Νέα

Δίωξη σε πασίγνωστο δικηγόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.097
Like
825
Πόντοι
96
Οποια το έκρινε η αγορα κατά περιπτωση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οπως λεει και ο Προεδρος της Αργεντινης Χαβιέ Μιλέι, κόψτε το παραμυθι οτι δεν φτανουν τα λεφτα στον κοσμο να βγαλει το μηνα, γιατι τοτε θα ηταν ολοι νεκροι
εθεσες ενα παραδειγμα των 100 ευρω πες και ποια δουλεια θα πληρωνε τοσα
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.097
Like
825
Πόντοι
96
Ναι. Ωστε να μην οδηγηθει ο εργοδοτης σε απολυσεις
δλδ συμφωνα με τα λογια του αγαπημενου σου οτι θα παει το βασικο στα 1500 μεσα στη τετραετια τοτε θα μπορουσε να ανταπεξελθει ο εργοδοτης βαση της αναπτυξης;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.865
Πόντοι
21.896
Αγνοω τι κανει
Αν μετα απο 4 μηνες αγνοηση εξακολουθει να ασχολειται μαζι μου, θα πρεπει να επισκεφθει καποιον ψυχιατρο να του εξηγησει γιατι κάνει σαν απατημενη γκομενα
Είσαι Τοξότοαιγοκερος κ είναι Σκορπιός
Δεν τσιριαζετε:confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.612
Like
14.014
Πόντοι
3.656
Οπως λεει και ο Προεδρος της Αργεντινης Χαβιέ Μιλέι, κόψτε το παραμυθι οτι δεν φτανουν τα λεφτα στον κοσμο να βγαλει το μηνα, γιατι τοτε θα ηταν ολοι νεκροι
και κάποιος άλλος λίγο πιο έξυπνος από τον χαβιέ μιλέι είχε πει ότι οι πλούσιοι θεωρούν ευτελές το να μιλάει κάποιος για φαγητό...επειδή μόλις έχουν φάει.


αν ο πρόεδρος της αργεντικής έπαιρνε τον βασικό μισθό θα έβλεπες πως δε θα του έφτανε.

εσύ αν έπαιρνες τον βασικό θα ήσουν ο μεγαλύτερος κουμουνιστής.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
δλδ συμφωνα με τα λογια του αγαπημενου σου οτι θα παει το βασικο στα 1500 μεσα στη τετραετια τοτε θα μπορουσε να ανταπεξελθει ο εργοδοτης βαση της αναπτυξης;
Τα αυτονοητα με ρωτας?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
και κάποιος άλλος λίγο πιο έξυπνος από τον χαβιέ μιλέι είχε πει ότι οι πλούσιοι θεωρούν ευτελές το να μιλάει κάποιος για φαγητό...επειδή μόλις έχουν φάει.


αν ο πρόεδρος της αργεντικής έπαιρνε τον βασικό μισθό θα έβλεπες πως δε θα του έφτανε.

εσύ αν έπαιρνες τον βασικό θα ήσουν ο μεγαλύτερος κουμουνιστής.
Επειδη ηξερα οτι δεν θα ηθελα να ζησω με τον βασικο, ελαβα τα μετρα μου απο νωρις ωστε να μην ζησω ποτέ με τον βασικο.
Απλα πραγματα.
Οταν εγω εβγαζα τα ματια μου να περασω στο πανεπιστημιο, καποιοι κανανε σούζα με τις μηχανες και τα εγραφαν ολα στ αρχιδια τους.
Τωρα αυτοι μου βαζουν βενζινη στο αυτοκινητο, παιρνουν τον βασικο και τους φταιει ο Μητσοτακης
Χεστηκα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.607
Πόντοι
2.406
Συγνωμη ρε τύπε, γιατι αρπαζεσαι?
Εσυ ειπες οτι ειμαι μειοδοτης, τσατιζεσαι κιολας?
Ρωτησα πολυ απλα τι να ψηφισω ως πατριωτης, απαντησες να ψηφισω τον 88χρονο Εμφιετζογλου για την προοδο της χωρας, ολα καλα.
Γιατι ειρωνευομαι?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι να ψηφισουμε δηλαδη? Τιποτα? Ενας πατριωτης απεχει?
Αν έχει να ψηφίσει ανάμεσα σύριζα και κουλόνδ εννοείται
Δεν νομοιμοποειει αυτά τα λαμογια. Η αποχη ειναι πολιτική πράξη αν είναι οργανωμένη
Φαντάσου ναβγαινε 80% αποχη
Τι νομιμοποίηση έχουν μετά ακόμα και αυτά τα γαϊδούρια
Υγ δεν αρπαχτηκα
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.097
Like
825
Πόντοι
96
Επειδη ηξερα οτι δεν θα ηθελα να ζησω με τον βασικο, ελαβα τα μετρα μου απο νωρις ωστε να μην ζησω ποτέ με τον βασικο.
Απλα πραγματα.
Οταν εγω εβγαζα τα ματια μου να περασω στο πανεπιστημιο, καποιοι κανανε σούζα με τις μηχανες και τα εγραφαν ολα στ αρχιδια τους.
Τωρα αυτοι μου βαζουν βενζινη στο αυτοκινητο, παιρνουν τον βασικο και τους φταιει ο Μητσοτακης
Χεστηκα
ναι αλλα μεχρι τα 30+ σου δαγκωνες τον πατερα σου συμφωνα με δικα σου λεγομενα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.607
Πόντοι
2.406
Επειδη ηξερα οτι δεν θα ηθελα να ζησω με τον βασικο, ελαβα τα μετρα μου απο νωρις ωστε να μην ζησω ποτέ με τον βασικο.
Απλα πραγματα.
Οταν εγω εβγαζα τα ματια μου να περασω στο πανεπιστημιο, καποιοι κανανε σούζα με τις μηχανες και τα εγραφαν ολα στ αρχιδια τους.
Τωρα αυτοι μου βαζουν βενζινη στο αυτοκινητο, παιρνουν τον βασικο και τους φταιει ο Μητσοτακης
Χεστηκα
Δεν είναι ετσι
Ότι ξεπουκιεται η χώρα μπορ μπάρα κι ένας πτυχιούχος δουλεύει για 800 η 1200 τι μήνα 12 ώρες την μέρα φυσικά και φταινε τα λαμογια της μεταπολιτευσηε
Κορυφαίοι κατσυστριφεις ΓΑΠ και κούλα imop
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.097
Like
825
Πόντοι
96

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.520
Like
20.341
Πόντοι
6.056
ποια δουλεια αξιζει μηνιαιο μισθο 100 ευρω;

και αυτο το μινιμουμ με τι στανταρ οριζεται; τοσο πιστευει το κρατος οτι αντεχει η αγορα;
Kαι καποιοι θα αξιζαν 5-10 ευρω το μηνα και παιρνουν 5-10k το μηνα.Δεν βλεπω κινηση στο νημα,εφυγαν και για τριημερο τα μελη,ψοφια πραγματα:undecided-old::confused::confused::confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
ναι αλλα μεχρι τα 30+ σου δαγκωνες τον πατερα σου συμφωνα με δικα σου λεγομενα
Ειπα τότε, (γιατι ολα τα θυμαστε οπως σας βολευει) οτι ο πατερας μου ηταν πολυ χαρουμενος να μπορει να με βοηθαει μεχρι σχετικα μεγαλη ηλικια, γιατι εβλεπε οτι χτιζω κατι καλο και θελω βοηθεια.
Εσυ το μεταφραζεις οτι ειμαι ο αχρηστος στα 30 που δαγκωνε τον πατερα του.
Θελεις να το πιστευεις? Δικο σου θεμα. Δεν με πληρωνες εσυ για να σε αφορά
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.309
Like
72.531
Πόντοι
12.756
ο Σταικουρας δηλαδη εκανε σουζες καθως ο αλλος τον σφαλιαριζε ..
Ο Αλεξ μελετησε και εγινε μιστερ μαλακας σε ενα σαιτ για πουτανες και λεει οτι στελνει λεφτα σε μια που εχει γαμησει μονο με την βοηθεια των μεγκαμπαιτς μεσω ιντερνετ
και ο αλλος εγινε Υπουργος και εκανε πουτανακι του τον Αλεξ , να του γλυφει τα παπαρια καθε μερα στο σαιτ για τις πουτανες ..
Και αφου του πληρωνουν οι αλλοι την βενζινη γιατι ξερει απ εξω τα πιο φθηνα βενζιναδικα και δεν παει να βαλει στο πιο ακριβο για να τους ξεφτιλισει ;:coffee::coffee:


Μαλιστα
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.097
Like
825
Πόντοι
96
Ειπα τότε, (γιατι ολα τα θυμαστε οπως σας βολευει) οτι ο πατερας μου ηταν πολυ χαρουμενος να μπορει να με βοηθαει μεχρι σχετικα μεγαλη ηλικια, γιατι εβλεπε οτι χτιζω κατι καλο και θελω βοηθεια.
Εσυ το μεταφραζεις οτι ειμαι ο αχρηστος στα 30 που δαγκωνε τον πατερα του.
Θελεις να το πιστευεις? Δικο σου θεμα. Δεν με πληρωνες εσυ για να σε αφορά
σημασια εχει οτι εσυ δεν πιστευες οτι ησουν αχρηστος για να δαγκωνεις το πατερα σου σε αυτη την ηλικια και να μην μπορεις να σταθεις στα ποδια σου. και οπως ειπες η φτωχια ειναι επιλογη κρεμαστηκες απο ξενα αρχιδια για να φτασεις εκει που εισαι σημερα οπως λες εσυ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Δεν είναι ετσι
Ότι ξεπουκιεται η χώρα μπορ μπάρα κι ένας πτυχιούχος δουλεύει για 800 η 1200 τι μήνα 12 ώρες την μέρα φυσικά και φταινε τα λαμογια της μεταπολιτευσηε
Κορυφαίοι κατσυστριφεις ΓΑΠ και κούλα imop
Αν ο πτυχιουχος βγαζει 800 ευρω, φταιει μονο αυτος
Οι γονεις του τον σπουδασανε, να βαλει τον κωλο του κατω να προκοψει
Συνεχεια τα ιδια θα λεμε?
Τι να του κανουμε δηλαδη του πτυχιουχου που δουλευει για 800 ευρω? Για πες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom