Νέα

Δεν την κέρασα. Είμαι εγώ λάθος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Alexis_cool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 365
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.242
Κριτικές
62
Like
44.882
Πόντοι
9.297
Ο Γιός μου, όταν ήταν 24 χρονών, μου είπε. ......Αν νομίζεις ότι δίνοντας χρήματα, πράγματα, ή κάνοντας χάρες σε κάποια γυναίκα θα σε δει ερωτικά, κάνεις λάθος.....
Τον συγχάρηκα που το είχε καταλάβει ήδη.
Καλή συνέχεια
Υπάρχει όριο ανάμεσα στο "δίνω κάτι" και στο "δίνω τα πάντα".
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
εχετε απο μια κιτρινη ο καθενας....προσεξε που θα πρωτοκατσει η κοκκινη
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
Αφού δεν σε σιχτιρισε πάλι καλά...για αρχή πρέπει να δείχνεις Λαρτζ για να βάλεις το πρώτο γκολ.Τωρα έχασες...εκτός αν θα δώσει μια ευκαιρία ακόμα.Προσεξε μην τα θαλασσωσεις πάλι.
σιγα ρε μην χρειαζομαι και μαθημα για αυτο... θυμησου οτι ειμαι μεγαλυτερος σου :hi:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.867
Like
12.844
Πόντοι
2.606
50αρα κυρια, αποψε πρωτο ραντεβου για καφε. ολα καλα , μπλα μπλα μπλα, κλπ.
παμε να πληρωσουμε και δεν κανει κινηση να βγαλει λεφτα. εστω την κινηση ρε φιλεναδα! λιγο αξιοπρεπεια! ξερω να φανω Κυριος. ε, λεω απο μεσα μου κι εγω, θα σε φτιαξω μωρη! (που δεν ειμαι τετοιο στυλ αντρα). δινω τα δικα μου και λεω στο γκαρσονι, τα υπολοιπα τα δινει η κυρια. ντραπηκε μαλλον και πληρωσε. φταιω εγω τωρα? μου εστειλε μετα μηνυμα με υποννοουμενα.
Τυπε φαίνεσαι κιμπαρης το σφάλμα ήταν της κυρίας ξεκαθαρα που δεν πλήρωσε και τα δικά σου
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.152
Κριτικές
26
Like
11.067
Πόντοι
4.746
Ρε μαγκες εμενα την αλλη φορα μιλφαρα με κερασε ποτα φαγητο τα παντα πως γκινεται αυτο ;;;; Ενταξει ξηγηθηκα στο επομενα οπως και αυτη αλλα αυτη εκανε την αρχη .Το γραφω αυτο γιατι οι γκομενες σε μεγαλη ηλικα σαραντα και πανω που δουλευουν εχουν μια οικονομικη ανεση δεν εχουν κολληματα .Αυτα
 

stylos79

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2022
Μηνύματα
39
Κριτικές
23
Like
1.468
Πόντοι
2.390
οκ οτι θα επρεπε αυτη να κε
κι εγω 50αρης ειμαι. πρωτα κερναμε εμεις. απλα μου εχει ξανατυχει με γυφτισσες στο στυλ αυτο. αποψε λεω θα το γραψω.
ρασει το ξερω οτι για ελλαδα ειναι υπερβολη, ομως οφειλει να κανει κινηση, αλλωστε καθε ελληνιδα που της κοβει εστω και λιγο ξερει οτι και παλι δεν θα πληρωσει, οποτε μια τετοια τυπισσα ειναι για μενα φανταζμενη αλλα και χαζη! αν επιζητας κατι σοβαρο πολυ καλα εκανες, αν ηθελες απλως πηδημα μαλλον εκαψες το χαρτι σου. απο την αλλη μια κινηση σαν την δικια σου που θελει αρχιδια μπορει και να την κανει να κολλησει περισσοτερο, δλδ να σε θεωρησει alpha-male που δεν καθεσαι να παρακαλας! στα 44 μου τα εχω δει κι αυτα!!!
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
Ρε μαγκες εμενα την αλλη φορα μιλφαρα με κερασε ποτα φαγητο τα παντα πως γκινεται αυτο ;;;; Ενταξει ξηγηθηκα στο επομενα οπως και αυτη αλλα αυτη εκανε την αρχη .Το γραφω αυτο γιατι οι γκομενες σε μεγαλη ηλικα σαραντα και πανω που δουλευουν εχουν μια οικονομικη ανεση δεν εχουν κολληματα .Αυτα
αναλογα που θα πεσεις. στο παρελθον μου ειχε συμβει αλλες 5-6 φορες, ακριβως το ιδιο οπως και σημερα. εκανα τουμπεκι, πληρωνα και ουστ απο δω, αν δεν με ενδιεφερε. αλλα φτανει τοση ανεκτικοτητα και συνεχεια Κυριος. ας γινω και λιγο μαλακας, δεν με χαλασε αποψε.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.092
Πόντοι
2.356
Προσωπικά πιστεύω ότι τον καφέ της τυπισσας, τον πληρώνεις πάντα την πρώτη φορά (κάτι ψιλά έχει) ώστε να κάνεις με την ησυχία σου αναγνώριση. Αγοράζεις με 4-5 ευρώ αυτό το προνόμιο. Αν σου βγει καλή, όλα θα γίνουν, δηλαδή θα φας μεζέ. Βέβαια ποτέ δεν πας για φαι και εντυπωσιασμους διότι αυτά τσούζουν στην τσέπη και πετυχαίνεις ακριβώς το αντίθετο. Σου λέει η άλλη πω πω κοίτα πως με περιποιείται, προσπαθεί άρα αξίζω. Φαι θα φάνε έξω μόνο αν έχουν αξία ως γυναίκες αλλιώς στα τσακιδια. Για μένα καφές, ούτε καν ποτό. Και βέβαια θα της το πετάξεις με τρόπο πριν ξαναπάτε για καφέ. Μωρό είδα όνειρο ότι κερασες καφέ και φιλομασταν. Μην μου το χαλάσεις και στην πέσω πριν την σωστή στιγμή. Με κάτι τέτοιες μαλακιουλες προχωράς. Θα πληρώνουν κι αυτές δηλαδή. Όχι μοιρασμένα και γυφτεικα αλλά θα πληρώνουν. Άπαξ και δουλεύουν πληρώνουν. Έτσι πάει. Και αν δεν έχουν δουλειά, να βρουν ότι κάτσει. Ας πλένουν και πιάτα.

:rockon:
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
7
Like
4.558
Πόντοι
736
Το πως το χειρίστηκες εξαρτάται από . 1ον : Υπήρχε περίπτωση να της τον ακουμπήσεις με βάση τα τεκταινόμενα του ραντεβού? 2ον: Αν ήταν 30-35 χρ. θα έκανες το ίδιο? 3ον: Θεώρησες ότι δεν θα προχωρήσει η φάση μαζί της, ούτε σε μελλοντική ημέρα ? Πάντως όπως και να έχει ,έναν καφέ τον πληρώνουμε . Ποτέ δεν ξέρεις ,ίσως στο μέλλον ακόμα και φιλικά βγαίνατε για καφέ και έφερνε φίλη μαζί της ,καλύτερη απ'αυτήν . Ένας καφές τι αξία να'χει?
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.092
Πόντοι
2.356
Ρε μαγκες εμενα την αλλη φορα μιλφαρα με κερασε ποτα φαγητο τα παντα πως γκινεται αυτο ;;;; Ενταξει ξηγηθηκα στο επομενα οπως και αυτη αλλα αυτη εκανε την αρχη .Το γραφω αυτο γιατι οι γκομενες σε μεγαλη ηλικα σαραντα και πανω που δουλευουν εχουν μια οικονομικη ανεση δεν εχουν κολληματα .Αυτα
Έχει πέσει ο πήχης των απαιτήσεων σε αυτές τις ηλικίες. Ένα βήμα πριν την οστεοπόρωση και την εμμηνόπαυση, τα ζάρια ρίχνονται αλλιώς στο τραπέζι.
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
Έχει πέσει ο πήχης των απαιτήσεων σε αυτές τις ηλικίες. Ένα βήμα πριν την οστεοπόρωση και την εμμηνόπαυση, τα ζάρια ρίχνονται αλλιώς στο τραπέζι.
χτυπησες κεντρο ρε μαγκα
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
Το πως το χειρίστηκες εξαρτάται από . 1ον : Υπήρχε περίπτωση να της τον ακουμπήσεις με βάση τα τεκταινόμενα του ραντεβού? 2ον: Αν ήταν 30-35 χρ. θα έκανες το ίδιο? 3ον: Θεώρησες ότι δεν θα προχωρήσει η φάση μαζί της, ούτε σε μελλοντική ημέρα ? Πάντως όπως και να έχει ,έναν καφέ τον πληρώνουμε . Ποτέ δεν ξέρεις ,ίσως στο μέλλον ακόμα και φιλικά βγαίνατε για καφέ και έφερνε φίλη μαζί της ,καλύτερη απ'αυτήν . Ένας καφές τι αξία να'χει?
συμφωνω σε ολα και τα εχω υποψη μου πολλα χρονια
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.236
Κριτικές
40
Like
21.377
Πόντοι
12.896
50αρα κυρια, αποψε πρωτο ραντεβου για καφε. ολα καλα , μπλα μπλα μπλα, κλπ.
παμε να πληρωσουμε και δεν κανει κινηση να βγαλει λεφτα. εστω την κινηση ρε φιλεναδα! λιγο αξιοπρεπεια! ξερω να φανω Κυριος. ε, λεω απο μεσα μου κι εγω, θα σε φτιαξω μωρη! (που δεν ειμαι τετοιο στυλ αντρα). δινω τα δικα μου και λεω στο γκαρσονι, τα υπολοιπα τα δινει η κυρια. ντραπηκε μαλλον και πληρωσε. φταιω εγω τωρα? μου εστειλε μετα μηνυμα με υποννοουμενα.
για να σου στειλε μηνυμα μαλλον τοχεις σιγουρο το γαμησακι...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.279
Πόντοι
10.336
Αυτες τις προσδοκιες δημιουργησες και αυτες τις προσδοκιες λουστηκες.
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Για να ανοίξεις θέμα κατι σε προβληματίζει.

Ανεξάρτητα από όλα.
Αν είσαι άντρας και εσύ έχεις προτείνει να βγείτε, κερνάς.

Αν είσαι κωλομπαρας κερνάς τον παθητικό που θες να τον γαμησεις

Αν είσαι ενεργητική λεσβία κερνάς...

Τι στο διάολο είσαι; Μισό μισό; Θα το βάλεις λίγο και θα το φας και λίγο;

Καλά λέω εγώ ότι τις Ελλεηνίδες τις δημιούργησαν οι Έλεηελληνες.

Η επέλαση των Λοατκι συμπεριφορών.....
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
26
Like
874
Πόντοι
311
Εγώ πιστεύω οτι καλά έκανες και δεν είναι το ποσο αλλά το οτι δεν έκανε καν κίνηση.
Μου έχει τύχει το ίδιο σε πρώτο ραντεβού από τιντερ όπου ναι μεν έκανε κίνηση (σε εστιατόριο για φαγητό ήταν) αλλά μετά πέταξε το θεϊκό «ξεχααα την κάρτα μου»
Εκεί κανονικά την κράζεις ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΗ ΜΑΙΜΟΥ ΤΟΥ ΦΑΡΑΩ με φωνή Μιστερ Μπούτια
Εγώ απλά την πηγα σπίτι και δεν της ξαναστειλα ποτε εννοείται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom