Νέα

Διαγνωστηκα με ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ.. να την κολλησω η οχι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokovgios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.951
Like
22.727
Πόντοι
5.506
εδω θελω να σας πω ενα ευχαριστο νεο! αρχισα θεραπεια απο το μεσημερι και ο θυμος μου εχει περασει τελειως! βοηθησατε και σεςι σ αυτο! σε 4 βδομαδουλες θαμαι οπως πριν! ναστε καλα αδερφια! και φυσικα δεν θα κολλησω κανεναν..πανω στον θυμο μας πολλα λεμε! σ αυτην την φωτο φαινεται καθαρα η λοιμωξη..απο σημερα κηρυξα πολεμο στο γαμημενο μικροβιο!  :rockon:


Καλά, μεταξύ μας κοκοβιέ, δεν το λες και κάτι καλύτερο από γαριδάκι αυτό το πράμα. Και λογικά θα είναι τυρογαριδάκι στη μυρωδιά.
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489

λοιπον...κατα καιρους μου εχουν στειλει διαφοροι στο μειλ μου την πουτσα τους σε φωτο ...σε διαφορες ποζες...εχω λοιπον μια ολοκληρη συλλογη απο φωτος που θα μπορουσα ακομη και εκθεση να κανω ετσι για χαβαλε....

αφου λοιπον ο kokovgios μας τον μοστραρισσε μαραμενο κι αρρωστουλη και με το θαμνο γυρω  γυρω....απαιτουμε μετα την θεραπεια του να μας τον φωτογραφισει υγιη ,καθαρο ..σε πληρη στυση..(για να μη τον κοροιδευου τα αλανια)...και αποτριχωμενη τη γυρω περιοχη ...


ζηταω πολλα kokovgie παιδι μου?ετσι για να εχει αισιο τελος αυτη η ιστορια



 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.951
Like
22.727
Πόντοι
5.506
λοιπον...κατα καιρους μου εχουν στειλει διαφοροι στο μειλ μου την πουτσα τους σε φωτο ...σε διαφορες ποζες...εχω λοιπον μια ολοκληρη συλλογη απο φωτος που θα μπορουσα ακομη και εκθεση να κανω ετσι για χαβαλε....

αφου λοιπον ο kokovgios μας τον μοστραρισσε μαραμενο κι αρρωστουλη και με το θαμνο γυρω  γυρω....απαιτουμε μετα την θεραπεια του να μας τον φωτογραφισει υγιη ,καθαρο ..σε πληρη στυση..(για να μη τον κοροιδευου τα αλανια)...και αποτριχωμενη τη γυρω περιοχη ...


ζηταω πολλα kokovgie παιδι μου?ετσι για να εχει αισιο τελος αυτη η ιστορια



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εντάξει, να μην το παίξουμε πουτσαράδες βέβαια, αλλά αυτό το πράμα θέλει πολλή θεραπεία για να συνέλθει!!! Από μέγεθος εώς περιποίηση και εμφάνιση.
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εντάξει, να μην το παίξουμε πουτσαράδες βέβαια, αλλά αυτό το πράμα θέλει πολλή θεραπεία για να συνέλθει!!! Από μέγεθος εώς περιποίηση και εμφάνιση.

σουτ εσυ  :s&m_3:....αφου αρχισε θεραπεια ολα καλα...η αρχη ειναι το ημιση του παντος...λεει μια παλια αφρικανικη ρηση
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.951
Like
22.727
Πόντοι
5.506
σουτ εσυ  :s&m_3:....αφου αρχισε θεραπεια ολα καλα...η αρχη ειναι το ημιση του παντος...λεει μια παλια αφρικανικη ρηση


Σωστό απλά καλά θα είναι να κάνει μια γνωριμία και με το



2902.jpg



;)
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
σου ,μοιαζει με γαριδακι αυτο? βεβαια εχεις καποιο δικιο γιατι ετσι πως εβγαλα με ληψη απο πανω εκεινες τις φωτο φαινοτανε να υπαρχει μονο βαλανος και καθολου πεος!  :2funny:
προς αποκατασταση της αληθειας λοιπον και με το συμπαθειο ανεβαζω καινουργιες τραβηγμενες απο σωστη γωνια!



το καημένο το τσουτσουνάκι σου μουτρωμένο είναι!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  σαν το τσίπρα μετα το δημοψήφισμα!!
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
ΜΠΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!!!! ΓΕΜΙΣΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΛΑΚΕΣ!!!!τραβα ρε μπαστουνοβλαχε και εσυ!!ιδια πετρα εχετε φαει με τον τριβλακα εκτος αν ειστε αδελφια κατι που ειναι πολυ πιθανο!! :uglystupid: :uglystupid:
Μίλησε και ο μουνόδουλος  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Μπαινω εδω στο φορουμ να διαβασω για κανα καλο πουτανακι και πεφτει το ματι μου στη λεξη ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ   :o  

Αυτο ηταν, μου κοπηκε η ορεξη οχι να γαμισω ουτε να φαω δε θελω σημερα.   :headbang:    :(
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
και τωρα ΤΟ ΣΟΚ! το πεος μου οπως το καταντησε το μικροβιο! μαλακες βαλτε καποτα οταν γαματε!



τωρα κατάλαβα γτ σε λένε κοκοβιο!!  :o :o :o :o :o :o :o :o :o  :vomit: :vomit: αυτό δεν είναι πέος μάστορα!! αλατιέρα είναι  :2funny: :2funny:
 

cuckold

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Αυτοκτόνησε να γλιτώσει η κοινωνία απο εσένα
 

assmaniac

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Μίλησε και ο μουνόδουλος  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

Απο την στιγμη που ενθαρυνεις ρε τυροβλαχε να κολλησει την κοπελα κατι εισαι τουλαχιστον πιστοποιημενος μαλακας με τεραστια διατριβη στο θεμα!
Αν νομιζεις οτι προσβαλεις καποιον με το ''μουνοδουλος'' μαλλον εισαι σε λαθος ποστ..εχει και αλλα ποστς για τα γουστα σου..
την καις την βατα λουγκριτο!!!ε??..ελα βγες απο την ντουλαπα..  :2funny: :2funny:
 

Strange Cargo

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Κοκοβιε,μην ακους κανεναν ρε,μην ξυριζεις πουτσαρχιδο.Οι γκομενες θελουν νταραβερτζηδες με φαντασια,- (περα απο πορτοφολι)-,ξηγησου τετοιο κουρεμα στο καυλι,και θα γαμας στον αιωνα τον απαντα.Τζαμπα κιολας.
 

Συνημμένα

  • haircut_fails20.jpg
    haircut_fails20.jpg
    199,3 KB · Εμφανίσεις: 58

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
λοιπον...κατα καιρους μου εχουν στειλει διαφοροι στο μειλ μου την πουτσα τους σε φωτο ...σε διαφορες ποζες...εχω λοιπον μια ολοκληρη συλλογη απο φωτος που θα μπορουσα ακομη και εκθεση να κανω ετσι για χαβαλε....

αφου λοιπον ο kokovgios μας τον μοστραρισσε μαραμενο κι αρρωστουλη και με το θαμνο γυρω  γυρω....απαιτουμε μετα την θεραπεια του να μας τον φωτογραφισει υγιη ,καθαρο ..σε πληρη στυση..(για να μη τον κοροιδευου τα αλανια)...και αποτριχωμενη τη γυρω περιοχη ...


ζηταω πολλα kokovgie παιδι μου?ετσι για να εχει αισιο τελος αυτη η ιστορια

Κατα τη γνωμη σου ο αντρας πρεπει να ξυριζει και κωλοτρυπα ή μονο αρχιδια;
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Κατα τη γνωμη σου ο αντρας πρεπει να ξυριζει και κωλοτρυπα ή μονο αρχιδια;


κωλοτρυπίδα ξυρίζει αμα τον γαργαλάει ο κώλος του και θέλει χαίδεμα,δλδ να ειναι χαιδοκώλης μοτοκροσάκιας
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.279
Πόντοι
10.336
με τετοιο σαπιοπουτσι ευχαριστω που σου καθοταν να λες
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Κατα τη γνωμη σου ο αντρας πρεπει να ξυριζει και κωλοτρυπα ή μονο αρχιδια;

εγω δε  το ξεχωριζω σε αντρα και γυναικα..πιστευω οτι ολοι πρεπει να ειμαστε καθαροι σε κεινες τις περιοχες οπως και στις μασχαλες κι οταν λεω καθαροι εννοω οχι μονο πλυμενοι αλλα και ξυρισμενοι...
αν εισαι καθαρος και ξυρισμενος παντου με λιγο νερο και σαπουνι μοσχοβολας ...
ενω αν εχεις τριχες εκει κατω παντα κραταει ασχημη μυρωδια...
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
κωλοτρυπίδα ξυρίζει αμα τον γαργαλάει ο κώλος του και θέλει χαίδεμα,δλδ να ειναι χαιδοκώλης μοτοκροσάκιας


πιστευω οτι λιιιγο χαιδεμα ΕΚΕΙ ...ποτε δεν εβλαψε κανεναν ...ερωτογονος ζωνη ειναι ασχετα απο ταμπου
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
πρεπει να ξυριζουμε τα αρχιδια  μας και την μασχαλη μας    να κανουμε μπανιο  και να εχουμε και μια σωστη υγιεινη
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
εγω δε  το ξεχωριζω σε αντρα και γυναικα..πιστευω οτι ολοι πρεπει να ειμαστε καθαροι σε κεινες τις περιοχες οπως και στις μασχαλες κι οταν λεω καθαροι εννοω οχι μονο πλυμενοι αλλα και ξυρισμενοι...
αν εισαι καθαρος και ξυρισμενος παντου με λιγο νερο και σαπουνι μοσχοβολας ...
ενω αν εχεις τριχες εκει κατω παντα κραταει ασχημη μυρωδια...

σου αρεσει να ειναι παντου ξυρισμενος ο αντρας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom