Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δεριγνύ 14

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 670
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
το μαγαζί είναι του "δεν" συνεπώς το στυσιμο στα 4 δεν έχει νόημα.

είμαι λάτρεις των γλωσσόφιλων και όπως καταλαμβαίνεις τα καλά δόντια είναι σημαντικά για μένα


αφου εχει βυζαρες τα δοντια στα παπαρια σου...βαλτη να στηθει στα 4 , για να μην την βλεπεις κιολας.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Πριν απο 4-5 μέρες μια και ήμουν στη γειτονιά ανέβηκα για ενημέρωση. Δούλευαν Βανα, Ποπη και Στέλλα. Αλλη μια, η Αγάπη, πάει μετά τις 14.00. Τιμές οι ίδιες, έκαναν και προσφορές τις γιορτές, μου είπαν. Δεν έκατσα.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
που να να τα φτιαξει ξερεις ποσο κανει μια μασελα????
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Για τα δόντια κατι ξέρουν όλοι!! Για το μαγαζί και τις εργαζόμενες με τις υπηρεσίες τους ομως κανείς δεν λέει κουβέντα!!!
Νομίζω οτι είσαστε μοναχοφάιδες !!
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Για τα δόντια κατι ξέρουν όλοι!! Για το μαγαζί και τις εργαζόμενες με τις υπηρεσίες τους ομως κανείς δεν λέει κουβέντα!!!
Νομίζω οτι είσαστε μοναχοφάιδες !!
συμφωνω και επαυξανω. μαλλον θα κανω καμμια καταδρομη μεσα στην εβδομαδα. αν παω θα σας πω νεα
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Κάποτε ήμουν στεθερός πελάτης τους. Οταν έφυγε όμως η Ελισάβετ και μετά και η Λίντα έχω αρεώσει πάρα πολύ. Ενας πολύ σοβαρός λόγος είναι και το οικονομικό βέβαια. Γενικά πλέον οι συνεδρίες απέχουν μεταξύ τους πάνω από 45-50 μερες.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Κάποτε ήμουν στεθερός πελάτης τους. Οταν έφυγε όμως η Ελισάβετ και μετά και η Λίντα έχω αρεώσει πάρα πολύ. Ενας πολύ σοβαρός λόγος είναι και το οικονομικό βέβαια. Γενικά πλέον οι συνεδρίες απέχουν μεταξύ τους πάνω από 45-50 μερες.
ακριβως τα ιδιο συμβαινει και με εμενα φιλε leon  για το συγκεκριμενο μαγαζι μιας και ειναι το μονο που επισκεπτομαι κατα διαστηματα. Ελισαβετ λιζα ολα τα λεφτα εκει μεσα.
Παντως η αληθεια ειναι οτι η μονη σταθερη αξια εκει μεσα ειναι πλεον η βανα που δουλευει αρκετο καιρο στο μαγαζι.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
ακριβως τα ιδιο συμβαινει και με εμενα φιλε leon  για το συγκεκριμενο μαγαζι μιας και ειναι το μονο που επισκεπτομαι κατα διαστηματα. Ελισαβετ λιζα ολα τα λεφτα εκει μεσα.
Παντως η αληθεια ειναι οτι η μονη σταθερη αξια εκει μεσα ειναι πλεον η βανα που δουλευει αρκετο καιρο στο μαγαζι.

Ελισαβετ λιζα νομίζω ήταν οι ασιάτισες.
προσωπικά δεν ελκύομαι απο ασιάτισες
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ηταν όμως ΤΟ ΜΑΣΑΖ!!!

Με την Βάνα έχω κάνει μόνο μία φορα πριν απο ενα χρόνο περίπου και δεν έχω την κατάληλη εμπειρία μαζί της.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
επισκεψη στο ιδρυμα. μασαζ με βανα το κλασσικο της, φραπεδια στανταρ, σου κανει μασαζ με   τα :tits: εξω και το ιδρυμα εχει ριξει την τιμη στα 70 ευρο και σου δινουν μια καρτα οπου για εναμιση μηνα οσες φορες κανεις μασαζ το πληρωνεις 50 ευρο!να και μια καλη προσφορα μασαζ+φραπεδια=50(ευρο)

Υ.Γ. τα εφτιαξε τα δοντια
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.769
Πόντοι
19.505
επισκεψη στο ιδρυμα. μασαζ με βανα το κλασσικο της, φραπεδια στανταρ, σου κανει μασαζ με  τα :tits: εξω και το ιδρυμα εχει ριξει την τιμη στα 70 ευρο και σου δινουν μια καρτα οπου για εναμιση μηνα οσες φορες κανεις μασαζ το πληρωνεις 50 ευρο!να και μια καλη προσφορα μασαζ+φραπεδια=50(ευρο)

Υ.Γ. τα εφτιαξε τα δοντια

ωραίος!
ασιάτισες είχε ή την έχουν κάνει;
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
επισκεψη στο ιδρυμα. μασαζ με βανα το κλασσικο της, φραπεδια στανταρ, σου κανει μασαζ με   τα :tits: εξω και το ιδρυμα εχει ριξει την τιμη στα 70 ευρο και σου δινουν μια καρτα οπου για εναμιση μηνα οσες φορες κανεις μασαζ το πληρωνεις 50 ευρο!να και μια καλη προσφορα μασαζ+φραπεδια=50(ευρο)

Υ.Γ. τα εφτιαξε τα δοντια

Ενδιαφέρουσα περίπτωση.
Ποιότητα μασάζ;
Καλό φραπέ ή διεκπεραίωση;
Ολική διάρκεια θεραπείας;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Ενδιαφέρουσα περίπτωση.
Ποιότητα μασάζ;
Καλό φραπέ ή διεκπεραίωση;
Ολική διάρκεια θεραπείας;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
μασαζ καλο εκει μεσα θα βρεις μονο απο ασιατισες που αυτην την στιγμη δεν υπαρχει καμμια( ας ελπισουμε στο μελλον οτι θα φερουν μιας και αυτες κραταγανε μια ζωη την πελατεια στο μαγαζι).
οσο για τις υπολοιπες κανουν αλλα οχι τελειο, διαρκεια μασαζ μια ωρα και ο φραπες τελειος!!!!!
 

Midnight Mover

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
8
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Eπίσκεψη 02/03 απόγευμα, μου παρουσιάστηκαν 4 πινέλα με τελευταία τη Βάνα που μου ανέλυσε το πρόγραμμα (1 ώρα 70€ και για τον επόμενο ενάμιση μήνα 50 όσες φορές πας). Η Βάνα ήταν η μόνη που μου έκανε κλικ, όμως το γεγονός ότι και αυτή και οι φίλες της με κοιτούσαν λες κι ήμουνα ο Θεόφιλος Βανδώρος από το Τμήμα Ηθών  με ανάγκασαν να κόψω λάσπη.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom