Νέα

Δίωξη σε πασίγνωστο δικηγόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.607
Πόντοι
2.406
Τον Κούλη τον έσωσε ο κορωνοιός.Τσίμπησε 30 δις βοήθεια απο την ΕΕ και τα έριξε στην οικονομία.Στους δικούς του βέβαια κυρίως αλλά κάποιο ποσό μετακυλήθηκε και προς τα κάτω.Λόγω κορωνοιού,πολέμου στην Ουκρανία χαλάρωσαν και τα δημοσιονομικά οπότε είναι πασάς στα Γιάννενα.Μοιράζει χρήμα,θέσεις θα βγαίνει αιωνίως.Οχι οτι γίνεται κάτι πραγματικό απλώς μπαίνει περισσότερο χρήμα στη χώρα και έχει ανέβει η αγορά ακινήτων οπότε επωφελούνται αρκετοί.Και χρέπι να έχει ο άλλος έχει πάρει αξία οπότε νιώθει πλουσιότερος άσχετα αν του τα τρώει ο πληθωρισμός.
Οσο κρατάει ο πόλεμος Ουκρανία θα γαμεί και θα δέρνει ο Κούλης.
Ακριβώς αυτό
Εξ ου και στηρίζει φανατικά τον πόλεμο γιατί μέσω αυτής της χαλαρότητα μπορεί να ταΐζει αυτό το 12 η 15% που έχει ακόμα κ τον ψηφίζουν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
σημασια εχει οτι εσυ δεν πιστευες οτι ησουν αχρηστος για να δαγκωνεις το πατερα σου σε αυτη την ηλικια και να μην μπορεις να σταθεις στα ποδια σου. και οπως ειπες η φτωχια ειναι επιλογη κρεμαστηκες απο ξενα αρχιδια για να φτασεις εκει που εισαι σημερα οπως λες εσυ
Τα αρχιδια του πατερα μου δεν ειναι ξενα, ειναι η οικογενεια μου
Και σημερα φυσικα ειναι περηφανοι γιατι δεν εκλαψαν ούτε ενα ευρω που ξοδεψαν
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.309
Like
72.530
Πόντοι
12.756
σημασια εχει οτι εσυ δεν πιστευες οτι ησουν αχρηστος για να δαγκωνεις το πατερα σου σε αυτη την ηλικια και να μην μπορεις να σταθεις στα ποδια σου. και οπως ειπες η φτωχια ειναι επιλογη κρεμαστηκες απο ξενα αρχιδια για να φτασεις εκει που εισαι σημερα οπως λες εσυ
οταν τρωει ο αλεξ τα λεφτα του πατερα του είναι βοήθεια , οταν οι αλλοι τρωνε τα λεφτα των γονιων τους ειναι τεμπεληδες και δεν πανε να δουλεψουν :coffee:
Τι δεν καταλαβαινεις απο αυτο ;;

Σαν τα χρωστουμενα της ΝΔ ειναι .. για την ΝΔ ειναι ασαφες και δεν του αρεσει αλλά τι να κανει , θα το πιει και αυτο το πικρο ποτηρι
αλλα στην Λαρκο να κλεισουν τα μουνοπανα , εταιρία που δεν βγαζει πτωχευει και κλεινει , και πανε ολοι σπιτι τους :tooth::tooth:
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.097
Like
825
Πόντοι
96
Τα αρχιδια του πατερα μου δεν ειναι ξενα, ειναι η οικογενεια μου
Και σημερα φυσικα ειναι περηφανοι γιατι δεν εκλαψαν ούτε ενα ευρω που ξοδεψαν
σορρυ που στο λεω αλλα απο θεμα ηθικης τα αρχιδια του πατερα σου ειναι ξενα τα λεφτα του τα εβγαλε αυτος οχι εσυ. απλα με την ηθικη μαλλον ειχες τσακωθει απο πολυ μικρος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
σορρυ που στο λεω αλλα απο θεμα ηθικης τα αρχιδια του πατερα σου ειναι ξενα τα λεφτα του τα εβγαλε αυτος οχι εσυ. απλα με την ηθικη μαλλον ειχες τσακωθει απο πολυ μικρος.
Αρες, μαρες, κουκουναρες
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.519
Like
20.341
Πόντοι
6.056
οταν τρωει ο αλεξ τα λεφτα του πατερα του είναι βοήθεια , οταν οι αλλοι τρωνε τα λεφτα των γονιων τους ειναι τεμπεληδες και δεν πανε να δουλεψουν :coffee:
Τι δεν καταλαβαινεις απο αυτο ;;

Σαν τα χρωστουμενα της ΝΔ ειναι .. για την ΝΔ ειναι ασαφες και δεν του αρεσει αλλά τι να κανει , θα το πιει και αυτο το πικρο ποτηρι
αλλα στην Λαρκο να κλεισουν τα μουνοπανα , εταιρία που δεν βγαζει πτωχευει και κλεινει , και πανε ολοι σπιτι τους :tooth::tooth:
Πουτσεςμπλε παλευει να μπει λιστα και ταυτοχρονα στην στοα σου.Γνωμη σου:coffee::coffee::confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.309
Like
72.530
Πόντοι
12.756
σορρυ που στο λεω αλλα απο θεμα ηθικης τα αρχιδια του πατερα σου ειναι ξενα τα λεφτα του τα εβγαλε αυτος οχι εσυ. απλα με την ηθικη μαλλον ειχες τσακωθει απο πολυ μικρος.
με την αληθεια να δεις απο πότε εχει τσακωθει :tooth::tooth::tooth:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
πες και τη φραση το εχουμε αναλυσει αυτο παμε παρακατω. α και το τελεια παραγραφος μην ξεχασεις
Οχι δεν παμε παρακατω, λογκαρισε το κοριτσι, συνεχιστε την κλαψα μονοι σας
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.607
Πόντοι
2.406
Αν ο πτυχιουχος βγαζει 800 ευρω, φταιει μονο αυτος
Οι γονεις του τον σπουδασανε, να βαλει τον κωλο του κατω να προκοψει
Συνεχεια τα ιδια θα λεμε?
Τι να του κανουμε δηλαδη του πτυχιουχου που δουλευει για 800 ευρω? Για πες?
Απαντάω με ερώτηση γιατί εθελοτυφλεις
Γιατι του ίδιου μαλακά του δίνουν τα διπλά κ τριπλά στην Ολλανδία στην Αυστρία?
Δεν αναφέρω καν Ελβετία είναι ΕΥΤΥΧΩΣ εκτισ ΕΕ
Γιατι..??
Να σου απαντήσω. Δεν έχουν είχαν εκεί κουλήδες αδωνηδες σπιρτζηδες Γιάννους και Λοβέρδος αγαπητέ
Η μιζέρια έχει κατά βάση αιτίες εξ των 3σω
Όπως σωστά είχε πει ο γραφικός ΓΑΠ λεφτά υπάρχουν
Αν τα τρώνε όμως οι ακρίδες πράσινες μπλε και οι κοματικοιβαργομισθοι ο μόνος που δεν φταιει είναι ο νέος των 800ε
Ο αδερφός μου είναι ένα παράδειγμα δπυεκευι σε εταιρεια στην Ελλάδα κι έσπερνε 1200 με 10ωρα
Προ 12 εστίας τους έγραψε στα μύδια του και τώρα παίρνει 100κ στο Ντοιτς
Μεγάλη εφορία κλπ αλλά καμμια σχέση με πριν ή ζωή του
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.519
Like
20.341
Πόντοι
6.056
πες και τη φραση το εχουμε αναλυσει αυτο παμε παρακατω. α και το τελεια παραγραφος μην ξεχασεις
Το χοντραινεις:coffee::coffee::confused::confused::confused:
C7A.gif
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.309
Like
72.530
Πόντοι
12.756
:tooth::tooth::tooth:

Μπηκε η φανταστικη του γκομενα :tooth::tooth::tooth::tooth:

Ρε τον μαλάκα :tooth::tooth::tooth:

Μυριστηκε το γκομενακι οτι κοντευει να φαει ξεφτιλισμα ο συνηγορος των τροχαιων παραβασεων και λεει κατσε να μπω να τον σωσω
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.309
Like
72.530
Πόντοι
12.756

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.097
Like
825
Πόντοι
96
:tooth::tooth::tooth:

Μπηκε η φανταστικη του γκομενα :tooth::tooth::tooth::tooth:

Ρε τον μαλάκα :tooth::tooth::tooth:

Μυριστηκε το γκομενακι οτι κοντευει να φαει ξεφτιλισμα ο συνηγορος των τροχαιων παραβασεων και λεει κατσε να μπω να τον σωσω
θυμησε μου λιγο ειχε πει και καποτε για 150κ ετησιο εισοδημα ζευγους; για να ξερουμε και πως συντηρειται το γραφειο
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.519
Like
20.341
Πόντοι
6.056

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.097
Like
825
Πόντοι
96
μαλλον πρεπει να ειναι και αυτη μέλος εδω μεσα .. μολις παει να φαει ψωλια το γκομενακι της ο Αλεξ λογκαρει :tooth::tooth:
ναι ρε δεν ειχε τον κλωνο τη φιλη του καποτε που ανταλλασαν μηνυματακια και τον εξυμνούσε;

νανα τη λεγανε δεν θυμαμαι λειπει και ο ρετρο που τα εχει κρατησει αυτα
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.612
Like
14.014
Πόντοι
3.656
Επειδη ηξερα οτι δεν θα ηθελα να ζησω με τον βασικο, ελαβα τα μετρα μου απο νωρις ωστε να μην ζησω ποτέ με τον βασικο.
Απλα πραγματα.
Οταν εγω εβγαζα τα ματια μου να περασω στο πανεπιστημιο, καποιοι κανανε σούζα με τις μηχανες και τα εγραφαν ολα στ αρχιδια τους.
Τωρα αυτοι μου βαζουν βενζινη στο αυτοκινητο, παιρνουν τον βασικο και τους φταιει ο Μητσοτακης
Χεστηκα
το ξέρω ότι χέστηκες

έτσι και αλλιώς η παιδεία δεν πάει χέρι χέρι ούτε με την μόρφωση ούτε με την οικονομική κατάσταση.

έλεος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom