Νέα

Δίωξη σε πασίγνωστο δικηγόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.370
Like
9.495
Πόντοι
2.306
Σε μενα αναφερεσαι οτι κανω τον κινεζο?
Να σου θυμισω οτι δεν διαβαζω τι γραφει αυτο το σκουπιδι, τον εχω σε αγνοηση.

Ειναι τουλαχιστον γελοιο να λες για μενα οτι κάνω τον κινεζο, οταν απαντω παντοτε στα παντα.

Προφανως εισαι αστειος κι εσυ, αν θεωρεις οτι με "ταπωσε" (τι γελοια εκφραση Θεε μου, για πενταχρονα) για τα...χρεη της ΝΔ, λες και δεν εχω απαντησει ενα εκατομμυριο φορες.

Ναι, στον βολκανο απαντησα μολις, δεν μπορω να ειμαι εδω ολη μερα να απανταω σε 5 λεπτα στην καθε παπαριά που θα γραψετε
Τύπε θα τσεκάρω την απάντηση σου για το μισό δις χρέη του κόμματος σου. Μη ταραζεσαι και μας πάθεις κάτι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
πες μας βρε παπαριδη ενα καλο που εχει κανει ο κουλης για τη χωρα?που τα εχει κανει ολα λαθος,αντι να τη παει τη χωρα εστω λιγο πανω τη πηγε αλλο τοσο κατω.
Ε, αφου το λες εσυ, τοτε ειμαι βεβαιος για το αντιθετο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Τύπε θα τσεκάρω την απάντηση σου για το μισό δις χρέη του κόμματος σου. Μη ταραζεσαι και μας πάθεις κάτι.
Δεν εχω κανενα προβλημα να συμπληρωσω κιολας.
2 δις να παει το χρεος η ΝΔ, αρκει να μην ξανακυβερνησουν κατσαπλιαδες και γραφικοι. Η ωφέλεια για την χωρα ειναι πολλαπλή. Καλυφθηκες?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Όποιος ζητάει αίμα, δεν καταλαβαίνει ότι μπροστά στο βραχυπρόθεσμο "κέρδος" να μπει παράνομα φυλακή ο κάθε κακοποιητής ή τέλος πάντων ο κάθε ένας που βρίσκεται "απέναντι", κάνει μεγαλύτερη ζημιά στο συνολικό σύστημα. Γιατί όταν ανοίγεις τέτοια παράθυρα, αργά ή γρήγορα θα το πληρώσεις. Θα έρθει και η δική σου σείρα ή στη καλύτερη, η σειρά κάποιου με τον οποίο "ταυτίζεσαι".

Δεν είναι δύσκολο να βρεθείς κι εσύ απέναντι στον όχλο ή στο "κοινο περί δικαίου αίσθημα". Και δεν μπορείς να το προβλέψεις και να προστατεύσεις τον εαυτό σου από πριν. Τον νόμο μπορείς να τον ξέρεις και να μην παρανομήσεις. Το "αίσθημα" όχι, γιατί δεν είναι ορσιμένο από πριν και δεν είναι μετρήσιμο.

Γι' αυτό να εύχεσαι να μην πατήσεις κατά λάθος κανένα γατάκι με το αμάξι και βρεθείς κι εσύ κατηγορούμενος για κακούργημα. Και τότε θα πας μέσα γιατί το θέλει ο όχλος. Άλλωστε, ποιος ανακριτής θα τολμήσει να μην σε βάλει μέσα; Είτε θα περάσει πειθαρχικό, είτε θα φάει καρέκλες αν κάνει το αντίθετο.
Να και εν μεσω ανοησιων, κραυγών και μπουρδολογιων, μια τεκμηριωμενη, νηφαλια και σοβαρη αποψη.
Κατα τυχη απο δικηγορο και νεοδημοκρατη
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.370
Like
9.495
Πόντοι
2.306
Δεν εχω κανενα προβλημα να συμπληρωσω κιολας.
2 δις να παει το χρεος η ΝΔ, αρκει να μην ξανακυβερνησουν κατσαπλιαδες και γραφικοι. Η ωφέλεια για την χωρα ειναι πολλαπλή. Καλυφθηκες?
Ωραία ,χαίρομαι που το ξεκαθάρισες.

Είναι ότι πιο εμετικό έχω διαβάσει. Σε μια χώρα που μπορεί να σε πάνε αυτόφωρο για χρέη , είναι οκ για ένα κόμμα που κυβερνάει να χρωστάει μισό δις και προφανώς να μπορεί να ασκήσει εξουσία χωρίς καμία πίεση από δανειστές.

Αθλιότητα σκέτη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ωραία ,χαίρομαι που το ξεκαθάρισες.

Είναι ότι πιο εμετικό έχω διαβάσει. Σε μια χώρα που μπορεί να σε πάνε αυτόφωρο για χρέη , είναι οκ για ένα κόμμα που κυβερνάει να χρωστάει μισό δις και προφανώς να μπορεί να ασκήσει εξουσία χωρίς καμία πίεση από δανειστές.

Αθλιότητα σκέτη
Πας αυτοφωρο για χρεη στις τραπεζες? Απο πότε?

Δεν καταλαβαινω το ξεπλυμα για τα χρεη της ΛΑΡΚΟ, ειλικρινα.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Δεν εχω κανενα προβλημα να συμπληρωσω κιολας.
2 δις να παει το χρεος η ΝΔ, αρκει να μην ξανακυβερνησουν κατσαπλιαδες και γραφικοι. Η ωφέλεια για την χωρα ειναι πολλαπλή. Καλυφθηκες?
Φοβασαι μη ξανακυβερνησουν οι αριστεροί?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Φοβασαι μη ξανακυβερνησουν οι αριστεροί?
Εγω δεν φοβαμαι τιποτα. Οποιος και να κυβερνησει, εγω τα εχω κανει τα κουμαντα μου. Η χωρα ομως δεν φταιει τιποτα να κυβερνηθει παλι απο αυτον τον συρφετο.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Εγω δεν φοβαμαι τιποτα. Οποιος και να κυβερνησει, εγω τα εχω κανει τα κουμαντα μου. Η χωρα ομως δεν φταιει τιποτα να κυβερνηθει παλι απο αυτον τον συρφετο.
Χειρότερα απο τώρα δεν νομίζω να παει η χώρα.
Τι κουμάντα εχεις κανει?λεφτα σε ελληνικες τράπεζες δεν εχεις σπιτια κλπ εκτός και αν τα εχεις περασει ολα εξωτερικό
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.609
Like
14.013
Πόντοι
3.656
Εγω δεν φοβαμαι τιποτα. Οποιος και να κυβερνησει, εγω τα εχω κανει τα κουμαντα μου. Η χωρα ομως δεν φταιει τιποτα να κυβερνηθει παλι απο αυτον τον συρφετο.
έχεις επενδύσει σε τίποτα ανανεώσιμες τύπε άλεξ? :coffee:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Χειρότερα απο τώρα δεν νομίζω να παει η χώρα.
Τι κουμάντα εχεις κανει?λεφτα σε ελληνικες τράπεζες δεν εχεις σπιτια κλπ εκτός και αν τα εχεις περασει ολα εξωτερικό
Σιγα ρε φιλε, που δεν γινεται "χειροτερα απο τωρα", τα ιδια ακουγα και το 2009 οταν βγηκε το ΠΑΣΟΚ, οτι ο κοσμος "υπεφερε", και τελικα σημερα ξερουμε οτι το 2009 ηταν η εποχη με την μεγαλυτερη ευημερια που ακομη δεν μπορουμε να την ξαναφτασουμε.
Ποια ειναι δηλαδη η κολαση που ζεις στην Ελλαδα? Η τιμη της φετας? Σοβαρα τωρα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

έχεις επενδύσει σε τίποτα ανανεώσιμες τύπε άλεξ? :coffee:
Στον εαυτο μου
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.084
Like
22.814
Πόντοι
5.506
Κοιτα , και μόνο που τύπος Νιπλης τον έχει ταπώσει για τα χρέη ΝΔ σε σχέση με χρέη ΛΑΡΚΟ και κάνει τον κινέζο , αυτό λέει πολλά.

Και σε λίστα να τον έχει βάλει με τακτική Λακη Σταλόνε, ο ηφαιστειος του το έγραψε
Σοβαρή περσονα και ακόμα πιο σοβαρή "τάπα" ξετρύπωσες και 'σύ μωραδερφακι μου.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.710
Κριτικές
6
Like
11.138
Πόντοι
3.936
πες μας βρε παπαριδη ενα καλο που εχει κανει ο κουλης για τη χωρα?που τα εχει κανει ολα λαθος,αντι να τη παει τη χωρα εστω λιγο πανω τη πηγε αλλο τοσο κατω.
Εχουμε πιασει πατο μια θεση διαφορα απ τους τελευταιους των τελευταιων μαζι με την βουλγαρια- ενω πριν μερικα χρονια ακομη και μεσα στην καρδια της υφεσης ειμασταν πιο πανω- τωρα με Κouli πιο κατω. Κατα τα αλλα η χωρα πεταει.. ιστοριες για πρασινα αλογα απο τα κουλοκαναλα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.084
Like
22.814
Πόντοι
5.506
Χειρότερα απο τώρα δεν νομίζω να παει η χώρα.
Τι κουμάντα εχεις κανει?λεφτα σε ελληνικες τράπεζες δεν εχεις σπιτια κλπ εκτός και αν τα εχεις περασει ολα εξωτερικό
Ακριβώς τα ίδια λέγατε τέλη του 2014. ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.710
Κριτικές
6
Like
11.138
Πόντοι
3.936
Με κάλυψες τύπε. Άσε τον Άλεξ που γενικά είναι ένας άνθρωπος έξυπνος , να το παίζει χαζός όταν λέμε κάτι για Κούλη
πρεπει να τον εχουν φτιαξει πολυ χοντρα τα κυανα βισματα δεν ειναι τυχαιο οτι εχει αποχωρησει απο συνασπισμο και πασοκ στο παρελθον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom