Νέα

Δεν την κέρασα. Είμαι εγώ λάθος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Alexis_cool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 365
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.155
Κριτικές
26
Like
11.069
Πόντοι
4.746

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
ελα κουραζεις. δεν θα συνεχισω. πες οτι θες.
Να ανάψεις θερμοσίφωνα να γεμίσεις την μπανιέρα να βάλεις αφρολουτρο να ανακατέψεις το νερό και μπλοπ να τραβήξεις το πώμα να αδειάσει η μπανιέρα.

Μετά άνοιξε θέμα
Άδειασα την μπανιέρα είμαι εγώ λάθος;
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.368
Like
4.551
Πόντοι
456
Να ανάψεις θερμοσίφωνα να γεμίσεις την μπανιέρα να βάλεις αφρολουτρο να ανακατέψεις το νερό και μπλοπ να τραβήξεις το πώμα να αδειάσει η μπανιέρα.

Μετά άνοιξε θέμα
Άδειασα την μπανιέρα είμαι εγώ λάθος;
εγινε
 

nsbowler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
11
Like
1.233
Πόντοι
491
Manners maketh men....ο,τι και να ειναι η γυναικα που συνοδευεις, για μενα ειναι νομος, τα εξοδα της οποιασδηποτε εξοδου τα επωμιζεται ο ανδρας. Τα υπολοιπα ειναι να ειχαμε να λεγαμε. Εκτος εαν σε προλαβει με καποιο τροπο...π.χ. πας τουαλετα και πληρωσει αυτη...που ακομα και σε αυτη τη περιπτωση, φροντιζεις να μη συμβει...αλλα αυτο ειναι η δικη μου ταπεινη αποψη....just sayin' που λενε και στο χωριο μας.....:wink::wink::wink:
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.368
Like
4.551
Πόντοι
456
Manners maketh men....ο,τι και να ειναι η γυναικα που συνοδευεις, για μενα ειναι νομος, τα εξοδα της οποιασδηποτε εξοδου τα επωμιζεται ο ανδρας. Τα υπολοιπα ειναι να ειχαμε να λεγαμε. Εκτος εαν σε προλαβει με καποιο τροπο...π.χ. πας τουαλετα και πληρωσει αυτη...που ακομα και σε αυτη τη περιπτωση, φροντιζεις να μη συμβει...αλλα αυτο ειναι η δικη μου ταπεινη αποψη....just sayin' που λενε και στο χωριο μας.....:wink::wink::wink:
στειλε μου το τηλεφωνο σου, να σου στειλω ολα τα παλια ραντεβου μου:sunglasses:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
στειλε μου το τηλεφωνο σου, να σου στειλω ολα τα παλια ραντεβου μου:sunglasses:
Πόσες φορές δεν έχεις πληρώσει; Που τα έμαθες αυτα; Είδες κάνα video πως ρίχνουν γκόμενες οι Ινδοί και οι Γερμανοί; Πωπω καψαλισμενοι που κυκλοφορούν....
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.368
Like
4.551
Πόντοι
456
Πόσες φορές δεν έχεις πληρώσει; Που τα έμαθες αυτα; Είδες κάνα video πως ρίχνουν γκόμενες οι Ινδοί και οι Γερμανοί; Πωπω καψαλισμενοι που κυκλοφορούν....
ελα ρε φιλε λες και ειμαι 15χρονων που νομιζεις θα καθομαι να απανταω. πες οτι θες. γραψε δηλαδη.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
ελα ρε φιλε λες και ειμαι 15χρονων που νομιζεις θα καθομαι να απανταω. πες οτι θες. γραψε δηλαδη.
Δεν κάνω άλλο πλάκα.
Εσύ έπαθες σαν εμένα.
Μου λέει η γυναίκα μου:
Θα πλύνεις τα πιάτα, θα καθαρίσεις το σπίτι θα ποτίσεις τα λουλούδια θα πλύνεις τα αυτοκίνητα και θα μπεις μέσα από την πίσω πόρτα μη λερωσεις μετά.

Πλένω τα πιάτα καθαρίζω το σπίτι ποτίζω τα λουλούδια πλένω τα αυτοκίνητα αλλά μπαίνω από την μπροστινή πόρτα οχι θα κάνω ότι μου λέει....
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.317
Πόντοι
2.306
Τύπε καλά έκανες με τη βρωμιαρα.

Να σου πω δίκη μου θεωρία. Αν η γκομενα είναι λίγο ψωνακι και την έχει δει και στα 40 η 50 έχει μείνει μόνη της ,μέσα της έχει πολύ χαμηλή αυτοεκτίμηση έστω και αν το κρύβει.

Όταν λοιπόν κάποιος ήρωας, σαν και σένα , θέλει να ρίξει τα χοντρά του και τη ζητήσει σε ραντεβού ,ξυπνα η νεραιδουλα μέσα της και θέλει να νιώσει σπουδαία και τρανή και συμπεριφέρεται έτσι.

Επειδή όμως είναι πενήντα και μπροστά της έχει ερωτική ζωή ίδια με τη διάρκεια της κανονικής ζωής της πεταλούδας αν φερθείς έτσι σκληρά θα θέλει να τον φάει και θα ξανάρθει σε επαφή με πραγματικότητα
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.317
Πόντοι
2.306
Έχει αποδειχθεί ότι κάθε θετική συμπεριφορά προς όφελος της γυναίκας ισούται με ισόβια κι αυτόματη υποχρέωση μας προς αυτή. Κοινως, όπως τις μάθεις είναι!
Χτυπα τους πυρφόρους ρε παπιε.

Κρεμάλες παντού απο τη Λιμνουπολη μέχρι το Μίκυ Σιτυ
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.317
Πόντοι
2.306
Manners maketh men....ο,τι και να ειναι η γυναικα που συνοδευεις, για μενα ειναι νομος, τα εξοδα της οποιασδηποτε εξοδου τα επωμιζεται ο ανδρας. Τα υπολοιπα ειναι να ειχαμε να λεγαμε. Εκτος εαν σε προλαβει με καποιο τροπο...π.χ. πας τουαλετα και πληρωσει αυτη...που ακομα και σε αυτη τη περιπτωση, φροντιζεις να μη συμβει...αλλα αυτο ειναι η δικη μου ταπεινη αποψη....just sayin' που λενε και στο χωριο μας.....:wink::wink::wink:
Τύπε αρμενίζεις πιο στραβά και από το πουλί στη φωτό σου
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Τύπε καλά έκανες με τη βρωμιαρα.

Να σου πω δίκη μου θεωρία. Αν η γκομενα είναι λίγο ψωνακι και την έχει δει και στα 40 η 50 έχει μείνει μόνη της ,μέσα της έχει πολύ χαμηλή αυτοεκτίμηση έστω και αν το κρύβει.

Όταν λοιπόν κάποιος ήρωας, σαν και σένα , θέλει να ρίξει τα χοντρά του και τη ζητήσει σε ραντεβού ,ξυπνα η νεραιδουλα μέσα της και θέλει να νιώσει σπουδαία και τρανή και συμπεριφέρεται έτσι.

Επειδή όμως είναι πενήντα και μπροστά της έχει ερωτική ζωή ίδια με τη διάρκεια της κανονικής ζωής της πεταλούδας αν φερθείς έτσι σκληρά θα θέλει να τον φάει και θα ξανάρθει σε επαφή με πραγματικότητα
Γλυφομουνιξ στόχος και σκοπός είναι να γλύψεις το μουνιξ όχι να εκδικηθείς την ψωνιξ.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.317
Πόντοι
2.306
Γλυφομουνιξ στόχος και σκοπός είναι να γλύψεις το μουνιξ όχι να εκδικηθείς την ψωνιξ.
Όχι ρε φίλε. Ο τύπος είναι 50 και θέλει να γαμησει μια πενηνταρα . Αν υποθέσουμε ότι δείχνουν όπως ο μέσος άνθρωπος στην ηλικία τους , ο φίλος έχει καλύτερες προοπτικές

Έχω γουστάρω να γλείφω μουνια το παραδέχομαι ,αλλά έχω και ένα κούτελο ρε γαμωτο
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.624
Πόντοι
3.656
Δηλαδή ρε τύποι

ένας random τύπος.....ντύνεται σα κλόουν ανάλογα με τις μόδες της εποχής....πετάει τα λεφτά του σε ακριβά ρούχα για να εντυπωσιάσει τις γκόμενες....δουλεύει σα σκυλί για να αγοράσει ένα αμάξι που θα εντυπωσιάζει τις γκόμενες....περνάει τα βράδια του σε φίσκα μαγαζιά μυρίζοντας μασχαλίλα μέχρι να του κάνουν την χάρη να τον κοιτάξουν οι γκόμενες....

αλλά όταν τελικά όταν βγάζει γκόμενες δίνει μια μπουνιά στο κατεστημένο και δεν κερνάει 20 ευρώ για να μάθουν τα καριολάκια ότι ο τυπάς δεν τις έχει και ανάγκη

( δεν μιλάω για τον τύπο που άνοιξε το θέμα προφανώς)

:rockon:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Πάω για ύπνο γιατί αύριο θα πάω σε μνημόσυνο
Δεν κάνει να τσακωνόμαστε για τις γυναίκες
Aς βγούμε αύριο μόνο άντρες.
Κερνάω εγώ, με την καλή έννοια όχι που είπα ότι οι κωλομπαραδες κερνάνε τους παθητικούς,
Αντε μισά μισα
Εκτός αν θέλετε να πληρώσετε εσείς.
με προβληματισατε παντως

Θα πεταχτω μόλις έρθει το γκαρσόν με τον λογαριασμό
Άντε γαμησου και εσύ και ο λογαριασμός σου
σαν το ανέκδοτο άντε γαμησου και εσύ και ο γρύλος σου
 
Τελευταία τροποποίηση:

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Πενηντάρα ημιχροντρη με δύο παιδιά χωρισμένη το ένα παιδί σπουδάζει εκτός πόλης το άλλο στην εφηβεία και με τον πρώην σύζυγό πονεμένη ιστορία και χωρισμός?
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
1
Like
2.621
Πόντοι
456
Κατινιστικες συμπεριφορες
Τι μου πε, τι μου κανε, εκανε την κινηση, δεν την εκανε
Αν γουσταρεις να κερνας κερνας
Αν δε γουσταρεις δεν κερνας
Απλα τα πραγματα
Σιγα μη την περασω την γκομενα και τεστ συμπεριφορας για να δω αν θα την κερασω
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
768
Like
1.132
Πόντοι
206
εχω παντρεμενη φιλη τα τελευταια 3 χρονια. πηδιομαστε που και που, ειναι και γειτονισσα, γενικα τα εχουμε βρει χωρις πολλα πολλα γιατι παντρεμενοι και οι 2, μαλακιες δεν χρειαζονται. πληρωσα 3 φορες το ξενοδοχειο, το θυμοταν και ζητησε να το παμε 1 προς 1, η καπως ετσι. αυτη δηλαδη γιατι ειναι αξιοπρεπης και οι αλλες δεν μπορουνε?
1. Φαβάται μην της φύγεις
2. Ο άντρας της τα πληρώνει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom