Νέα

Δεν την κέρασα. Είμαι εγώ λάθος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Alexis_cool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 365
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
Εγώ πιστεύω οτι καλά έκανες και δεν είναι το ποσο αλλά το οτι δεν έκανε καν κίνηση.
Μου έχει τύχει το ίδιο σε πρώτο ραντεβού από τιντερ όπου ναι μεν έκανε κίνηση (σε εστιατόριο για φαγητό ήταν) αλλά μετά πέταξε το θεϊκό «ξεχααα την κάρτα μου»
Εκεί κανονικά την κράζεις ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΗ ΜΑΙΜΟΥ ΤΟΥ ΦΑΡΑΩ με φωνή Μιστερ Μπούτια
Εγώ απλά την πηγα σπίτι και δεν της ξαναστειλα ποτε εννοείται
με τις ελλεεινιδες ειμαστε ισοι μονο στα δικαιωματα. στις υποχρεωσεις τους, αστα να πανε...
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.236
Κριτικές
40
Like
21.377
Πόντοι
12.896
σορυ δεν το ειδα
παντως φιλαρακι μου εκανε κατι καλυτερο
καμακωσε 40αρα κ πηγανε μετα το ποτο κ γαμηθηκανε σε χοτελι ημιδιαμονης,μια χαρα περασε
με το που κατεβαινουνε στη ρεσεψιον ο φιλος μου κανει στη σαρανταρα 12 ευρω ειναι το μεριδιο σου για το δωματιο...
η τυπισσα εγινε εξαλλη κ τον εβρισε κ εφυγε φωναζοντας δεν φτανει που σου κατσα θελεις να πληρωσω κ το μισο δωματιο?????????
οπως καταλαβαινεται οι τυπισσες στο Ελλαντα θεωρουνε προφανως οτι κ μονο που μας μιλανε μεγαλη χαρη μας κανουνε κ πρεπει να τις εχουμε πριγκιπισσες απο το πρωτο λεπτο...
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
σορυ δεν το ειδα
παντως φιλαρακι μου εκανε κατι καλυτερο
καμακωσε 40αρα κ πηγανε μετα το ποτο κ γαμηθηκανε σε χοτελι ημιδιαμονης,μια χαρα περασε
με το που κατεβαινουνε στη ρεσεψιον ο φιλος μου κανει στη σαρανταρα 12 ευρω ειναι το μεριδιο σου για το δωματιο...
η τυπισσα εγινε εξαλλη κ τον εβρισε κ εφυγε φωναζοντας δεν φτανει που σου κατσα θελεις να πληρωσω κ το μισο δωματιο?????????
οπως καταλαβαινεται οι τυπισσες στο Ελλαντα θεωρουνε προφανως οτι κ μονο που μας μιλανε μεγαλη χαρη μας κανουνε κ πρεπει να τις εχουμε πριγκιπισσες απο το πρωτο λεπτο...
εχω παντρεμενη φιλη τα τελευταια 3 χρονια. πηδιομαστε που και που, ειναι και γειτονισσα, γενικα τα εχουμε βρει χωρις πολλα πολλα γιατι παντρεμενοι και οι 2, μαλακιες δεν χρειαζονται. πληρωσα 3 φορες το ξενοδοχειο, το θυμοταν και ζητησε να το παμε 1 προς 1, η καπως ετσι. αυτη δηλαδη γιατι ειναι αξιοπρεπης και οι αλλες δεν μπορουνε?
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.092
Πόντοι
2.356
Έχει αποδειχθεί ότι κάθε θετική συμπεριφορά προς όφελος της γυναίκας ισούται με ισόβια κι αυτόματη υποχρέωση μας προς αυτή. Κοινως, όπως τις μάθεις είναι!
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
50αρα κυρια, αποψε πρωτο ραντεβου για καφε. ολα καλα , μπλα μπλα μπλα, κλπ.
παμε να πληρωσουμε και δεν κανει κινηση να βγαλει λεφτα. εστω την κινηση ρε φιλεναδα! λιγο αξιοπρεπεια! ξερω να φανω Κυριος. ε, λεω απο μεσα μου κι εγω, θα σε φτιαξω μωρη! (που δεν ειμαι τετοιο στυλ αντρα). δινω τα δικα μου και λεω στο γκαρσονι, τα υπολοιπα τα δινει η κυρια. ντραπηκε μαλλον και πληρωσε. φταιω εγω τωρα? μου εστειλε μετα μηνυμα με υποννοουμενα.

Ένα από τη κριτήρια - τεστ που κάνουν οι γυναίκες είναι να προσπαθήσουν να υπολογίσουν τι αξία έχουν στα μάτια σου.

Στην Ελλάδα παρ’ολο τον πρόλογο "ισότητα κλπ", θεωρούν ότι αν ενδιαφέρουν αρκετά έναν άντρα αυτός θα κεράσει στις πρώτες εξόδους. Συμφωνώ ότι πρέπει να κάνουν την κίνηση έστω και προσχηματικά, όμως αυτό είναι και κάπως υποκριτικό όπως και να χει.

Το ότι επικοινωνείτε ακόμη είναι ενθαρρυντικό, όμως στο μυαλό της θεωρεί πως την έχεις για τριτοτεταρτη επιλογή.

Μπορείς να παίξεις το χαρτί της ειλικρίνειας: είχα σκοπό να σε κεράσω όπως κάνω πάντα στο πρώτο ραντεβού, όμως δεν εκτίμησα ότι δεν έκανες καν κίνηση(έτσι θα ρίξεις την ευθύνη πάνω της).

Διαφορετικά μπορείς να το παίξεις και χαζός : μια φίλη μου είπε ότι οι γυναίκες στις μέρες μας θέλουν να νιώθουν ανεξάρτητες, δεν σε ξέρω αρκετά όποτε δεν κατάλαβα ότι είσαι "παλαιάς κοπής" γυναίκα.

Γενικά με κάποιον τρόπο πρέπει να αποδείξεις πως πιστεύεις οτι αξίζει σαν άτομο και σαν γυναίκα για να κερδίσεις την παρτίδα.

Εαν δεν φτιάξει το κλίμα σύντομα, και δεν δώσει περιθώριο για οποιαδήποτε σωματική επαφή στο επόμενο ραντεβού μην συνεχίσεις να ασχολείσαι.
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
Έχει αποδειχθεί ότι κάθε θετική συμπεριφορά προς όφελος της γυναίκας ισούται με ισόβια κι αυτόματη υποχρέωση μας προς αυτή. Κοινως, όπως τις μάθεις είναι!
κι οπως ειπε ενας αρχαιος κινεζος φιλοσοφος, ''ρε δεν πανε στο διαολο λεω εγω ολες?'' κι εζησε αυτος καλα κι εμεις ακομα καλυτερα...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.092
Πόντοι
2.356
εχω παντρεμενη φιλη τα τελευταια 3 χρονια. πηδιομαστε που και που, ειναι και γειτονισσα, γενικα τα εχουμε βρει χωρις πολλα πολλα γιατι παντρεμενοι και οι 2, μαλακιες δεν χρειαζονται. πληρωσα 3 φορες το ξενοδοχειο, το θυμοταν και ζητησε να το παμε 1 προς 1, η καπως ετσι. αυτη δηλαδη γιατι ειναι αξιοπρεπης και οι αλλες δεν μπορουνε?
Διότι εσένα σε βλέπει ως λυτρωτή της φάσης της και σε ανταμείβει. Οι γυναίκες κατηγοριοποιουν τους άνδρες ανάλογα σε τι φάση βρίσκονται και ποτέ ως πραγματική αξία αυτών.
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
Ένα από τη κριτήρια - τεστ που κάνουν οι γυναίκες είναι να προσπαθήσουν να υπολογίσουν τι αξία έχουν στα μάτια σου.

Στην Ελλάδα παρ’ολο τον πρόλογο "ισότητα κλπ", θεωρούν ότι αν ενδιαφέρουν αρκετά έναν άντρα αυτός θα κεράσει στις πρώτες εξόδους. Συμφωνώ ότι πρέπει να κάνουν την κίνηση έστω και προσχηματικά, όμως αυτό είναι και κάπως υποκριτικό όπως και να χει.

Το ότι επικοινωνείτε ακόμη είναι ενθαρρυντικό, όμως στο μυαλό της θεωρεί πως την έχεις για τριτοτεταρτη επιλογή.

Μπορείς να παίξεις το χαρτί της ειλικρίνειας: είχα σκοπό να σε κεράσω όπως κάνω πάντα στο πρώτο ραντεβού, όμως δεν εκτίμησα ότι δεν έκανες καν κίνηση(έτσι θα ρίξεις την ευθύνη πάνω της).

Διαφορετικά μπορείς να το παίξεις και χαζός : μια φίλη μου είπε ότι οι γυναίκες στις μέρες μας θέλουν να νιώθουν ανεξάρτητες, δεν σε ξέρω αρκετά όποτε δεν κατάλαβα ότι είσαι "παλαιάς κοπής" γυναίκα.

Γενικά με κάποιον τρόπο πρέπει να αποδείξεις πως πιστεύεις οτι αξίζει σαν άτομο και σαν γυναίκα για να κερδίσεις την παρτίδα.

Εαν δεν φτιάξει το κλίμα σύντομα, και δεν δώσει περιθώριο για οποιαδήποτε σωματική επαφή στο επόμενο ραντεβού μην συνεχίσεις να ασχολείσαι.
αγαπητε φιλε ευχαριστω για την μακροσκελη απαντηση. εαν ηταν κατι σπουδαιο ως 50αρα (η ηλικια ειναι αμειλικτη), θα εκανα ξανα τον μαλακα. απλα λεω ελεος. δεν χανω τιποτα αν δεν την πηδηξω. χορτατος ειμαι στη ζωη.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Με απλά λόγια
Αγόρασα την μπριζόλα την μαριναρισα την τηγανησα, την έβαλα στο πιάτο την κοίταξα και την πέταξα στο κάδο των σκουπίδιων..... και πήγα και βαρεσα μια μαλακια να την ξεχάσω.

Έψαξες παιδευτηκες βρήκες την γκόμενα οδηγησες ντυθηκες πλυθηκες αρωματιστηκες...... τα έκανες σκατα και θέλεις να ακούσεις και μπράβο.
Όχι ρε φίλε θα το φας ολόκληρο το σκατό....
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.236
Κριτικές
40
Like
21.377
Πόντοι
12.896
εχω παντρεμενη φιλη τα τελευταια 3 χρονια. πηδιομαστε που και που, ειναι και γειτονισσα, γενικα τα εχουμε βρει χωρις πολλα πολλα γιατι παντρεμενοι και οι 2, μαλακιες δεν χρειαζονται. πληρωσα 3 φορες το ξενοδοχειο, το θυμοταν και ζητησε να το παμε 1 προς 1, η καπως ετσι. αυτη δηλαδη γιατι ειναι αξιοπρεπης και οι αλλες δεν μπορουνε?
διοτι ως γνωστον οι καλοι κ οι σωστοι σπανιζουν,,,
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
Με απλά λόγια
Αγόρασα την μπριζόλα την μαριναρισα την τηγανησα, την έβαλα στο πιάτο την κοίταξα και την πέταξα στο κάδο των σκουπίδιων..... και πήγα και βαρεσα μια μαλακια να την ξεχάσω.

Έψαξες παιδευτηκες βρήκες την γκόμενα οδηγησες ντυθηκες πλυθηκες αρωματιστηκες...... τα έκανες σκατα και θέλεις να ακούσεις και μπράβο.
Όχι ρε φίλε θα το φας ολόκληρο το σκατό....
τρολλλλλλ... οκ ρε μαγκα. παμε παρακατω.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Ρε μαγκες εμενα την αλλη φορα μιλφαρα με κερασε ποτα φαγητο τα παντα πως γκινεται αυτο ;;;; Ενταξει ξηγηθηκα στο επομενα οπως και αυτη αλλα αυτη εκανε την αρχη .Το γραφω αυτο γιατι οι γκομενες σε μεγαλη ηλικα σαραντα και πανω που δουλευουν εχουν μια οικονομικη ανεση δεν εχουν κολληματα .Αυτα
Μην αναρωτιέσαι. Εγχειρισμενο Τραβελι ήταν και κωλοχαρηκε που βρήκε πουτσαρα να το πηδηξει.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.267
Like
13.607
Πόντοι
3.656
50αρα κυρια, αποψε πρωτο ραντεβου για καφε. ολα καλα , μπλα μπλα μπλα, κλπ.
παμε να πληρωσουμε και δεν κανει κινηση να βγαλει λεφτα. εστω την κινηση ρε φιλεναδα! λιγο αξιοπρεπεια! ξερω να φανω Κυριος. ε, λεω απο μεσα μου κι εγω, θα σε φτιαξω μωρη! (που δεν ειμαι τετοιο στυλ αντρα). δινω τα δικα μου και λεω στο γκαρσονι, τα υπολοιπα τα δινει η κυρια. ντραπηκε μαλλον και πληρωσε. φταιω εγω τωρα? μου εστειλε μετα μηνυμα με υποννοουμενα.
πόσο ήταν ο λογαριασμός ρε τύπε? :confused:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
τρολλλλλλ... οκ ρε μαγκα. παμε παρακατω.
Δεν υπάρχει παρακάτω θα φας το σκατό εδώ μπροστά σε όλους στο bou.
Τι θες να ακούσεις από εδώ χαδακια στον μπέμπη καλά έκανες και δεν πλήρωσες;
Γίνε άντρας ρε κόψε τα χουχου και ιού
Θες να κοιμηθείς ήσυχος ενώ σου έρχεται να δέσεις ένα τσιμεντολιθο στα αρχιδια σου και να το πετάξεις από τον τρίτο;
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
πανω στο θεμα μου , μια και το θυμηθηκα μολις τωρα. παλια ειχα βγει για ποτο με εκδιδομενη. εννοω προ 20ετιας. ηταν τοσο αξιοπρεπης που μου ζητησε απο την αρχη σπαθι εξηγηση, να μην πληρωσω τα δικα της. για τετοια μπεσα απο ταναπου, μιλαμε.
 

Antikomformistis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2020
Μηνύματα
168
Like
1.787
Πόντοι
201
Στις ηλικιες 40+ ειναι μαθημενες να τα πληρωνει ο αντρας... Αν ηταν καμια 25αρα θα σ ελεγα ειναι μαλακισμενη αλλα τωρα.... Δεν ξερω
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
Δεν υπάρχει παρακάτω θα φας το σκατό εδώ μπροστά σε όλους στο bou.
Τι θες να ακούσεις από εδώ χαδακια στον μπέμπη καλά έκανες και δεν πλήρωσες;
Γίνε άντρας ρε κόψε τα χουχου και ιού
Θες να κοιμηθείς ήσυχος ενώ σου έρχεται να δέσεις ένα τσιμεντολιθο στα αρχιδια σου και να το πετάξεις από τον τρίτο;
ελα κουραζεις. δεν θα συνεχισω. πες οτι θες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom