Νέα

Δίωξη σε πασίγνωστο δικηγόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nkido101

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
221
Like
3.306
Πόντοι
441
Ρητορικη ερωτηση

Αν απατησω την γυναικα μου και μετα την χτυπησω σε ευαισθητα θεματα και την κανω να βγει εκτος εαυτου και αρχισει να μου ριχνει μπουνιες σφαλιαρες και το καταγγειλω θα εχει την ιδια τυχη με τον λυτρα η θα με κοροιδευουν οτι τις εφαγα απο γυναικα?

Α ρε που ζουμε με την καθε πουτανα που ολα δουλευουν υπερ της
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.585
Κριτικές
62
Like
45.298
Πόντοι
9.297
Αυτο με τη ψυχικη υγεια ειναι σπουδαια κουβεντα ,και μπραβο που το εχεις πιασει ..πανε σε δουλειες που ακομημκαι μισουν ,συντομα γινονται δυστυχισμενοι ,και μετα βγαζουν φθονο κσι μισος αν δουν καποιον που, τολμα να πει πως επελεξα μεν λιγοτερα χρηματα αλλα, ειμαι ευτυχισμενος ,και καπως ετσι θα πρεπει να βγηκε κει αυτο με τη κατσικα του γειτονα..
Την δουλειά την μισούν...όμως αγαπάνε τις κλικες...ανεκτίμητο για όσους δεν έχουν προσόντα η επίπεδο...η πιο συχνά ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.531
Like
20.353
Πόντοι
6.056

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.823
Like
11.467
Πόντοι
3.656

Το μηλο κατω απο τη μηλια...περασε το dna..Δεν αντεξε το γαμημενο
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Η πρώτη γυναίκα του εδώσε 2 εμφράγματα και του πήρε ένα σπίτι..

Η δεύτερη του έκλεισε το πρωτο σπιτι ...
του πήρε την περιουσία ...
τον κατέστρεψε επαγελματικα ...
τον έκλεισε στην φυλακή...

Ακόμα δεν καταλάβατε ότι καμία καριόλα δεν αξιζει τίποτα πλεον ...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.475
Πόντοι
8.006
η δικια μου αποψη ειναι οτι ο γονεας ειναι υπευθυνος μεχρι να σπουδασει το παιδι μετα πρεπει μονο του να φαει τα σκατα και ας εχει λεφτα.
Tι να γινει, ο δικος μου πατερας δεν ειχε τετοιες αποψεις, οτι απο μια ηλικια και περα πρεπει να κανει τα λεφτα μασούρι και ο γιος του να τρωει σκατα, ενώ προσπαθει να ορθοποδησει.
Για χάρη καποιας παραδοξης "ιδεοληψιας" που πιο πολυ σε συμπλεγματισμό μού κανει.
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.127
Like
839
Πόντοι
96
Tι να γινει, ο δικος μου πατερας δεν ειχε τετοιες αποψεις, οτι απο μια ηλικια και περα πρεπει να κανει τα λεφτα μασούρι και ο γιος του να τρωει σκατα, ενώ προσπαθει να ορθοποδησει.
Για χάρη καποιας παραδοξης "ιδεοληψιας" που πιο πολυ σε συμπλεγματισμό μού κανει.
ή αλλιως μπορεις να το πεις αξιοπρεπεια... και στην τελικη το ολο θεμα δεν ειναι στην αποψη του πατερα σου αλλα στην δικια σου αποψη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.475
Πόντοι
8.006
ή αλλιως μπορεις να το πεις αξιοπρεπεια... και στην τελικη το ολο θεμα δεν ειναι στην αποψη του πατερα σου αλλα στην δικια σου αποψη
Αξιοπρεπεια, αυτοσεβασμος, ηθικη....
Εχεις χρησιμοποιησει ενα σωρο λεξεις για να δωσεις αλλοθι σε εναν γονιο που μετα τις σπουδες του παιδιου του, το παραταει γιατι "εληξε" η υποχρεωση του
Προφανως εχουμε διαφορετικο αξιακό κώδικα.
Μαλλον οχι εμεις, ο πατερας μου σιγουρα.

Υ.Γ. Κι εγω φυσικα αποδεχομουν την βοηθεια του χωρις καμία τύψη.
Και τωρα ειμαι κοντα του σε ο,τι χρειαστει.
Ετσι κανουν οι σωστοι κατ' εμέ άνθρωποι.
Δεν παιζουν ρόλους ανεξαρτησιας.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.485
Κριτικές
8
Like
3.255
Πόντοι
786
Ναι και Ταυλανδη πουχει εκατομμύρια τουρισμό είναι όλοι πάμπλουτο

Σωστά τα γράφεις δεν είσαι κάνας μαλάκας
διορθώνω, μέχρι κι ο βλάκας (φορεστ γκαμπ) του χωριού
βρήκε δουλειά σαν κηπουρός συμβασιούχος στο δήμο
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.127
Like
839
Πόντοι
96
Αξιοπρεπεια, αυτοσεβασμος, ηθικη....
Εχεις χρησιμοποιησει ενα σωρο λεξεις για να δωσεις αλλοθι σε εναν γονιο που μετα τις σπουδες του παιδιου του, το παραταει γιατι "εληξε" η υποχρεωση του
Προφανως εχουμε διαφορετικο αξιακό κώδικα.
Μαλλον οχι εμεις, ο πατερας μου σιγουρα.
για να το φερεις οπως σε συμφερει το πιανεις απο τη λαθος πλευρα ποτε δεν μιλησα για τον πατερα σου για σενα μιλησα που τον δαγκωνες γτ δεν μπορουσες να ζησεις μονος σου μετα τις σπουδες. αν δεν φοραγες παρωπιδες μονο και μονο για να περασει το δικο σου θα μπορουσες να διαβασεις και τα αλλα μηνυματα. μηπως το υποστηριζεις τοσο σθεναρα οτι αυτο που εκανες εσυ ειναι το σωστο γτ ξερεις οτι αν δεν υπηρχε αυτο η καταλληξη στη μετεπειτα ζωη σου θα ηταν διαφορετικη;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.475
Πόντοι
8.006
Σωστό γιατί δεν έχουν έξοδα θεαθήναι φιγούρας και δεν έχουν κι απαιτήσεις καθημερινότητας όσον αφορά την ζωή τους
Αποτέλεσμα μπορούν ν αποταμιευσουν
Γνωρίζω ψηστη πρώην σε σουβλάκια φίλου μου 15 χρονια
Ο φίλος μου το κλείσε μες στο 15
αυτός πήγε Αλβανία κι έχει 10διαμερισματα αγοράσει τουτέστιν 2000 το μήνα καθαρό εισόδημα
Αλλα 15 χρονια στην Ελλάδα είχε αγοράσει ένα παντελόνι κι ένα ζευγάρι γυαλιά
Μπλούζες φόραγε από το μαγαζί σπίτι πήγαινε με τα πόδια αμάξι μηχανάκι δεν είχε και γαμουσε αν κι όταν έβρισκε καμμια πατσαβούρα καθαρίστρια στο μαγαζί
Τώρα είναι πλούσιος για Αλβανία ευκατασττοε για Ελλάδα έχει μια βλάχα μουναρα από εκεί γυναίκα και κυκλοφορεί μ ένα τσαντάκι στο χέρι κ μαζεύει τα ενοίκια
Φυσικα.
Γιατι οπως ειπαμε, η φτωχεια ειναι επιλογη.
Ο αλβανος δεν επελεξε να γκρινιαζει, επελεξε να γινει ευκαταστατος.
Ο φιλος σου που εκλεισε το σουβλατζιδικο υποθετω θα βριζει το Μητσοτακη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.475
Πόντοι
8.006
για να το φερεις οπως σε συμφερει το πιανεις απο τη λαθος πλευρα ποτε δεν μιλησα για τον πατερα σου για σενα μιλησα που τον δαγκωνες γτ δεν μπορουσες να ζησεις μονος σου μετα τις σπουδες. αν δεν φοραγες παρωπιδες μονο και μονο για να περασει το δικο σου θα μπορουσες να διαβασεις και τα αλλα μηνυματα. μηπως το υποστηριζεις τοσο σθεναρα οτι αυτο που εκανες εσυ ειναι το σωστο γτ ξερεις οτι αν δεν υπηρχε αυτο η καταλληξη στη μετεπειτα ζωη σου θα ηταν διαφορετικη;
Ποια θα ηταν η "διαφορετικη" καταληξη?
Οτι δεν θα τα ειχα καταφερει, ας πουμε?
Πιθανον. Δεν θα το μαθουμε ποτέ.
Για ποιον λογο ομως θα επρεπε η οικογενεια να ρισκαρει το μελλον του μοναχογιου αντι να το εξασφαλισει απο καθε πλευρα?
Ειλικρινα ΔΕΝ σε καταλαβαινω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom