Νέα

Δίωξη σε πασίγνωστο δικηγόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.095
Like
22.825
Πόντοι
5.506
ναι και για τον αλλο υπαρχει καποιος που αμοιβεται με πολλα παραπανω και για ολους αυτους υπαρχουν αλλοι που ειναι αχρηστοι και αμοιβονται με πολλα παραπανω δεν καταληγει καπου.μπορεις να απαντησεις σε αυτο που σε ρωταω; αν οχι μην ξαναπαραθεσεις δεν εχει νοημα.
Ωραία, με 800 βασικό μπορεί να ζήσει κάποιος. Είτε με τους γονείς του, ή με δικό του διαμέρισμα που κληρονόμησε ή με συγκατοίκηση ή με γυναίκα και ακόμα ένα βασικό μισθό. Το λύσαμε τώρα; Ή μήπως θα μου πεις ότι ο βασικός πρέπει να γίνει 1300 με ένα νόμο και ένα άρθρο;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.095
Like
22.825
Πόντοι
5.506
όταν λες κανένα 500ρικο τι εννοείς? τα 500 εκατομμύρια που χρωστάνε?

και αν δεν λουκετιάσει τι θα γίνει? θα τα αποπληρώσουν? θες και εσύ να μπεις σε αυτή τη συζήτηση? εχεις ισλογισμούς που δείχνουν ότι πληρώνουν???

και εγώ τότε γιατί να λουκετιάσω? καλύτερα δεν είναι να δουλεύω και να δίνω 50 ευρώ το μήνα? γιατί πρέπει να λουκετιάσω?
Kαταλαβαινεις φαντάζομαι ότι σκοτώνουμε την ώρα μας συζητώντας τη φαντασίωση σου να λουκεταρει η νδ και να μείνει ο κουλης άεργος, έτσι;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.612
Like
14.014
Πόντοι
3.656
Kαταλαβαινεις φαντάζομαι ότι σκοτώνουμε την ώρα μας συζητώντας τη φαντασίωση σου να λουκεταρει η νδ και να μείνει ο κουλης άεργος, έτσι;
άεργος είναι ήδη


άνεργος θα μείνει :coffee:
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.096
Like
824
Πόντοι
96
Ωραία, με 800 βασικό μπορεί να ζήσει κάποιος. Είτε με τους γονείς του, ή με δικό του διαμέρισμα που κληρονόμησε ή με συγκατοίκηση ή με γυναίκα και ακόμα ένα βασικό μισθό. Το λύσαμε τώρα; Ή μήπως θα μου πεις ότι ο βασικός πρέπει να γίνει 1300 με ένα νόμο και ένα άρθρο;
ρε ασε τους νομους και τα αρθρα εγω αλλο σε ρωτησα και συ αλλου το πας οπως εκανες και με τον @Saul αν δεν μπορεις να πεις αυτο που σκεφτεσαι και το πας γυρω γυρω μην το λες καθολου. θα επρεπε καποιος που παιρνει το βασικο να μπορει να ζησει στο ενοικιο μονος του; ΝΑΙ ή ΟΧΙ; και νομιζω οτι ουτε 800 ειναι ο βασικος
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.025
Like
10.182
Πόντοι
2.606
Δεν ειναι και η κυρια Τενια στην τβ να παρεις ενα τηλεφωνο να σε συμβουλεψει πως να το αντιμετωπισεις και να το ξεπερασεις:undecided::confused::confused::confused::coffee::coffee:
Capture-155-1024x450.jpg
Δε βοηθάς, ΔΕ ΒΟΗΘΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.302
Like
72.525
Πόντοι
12.756
ρε ασε τους νομους και τα αρθρα εγω αλλο σε ρωτησα και συ αλλου το πας οπως εκανες και με τον @Saul αν δεν μπορεις να πεις αυτο που σκεφτεσαι και το πας γυρω γυρω μην το λες καθολου. θα επρεπε καποιος που παιρνει το βασικο να μπορει να ζησει στο ενοικιο μονος του; ΝΑΙ ή ΟΧΙ; και νομιζω οτι ουτε 800 ειναι ο βασικος
εγινες ΚΚΕς ;:coffee:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.095
Like
22.825
Πόντοι
5.506
ρε ασε τους νομους και τα αρθρα εγω αλλο σε ρωτησα και συ αλλου το πας οπως εκανες και με τον @Saul αν δεν μπορεις να πεις αυτο που σκεφτεσαι και το πας γυρω γυρω μην το λες καθολου. θα επρεπε καποιος που παιρνει το βασικο να μπορει να ζησει στο ενοικιο μονος του; ΝΑΙ ή ΟΧΙ; και νομιζω οτι ουτε 800 ειναι ο βασικος
Επί δημοκρατικού καθεστώτος ΟΧΙ. Ο βασικός είναι αυτός που μπορεί η αγορά να πληρώσει και τα ενοίκια είναι αυτά που η αγορά ρυθμίζει. Ιδανικά θα έπρεπε να συμβαίνει αλλά ιδανικά θα υπήρχε Ειρήνη αγάπη και συμπόνοια στον κόσμο.

Μπορεί κάλλιστα να συμβεί αυτό που θέλεις σε καμία ξεχασμένη κομμουνιστική γωνία του χάρτη όπου όλοι θα έχουν μια τρωγλη στέγη πάνω από το κεφάλι τους, θα έχουν δελτίο για φαγητό αλλά πάλι θα πεινάνε.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.302
Like
72.525
Πόντοι
12.756

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.096
Like
824
Πόντοι
96
Επί δημοκρατικού καθεστώτος ΟΧΙ. Ο βασικός είναι αυτός που μπορεί η αγορά να πληρώσει και τα ενοίκια είναι αυτά που η αγορά ρυθμίζει. Ιδανικά θα έπρεπε να συμβαίνει αλλά ιδανικά θα υπήρχε Ειρήνη αγάπη και συμπόνοια στον κόσμο.

Μπορεί κάλλιστα να συμβεί αυτό που θέλεις σε καμία ξεχασμένη κομμουνιστική γωνία του χάρτη όπου όλοι θα έχουν μια τρωγλη στέγη πάνω από το κεφάλι τους, θα έχουν δελτίο για φαγητό αλλά πάλι θα πεινάνε.
τοτε γιατι οριζεται ο βασικος και δεν ειναι διαπραγματευσιμος απο 0 ευρω μεχρι οσο παει; αναλογα τα προσοντα του καθενός;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εμφανιση ;;
Δεν πιστευω να φοράς τιποτα μαιμου ;; :coffee:
pandabuy το καλυτερο στις μαιμουδες ουτε που το καταλαβαινες αλλα τα μουνια το βαλανε blacklist...:confused::confused::confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.517
Like
20.341
Πόντοι
6.056
Δε βοηθάς, ΔΕ ΒΟΗΘΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...
Προσπαθω αλλα δεν υπαρχει ανταποκριση:confused::confused::confused::coffee:
να μου κοπει το χερι... απλα πολλοι μου λενε οτι εχω δεξια εμφανιση με αριστερες αποψεις...:confused::confused::confused:
Να μην εχεις δεξια ιδεολογια με αδειες τσεπες μονο.Γιατι εχουμε αρκετα τετοια μελη:coffee::coffee::confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.302
Like
72.525
Πόντοι
12.756
τοτε γιατι οριζεται ο βασικος και δεν ειναι διαπραγματευσιμος απο 0 ευρω μεχρι οσο παει; αναλογα τα προσοντα του καθενός;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


pandabuy το καλυτερο στις μαιμουδες ουτε που το καταλαβαινες αλλα τα μουνια το βαλανε blacklist...:confused::confused::confused:

Κινα... κομμουνι εισαι ρε μουνι :zfuck:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.612
Like
14.014
Πόντοι
3.656

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.863
Πόντοι
21.896
Aπαντησα.
Θα συνεχισετε σαν δεκαχρονα να κάνετε whataboutism?

Τα γραφομενα σκουπιδιών δεν με ενδιαφερουν
Είσαι υπερβολικός
Ο Νιπλής πάντα γράφει τα καλύτερα λόγια για σένα απλώς δεν μπορείς να τα διαβάσεις :confused:
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.096
Like
824
Πόντοι
96
Προσπαθω αλλα δεν υπαρχει ανταποκριση:confused::confused::confused::coffee:

Να μην εχεις δεξια ιδεολογια με αδειες τσεπες μονο.Γιατι εχουμε αρκετα τετοια μελη:coffee::coffee::confused::confused::confused:
ποιος εχει αδειες τσεπες; ρε μην ακουτε αυτους που κλαιγονται τα περισσοτερα εχουν...:confused::confused::confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κινα... κομμουνι εισαι ρε μουνι :zfuck:
εισαγωγες εξαγωγες
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.302
Like
72.525
Πόντοι
12.756
Είσαι υπερβολικός
Ο Νιπλής πάντα γράφει τα καλύτερα λόγια για σένα απλώς δεν μπορείς να τα διαβάσεις :confused:
εχει μαθει αυτη την μαλακία "whataboutism" και την πετάει οπου να ναι ο μαλάκας ταιριάζει δεν ταιριάζει ...
Μαλακα λες και μιλάει 15 χρονος λατρης των τραπερς .. και κοντευει ο μαλάκας στην συνταξη :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom