Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 770
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Cuckold (να γαμαω και ο άλλος να βλεπει ή να μην είναι μπροστά)

    Ψήφοι: 132 48,9%
  • Τρίο (να γαμαμε παρέα τη γυναίκα του)

    Ψήφοι: 136 50,4%
  • Gangbang (να τη γαμαμε σε μεγάλο σχήμα >3 άνδρες)

    Ψήφοι: 59 21,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    270

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.503
Κριτικές
1
Like
7.541
Πόντοι
2.306
Bro, μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι.
Ετσι και οι δεσμευμενες απελευθεροθουν, θα πεσει περισσοτερο μουνι στην αγορα, και συμφωνα με τον νομο προσφορας και ζητησης, θα πεσει η ζητηση για τις εταιρες, αρα και η τιμη τους. Οσες διατηρησουν υψηλοτερη τιμη, θα προσφέρουν καλυτερες υπηρεσιες. Νομιζω, οτι μονο να κερδισουμε χουμε απο αυτο , ολοι μας.
Είναι σαν το καζαν καζαν που θελει να εξηγησει ο Ερντογαν στον Μητσοτακη ενα πραγμα…ολοι κερδιζουμε:confused:
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.598
Like
5.228
Πόντοι
1.056
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
49
Πόντοι
0
απίστευτη εμπειρία να σου γαμάει ο άλλος την γυναικά? ΕΙναι σαν μου λες "απίστευτη εμπειρία να σου τρώει ο άλλος το φαγητό"
Ναι έτσι φαίνεται όμως είναι τρελή καύλα..
 

NearosKeratasAth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2023
Μηνύματα
30
Like
57
Πόντοι
0
Ερώτηση για τους cuckold φίλους. Πως νιώθετε που έχετε αυτό το kink; Θα προτιμούσατε να σας αρέσει κάτι άλλο αν είχατε την επιλογή; Εγώ προσωπικά είμαι αρκετά μπερδεμένος γιατί ο κόσμος μπορεί να είναι αρκετά σκληρός για τα γούστα αυτά (ειδικά οι άνδρες που δεν έχουν αυτό το kink), αλλά από την άλλη ίσως αυτό να κάνει την φάση να με τραβάει πιο πολύ.
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
183
Like
342
Πόντοι
21
Και εμεις ψαχνομαστε με την γυναικα μου για cuckold σκηνικο ή παρτουζα με άλλο αντρα. Ο,τι βγει...Τριο με άλλη γυναικα εχουμε κανει δυο φορες.Ειμαστε παντρεμενοι αρκετα χρόνια και μαζι σαν σχεση πολλά περισσότερα.Εγω ειμαι 38 ετων και η γυναικα μου 35.

Γενικοτερα, αυτο που εχουμε καταλαβει και ας ακουγεται περιεργο σε καποιους, ειναι οτι ειναι πολυ πιο δυσκολο να βρεις αντρα για τετοια φαση παρα γυναικα.Δηλαδη τυπο καθαρο, νορμαλ και οχι ψυχοπαθη και βεβαια εχεμυθο.
Μπορείς να της χαρίσεις ένα μασαζ παρουσία δίκη σου στο κεντρο μου όπου κάνω τις συνεδρίες μου κ όλα θα ξεκινήσουν γλυκα κ όμορφα!!!!
 

DEXERW

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
49
Πόντοι
0
Μπορείς να της χαρίσεις ένα μασαζ παρουσία δίκη σου στο κεντρο μου όπου κάνω τις συνεδρίες μου κ όλα θα ξεκινήσουν γλυκα κ όμορφα!!!

Ερώτηση για τους cuckold φίλους. Πως νιώθετε που έχετε αυτό το kink; Θα προτιμούσατε να σας αρέσει κάτι άλλο αν είχατε την επιλογή; Εγώ προσωπικά είμαι αρκετά μπερδεμένος γιατί ο κόσμος μπορεί να είναι αρκετά σκληρός για τα γούστα αυτά (ειδικά οι άνδρες που δεν έχουν αυτό το kink), αλλά από την άλλη ίσως αυτό να κάνει την φάση να με τραβάει πιο πολύ.
Σίγουρα δεν θα προτιμούσα να εχω κατι άλλο. Οσο πιο taboo ειναι κάτι τοσο πιο απολαυστικο. Σιγουρα παντως δεν ειναι κάτι που μπορειςνα το μοιραστείς με φιλους κτλπ. ΜΙα χαρα ειναι αλλα κράτα το για τον εαυτό σου και τη σχέση σου..εφόσον κι αυτη ειναι οκ με κάτι τέτοιο.
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
το έγραψα και σε παλαιότερο θέμα, ένας φίλος 35+ είναι ελέυθερος και ενδιαφέρεται για τέτοια σχέση με κοπ[έλα ελέυθερη επίσης, και επειδή ξέρει πως είμαι μπουρδελιάρης, με ρώτησε αν παίζει κάτι τέτοιο:Υπάρχει κανένα σάιτ για ελεύθερους κερατάδες;
 

Gtp_user

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
86
Κριτικές
13
Like
419
Πόντοι
290
Αγαπητέ νηματοθέτη στείλε φώτο της γυναίκας σου pm, και αν βλέπεται ευχαρίστως να σε εξυπηρετήσω. Θα στην γΗιξαω όσο πιο καλά μπορώ απλώς δεν πλησιάζεις κοντά οκ? Βλέπεις από απόσταση

Λολ θέμα ανοιγμένο από το 2017..... Άντε γεια
 

auto9591

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
118
Like
116
Πόντοι
1
Το cuckold είναι η χαρά του ματάκια! Καυλα να βλέπεις μια καργιολίτσα να την ξεφτιλιζουν στην πουτσα ομαδικά!
 

loveman24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
73
Κριτικές
3
Like
302
Πόντοι
280
Ψηφίστε είτε έχετε εμπειρία σε κάποιο απο αυτά είτε όχι.
Προσωπικά τα εχω κάνει όλα και προτιμώ cuckold και τρίο με αυτή τη σειρά. Το gangbang είναι δύσκολο έως κουραστικό οργανωτικά και θέλει υπομονή γενικά.
Τα αλλα δυο προφέρουν συγκινήσεις. Ειδικά όταν με τον καιρό γνωρίζεις καλα το ζευγάρι …
Γνώμες;
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
5
Like
66.255
Πόντοι
12.056
Καλως ηρθες νεο μελος...

408148925_7171513509567797_3923435992417875553_n.jpg
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
23
Like
7.745
Πόντοι
3.346
Τυπε δεν πιστευω να εισαι ο τυπος που φωναζει σ ενα οργιο σε σκοτεινο δωματιο με πολλες γυναικες και ανδρες. :confused:

-Ρε παιδιά να οργανωθούμε.

Κανένας δεν του δίνει σημασία.

Μετά από λίγο πάλι:

-Ρε παιδιά να οργανωθούμε.

Πάλι τον αγνοούνε.

Ξανά:

-Ρε παιδιά να οργανωθούμε. Μέχρι τώρα έφαγα 5 και δεν έριξα ούτε έναν...
 

loveman24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
73
Κριτικές
3
Like
302
Πόντοι
280

Τυπε δεν πιστευω να εισαι ο τυπος που φωναζει σ ενα οργιο σε σκοτεινο δωματιο με πολλες γυναικες και ανδρες. :confused:

-Ρε παιδιά να οργανωθούμε.

Κανένας δεν του δίνει σημασία.

Μετά από λίγο πάλι:

-Ρε παιδιά να οργανωθούμε.

Πάλι τον αγνοούνε.

Ξανά:

-Ρε παιδιά να οργανωθούμε. Μέχρι τώρα έφαγα 5 και δεν έριξα ούτε έναν...
Φίλε για να λες ανέκδοτα μάλλον άσχετος είσαι με το άθλημα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom