Νέα

Δίωξη σε πασίγνωστο δικηγόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Τι λυπάσαι ρε συ Αλεξ
Αυτούς τους μλκες ψήφισες
Ένα κακέκτυπο των ντεμοκρατς στις ΗΠΑ που κάναν μπουρδελο την πρώην μεγαλύτερη δύναμη και οικονομία του κόσμου
Φαντάσου το κακέκτυπο τους τι μπουρδελο θα κάνει κι άλλο την Ελλαδιτσα
Οποίος ψηφίζει κουλή είναι εθνικός μειιδοτης
....
Nαι, ειδες μια παλιοκατάσταση
Δεν ψηφισα αυτους που φερανε το νομο Παρασκευοπουλου και τους Κωδικες της ατιμωρησιας.
Σοβαρα μιλας τωρα?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.012
Πόντοι
3.656
Στηρίζω ανοιχτά σύζυγο β
Ο Λύτρας είναι ότι πιο συχσμενο είδος υπάρχει στην Ελλάδα
Λαμογιο αεριτζηε με πτυχίο... Ιταλίας νΝεοππλοθτος επιδειξίας με Πόρσε και φεραρι αλλά δεν πληρώνει το στεγαστικό του και τους υπαλλήλους
και πάνω απ όλα ανόητος ΜΠΟΥΛΗΣ 50+ που παντρεύτηκε μια ψωλα 35 αντί απλά να της ρίχνει κάνα πουτσο μια τόσο όταν δηλ βιολογικά μπορεί (2 φορές το μήνα βάση σώματι τύπου και ηλικίας)
..
Σύζυγος β φαν κλαμπ Φανατικά
Λύτρα τον πουλο αγόρι μου να στρώσουν ίσως κάποιοι άλλοι παπαρηδες.. Που δεν το πιστεύω
ενώ η σύζυγος Β τι είναι καμιά καλύτερη?

που πήγε με τον μπάρμπα για να φτιαχτεί και έπαιρνε μέρος στις βρωμοδουλειές του και τώρα ναι μεν τις έφαγε αλλά πάει να στύψει την κατάσταση για να τον βγάλει από τη μέση?

σάπιοι είναι όλοι αυτοί.

βέβαια καλά να πάθει που σήκωσε το χέρι του να πάρει τα @@ τώρα να μάθει ότι δεν βαράμε τους πιο αδύναμους.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.666
Like
11.597
Πόντοι
2.406
Φανταστείτε να πάει ο Λύτρας στον Κούγια να τον υπερασπιστεί και να του πει ο Κούγιας θέλω τη φεράρι σου.
Είναι παλιά τι να την κάνει
Αλλα. Ίσως την πάρει για να χαρίσει την δικιά του στην άλλη ζαβη βίζιτα την Βατιδου
Υγ εκείνη η ιστορία με το τζιπ στα βουνά που κηνηγαγε η μούρη μια μηχανή δεν μάθαμε τι έγινε
Θα δώσε πάλι κάνα 20χιλαιρο ο κοντός να την ξεμπλέξει
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.273
Like
72.479
Πόντοι
12.756
Είναι παλιά τι να την κάνει
Αλλα. Ίσως την πάρει για να χαρίσει την δικιά του στην άλλη ζαβη βίζιτα την Βατιδου
Υγ εκείνη η ιστορία με το τζιπ στα βουνά που κηνηγαγε η μούρη μια μηχανή δεν μάθαμε τι έγινε
Θα δώσε πάλι κάνα 20χιλαιρο ο κοντός να την ξεμπλέξει
Ετσι είναι αυτα .. το αφηνουν να ξεφουσκωσει το θεμα και μετα το τακτοποιουν ευκολα χωρις να ανοιξει μυτη.

Αυτο ειναι το προβλημα στην Ελλαδα , οτι ολα μολις περασουν λιγες μερες ή μηνες ξεχνιουνται και ειναι σαν να μην εγιναν και οπως λεει ο τριμαλακας δικηγόρος μας -Παμε παρακατω ..

Να δουμε αν ποτέ σε αυτη την χωρα θελουμε να πάμε παρακάτω αλλά δεν θα εχει παρακάτω .. εκει θα περάσουν ωραια ολοι
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.666
Like
11.597
Πόντοι
2.406
Nαι, ειδες μια παλιοκατάσταση
Δεν ψηφισα αυτους που φερανε το νομο Παρασκευοπουλου και τους Κωδικες της ατιμωρησιας.
Σοβαρα μιλας τωρα?
Σοβαρά μιλάω
Δεν είναι απαντήσεις αυτές οι μλκιες
Ακρίβεια στα σουπερμάρκετ πχ λόγω κουλή. Ναι αλλά ο τσιπρας ακριβύνει την βενζίνη
Δεν είναι έτσι αγαπητέ άλεξ
Η παράταξη του Κουλη διαλύει την χώρα εντελώς
Ότι πριν την έκανε μπουρδελο και ο τσιπρας δεν δικαιώνει τον Κουλη και τα λαμογια του
Σοβαρέψου και βγάλε τις τσιμπλες από τα μάτια
Μην επικροτείς την διάλυση της χώρας σου και της κοινωνίας που ζεις
Κι εγώ μικρός αφίσες του Καραμανλή κολαγα στις εκλογές μην μπερδεύεσαι όμως με την ΝΔ την τότε και την Κουλόνδ του σήμερα
Υγ σου θυμίζω ΔΕΝ έχω κανένα άμεσο συμφέρον στην Ελλάδα εδώ κ χρόνια
Ιδεολογικό είναι το θέμα
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.080
Πόντοι
2.306
Τι λυπάσαι ρε συ Αλεξ
Αυτούς τους μλκες ψήφισες
Ένα κακέκτυπο των ντεμοκρατς στις ΗΠΑ που κάναν μπουρδελο την πρώην μεγαλύτερη δύναμη και οικονομία του κόσμου
Φαντάσου το κακέκτυπο τους τι μπουρδελο θα κάνει κι άλλο την Ελλαδιτσα
Οποίος ψηφίζει κουλή είναι εθνικός μειιδοτης
....
Εθνικός τι;;
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.080
Πόντοι
2.306
Σοβαρά μιλάω
Δεν είναι απαντήσεις αυτές οι μλκιες
Ακρίβεια στα σουπερμάρκετ πχ λόγω κουλή. Ναι αλλά ο τσιπρας ακριβύνει την βενζίνη
Δεν είναι έτσι αγαπητέ άλεξ
Η παράταξη του Κουλη διαλύει την χώρα εντελώς
Ότι πριν την έκανε μπουρδελο και ο τσιπρας δεν δικαιώνει τον Κουλη και τα λαμογια του
Σοβαρέψου και βγάλε τις τσιμπλες από τα μάτια
Μην επικροτείς την διάλυση της χώρας σου και της κοινωνίας που ζεις
Κι εγώ μικρός αφίσες του Καραμανλή κολαγα στις εκλογές μην μπερδεύεσαι όμως με την ΝΔ την τότε και την Κουλόνδ του σήμερα
Υγ σου θυμίζω ΔΕΝ έχω κανένα άμεσο συμφέρον στην Ελλάδα εδώ κ χρόνια
Ιδεολογικό είναι το θέμα
Έχουν , τύπε, τα αμάξια τσίμπλες;
Μήπως πρέπει να πάνε σε οφθαλμίατρο;
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.671
Like
6.372
Πόντοι
1.056
Σοβαρά μιλάω
Δεν είναι απαντήσεις αυτές οι μλκιες
Ακρίβεια στα σουπερμάρκετ πχ λόγω κουλή. Ναι αλλά ο τσιπρας ακριβύνει την βενζίνη
Δεν είναι έτσι αγαπητέ άλεξ
Η παράταξη του Κουλη διαλύει την χώρα εντελώς
Ότι πριν την έκανε μπουρδελο και ο τσιπρας δεν δικαιώνει τον Κουλη και τα λαμογια του
Σοβαρέψου και βγάλε τις τσιμπλες από τα μάτια
Μην επικροτείς την διάλυση της χώρας σου και της κοινωνίας που ζεις
Κι εγώ μικρός αφίσες του Καραμανλή κολαγα στις εκλογές μην μπερδεύεσαι όμως με την ΝΔ την τότε και την Κουλόνδ του σήμερα
Υγ σου θυμίζω ΔΕΝ έχω κανένα άμεσο συμφέρον στην Ελλάδα εδώ κ χρόνια
Ιδεολογικό είναι το θέμα

Κι όμως ο Κούλης εμπνέει.Εχει αλλάξει η κατάσταση στην Ελλάδα το διαπίστωσα ιδίοις όμμασι.Εκεί που οι Ελληνες ήταν όλοι με τα γένια συλλογισμένοι σα να έχουν πένθος βαρύ,σα να τους χτύπησε καταιγίδα τώρα έχουν τουρκέψει,είναι πάλι ανυπόμονοι,έχουν περισσότερη αυτοπεποίθηση.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Σοβαρά μιλάω
Δεν είναι απαντήσεις αυτές οι μλκιες
Ακρίβεια στα σουπερμάρκετ πχ λόγω κουλή. Ναι αλλά ο τσιπρας ακριβύνει την βενζίνη
Δεν είναι έτσι αγαπητέ άλεξ
Η παράταξη του Κουλη διαλύει την χώρα εντελώς
Ότι πριν την έκανε μπουρδελο και ο τσιπρας δεν δικαιώνει τον Κουλη και τα λαμογια του
Σοβαρέψου και βγάλε τις τσιμπλες από τα μάτια
Μην επικροτείς την διάλυση της χώρας σου και της κοινωνίας που ζεις
Κι εγώ μικρός αφίσες του Καραμανλή κολαγα στις εκλογές μην μπερδεύεσαι όμως με την ΝΔ την τότε και την Κουλόνδ του σήμερα
Υγ σου θυμίζω ΔΕΝ έχω κανένα άμεσο συμφέρον στην Ελλάδα εδώ κ χρόνια
Ιδεολογικό είναι το θέμα
Eκτός Ελλάδας δεν εισαι εσυ?
Πώς εχεις τοσο παγιωμενη αποψη για το τι συμβαινει εδω και οτι "διαλυονται τα παντα"?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.666
Like
11.597
Πόντοι
2.406
Κι όμως ο Κούλης εμπνέει.Εχει αλλάξει η κατάσταση στην Ελλάδα το διαπίστωσα ιδίοις όμμασι.Εκεί που οι Ελληνες ήταν όλοι με τα γένια συλλογισμένοι σα να έχουν πένθος βαρύ,σα να τους χτύπησε καταιγίδα τώρα έχουν τουρκέψει,είναι πάλι ανυπόμονοι,έχουν περισσότερη αυτοπεποίθηση.
Δεν νομίζω
Οπιον ξέρω νεότερο είναι απογοητευμένος και λογικά
Μισθοί της πλάκας κοροϊδία γενικά. Κράτος πολιτικοί εμετός
Εκτός την φυγή η δεύτερη λύση είναι καμμια ληστεία σε ΑΤΜ
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.671
Like
6.372
Πόντοι
1.056
Δεν νομίζω
Οπιον ξέρω νεότερο είναι απογοητευμένος και λογικά
Μισθοί της πλάκας κοροϊδία γενικά. Κράτος πολιτικοί εμετός
Εκτός την φυγή η δεύτερη λύση είναι καμμια ληστεία σε ΑΤΜ

Η οικονομία τα ίδια χάλια είναι,δε βλέπεις να χτίζεται κάτι καινούργιο,να αυξάνονται τα εμπορεύματα,τα καινούργια αυτοκίνητα κτλ.Η ψυχολογία έχει μεταβληθεί,τώρα ο άλλος πιστεύει οτι κάτι θα κάνει ενώ πριν ήταν σκετη μαυρίλα.
Τελικά ο Ελληνας νιώθει καλύτερα σε περιβάλλον πληθωρισμού,άμα του επιβάλεις σταθερότητα μιζεριάζει.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.666
Like
11.597
Πόντοι
2.406
Eκτός Ελλάδας δεν εισαι εσυ?
Πώς εχεις τοσο παγιωμενη αποψη για το τι συμβαινει εδω και οτι "διαλυονται τα παντα"?
Εκτός Ελλάδας ναι αλλά δεν δουλεύω πυλιφορι φίλε άλεξ
Η δοτλεια μου είναι τέτοια που 2 μήνες συνεχόμενους και κάθε δεύτερο μήνα δεκα μέρες είναι στην Ελλάδα δηλ το 35% του χρόνου μου είναι Ελλάδα. Δεν είναι δα κ μακριά 2 ώρες απόσταση 6 το πρωί πίνω καφέ στην Ζυρίχη και στις 13.30 στον Θανάση Μοναστηράκι για κεμπάπ
Κι επειδή Ελβετία δεν έχουμε πολλά προβλήματα να λύσουμε κατά βάση το 80% των ειδήσεων που βλέπω κ διαβάζω καθημερινά είναι ελληνικές
Επίσης ότι talk show υπάρχει από Attica μέχρι ΕΡΤ3 το παρακολουθώ είτε άμεσα στην τβ είτε μέσω youtube αργότερα
Χρόνο έχουμε κι εδώ άπειρο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κοψε κατι ρε φιλε, που θα μας πεις και μειοδοτες
Επί της ουσίας ειστε
Ποιος βλάπτει την πατρίδα του με τις αποφάσεις του ειναι
Βαρύ και καθ υπερβολή αλλά αληθές αγαπητέ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.666
Like
11.597
Πόντοι
2.406
Η οικονομία τα ίδια χάλια είναι,δε βλέπεις να χτίζεται κάτι καινούργιο,να αυξάνονται τα εμπορεύματα,τα καινούργια αυτοκίνητα κτλ.Η ψυχολογία έχει μεταβληθεί,τώρα ο άλλος πιστεύει οτι κάτι θα κάνει ενώ πριν ήταν σκετη μαυρίλα.
Τελικά ο Ελληνας νιώθει καλύτερα σε περιβάλλον πληθωρισμού,άμα του επιβάλεις σταθερότητα μιζεριάζει.
Δεν ισχύει για το 80% ίσως ένα 20% να νομίζει ότι είναι καλύτερα
Ολα είναι χάλια
Κι όπως έγραψα κ στο άλεξ το να πούμε ότι με σύριζα ήταν χειρότερα δεν σημαίνει ότι είναι καλά τώρα
Και σου κάνω μια πάλη ερώτηση πόσοι νέοι σήμερα 30ετων όχι 25. Μιλάω 30+ μπορούν να κάνουν μια οικογένεια με παιδιά σπίτια και ανάλογα έξοδα εάν δεν έχουν λεφτά ήδη οι γονείς τους?
Ελάχιστοι κάτω από 20%
Τωρα αν πήραν σεατ Ίμπιζα καινούριο με 500 δόσεις αυτό δεν σημαίνει κάτι
Ο παππούς η θεία χωρίς παιδιά συνήθως πληρώνει και την δόση και σε αυτό
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
740
Like
2.623
Πόντοι
446
Eκτός Ελλάδας δεν εισαι εσυ?
Πώς εχεις τοσο παγιωμενη αποψη για το τι συμβαινει εδω και οτι "διαλυονται τα παντα"?
Επειδή το ακούω και εγώ συχνά αυτό το ανέκδοτο
και μένω και στην ίδια χώρα με τον mida,
δεν μένουμε ρε Άλεξ και στην Αυστραλία να μην ξέρουμε τι γίνεται Ελλάδα..

Επίσης με τον ελβετικό μισθό το να κατέβω Ελλάδα είναι πλέον αστείο κόστος,
πέρυσι είχε τύχει να κατέβω δύο συνεχόμενα ΣΚ για ψύλλου πήδημα...

Και ναι, όπως οι Ορμπάν και οι ψηφοφόροι τους είναι πατριώτες, έτσι και οι Κούληδες και οι ψηφοφόροι τους
είναι εθνικοί μειοδότες.
Οι τσίπρες αριστεροκομμούνια είναι εξ'oρισμού εθνικοί μειοδότες,όχι όμως και ότι διαφέρει και πολύ η πολιτική της νδ στα εθνικά θέματα..
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.671
Like
6.372
Πόντοι
1.056
Δεν ισχύει για το 80% ίσως ένα 20% να νομίζει ότι είναι καλύτερα
Ολα είναι χάλια
Κι όπως έγραψα κ στο άλεξ το να πούμε ότι με σύριζα ήταν χειρότερα δεν σημαίνει ότι είναι καλά τώρα
Και σου κάνω μια πάλη ερώτηση πόσοι νέοι σήμερα 30ετων όχι 25. Μιλάω 30+ μπορούν να κάνουν μια οικογένεια με παιδιά σπίτια και ανάλογα έξοδα εάν δεν έχουν λεφτά ήδη οι γονείς τους?
Ελάχιστοι κάτω από 20%
Τωρα αν πήραν σεατ Ίμπιζα καινούριο με 500 δόσεις αυτό δεν σημαίνει κάτι
Ο παππούς η θεία χωρίς παιδιά συνήθως πληρώνει και την δόση και σε αυτό

Τον Κούλη τον έσωσε ο κορωνοιός.Τσίμπησε 30 δις βοήθεια απο την ΕΕ και τα έριξε στην οικονομία.Στους δικούς του βέβαια κυρίως αλλά κάποιο ποσό μετακυλήθηκε και προς τα κάτω.Λόγω κορωνοιού,πολέμου στην Ουκρανία χαλάρωσαν και τα δημοσιονομικά οπότε είναι πασάς στα Γιάννενα.Μοιράζει χρήμα,θέσεις θα βγαίνει αιωνίως.Οχι οτι γίνεται κάτι πραγματικό απλώς μπαίνει περισσότερο χρήμα στη χώρα και έχει ανέβει η αγορά ακινήτων οπότε επωφελούνται αρκετοί.Και χρέπι να έχει ο άλλος έχει πάρει αξία οπότε νιώθει πλουσιότερος άσχετα αν του τα τρώει ο πληθωρισμός.
Οσο κρατάει ο πόλεμος Ουκρανία θα γαμεί και θα δέρνει ο Κούλης.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Επειδή το ακούω και εγώ συχνά αυτό το ανέκδοτο
και μένω και στην ίδια χώρα με τον mida,
δεν μένουμε ρε Άλεξ και στην Αυστραλία να μην ξέρουμε τι γίνεται Ελλάδα..

Επίσης με τον ελβετικό μισθό το να κατέβω Ελλάδα είναι πλέον αστείο κόστος,
πέρυσι είχε τύχει να κατέβω δύο συνεχόμενα ΣΚ για ψύλλου πήδημα...

Και ναι, όπως οι Ορμπάν και οι ψηφοφόροι τους είναι πατριώτες, έτσι και οι Κούληδες και οι ψηφοφόροι τους
είναι εθνικοί μειοδότες.
Οι τσίπρες αριστεροκομμούνια είναι εξ'oρισμού εθνικοί μειοδότες,όχι όμως και ότι διαφέρει και πολύ η πολιτική της νδ στα εθνικά θέματα..
Τι να ψηφισουμε τύπε?
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
740
Like
2.623
Πόντοι
446
Τι να ψηφισουμε τύπε?
Εσύ που κατά δήλωσή σου επιλέγεις να αγνοείς την κατάσταση στο κέντρο της πρωτεύουσας της χώρας σου,
απλά επιλέγοντας να το αποφύγεις, πηγαίνοντας νότια μέσω Δριμύκλανων,
ότι και να ψηφίσεις το ίδιο είναι...
Και στο σπίτι σου να μπούνε, θα κάνεις ότι κοιμάσαι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom