Νέα

Δημοτικές εκλογές 2023

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κωλο-γερος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.341
Πόντοι
1.056
επειδη δουλευω κεντρο χρονια σε αντιθεση με κατι καταχραστες που εχουν παει μονο Γλυφαδα,Μαλανδρινο και Κορυδαλλο ο Μπακογιαννης εκανε του κοσμου τις μαλακιες και γαμησε την καθημερινοτητα χιλιαδων ανθρωπων...
το χειροτερο δε ηταν οτι δεν το παραδεχοταν και συνεχιζε τις νεες του μαλακιες πανω στις παλιες του
Τώρα ανεξαρτήτως κόμματος και για να μην λέμε μαλακίες τόσο ο Μπακογιάννης όσο και ο Αγοραστός ορθά δεν βγήκαν. Κάναν χοντρές μαλακίες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.798
Κριτικές
62
Like
45.626
Πόντοι
9.297
JFnUycx.jpg

JFnSYzX.gif
Μαλακες,θέλω το ποτήρι...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
Τώρα ανεξαρτήτως κόμματος και για να μην λέμε μαλακίες τόσο ο Μπακογιάννης όσο και ο Αγοραστός ορθά δεν βγήκαν. Κάναν χοντρές μαλακίες.
σαν Νεοδημοκρατης σου λεω ΝΑΙ...να σφιξουν λιγο και οι κωλοι
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Λέω ότι ο κόσμος απηύδησε μέ τόν ΑΛΗΤΗΡΙΟ γόνο καί είπε νά τόν μαυρίσει ομαδικώς, ανεξαρτήτως πολιτικής τοποθέτησης. Μόνο τά κομματόσκυλα καί οι διαπλεκόμενοι τόν ψήφισαν, πού, όπως σού παρέθεσα μέ νούμερα, δέν θά έφθαναν νά τόν βγάλουν δήμαρχο.
Δεν κάνεις τέτοια ανατροπή έτσι απλά πήρε επιπλέον σχεδόν 40%.Δηλαδή μάζεψε όλους τους υπόλοιπους.Δεν τους μαζεύεις έτσι απλά επειδή δεν γουστάρεις τον 1ο.Μην τα εκμηδενίζουμε όλα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
καημένη σία

σκέφτεται τώρα όλες τις μίζες, τις αναθέσεις, τα κονδύλια, τις παρελάσεις, τα events

όλα αυτά χαμένα.....αντί να είναι η κα Δημάρχου τώρα θα είναι η κα του μεγάλου περίπατου :cry:
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.902
Like
4.225
Πόντοι
506
προτιμώ να κάτσω χωρίς βρακί στα παγκάκια του μπακογιάννη τον αύγουστο με 43 βαθμούς το μεσημέρι


από το να φάω πατσά :badair:
Δεν ειναι παγκακια αυτά τυπε είναι μαγειρικες εστιες
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Δεν ειναι παγκακια αυτά τυπε είναι μαγειρικες εστιες
δεν είναι μαγειρικές εστίες είναι οικολογικά πράσινα bbq δουλεύουν μόνο με ήλιο

λογικά κονόμησε και καμιά πράσινη επιδότηση για να τα βάλει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

του μεγάλου απόπατου θα ήταν το σωστό :shit:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.892
Πόντοι
12.756
Δές τά νούμερα! Έστω κι άν τόν ψήφιζαν όλοι όσοι τόν ψήφισαν στόν πρώτο γύρο, δέν θά έβγαινε. Ή μήπως βαυκαλίζεσαι ότι θά τόν ψήφιζαν καί άλλοι, πέραν τών 57800 πού τόν ψήφισαν τήν πρώτη φορά;

τυπε με αυτον που μιλας ειναι η τελευταια αλλαγη παγκου στην ομαδα βλαμμενων του μπου
Μολις βγει απο το ματς ο Δικηγορος , μπαινει ο Μπαροκ , μολις τρωει και αυτος πουτσα μπαινει ο συγκεκριμένος βλακας :tooth::tooth:

Λειπει αλλος ενας βεβαια ..αλλα θα σκασει και αυτος .. σορρυ 2 ακομα λειπουν , ο ενας ειναι τωρα σε γκλορρυ-χολ και θα μπει αξημερωτα , και ενα ακομα ταλεντο
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
2 ερωτήσεις πολιτικής απορίας.
1)Τι δουλειά είχε ο Παπανδρέου να πάει να συγχαρεί πρώτος το Δούκα.
2)Τι δουλειά είχε η Όλγα Κεφαλογιάννη να κάνει προεκλογική καμπάνια για το Μπακογιάννη όλη την εβδομάδα.
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.445
Like
2.546
Πόντοι
456
Στην πρώτη φωτό φαίνεται καλύτερα. Εμένα μου τη βιδώνουν οι περουκάκηδες, μου φαίνεται οτι πάνε να σε κοροιδέψουν, δεν τους έχω εμπιστοσύνη.



xaris-doukas-ape.jpg


doukas-7-640x426.jpg


Σαν να έχεις δίκιο φίλε.


Φαντάζεσε τον
einstein_1933.jpg


με μια τσατσάρα στο χέρι;

Και επειδή τις προάλλες διάβασα έναν συνδίκτυο που έκανε μνεία στο επάγγελμα του Δούκα, θέλω να επισημάνω ότι ο χώρος της παιδείας και ιδίως της πανεπιστημιακής είναι ίσως ο πιο βρόμικος δημόσιος χώρος μετά τη δικαιοσύνη. Μπορεί να την έχει ξεπεράσει.


Τι ψηφίσατε ρε σεις.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
η όλγα κεφαλογιαννη μπορεί να κάνει ότι γουστάρει με τέτοιες βυζάρες την συγχωρούμε :wanker:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.656
Like
20.444
Πόντοι
6.056
η όλγα κεφαλογιαννη μπορεί να κάνει ότι γουστάρει με τέτοιες βυζάρες την συγχωρούμε :wanker:
Πιστευεις θα κερδιζε με διαφορα στηθους,αν ηταν υποψηφια δημαρχος:think::confused::confused::confused::coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom