Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δεριγνύ 14

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 670
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Κλασικά με ζελατίνα.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
την ζελατινα την ειχες εσυ η η λαδοκορη?
η ποπη ειναι μια ψιλοξανθη με σγουρα μαλλια?
 

zigolo21

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από αρκετό καιρό εκανα μια επίσκεψη στο μαγαζί.
Δουλεύουν Βανα, Ποπη, Στέλλα και μια καινούρια Αννα Ρουμανικής καταγωγής, αν δεν κάνω λάθος και η Μαρία.
Εκανα με Πόπη. Μασαζ το γνωστό και προσφέρθηκε ωραιόταος φραπές καλαμωτός.
Κόστος 70 με κουπόνι προσφοράς (50 οι επόμενες 3 επισκέψεις) για ένα μήνα.

Η Βάνα παίζει και στην SIRINA......19χρονες Ελληνίδες αρχάριες?
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Πέρασα τις προάλες από το μαγαζί, πήρα Βάνα και ειλικρινά ξενέρωσα ...
Πρώτα μου ζήτησε να βάλω πετσέτα, από μασάζ κάτω του μετρίου και για φραπεδάκι ούτε κουβέντα, ούτε υπονοούμενο, ούτε καν υποσχέσεις για την επόμενη φορά ... Χώρια που από συζήτηση ήταν σα χρυσόψαρο ...
Η συγκεκριμένη κοπέλα έφαγε Χ από μένα, το μαγαζί όμως παραμένει καθαρό και χλιδάτο όπως πάντα, νεώτερα σύντομα ...!!!
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Πέρασα τις προάλες από το μαγαζί, πήρα Βάνα και ειλικρινά ξενέρωσα ...
Πρώτα μου ζήτησε να βάλω πετσέτα, από μασάζ κάτω του μετρίου και για φραπεδάκι ούτε κουβέντα, ούτε υπονοούμενο, ούτε καν υποσχέσεις για την επόμενη φορά ... Χώρια που από συζήτηση ήταν σα χρυσόψαρο ...
Η συγκεκριμένη κοπέλα έφαγε Χ από μένα, το μαγαζί όμως παραμένει καθαρό και χλιδάτο όπως πάντα, νεώτερα σύντομα ...!!!
αμα σε μαθει θα ναι οκ
απο μασαζ οντως ειναι κακο.......
καμια αλλη κοπελα ειδεσ περαν της ποπης που δεν λεει καθολου???
 

Temaxistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.390
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Πέρασα τις προάλες από το μαγαζί, πήρα Βάνα και ειλικρινά ξενέρωσα ...
Πρώτα μου ζήτησε να βάλω πετσέτα, από μασάζ κάτω του μετρίου και για φραπεδάκι ούτε κουβέντα, ούτε υπονοούμενο, ούτε καν υποσχέσεις για την επόμενη φορά ... Χώρια που από συζήτηση ήταν σα χρυσόψαρο ...
Η συγκεκριμένη κοπέλα έφαγε Χ από μένα, το μαγαζί όμως παραμένει καθαρό και χλιδάτο όπως πάντα, νεώτερα σύντομα ...!!!

Είναι πράγματι απαράδεκτη τέτοια συμπεριφορά σε έναν παλιό πελάτη σαν κι εσένα.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Πέρασα τις προάλες από το μαγαζί, πήρα Βάνα και ειλικρινά ξενέρωσα ...
Πρώτα μου ζήτησε να βάλω πετσέτα, από μασάζ κάτω του μετρίου και για φραπεδάκι ούτε κουβέντα, ούτε υπονοούμενο, ούτε καν υποσχέσεις για την επόμενη φορά ... Χώρια που από συζήτηση ήταν σα χρυσόψαρο ...
Η συγκεκριμένη κοπέλα έφαγε Χ από μένα, το μαγαζί όμως παραμένει καθαρό και χλιδάτο όπως πάντα, νεώτερα σύντομα ...!!!
μηπως δεν σε ξερει?
λογικα αμα σε μαθει θα παιξει απο ολα. εμενα την τελευταια φορα μου εκανε μασαζ γυμνη απο την αρχη και ισπανικο με τελειωμα πανω στα  "κανονια του βυζαρονε" !!!!!
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
να ρωτησω κατι ξεκαρφωτο? το ρωταω! ξερει κανεις κατι για μασαζ στον αγιο ελευθεριο ? επειδη δεν βρηκα καποιο αναλογο θρεντ το ρωταω εδω μην ανοιξω καινουριο  χωρισ λογο. μου ειπε ενας  φιλος οτι ειναι μια κοπελα εκ ρωσιας που εχει βαλει αγγελια για μανικιουρ πεντικιουρ και κανει και μασαζ κομπλε.εχει ακουσει κανενας τιποτα?θα προσπαθησω να μαθω περισσοτερες πληροφοριες.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
μηπως δεν σε ξερει?
λογικα αμα σε μαθει θα παιξει απο ολα. εμενα την τελευταια φορα μου εκανε μασαζ γυμνη απο την αρχη και ισπανικο με τελειωμα πανω στα  "κανονια του βυζαρονε" !!!!!

Ενοείται πως δεν με ξέρει ... αλλα δεν βλέπω το λόγο να γνωριστούμε παραπάνω ... τιγκα στις θεραπεύτριες η Αθήνα ...!!!
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
κανενα νεο απο το ιδρυμα εχουμε? απο οτι βλεπω δεν παταει κανεισ το ποδι πλεον εδω με τις τιμες που εχουν.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Σταμάτησαν την προσφορά?
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Όχι. Με το φραπέ, έχει και μια τυρόπιτα δώρο
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom