Νέα

Δεν θέλει σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.240
Like
24.159
Πόντοι
6.056
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
την χωριζεις με μνμα στο βαιμπερ

(για να μην χρεωθεις κληση η σμς η ακομα χειροτερα να την δεις και να της το πεις φεις του φεις δεν το αξιζει ουτε αυτο)

παμε παρακατω δεν σε σε νοιαζει γιατι τι και πως απλα σε απερριψε και δεν φευγει στα παπαρια σου τι εχει στο κεφαλι της (καλο δεν ειναι παντως)

κρατας τα παντελονια σου και την διωχνεις εσυ

αν θελει μονο παρεα ας παρει σκυλο η γατα η να βρει εναν gay κολλητο να τα λενε σαν φιλεναδες που ειναι και μοδα τωρα να εχουν ολες

αυτα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.723
Κριτικές
6
Like
11.161
Πόντοι
3.936
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
Τωρα θυμηθηκα κατι που ελεγαν οι παλαιοι :《το ξερουμε.. εσενα αγαπαει αλλα σε αλλον δινει κωλο》:confused:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.950
Κριτικές
2
Like
73.504
Πόντοι
12.056
Άντε εγώ να κάτσω σε αυτή την κατάσταση η ίδια θα δεχθεί να κάτσει επειδή απλά είμαι καλοθελητης; Μου φαίνεται τρομερό
φιλε μου εγω την αλλη την ειχα διωξει μεχρι και απο το κρεβατι και κοιμονταν σε αλλο δωματιο και αν δεν την εδιωχνα θα εμενε μεχρι να μου εβγαζε την ψυχη αυτο κρατησε 3 χρονια οποτε μαλλον πρεπει να την στειλεις
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.848
Κριτικές
3
Like
10.047
Πόντοι
1.336
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
Ο Γλειφομουνίξ τα είπε όλα φίλε. Η γκόμενα πιθανότατα πήγε με κάποιον άλλο και τον σκέφτεται. Εσένα δεν θέλει να σε αφήσει, αφενός επειδή είναι κότα αφετέρου επειδή και για τον άλλο δεν είναι ακόμα σίγουρη. Για να μην αισθάνεται ενοχές κόβει το σεξ και προτιμά να λέει στον εαυτό της ότι είναι μπλεγμένη κλπ. Αν δεν δημιουργήσει δράμα και μυστήριο θα έπρεπε να πάρει τα ρίσκα της. Όσο εσύ θα δείχνεις κατανόηση, θα γίνεται χειρότερη στη συμπεριφορά μέχρι να σε σκάσει και να μπορέσει να φύγει, ρίχνοντας το φταίξιμο σε σένα, που δεν κατάλαβες αυτό που δεν τολμά να πει ούτε στον εαυτό της καλά καλά.

Κάνε λίγο ότι έχασες την υπομονή σου. Δώσε τελεσίγραφο. Θα αιφνιδιαστεί γιατί δεν είναι έτοιμη. Γάμα την από παντού να έχεις να θυμάσαι και να μην αναρωτιέσαι τι έγινε και αμέσως μετά διώξε την με τον πιο απόλυτο τρόπο
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Επανέρχομαι.........ακόμα και αν παίζει άλλο πρόσωπο δεν θα είχε πρόβλημα να το κάνει και με τον φίλο μας ή θα τον είχε σουτάρει εδώ και μήνες. Η μια εκδοχή είναι αυτή που έγραψα πιο πάνω (αφροδίσιο) και η άλλη ........παίζει να είναι έγκυος και του το φυλάει για έκπληξη (στους πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης δεν συνίσταται η ερωτική επαφή) να του το πει όταν θα έχει σιγουρέψει το παιδί . Ο φίλος θα πρέπει να μας πει,αν είναι βολεμένος από θέμα δουλειάς,αν έχει περιουσία (ακίνητα κλπ) στο όνομα του κλπ.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.723
Κριτικές
6
Like
11.161
Πόντοι
3.936
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
Επισης θυμηθηκα και ενα αλλο που ειχε πει καποτε ενας αραβας:《 Μην ακουτε τις γυναικες τι λενε.. (και μην τις παιρνετε στα σοβαρα) γιατι εχουν μισο μυαλο 》. Τοτε γελασα.. Kαθως περνανε ομως τα χρονια μαλλον ειχε δικιο:embarrased:
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
Εν συντομία και χωρίς λεπτομέρειες.

Σχέση μου με τέλειο σεξ.
Ξαφνικά άρχισε να μην ευχαριστιέται το σεξ.
Βρίσκαμε τρόπους και το ξεπερνούσαμε.
Έγινε πιο "σκυθρωπή" γύρω από το σεξ.
Ξεκίνησε να φαίνεται και κάπως στενάχωρη και καταθλιπτική.
Ξεκίνησε να έχει πόνους την ώρα του σεξ.
Γιατροί δεν έβρισκαν το παραμικρό.
Μετά από μερικά χρόνια, χωρίσαμε και το επέλεξα εγώ αν και ήθελε και η ίδια.
Είχαμε σε όλα τέλεια χημεία ακόμα και όταν χωρίσαμε, αλλά μόνο κακό της προκαλούσε. είχαμε πέσει σε μια περίεργη λούπα.

Πάλι καλά είπα δεν θα γράψω πολλές λεπτομέρειες και βγήκε μικρή η έκθεση χαχαχαχαχα.
Λοιπόν. Αυτό που κατάλαβα εγώ, είναι ότι πέφτουμε σε μια γαμωλούπα μερικές φορές. Μπορεί να ταιριάζουμε απόλυτα με κάποιον και αυτό να μας κάνει να έχουμε μια "παραίτηση". Εγώ από όλο αυτό, άρχισα να τελειώνω γρήγορα γιατί είχα στο νου μου να τελειώσω πριν πονέσει-αισθανθεί περίεργα-δενξερωτι. Και οι δύο κάτι "χάσαμε". Μετά τον χωρισμό εγώ ένιωσα καλύτερα αν και δεν ήθελα να χωρίσω. Από όσο ξέρω και αυτή.

Το περίεργο της υπόθεσης ήταν ότι εγώ ξενογαμούσα αλλά και πάλι με επηρέαζε.

Αυτά μύστες. Το παλεύουμε κάμποσο (εγώ αρκετά) και στο τέλος, εφόσον δεν μπορούμε να αλλάξουμε κάτι ή να ζήσουμε με αυτό, κάνουμε πίσω και αποχωρούμε.

Σώζουμε τις ψωλές μας που είναι ρητά συνδεδεμένες με την ψυχολογία μας και ταυτόχρονα σώζουμε και τον άνθρωπο απέναντί μας, που ίσως (παραπάνω από ίσως) θα απολαύσει κάμποσες πούτσες ακόμα.

Γαμάτε γιατί χανόμαστε!
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Εγώ από τη δίκη μου εμπειρία πιστεύω ότι έχει φτάσει σε μια ηλικία που θέλει να αποκατασταθεί και περίμενει από το παλικάρι την πολυπόθητη πρόταση γάμου γιατί θα την πιέζουν απ το οικογενειακό της περιβάλλον . Έτσι προσπαθεί να εκβιάσει με την παύση του σεξ .
 
OP
OP
M

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
286
Κριτικές
12
Like
702
Πόντοι
901
Επανέρχομαι.........ακόμα και αν παίζει άλλο πρόσωπο δεν θα είχε πρόβλημα να το κάνει και με τον φίλο μας ή θα τον είχε σουτάρει εδώ και μήνες. Η μια εκδοχή είναι αυτή που έγραψα πιο πάνω (αφροδίσιο) και η άλλη ........παίζει να είναι έγκυος και του το φυλάει για έκπληξη (στους πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης δεν συνίσταται η ερωτική επαφή) να του το πει όταν θα έχει σιγουρέψει το παιδί . Ο φίλος θα πρέπει να μας πει,αν είναι βολεμένος από θέμα δουλειάς,αν έχει περιουσία (ακίνητα κλπ) στο όνομα του κλπ.

Εν συντομία και χωρίς λεπτομέρειες.

Σχέση μου με τέλειο σεξ.
Ξαφνικά άρχισε να μην ευχαριστιέται το σεξ.
Βρίσκαμε τρόπους και το ξεπερνούσαμε.
Έγινε πιο "σκυθρωπή" γύρω από το σεξ.
Ξεκίνησε να φαίνεται και κάπως στενάχωρη και καταθλιπτική.
Ξεκίνησε να έχει πόνους την ώρα του σεξ.
Γιατροί δεν έβρισκαν το παραμικρό.
Μετά από μερικά χρόνια, χωρίσαμε και το επέλεξα εγώ αν και ήθελε και η ίδια.
Είχαμε σε όλα τέλεια χημεία ακόμα και όταν χωρίσαμε, αλλά μόνο κακό της προκαλούσε. είχαμε πέσει σε μια περίεργη λούπα.

Πάλι καλά είπα δεν θα γράψω πολλές λεπτομέρειες και βγήκε μικρή η έκθεση χαχαχαχαχα.
Λοιπόν. Αυτό που κατάλαβα εγώ, είναι ότι πέφτουμε σε μια γαμωλούπα μερικές φορές. Μπορεί να ταιριάζουμε απόλυτα με κάποιον και αυτό να μας κάνει να έχουμε μια "παραίτηση". Εγώ από όλο αυτό, άρχισα να τελειώνω γρήγορα γιατί είχα στο νου μου να τελειώσω πριν πονέσει-αισθανθεί περίεργα-δενξερωτι. Και οι δύο κάτι "χάσαμε". Μετά τον χωρισμό εγώ ένιωσα καλύτερα αν και δεν ήθελα να χωρίσω. Από όσο ξέρω και αυτή.

Το περίεργο της υπόθεσης ήταν ότι εγώ ξενογαμούσα αλλά και πάλι με επηρέαζε.

Αυτά μύστες. Το παλεύουμε κάμποσο (εγώ αρκετά) και στο τέλος, εφόσον δεν μπορούμε να αλλάξουμε κάτι ή να ζήσουμε με αυτό, κάνουμε πίσω και αποχωρούμε.

Σώζουμε τις ψωλές μας που είναι ρητά συνδεδεμένες με την ψυχολογία μας και ταυτόχρονα σώζουμε και τον άνθρωπο απέναντί μας, που ίσως (παραπάνω από ίσως) θα απολαύσει κάμποσες πούτσες ακόμα.

Γαμάτε γιατί χανόμαστε!
Μια τέτοια κατάσταση υπάρχει με διάφορα το πρώτο ποτέ το σεξ δεν ήταν καλό πλην εξαιρέσεων. Εγώ έδωσα χρόνο σε όλη αυτή την κατάσταση όπως περιγράφω πριν καμμία δύο εβδομάδες πανω σε καβγά της λέω οποιοδήποτε άλλος θα σε είχε παρατήσει για αυτόν τον λόγο και μόνο και λέει με άλλους δεν θα είχα θέμα ίσως έχω με εσένα την επόμενη μέρα λέει ότι το είπε με πικάρει και ότι δεν το εννοεί (παπαριές) να σχολιάσω ότι δεν είναι και καμμία τοπ γκόμενα εντάξει είναι εμφανίσιμη αλλά μέχρι εκεί. Επειδή ρώτησε ο φίλος παραπάνω αφροδίσιο δεν παίζει (τώρα που το ξέρω και πως μεγάλη κουβέντα) ούτε εγκυμοσύνη το αν θέλει να παντρευτεί ίσως και ναι. Ένας ιδιωτικός υπάλληλος είμαι και τίποτα παραπάνω έναν νορμάλ - καλό μισθό χωρίς περιουσίες χωρίς τίποτα. Με από μήνες σε αυτή την κατάσταση ξαφνικά και λογικό είναι μου χτύπησε λαμπάκι για το ποιος είναι ο ρόλος μου χωρίς καθόλου σεξ πόσο υπομονή να κάνω και υποστήριξη;
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.950
Κριτικές
2
Like
73.504
Πόντοι
12.056
Μια τέτοια κατάσταση υπάρχει με διάφορα το πρώτο ποτέ το σεξ δεν ήταν καλό πλην εξαιρέσεων. Εγώ έδωσα χρόνο σε όλη αυτή την κατάσταση όπως περιγράφω πριν καμμία δύο εβδομάδες πανω σε καβγά της λέω οποιοδήποτε άλλος θα σε είχε παρατήσει για αυτόν τον λόγο και μόνο και λέει με άλλους δεν θα είχα θέμα ίσως έχω με εσένα την επόμενη μέρα λέει ότι το είπε με πικάρει και ότι δεν το εννοεί (παπαριές) να σχολιάσω ότι δεν είναι και καμμία τοπ γκόμενα εντάξει είναι εμφανίσιμη αλλά μέχρι εκεί. Επειδή ρώτησε ο φίλος παραπάνω αφροδίσιο δεν παίζει (τώρα που το ξέρω και πως μεγάλη κουβέντα) ούτε εγκυμοσύνη το αν θέλει να παντρευτεί ίσως και ναι. Ένας ιδιωτικός υπάλληλος είμαι και τίποτα παραπάνω έναν νορμάλ - καλό μισθό χωρίς περιουσίες χωρίς τίποτα. Με από μήνες σε αυτή την κατάσταση ξαφνικά και λογικό είναι μου χτύπησε λαμπάκι για το ποιος είναι ο ρόλος μου χωρίς καθόλου σεξ πόσο υπομονή να κάνω και υποστήριξη;
παιχτη δωστην εισιτηριο χωρις επιστροφη στο λεω πολυ φιλικα μην χανεις τον χρονο σου
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
410
Κριτικές
6
Like
2.231
Πόντοι
481

Λιγο-πολύ τα μέλη που απάντησαν κάλυψαν όλες τις πιθανές εκδοχές.
Αν θέλεις, δώσε περισσότερα στοιχεία για να βρούμε κι άλλες τυχόν πτυχές της σχέσης σας που μπορεί να έπαιξαν ρόλο στο τέλμα που βρίσκεται.
Από εμπειρία πάντως να ξέρεις πως οι σχέσεις στα 1 1/2 -- 2 1/2 χρόνια χτυπάνε σε κάποιον τοίχο. Εκεί βρίσκεσαι μάλλον.

Στη διάρκεια της σχέσης σας ήσουν παρών συνεχώς ή μεσολάβησαν διαστήματα που βρισκόσασταν μακριά λόγω δουλειάς ή σπουδών?
Αναφέρεις 30 ετων, εννοεις το κορίτσι μάλλον... εσύ πόσων ετων είσαι?
Τι επαγγέλλεται το κορίτσι?
Εσύ είχες κάποια σοβαρή σχέση στο παρελθόν? Εκείνη?
 

trelogiatross

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
78
Like
374
Πόντοι
20
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
Τύπε θέλει σεξ, απλά όχι μαζί σου.
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
517
Κριτικές
78
Like
1.337
Πόντοι
6.195
Run Forest.. Run......Η ζωή είναι μικρή και περνάει γρήγορα.
Οι αιτίες μπορεί να είναι πολλές. Από δικά της ψυχολογικά και σκέψεις για άλλους γκόμενους μέχρι
καλοθελήτριες φιλενάδες ελεύθερες που ψωλοδέρνουν και της βάζουν λόγια πόσο όμορφα περνάνε.
Αν από την μεριά σου έχεις κάνει προσπάθεια η/και κριτική στην συμπεριφορά σου και αυτή δεν έχει πει κάτι.....
Say hello ... Wave Goodbye...
Αν το πρόβλημα δεν το έχει βρει (η δεν το έχει πει) ακόμα και δεν θέλει να το αντιμετωπίσει δεν φταις εσύ.
Ακόμα και αν φταις (πραγματικά η στο μυαλό της) στα 30 θα έπρεπε να έχει την ωριμότητα να το συζητήσει μαζί σου.
Στις σχέσεις μας , με τα πάνω και τα κάτω τους, πρέπει να περνάμε ωραία. Να βοηθάμε τον/την σύντροφό μας , ΑΛΛΑ
πρέπει να θέλει να βοηθηθεί και αυτός/η . Ούτε μπεμπέκα είναι πια για ναζάκια και εσύ δεν είσαι ο πατέρας της να της κάνεις χατιράκια
και να την κανακεύεις. Ίσως μια επίσκεψη σε ψυχολόγο την βοηθήσει.
Run like hell.... σου αξίζει μια όμορφη ζωή στα χρόνια που είσαι. And don't look back.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
πουτανα που δε θελει σεξ σαν γκομενα αλλα σα βιζιτα
μακρια κι αλαργα ολες αυτες
απλα η ταριφα αλλαζει
ξεκινανε απο 10ρικο για τσιγαρα και πανε σε μυθικα ποσα χαρτια χαρτοφυλακια μετοχες ομολογα
η σωστη αντιμετωπιση ειναι δυο αναποδες και σβουριγμα απο το μαλλι
μετα στα 4 δυναμικα φουλ επιθεση
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
απεταξαμην ευλογησον :priest::priest:
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Εγώ από τη δίκη μου εμπειρία πιστεύω ότι έχει φτάσει σε μια ηλικία που θέλει να αποκατασταθεί και περίμενει από το παλικάρι την πολυπόθητη πρόταση γάμου γιατί θα την πιέζουν απ το οικογενειακό της περιβάλλον . Έτσι προσπαθεί να εκβιάσει με την παύση του σεξ .
ένας λόγος παραπάνω τότε να σταματήσει να ασχολείται με τέτοιο κατιναριό.......
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Μια τέτοια κατάσταση υπάρχει με διάφορα το πρώτο ποτέ το σεξ δεν ήταν καλό πλην εξαιρέσεων. Εγώ έδωσα χρόνο σε όλη αυτή την κατάσταση όπως περιγράφω πριν καμμία δύο εβδομάδες πανω σε καβγά της λέω οποιοδήποτε άλλος θα σε είχε παρατήσει για αυτόν τον λόγο και μόνο και λέει με άλλους δεν θα είχα θέμα ίσως έχω με εσένα την επόμενη μέρα λέει ότι το είπε με πικάρει και ότι δεν το εννοεί (παπαριές) να σχολιάσω ότι δεν είναι και καμμία τοπ γκόμενα εντάξει είναι εμφανίσιμη αλλά μέχρι εκεί. Επειδή ρώτησε ο φίλος παραπάνω αφροδίσιο δεν παίζει (τώρα που το ξέρω και πως μεγάλη κουβέντα) ούτε εγκυμοσύνη το αν θέλει να παντρευτεί ίσως και ναι. Ένας ιδιωτικός υπάλληλος είμαι και τίποτα παραπάνω έναν νορμάλ - καλό μισθό χωρίς περιουσίες χωρίς τίποτα. Με από μήνες σε αυτή την κατάσταση ξαφνικά και λογικό είναι μου χτύπησε λαμπάκι για το ποιος είναι ο ρόλος μου χωρίς καθόλου σεξ πόσο υπομονή να κάνω και υποστήριξη;
αν δεν παίζει αφροδίσιο και εγκυμοσύνη,τότε απλά δεν γουστάρει το σεξ μαζί σου,αλλά της αρέσουν όλα τα άλλα (καλό παιδί κλπ),οπότε δεν θέλει να χάσει και τον καλό γαμπρό . Δεν το κάνει μαζί σου,προφανώς ψάχνεται για κάποιον άλλον ή (και το πιο πιθανό),πηδιέται με κάποιον άλλον που είναι σε σχέση όμως και περιμένει να σιγουρευτεί ότι θα χωρίσει ο άλλος πρώτα για να διώξει εσένα.
Για να μην στα ζαλίζω άλλο,απλά μπλόκαρε τη στο κινητό κλπ και μην ασχοληθείς ξανά.Σήμερα κιόλας κανόνισε με φιλαράκια σου να πάτε για κυνήγι γυναικών.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.240
Like
24.159
Πόντοι
6.056
πριν καμμία δύο εβδομάδες πανω σε καβγά της λέω οποιοδήποτε άλλος θα σε είχε παρατήσει για αυτόν τον λόγο και μόνο και λέει με άλλους δεν θα είχα θέμα ίσως έχω με εσένα την επόμενη μέρα λέει ότι το είπε με πικάρει και ότι δεν το εννοεί (παπαριές)
το εννοει

μην στειλεις ουτε βαιμπερ τελικα απλα μπλοκαρε την απο παντου και μην ασχοληθεις ποτε ξενα με την κακιασμενη

ρε μην τρωτε τον χρονο σας μεσα στην τοξικοτητα εχει τελειωσει το θεμα μην το ψαξεις καν να δεις τι παιζει

εφυγες χθες κιολας :woldman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom