Νέα

Διαγνωστηκα με ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ.. να την κολλησω η οχι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokovgios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

astronautis@@@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
9
Like
168
Πόντοι
296
παιδια ακουστε που φταιω εγω..καθε ανθρωπος που ειναι μονος του δεν εχει συντροφο δλδ..και συναισθηματικα νιωθει κενος, εχει την ταση να εξωραιζει τις καταστασεις και την παταει..ετσι και γω πιστεψα οτι με την μικρη ισως γινει κατι καλο..ηθελα κατα καποιον τροπο να την σωσω και μετα ποιος ξερει ισως και να γινοτανε κατι καλο με μενα κι αυτην..γι αυτο απογοητευτικα τοσο οταν καταλαβα οτι με κοροιδευε..σημειωτεον οτι ηταν ακρως ερωτευσιμο μωρο!  :smitten:
να δείτε που στην τελική θα μας βγει. ..αγαπουλονταβατζοσπονσορας! !
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
παιδια πρεπει να βγω..δινω ορκο οτι θα κολλησω οσες περισσοτερες πορνες μπορω..το υποσχομαι αυτο! ειναι σαν ναχω ενα οπλο που οι σφαιρες του δεν τελειωνουν ποτε!  :rockon:
Ποσο μαλακας εισαι ρε φιλε......? Τι μαλακιες ειναι αυτες που λες....?  :jerking: :jerking:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Είσαι επικίνδυνα ΜΑΛΑΚΑΣ!!!!Πρέπει να σε εξορίσουν και να σε στείλουν στην Τουρκία συγκεκριμένα γιατί από όπου περνας φέρνεις καταστροφή!!!!!

Το γιατί δεν το εξηγώ σε σένα!!!! Είπαμε είσαι μαλάκας και δεν καταλαβαίνεις!!! Τέλος!!! Εξηγώ σε κάποιον που μπορέι να του περάσει κατά λάθος από το μυαλό ότι έχεις δίκιο.

1.Το ρητό λέει : Μην πιστέυεις πούστη λόγια και πουτάνας μοιρολόγια.Τώρα αν κάποιος τα πιστεύει είναι άξιος της μοίρας του.

2.Θες να κολλήσεις μια βιζιτου ΣΜΝ και εμμέσως θέτεις σε κίνδυνο την υγεία ολων εμάς των απανταχού μπουρδελιάρηδων.Πρέπει να σε πετύχουμε κάπου ρε ξεφτιλισμένε άντρα, ανάρχιδε και να σε πελεκήσουμε σαν το τέμπλο της εκκλησίας!!!!Καλά σου είπε η καυτή σαραντάρα να βάλεις φουστάνια ρε χατούμη!!!!!

3.Δεν θα πας λέει να κάνεις θεραπεία επειδή είναι αντιβίωση ένα μήνα και θα ταλαιπωρηθείς....Μάλιστα....Το γαμήσι δεν πιστεύω να το κόψεις όμως ε;;;Άρα εκτός από αυτή που σου τα έφαγε στα αρχίδια σου αν κολλήσεις και οποιαδήποτέ άλλη!!! Κοινώς εσύ είσαι το πιο σπουδαίο πράγμα στον κόσμο, ο πάρταόλας!!!! Μετα από σένα το χάος!!!!! Για να μην ταλαιπωρηθεί ο σκατόκωλός σου να κοπούν τα δέντρα στο Αμαζόνιο, να πετάξουμε μωρά από το μπαλκόνι, να γίνει πυρηνικός πόλεμος αρκεί εσύ να μη χάσεις το πρωινό σου χουζούρι!!!!!


Ένα θα πω: Δυστυχώς ακόμα υπάρχεις!!!!! :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

Υ.Γ.Με παρηγορεί που δεν σου είπε όυτε ένας ότι έχεις δίκιο!!!! Υπάρχει ακόμα ελπίδα γι' αυτό τον τόπο!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
αν ειναι εφικτο καποιος χακερας να βρει την ip να παμε να τον κολλησουμε εμεις κατι μπατσες μονο ετσι θα ξεχασει τη μικρη ολλανδεζα και θα παει στο γιατρο ο βλακας
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Αυτο που λες για τη σμερνα σωστο...οσο για τα λαγοκεφαλα εμεις εδω πανω δεν εχουμε ευτυχως ...αλλα μου τα λεει ενα φιλαρακι απο Κρητη οτι δε σταυρωνουν ψαρι οταν πλακωνουν αυτα....

οσο για το ψαρεμα προτεινω να κανουμε jigging με ζωντανο δολομα τον kokovgio..να τον ριξουμε μεσα κ να τον σερνουμε μεχρι να ζητησει δημοσιως συγνωμη για τις χοντρομαλακιες που γραφει



Α να με συγχωρείτε κυρία μου
Jigging  δεν  κάνουμε ποτέ με ζωντανό. .που το βρήκατε αυτό γραμμένο
ο πλάνο θα ανέβοκατεβαινει κουκουρουκου. Τσάμπα θα κοπανιομαστε...και ψαρι τιποτα
να πείτε για μολύβι φύλακα ..να πείτε  για κοντοφυλακα. .Επίσης να συμφωνήσω


Σαν το ανέκδοτο. .δε γάμεις που δε γάμεις δε πας για ψάρεμα
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Τύπε την παρεξήγησες την κοπέλα.....πραγματικά σε αγαπάει...
Απλά να, κάθε μέρα γαριδάκι...ήθελε να φάει και μερικές μπανάνες.....
σου ,μοιαζει με γαριδακι αυτο? βεβαια εχεις καποιο δικιο γιατι ετσι πως εβγαλα με ληψη απο πανω εκεινες τις φωτο φαινοτανε να υπαρχει μονο βαλανος και καθολου πεος!  :2funny:
προς αποκατασταση της αληθειας λοιπον και με το συμπαθειο ανεβαζω καινουργιες τραβηγμενες απο σωστη γωνια!

 

Συνημμένα

  • ns1.jpg
    ns1.jpg
    165,5 KB · Εμφανίσεις: 79

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
σου ,μοιαζει με γαριδακι αυτο? βεβαια εχεις καποιο δικιο γιατι ετσι πως εβγαλα με ληψη απο πανω εκεινες τις φωτο φαινοτανε να υπαρχει μονο βαλανος και καθολου πεος!  :2funny:
προς αποκατασταση της αληθειας λοιπον και με το συμπαθειο ανεβαζω καινουργιες τραβηγμενες απο σωστη γωνια!
δεν πιστεύω να εχεις κοπελα?
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
εδω θελω να σας πω ενα ευχαριστο νεο! αρχισα θεραπεια απο το μεσημερι και ο θυμος μου εχει περασει τελειως! βοηθησατε και σεςι σ αυτο! σε 4 βδομαδουλες θαμαι οπως πριν! ναστε καλα αδερφια! και φυσικα δεν θα κολλησω κανεναν..πανω στον θυμο μας πολλα λεμε! σ αυτην την φωτο φαινεται καθαρα η λοιμωξη..απο σημερα κηρυξα πολεμο στο γαμημενο μικροβιο!  :rockon:

 

Συνημμένα

  • ns5.jpg
    ns5.jpg
    98,9 KB · Εμφανίσεις: 58

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Κοκοβιε, δεν μας ειπες ΠΩΣ κολλησες εσυ απο την Ολλανδεζα????
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
τυπε στην αρχη με επιασε ενα παραπονο ειπα γιατι σε μενα>? μετα εγινε θυμος..τωρα ολα καλα..λογικευτηκα σε 20 μερουλες θαμαι καλα και θαμαι πιο δυνατος και πιο προσεκτικος..να προσεχετε και σεις..το τρομερο ειναι οτι ειχα κανει και γλειφομουνι στην ολλανδεζα και τα υγρα που ειχε νομιζα ηταν απο καυλα και τα καταπινα ολα! και ηταν απο την αρρωστια της!  :vomit:
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Κοκοβιε, δεν μας ειπες ΠΩΣ κολλησες εσυ απο την Ολλανδεζα????
τυπε γνωριμια μιας βραδιας σε ενα μπαρ στην Ιο ειχε πιει και μου την επεσε αυτη.την ξεσκισα το ιδιο βραδυ..μαλλον ειχε δολο το τσουλι!
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Αν βρίσκατε μια ταπεινή κοπελα δενβθα τα παθαινατε αυτα..αυτες που πατε εχουνναπρει ενα στολο
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Αν βρίσκατε μια ταπεινή κοπελα δενβθα τα παθαινατε αυτα..αυτες που πατε εχουνναπρει ενα στολο
ρε συ φιλε δεν εχουμε παντα το δικαιωμα επιλογης...οτι μας κατσει και παιζουμε μπαλιτσα..αν εβαζα καποτιτσα ολα θαταν καλα..
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
ρε συ φιλε δεν εχουμε παντα το δικαιωμα επιλογης...οτι μας κατσει και παιζουμε μπαλιτσα..αν εβαζα καποτιτσα ολα θαταν καλα..
ακομα και να εβαζες.μπορεις να κολησεις και αλλα απο αυτες.δεν σε προστατευει πληρως το προφυλακτικό. Η μονογαμια ειναι η λυση με μια καλη κοπελα που να τα βρισκετε.το λεω εγω που ειμαι αντρας και εζω παει με αρκετες
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
ειχε πιει και μου την επεσε αυτη.την ξεσκισα το ιδιο βραδυ..μαλλον ειχε δολο το τσουλι!


Είπα και εγώ...

Το έχεις το καμάκι στο αίμα σου ε;


α) η μία σου την έπεσε

β) στην άλλη είσαι σπόνσορας


και πάει λέγοντας.


Ο Ιάκωβος με την ερπετολογία όπου να'ναι θα σκάσει μουσούδα...
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
εδω θελω να σας πω ενα ευχαριστο νεο! αρχισα θεραπεια απο το μεσημερι και ο θυμος μου εχει περασει τελειως! βοηθησατε και σεςι σ αυτο! σε 4 βδομαδουλες θαμαι οπως πριν! ναστε καλα αδερφια! και φυσικα δεν θα κολλησω κανεναν..πανω στον θυμο μας πολλα λεμε! σ αυτην την φωτο φαινεται καθαρα η λοιμωξη..απο σημερα κηρυξα πολεμο στο γαμημενο μικροβιο!  :rockon:




Κάτι μου λέει ότι βασικά ήθελες να προκαλέσεις μια παθιασμένη συζήτηση και να απολαύσεις τζερτζελέ και αυξημένη αναγνωσιμότητα...  :)





 

manos230

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
354
Κριτικές
13
Like
308
Πόντοι
291
kokoman , ξυρίσου ρε  :2funny:
 
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
0
Κάτι μου λέει ότι βασικά ήθελες να προκαλέσεις μια παθιασμένη συζήτηση και να απολαύσεις τζερτζελέ και αυξημένη αναγνωσιμότητα...  :)

:thumbsup:

Έτσι μου φαίνεται κι εμένα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom