Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δεριγνύ 14

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 670
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
επειδή ήμουν δίπλα, είπα να κάνω επίσκεψη να δω τι παίζει. Γενικά λένε ότι δεν παίζει. Πάντως αυτή τη Στέλλα έτσι όπως την είδα θα την έσκιζα.

Όποιος έχει περισσότερες πληροφορίες ας μας πει

Την Στελλα λογω εποχης θα την συνιστουσα και γω!
Ειναι τοσο κρυα που θα δροσιζοσουν σιγουρα!!!
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Την Στελλα λογω εποχης θα την συνιστουσα και γω!
Ειναι τοσο κρυα που θα δροσιζοσουν σιγουρα!!!
συμφωνω  συναδελφε ειναι τοσο κρυα που δεν ξερω θελω να την δοκιμασω μου κανει κατι.
την εχει δοκιμασει κανεις??? κανει φραπε?
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
παντως εγω μετα απο πολυ καιρο αποφασισα να παω γιατι ειχα πολλες κ......επισκεψη λοιπον παρουσες βανα στελλα και μια αννα (που πρωτη φορα βλεπω εκει , μαλλον οχι ελληνιδα κοντο μαυρο καρε μαλλι και λιγο χοντρουλα δεν μου εκανε κλικ) αποφασισα να παω με βανα μιας και την εχω ξαναδοκιμασει. απο μασαζ τα κλασικα το παλευει οσο μπορει , τησ ζητησα απο την αρχη του μασαζ να βγαλει τα ρουχα της πραγμα που εκανε, καθ ολη την διαρκεια του μασαζ επεφτε χουφτωμα και στο τελος πριν τελειωσω της ζητησα ισπανικο μιας και ειμαι λατρης των μεγαλων  :tits: πραγμα που εκανε και το τελειωμα εγινε πανω στα :tits:. αφου τελιωσαμε εκανε μπανακι πρωτα αυτη και μετα εγω.
θελω βεβαια να δοκιμασω και την στελλα, την εχει δοκιμασει κανεις? εχει μεγαλα :tits: κανει φραπεδια με καλαμακι?
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
παντως εγω μετα απο πολυ καιρο αποφασισα να παω γιατι ειχα πολλες κ......επισκεψη λοιπον παρουσες βανα στελλα και μια αννα (που πρωτη φορα βλεπω εκει , μαλλον οχι ελληνιδα κοντο μαυρο καρε μαλλι και λιγο χοντρουλα δεν μου εκανε κλικ) αποφασισα να παω με βανα μιας και την εχω ξαναδοκιμασει. απο μασαζ τα κλασικα το παλευει οσο μπορει , τησ ζητησα απο την αρχη του μασαζ να βγαλει τα ρουχα της πραγμα που εκανε, καθ ολη την διαρκεια του μασαζ επεφτε χουφτωμα και στο τελος πριν τελειωσω της ζητησα ισπανικο μιας και ειμαι λατρης των μεγαλων  :tits: πραγμα που εκανε και το τελειωμα εγινε πανω στα :tits:. αφου τελιωσαμε εκανε μπανακι πρωτα αυτη και μετα εγω.
θελω βεβαια να δοκιμασω και την στελλα, την εχει δοκιμασει κανεις? εχει μεγαλα :tits: κανει φραπεδια με καλαμακι?

ποια η χρέωση για το μασάζ με Βάνα ?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
παντως εγω μετα απο πολυ καιρο αποφασισα να παω γιατι ειχα πολλες κ......επισκεψη λοιπον παρουσες βανα στελλα και μια αννα (που πρωτη φορα βλεπω εκει , μαλλον οχι ελληνιδα κοντο μαυρο καρε μαλλι και λιγο χοντρουλα δεν μου εκανε κλικ) αποφασισα να παω με βανα μιας και την εχω ξαναδοκιμασει. απο μασαζ τα κλασικα το παλευει οσο μπορει , τησ ζητησα απο την αρχη του μασαζ να βγαλει τα ρουχα της πραγμα που εκανε, καθ ολη την διαρκεια του μασαζ επεφτε χουφτωμα και στο τελος πριν τελειωσω της ζητησα ισπανικο μιας και ειμαι λατρης των μεγαλων  :tits: πραγμα που εκανε και το τελειωμα εγινε πανω στα :tits:. αφου τελιωσαμε εκανε μπανακι πρωτα αυτη και μετα εγω.
θελω βεβαια να δοκιμασω και την στελλα, την εχει δοκιμασει κανεις? εχει μεγαλα :tits: κανει φραπεδια με καλαμακι?
Φραπεδια ναι ,καλαμακι οχι ....
Ο καφες μπορεις να τον πεις και κριθαροκαφε!
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
μακρια απο στελλα :headbang:
μακρυα μακρυα οσο γινεται! δεν αξιζει...καλυτερο μασαζ απο βανας αλλα πολυ ξενερωτα στα αλλα
μπορει να ναι  και θεμα χημειας αλλα δεν ξερω.........για την αννα ξερουμε τπτ??
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
βρε παιδιά
καποιος να μας πει την τιμή για μασαζ φραπέ

 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
παντως εγω μετα απο πολυ καιρο αποφασισα να παω γιατι ειχα πολλες κ......επισκεψη λοιπον παρουσες βανα στελλα και μια αννα (που πρωτη φορα βλεπω εκει , μαλλον οχι ελληνιδα κοντο μαυρο καρε μαλλι και λιγο χοντρουλα δεν μου εκανε κλικ) αποφασισα να παω με βανα μιας και την εχω ξαναδοκιμασει. απο μασαζ τα κλασικα το παλευει οσο μπορει , τησ ζητησα απο την αρχη του μασαζ να βγαλει τα ρουχα της πραγμα που εκανε, καθ ολη την διαρκεια του μασαζ επεφτε χουφτωμα και στο τελος πριν τελειωσω της ζητησα ισπανικο μιας και ειμαι λατρης των μεγαλων  :tits: πραγμα που εκανε και το τελειωμα εγινε πανω στα :tits:. αφου τελιωσαμε εκανε μπανακι πρωτα αυτη και μετα εγω.
θελω βεβαια να δοκιμασω και την στελλα, την εχει δοκιμασει κανεις? εχει μεγαλα :tits: κανει φραπεδια με καλαμακι?

Κάνει καλό μασαζ (τουλάχιστον εκανε μέχρι την τελευταία φορά που έκανα μαζί της πριν 1 χρόνο).
Σίγουρα σερβίρει φραπέ (μέτριο).
Τιμές: 70 η πρώτη επίσκεψη και κουπόνι για τις 3 επόμενες, εντός μηνός, στα 50.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Κάνει καλό μασαζ (τουλάχιστον εκανε μέχρι την τελευταία φορά που έκανα μαζί της πριν 1 χρόνο).
Σίγουρα σερβίρει φραπέ (μέτριο).
Τιμές: 70 η πρώτη επίσκεψη και κουπόνι για τις 3 επόμενες, εντός μηνός, στα 50.

καλο το κίνητρο για το 50αρι αλλά το 70αρι είναι ψηλό για την εποχή που διανυούμε. από 80 το έκαναν 70 την στιγμή που ο μισός πληθυσμός πέρασε από τα 700 στο μηδέν(=άνεργος)
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Κάνει καλό μασαζ (τουλάχιστον εκανε μέχρι την τελευταία φορά που έκανα μαζί της πριν 1 χρόνο).
Σίγουρα σερβίρει φραπέ (μέτριο).
Τιμές: 70 η πρώτη επίσκεψη και κουπόνι για τις 3 επόμενες, εντός μηνός, στα 50.

Δλδ πας καθε βδομαδα , τεσσερις φορες στα 220 ο μηνας
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Είπαμε:  Λεφτα υπάρχουν!!
Το που θα τα βρούμε είναι άλλο θέμα!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Μετά από αρκετό καιρό εκανα μια επίσκεψη στο μαγαζί.
Δουλεύουν Βανα, Ποπη, Στέλλα και μια καινούρια Αννα Ρουμανικής καταγωγής, αν δεν κάνω λάθος και η Μαρία.
Εκανα με Πόπη. Μασαζ το γνωστό και προσφέρθηκε ωραιόταος φραπές καλαμωτός.
Κόστος 70 με κουπόνι προσφοράς (50 οι επόμενες 3 επισκέψεις) για ένα μήνα.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Μετά από αρκετό καιρό εκανα μια επίσκεψη στο μαγαζί.
Δουλεύουν Βανα, Ποπη, Στέλλα και μια καινούρια Αννα Ρουμανικής καταγωγής, αν δεν κάνω λάθος και η Μαρία.
Εκανα με Πόπη. Μασαζ το γνωστό και προσφέρθηκε ωραιόταος φραπές καλαμωτός.
Κόστος 70 με κουπόνι προσφοράς (50 οι επόμενες 3 επισκέψεις) για ένα μήνα.

το καλαμι ηταν με ζελατινα η ανευ?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom