Νέα

Δίωξη σε πασίγνωστο δικηγόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Εσύ που κατά δήλωσή σου επιλέγεις να αγνοείς την κατάσταση στο κέντρο της πρωτεύουσας της χώρας σου,
απλά επιλέγοντας να το αποφύγεις, πηγαίνοντας νότια μέσω Δριμύκλανων,
ότι και να ψηφίσεις το ίδιο είναι...
Και στο σπίτι σου να μπούνε, θα κάνεις ότι κοιμάσαι...
Τι να ψηφισουμε τυπε?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.666
Like
11.597
Πόντοι
2.406
Tι ψηφιζει ενας πατριωτης?
Ελλάδα ή Ευρώπη ρωτάς?
Ελλάδα δυστυχώς υπάρχουν αξιόλογοι σχοιματισμοι αλλά μόνο σαν φωνή διαμαρτυρίας
Υπάρχει πολυκερμαρισμος στον χώρο συν ότι οι Έλληνες γενικά διακρίνονται από έλλειψη πρακτικότητα στην ζωή τους πράγμα που μεταφράζεται στην πολιτική
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ελλάδα ή Ευρώπη ρωτάς?
Ελλάδα δυστυχώς υπάρχουν αξιόλογοι σχοιματισμοι αλλά μόνο σαν φωνή διαμαρτυρίας
Υπάρχει πολυκερμαρισμος στον χώρο συν ότι οι Έλληνες γενικά διακρίνονται από έλλειψη πρακτικότητα στην ζωή τους πράγμα που μεταφράζεται στην πολιτική
Για μενα μιλουσαμε, οτι ψηφιζω ως μειοδοτης.
Ρωταω λοιπον για τεταρτη φορα, τι να ψηφισω αν θελω να γινω πατριωτης?
Ειναι τοσο δυσκολο να μου πειτε?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.666
Like
11.597
Πόντοι
2.406
Για μενα μιλουσαμε, οτι ψηφιζω ως μειοδοτης.
Ρωταω λοιπον για τεταρτη φορα, τι να ψηφισω αν θελω να γινω πατριωτης?
Ειναι τοσο δυσκολο να μου πειτε?
Εύκολο είναι
1.Εμφιετζογλου
Σαν συστημική επιλογή
2.ανυφαντη με τους υπόλοιπους σαν πιο ανατρεπτική
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Γιατι είναι ΜΠΟΥΛΗΣ
απλό ειναι
Στα άλλα μάλλον έχεις δίκιο κι εγώ αυτό σκέφτηκα αμέσως
55αρης με 35 άρα.. Ποιος την γαμαει γιατί αυτός ο ΜΠΟΥΛΗΣ, δεν μπορεί πάνω από 4 φορές το μήνα
Αυτο παιδια με τις φορες και τα γαμησια ειναι μπουρδα.
Εγω μια τη γαμαγα αβερτα και τα έμπλεξε με μπουλη μετα που την πηδαγε μια αντε 2 φορες τη βδομαδα και η γκόμενά μου λεει εντάξει εσυ στο σεξ εισαι καλύτερος αλλα ο άλλος εχει αλλα καλα,λεφτά ονομα στη πίατσα οικογένεια και κοινωνικούς κυκλους
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.666
Like
11.597
Πόντοι
2.406
Εξαιρετικα, ελαβα επιτελους μια απαντηση
Μην ειρωνεύεσαι γιατί σε βολεύει
Είναι αδύναμες οι προτάσεις το είπα εξ αρχής
Αλλα είναι μια διαμαρτυρία έστω
Ευροεκκογες ήταν
Πήγαινε τωαρ στην Mελέτη να πανηγύρισε τα μαζί την Νέα Εύα καιλη
Άσε μας ρε άλεξ
Διακιολογιες ψάχνετε???
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
740
Like
2.623
Πόντοι
446
Τι να ψηφισουμε τυπε?
Έτσι όπως τα κάνατε τύπε, με την νδ να έχει γίνει κεντροαριστερό κόμμα και τη δεξιά να έχει πέσει στα χέρια γραφικών ημίτρελων και τύπων που πουλάνε αυτόγραφα του Ιησού,
δεν υπάρχει κάτι για να ψηφίσεις...

Όμως αν για παράδειγμα, εσύ που δηλώνεις δεξιός και άλλοι που δεν θέλουν λαθρο,pride,κ.λ.π.
πηγαίνατε να συμπαρασταθείτε έξω από κανά δικαστήριο σε περιπτώσεις εγκλημάτων λάθρο ή γύφτων
και ο κάθε κούλης έβλεπε μαζικότητα, δεν θα τολμούσε να έλεγε για "μπόλιασμα"..

Εσύ τι νομίζεις δηλαδή;
Ότι στις Πολωνίες και στις Ουγγαρίες, η εξωτερική πολιτική είναι ενάντια στα θέλω του λαού;

 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Στηρίζω ανοιχτά σύζυγο β
Ο Λύτρας είναι ότι πιο συχσμενο είδος υπάρχει στην Ελλάδα
Λαμογιο αεριτζηε με πτυχίο... Ιταλίας νΝεοππλοθτος επιδειξίας με Πόρσε και φεραρι αλλά δεν πληρώνει το στεγαστικό του και τους υπαλλήλους
και πάνω απ όλα ανόητος ΜΠΟΥΛΗΣ 50+ που παντρεύτηκε μια ψωλα 35 αντί απλά να της ρίχνει κάνα πουτσο μια τόσο όταν δηλ βιολογικά μπορεί (2 φορές το μήνα βάση σώματι τύπου και ηλικίας)
..
Σύζυγος β φαν κλαμπ Φανατικά
Λύτρα τον πουλο αγόρι μου να στρώσουν ίσως κάποιοι άλλοι παπαρηδες.. Που δεν το πιστεύω
Εγω δεν στηριζω κανένα γιατι και οι δυο είναι υπευθυνοι για τη κατάσταση.
Πρώτα αυτη που πηγε και παντρεύτηκε για το χρημα τον λυτρα και το ονομα κσι μετα αυτον που ειναι ενα λαμόγιο δικηγορος που πατησε επι πτωματων για να αναδειχθεί.
Κσι οι δυο αυτοί ευθύνονται για τη κατασταση σε εμας.
 

Va81

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
113
Like
189
Πόντοι
1
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει την περίπτωση Λύτρα καθώς και άλλες ακριβώς ίδιες περιπτώσεις μεγαλοεπιχειρηματιών κλπ όπου κάνουν ζωαρα με σπιταρονες,αυτοκινηταρες,κότερα,ταξίδια κλπ αλλά από πίσω τα κανόνια σκάνε ένα ένα; Οικονομικά κανόνια εννοώ.

Επειδή το έργο το έχω δει εξ όψεως μόνο με κάτι επιχειρηματίες που έτυχε να γνωρίσω και φαίνονταν οικονομικά πάμπλουτοι μετά από κάποια χρόνια τους είδα να χρεωκοπουν.

Μα τι νόμιζαν ότι επειδή έχουν πολιτικές άκρες και τους έδιναν Αβερτα τα δάνεια οι τράπεζες δεν θα τα ξεχρεωναν ποτέ;

Το κόλπο ποιο είναι;Παίρνουν δάνειο ένα μυριο το αφήνουν να σκάσει κ μετά από δέκα χρόνια πάνε για κούρεμα; Σε αυτό ποντάρουν;

Ξέρετε πόσοι τέτοιοι κάνουν ζωαρα με δανεικά λεφτά με την ελπίδα ότι θα βρουν άκρη να μην τα επιστρέψουν και από μέσα τους γελάνε ότι κορόιδεψαν το σύστημα;

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πώς το κάνουν;

Γιατι εγώ έχω μια γενική εικόνα όπως περιγράφω παραπάνω.

Δηλ παίρνεις δάνεια και τα αφήνεις να κοκκινίζουν με την ελπίδα παραγραφής; Και έτσι λες από μέσα σου στην υγεία των κορόιδων;

Γιατί εγώ αυτό έχω στο περίπου καταλάβει ότι γινεται.

Οι μεγαλοεπιχειρηματίες έχουν τόσο μεγάλα πολιτικα κονέ με τράπεζες και πολιτικούς που ούτε Τειρεσία δεν μπαίνουν.

Αν είναι αυτό το κόλπο πάντως να ζεις με ξένα κόλλυβα ε χαίρω πολύ.Ετσι ζω και εγώ πλουσιοπάροχα αλλά ως γίγαντας με πήλινα πόδια.

Το γελοίο είναι ότι το παίζουν και ισχυροί ενώ δεν είναι τίποτα.
Πσιρνουν επιχειρηματικα δανεια,τα μεταφερουν σε offshore,αντι να τα επενδυσουνχρεωκοπουν και τους μενουν τα λεφτα.Απλως κυριως για να μην προκαλεσουν αφου φαινονται χρεωκοπημενοι,ζουν σε ν νοικιαζωντας πολυτελη σπιτια κ δεν εχουν προσωπικη περιουσια.
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Ωραίο αυτό το θέμα με τον Λύτρα. Υπερκάλυψε την τροπολογία σε σχέση με τη Λαρκο...
Έλεγα κι εγώ, τέτοια πρεμουρα τα ΜΜΕ για μια ενδοοικογενειακη βία...
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.012
Πόντοι
3.656
Ωραίο αυτό το θέμα με τον Λύτρα. Υπερκάλυψε την τροπολογία σε σχέση με τη Λαρκο...
Έλεγα κι εγώ, τέτοια πρεμουρα τα ΜΜΕ για μια ενδοοικογενειακη βία...
Τύπε ούτε ο κουτσούμπας ούτε η ζωή ούτε ο μητσοτάκης ο ίδιος δεν μπορεί να σταματήσει αυτό που γίνεται με την λάρκο.

Αυτό που θα ακολουθήσει είναι μεγαλύτερο από τους κλόουν μπροστινούς πολιτικούς μας....:confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Μην ειρωνεύεσαι γιατί σε βολεύει
Είναι αδύναμες οι προτάσεις το είπα εξ αρχής
Αλλα είναι μια διαμαρτυρία έστω
Ευροεκκογες ήταν
Πήγαινε τωαρ στην Mελέτη να πανηγύρισε τα μαζί την Νέα Εύα καιλη
Άσε μας ρε άλεξ
Διακιολογιες ψάχνετε???
Συγνωμη ρε τύπε, γιατι αρπαζεσαι?
Εσυ ειπες οτι ειμαι μειοδοτης, τσατιζεσαι κιολας?
Ρωτησα πολυ απλα τι να ψηφισω ως πατριωτης, απαντησες να ψηφισω τον 88χρονο Εμφιετζογλου για την προοδο της χωρας, ολα καλα.
Γιατι ειρωνευομαι?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έτσι όπως τα κάνατε τύπε, με την νδ να έχει γίνει κεντροαριστερό κόμμα και τη δεξιά να έχει πέσει στα χέρια γραφικών ημίτρελων και τύπων που πουλάνε αυτόγραφα του Ιησού,
δεν υπάρχει κάτι για να ψηφίσεις...

Όμως αν για παράδειγμα, εσύ που δηλώνεις δεξιός και άλλοι που δεν θέλουν λαθρο,pride,κ.λ.π.
πηγαίνατε να συμπαρασταθείτε έξω από κανά δικαστήριο σε περιπτώσεις εγκλημάτων λάθρο ή γύφτων
και ο κάθε κούλης έβλεπε μαζικότητα, δεν θα τολμούσε να έλεγε για "μπόλιασμα"..

Εσύ τι νομίζεις δηλαδή;
Ότι στις Πολωνίες και στις Ουγγαρίες, η εξωτερική πολιτική είναι ενάντια στα θέλω του λαού;

Τι να ψηφισουμε δηλαδη? Τιποτα? Ενας πατριωτης απεχει?
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Τύπε ούτε ο κουτσούμπας ούτε η ζωή ούτε ο μητσοτάκης ο ίδιος δεν μπορεί να σταματήσει αυτό που γίνεται με την λάρκο.

Αυτό που θα ακολουθήσει είναι μεγαλύτερο από τους κλόουν μπροστινούς πολιτικούς μας....:confused:
Τι θα ακολουθήσει δηλαδή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom