα, γεμίσαμε πτώματα παντού, ξεκινα πριν κλέψει άλλος την ιδέα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.628
Like
14.032
Πόντοι
3.656
η χαλκιδκή, και πιστεύω κάθε θερινός προορισμός στην ελλάδα, έχει κατακλυσθεί από τουρίστες
σαν αύγουστος είναι
τεράστιες ανάγκες για φαγητό, διαμονή, διασκέδαση, εργάτες, καθαρίστριες, όλα τα τεχνικά επαγγέλματα, πουτάνες,
όλοι αυτοί δεν θα χρειαστούν φαρμακείο; οδοντίατρο;
επενδυτικές ευκαιρίες,
βρέχει χρήματα,
οι χαζοί κλαίγονται και κρατούν ομπρέλα
Από δουλειά έχει όση θες....να δουλεύεις 24 ώρες και να μη σταματάς καθόλου

από λεφτά είναι που πάσχει το θέμα....όλοι αυτοί που περιγράφεις στον τουρισμό θα πάνε για 4 ευρώ την ώρα.....12 ώρες ένα 50ρικο...με τον πληθωρισμό σήμερα δεν το λες και ευκαιρία που βρέχει λεφτά...μάλλον για τον ιδιοκτήτη βρέχει...αυτός κρατάει την ομπρέλα και τους δίνει με το σταγονόμετρο.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.885
Κριτικές
3
Like
4.456
Πόντοι
456
ρε φιλε σοβαρα τωρα κατακρινεις την δικια μου αποψη που λεω οτι πρεπει ο αλλος να προσπαθει μονος του γνωριζοντας οτι ειναι οι γονεις εκει στη γωνια αν χρειαστει να βοηθησουν και σου φαινεται λογικο να εισαι με το χερι απλωμενο και να περιμενεις να σε τσονταρουν οι γονεις για να μπορεσεις να κανεις κατι; καπου τα εχεις μπερδεψει στο μυαλο σου παρτο αλλιως εκτος αν εισαι ικανοποιημενος και καλα με τον εαυτο σου με μια τετοια κατασταση. αυτο δεν ηρθε επειδη εχω ζησει κατι ιδιαιτερο στη ζωη μου αλλα λογω αυτοσεβασμου χωρις να χρειαζομαι τη βοηθεια απο καποιον αλλο.
ρε εδώ καίγεστε και οι 2.Και ο barock δεν θέλει κάτι διαφορετικό.Το λέτε με λίγο διαφορετικό τρόπο.Εσύ με απόλυτο και αυστηρό και ο barock με λίγη επιείκεια γονέα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.115
Like
835
Πόντοι
96
Κατακρίνω την υπερβολή της άποψης σου. Ως γονιός θα κάνω τα πάντα για το παιδί μου και δεν εννοώ να το χαρτζιλικώνω μέχρι να κλείσω τα μάτια αλλά να του μάθω και να του δώσω εφόδια ώστε να μπορεί να είναι αυτόνομο, ανεξάρτητο και πετυχημένο στη ζωή του. Αν ο κάθε Αλεξ σπούδασε έκανε μεταπτυχιακά και ότι άλλο χρειαζόταν για περισσότερη κατάρτιση ώστε στα 30 του να στήσει ένα γραφείο και να είναι επιτυχημένος κάτι έκαναν πολύ καλά και οι γονείς του. Εγώ που τα κατάφερα από τα 20κατι μου να είμαι ανεξάρτητος και να έχω την οποία πορεία μου επίσης και οι δικοί μου έκαναν κάτι καλά. Δε μπορείς να κατακρίνεις έτσι τις υγιείς σχέσεις γονέων/παιδιών μέσα σε μια οικογένεια. Να μου πεις για ηλίθιους γονείς που μεγάλωσαν μαμουχαλα παιδιά να συμφωνήσω.
μα αυτο σου λεω και δεν το καταλαβαινεις. εννοειται οτι σαν γονεας θα κανεις τα παντα. εγω στο δειχνω απο την πλευρα του παιδιου. οι γονεις ειναι υπευθυνοι να συντηρουν το παιδι μεχρι και να τελειωσει τις σπουδες του μετα πρεπει το παιδι να παρει τη ζωη στα χερια του και να φροντισει το μελλον του και οχι να περιμενει να δει αν ο πατερας εχει χρημα να τον στηριξει στην επαγγελματικη του δραστηριοτητα. στο ξαναλεω ειναι θεμα αυτοσεβασμου να ξερεις οτι κατι το εκανες μονος σου και αλλιως ειναι να ξερεις αν εχεις αυτογνωσια οτι αν δεν ηταν η τσεπη ενος αλλου δεν θα ησουν εκει που εισαι τωρα. οσο για την ολοκληρωση των σπουδων εγω προσωπικα δεν το θεωρω μεγαλο επιτευγμα στην ελλαδα με τις παραταξεις μεσα και τα σχετικα ολοι με τον ενα ή τον αλλο τροπο πτυχιο παιρνουν. να μου πεις για τις εξετασεις εισαγωγης να σου πω ναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.628
Like
14.032
Πόντοι
3.656
Βρε άκου με που σου λέω, ο κόσμος εκεί έξω πεθαίνει από την πείνα, γεμίσαμε πτώματα παντού, ξεκινα πριν κλέψει άλλος την ιδέα.
Είχα μια καλύτερα ιδέα για κάτι μεταλλεία αλλά μου την έφαγε άλλος :confused:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.469
Κριτικές
2
Like
5.759
Πόντοι
2.356
ωραια να δεχτουμε οτι η φτωχεια ειναι επιλογη που δεν το πιστευω τοτε να βρουμε και δευτερη δουλεια και να ζουμε για να δουλευουμε σωστα; αυτο τι ειναι δεν ειναι καταντια; θα επρεπε ναι ή οχι ο βασικος να μπορει να σου εξασφαλιζει την απλη διαβιωση αναλογα με το κοστος διαβιωσης;
Δυστυχώς ΔΕΝ "θα έπρεπε" τίποτα. Κανένας δεν μας οφείλει. Εκτός αν είμαστε Σοβιετία. Εκεί η φτώχεια είναι (ή μάλλον ήταν) τέρμα μοιρασμένη. Και τρώγανε με χρυσα κουτάλια οι της νομεκλατούρας...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να μην ξεχάσεις όμως ...οτιδήποτε κ να ψηφίσεις ,να εισαι στη σωστή μεριά του συστήματος :wink::confused:
Εγώ πάντα ψήφιζα την Δημιουργία Ξανά. Και ναι ποτέ δεν το μετάνιωσα.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.885
Κριτικές
3
Like
4.456
Πόντοι
456
μα αυτο σου λεω και δεν το καταλαβαινεις. εννοειται οτι σαν γονεας θα κανεις τα παντα. εγω στο δειχνω απο την πλευρα του παιδιου. οι γονεις ειναι υπευθυνοι να συντηρουν το παιδι μεχρι και να τελειωσει τις σπουδες του μετα πρεπει το παιδι να παρει τη ζωη στα χερια του και να φροντισει το μελλον του και οχι να περιμενει να δει αν ο πατερας εχει χρημα να τον στηριξει στην επαγγελματικη του δραστηριοτητα. στο ξαναλεω ειναι θεμα αυτοσεβασμου να ξερεις οτι κατι το εκανες μονος σου και αλλιως ειναι να ξερεις αν εχεις αυτογνωσια οτι αν δεν ηταν η τσεπη ενος αλλου δεν θα ησουν εκει που εισαι τωρα. οσο για την ολοκληρωση των σπουδων εγω προσωπικα δεν το θεωρω μεγαλο επιτευγμα στην ελλαδα με τις παραταξεις μεσα και τα σχετικα ολοι με τον ενα ή τον αλλο τροπο πτυχιο παιρνουν. να μου πεις για τις εξετασεις εισαγωγης να σου πω ναι
Φίλτατε δεν τα λες λάθος αλλά ούτε και 100% σωστά.Αλλού θα φτάσεις αν ξεκινήσεις από το μηδέν και αλλού θα φτάσεις αν σου δώσουν κεφάλαιο και το πολλαπλασιάσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom