Νέα

Δίωξη σε πασίγνωστο δικηγόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.108
Like
830
Πόντοι
96
το ξέρω ότι χέστηκες

έτσι και αλλιώς η παιδεία δεν πάει χέρι χέρι ούτε με την μόρφωση ούτε με την οικονομική κατάσταση.

έλεος.
μλκα τι σχολιο επαιξε δεν το ειδα αυτο πραγματικα αυτος ο ανθρωπος ειναι για φτυσιμο απορω αν εχει κανενα φιλο στη πραγματικη του ζωη
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.317
Like
72.552
Πόντοι
12.756
μλκα τι σχολιο επαιξε δεν το ειδα αυτο πραγματικα αυτος ο ανθρωπος ειναι για φτυσιμο απορω αν εχει κανενα φιλο στη πραγματικη του ζωη
ο μονος του φιλος ειναι η συνδεση στο ιντερνετ ...
Αμα κοπει το ιντερνετ καμια εβδομαδα θα κρεμαστει με κανα σεντονι απο το πολυφωτο ..
Αμα τον κραταει το βαρος :coffee:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556

Συνημμένα

  • IMG_9623.jpeg
    IMG_9623.jpeg
    213,3 KB · Εμφανίσεις: 15

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.108
Like
830
Πόντοι
96
iphone ο Ρετρο :rockon::rockon::rockon::rockon:

Δικο μας παιδι :rockon::rockon::rockon:
τωρα το ειδα αυτο ρε μουνε εμενα γτ δεν με εκανες ταγκ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Mαλιστα μπηκαν τα μελη της στοας,πειτε τα μεταξυ σας,ο αφρος απουσιαζει:sad2::undecided::confused::confused::confused::coffee::coffee:
ναι βλεπει πιξελιασμενη γκομενα τωρα με την 24αρα συνδεση που εχει σε τρελη αναλυση των 360p
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.520
Like
20.342
Πόντοι
6.056
τωρα το ειδα αυτο ρε μουνε εμενα γτ δεν με εκανες ταγκ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ναι βλεπει πιξελιασμενη γκομενα τωρα με την 24αρα συνδεση που εχει σε τρελη αναλυση των 360p
Γιατι δεν περασες ακομα τα τεστ για να μπεις στον κυκλο της μασονιας:confused::confused::confused::coffee::coffee::coffee:
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Ρε μάγκες συγγνώμη,τί μισθό λαμβάνει ο Άλεξ και καυχιέται τόσο; 10 χιλιάρικα το μήνα;
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
686
Κριτικές
1
Like
1.319
Πόντοι
206
Δεν ξέρω ποια είναι η συγκεκριμένη, αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι σε σοβαρές χώρες (όχι στο Γιουνανιστάν δηλ), οι υποθέσεις της δικαιοσύνης δεν έχουν καμία δουλειά να συζητιούνται στην τηλεόραση, για τηλεθέαση.

Αυτό δείχνει τι μπουρδέλο είμαστε, βασικά. Είδες το χειρισμό της υπόθεσης Καϊλή από τους Βέλγους; Αυτό τα λέει όλα.

Εγώ όταν έζησα πολλά χρόνια πριν σε χώρα της Δυτικής Ευρώπης, δε θυμάμαι σε 4 χρόνια να έχω δει κάποιου είδους δικαστική υπόθεση να συζητιέται στην τηλεόραση, να καλούν δικηγόρους σε πάνελ κλπ. Σοβαρή χώρα βέβαια, όχι κωλοχανείο όπως εδώ.
Ε, φίλε, να φτιάξουν και οι μεγαλοδικηγόροι την περιουσία τους, γι' αυτό και έχουν κολλητιλίκια με τους μεγαλοδημοσιογράφους, όπως και οι διάφοροι καθηγητάδες που είναι διορισμένοι δημόσιοι υπάλληλοι στα πανεπιστήμια, ξεφτίλα Ελληνική και σιγά τους εγκέφαλους δηλαδή, κάτι περίεργοι που ξέρουν από γεωστρατηγικά θέματα και δηλώνουν αναλυτές, ενώ λένε κατά κόρον ψέματα για το τι συμβαίνει παγκόσμια, μεγαλογιατροί τύπου Ασκητή που φτιάχνουν την δουλειά τους έχοντας ψυχιάτρους μπόλικους να δουλεύουν γι' αυτούς κτλ.
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
99
Like
14.533
Πόντοι
25.186
Δεν ξέρω ποια είναι η συγκεκριμένη, αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι σε σοβαρές χώρες (όχι στο Γιουνανιστάν δηλ), οι υποθέσεις της δικαιοσύνης δεν έχουν καμία δουλειά να συζητιούνται στην τηλεόραση, για τηλεθέαση.

Αυτό δείχνει τι μπουρδέλο είμαστε, βασικά. Είδες το χειρισμό της υπόθεσης Καϊλή από τους Βέλγους; Αυτό τα λέει όλα.

Εγώ όταν έζησα πολλά χρόνια πριν σε χώρα της Δυτικής Ευρώπης, δε θυμάμαι σε 4 χρόνια να έχω δει κάποιου είδους δικαστική υπόθεση να συζητιέται στην τηλεόραση, να καλούν δικηγόρους σε πάνελ κλπ. Σοβαρή χώρα βέβαια, όχι κωλοχανείο όπως εδώ.
Ναι ρε φιλε,ποσο δικιο εχεις...πολλά συν στο ποσταρισμα σου+++++++
Εδω ο πιο γνωστός δικηγόρος εχει γινει καθημερινος πανελίστας και αναλύει κοινωνικά θέματα εξω απο τα δικαστήρια,..ο Κουγιας στην Καινουριου,μιλαει για τους γκέι,για την ακρίβεια,για κοινωνικα θέματα..ο Δημητρακοπουλος σχολίαζε το εκλογικό αποτελέσμα στις Ευροεκλογές!!!
Που γινονται αυτα;;Εχει δει κανείς δικηγόρο στην Αγγλία ή στο Βέλγιο σε πρωινη εκπομπή να αναλύει υπόθεση;;Εκει ειναι παντελώς άγνωστοι και απρόσιτοι,για αυτό και πανάκριβοι.Προστατεύουν το κύρος του επαγγέλματος.Ειναι αυτονόητο.Κάποτε απειληθηκαν αυτοι οι δικηγόροι με κατι αστειες πειθαρχικές ποινές αν συμμετείχαν σε "τηλεδίκες",αλλά φυσικα δεν εγινε απολύτως τίποτα.

Γιατι το αλλος τραγελαφικό;
Διαρροη δικογραφιών στα ΜΜΕ,που θεωρητικά ειναι κατα κάποιο τρόπο απόρρητες ή μυστικές.
Ολες οι λεπτομέρειες,ολα τα ΣΜΣ,ολα τα ονόματα στο φως.Φωτογραφίες,διάλογοι,προσωπικά δεδομένα.Παράνομο ειναι,αλλά κανένας δεν ασχολείται.

Και φυσικά,πέρα απο τους δικηγόρους,υπάρχει και ο Καλιακμάνης (τι ρολο εχει σε μια υπόθεση φόνου ή βιασμού ο συνδικαλιστής των Αστυνομικών;;;) και η Παγώνη...ελεεινά πράγματα
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.061
Κριτικές
7
Like
9.798
Πόντοι
1.686

Δημήτρης Βερβεσός: Ο Γιώργος Φλωρίδης φαίνεται πως μένει σε κάποιον γυάλινο πύργο​



:2funny: :2funny::2funny::2funny::2funny:

Ακους κουλοσκυλάκι Αλεξούκος 71; :2funny:
:2funny::2funny::2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.317
Like
72.552
Πόντοι
12.756

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.099
Like
22.829
Πόντοι
5.506
τοτε γιατι οριζεται ο βασικος και δεν ειναι διαπραγματευσιμος απο 0 ευρω μεχρι οσο παει; αναλογα τα προσοντα του καθενός;
Για να προστατεύεται ο εργαζόμενος από την ασυδοσία του εργοδότη. Δε σου κάνει δηλαδή να ξεκινάει από τα 800 ευρώ μέχρι όσο πάει, όπως ισχύει τόσα χρόνια με το βασικό; Σοβαρά συζητάς τώρα ή σπάμε πλάκα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δίνω απόδοση 150 να πάρεις απάντηση
Πόνταρα ήδη 20 ευρώ, τα χρήματα μου παρακαλώ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.099
Like
22.829
Πόντοι
5.506
το οποίο μίνιμουμ δεν φτάνει σήμερα για να μην ψοφήσουν στην πείνα.

καλά τα λες
Μπορείς κάλλιστα να ανοίξεις μια εταιρεία συγκομιδής πτωμάτων "από την πείνα", χρυσές δουλειές θα κανεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom