Νέα

Χυμώδεις γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bbwlover99
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.101
Like
50.809
Πόντοι
12.756
φόρεσε το στρινγκάκι και πόσταρε καμιά φωτό σου ρε κοντοστούμπη
με τούρλα τα κωλομέρια να καβλώσει το σύμπαν :2funny:
Αυτές που μας έστελνες στα πμ ήταν γκέι αλλά μπορείς κ καλύτερες πόζες,
πόσταρε μη σε τσακίσω στις φάπες κακάσχημο νανοκροσάκι :effemine:
κατι για καρκινους ρε μαλακα σου ευχοταν παλι εσενα και την οικογενεια σου
μιλαμε θελει δονηταρι σουφρα να ακουμπησει παγκρεας
 
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
φόρεσε το στρινγκάκι και πόσταρε καμιά φωτό σου ρε κοντοστούμπη
με τούρλα τα κωλομέρια να καβλώσει το σύμπαν :2funny:
Αυτές που μας έστελνες στα πμ ήταν γκέι αλλά μπορείς κ καλύτερες πόζες,
πόσταρε μη σε τσακίσω στις φάπες κακάσχημο νανοκροσάκι :effemine:
Βρε μουνόπανο γαμω τη Παναγία σου ποτέ σου έστειλα γκέι πόζες σε πμ?μυθομανη άι τράβα στο τρελογιατρο σιχαμα,πούστης είσαι εσύ που παρακαλαγες τον φακερο να σε γαμησει με λεφτά βρωμογκει
 
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
εσείς οι 3 που ταιριάζετε μεταξυ σας, όπως έχεις πει.
Ο λιντερ και ο λασουφιν,ο λιντερ δε είναι γκέι ο άλλος δε ξέρω τον έχετε βγάλει πουστη αλλά δε νομίζω να είναι πούστης είσαι εσύ ο υπουργαρας και ο Ρομπ που κάνετε παρέα με τη μάγκυ το τραβελακι.Κρινεις εμένα που συμπαθώ αυτούς τους 2 που ονομάζεις πουστηδες όταν εσύ κάνεις παρέα με τη Μάγκυ την αρχιλεσβιαρα?
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.231
Πόντοι
206
Βρε μουνόπανο γαμω τη Παναγία σου ποτέ σου έστειλα γκέι πόζες σε πμ?μυθομανη άι τράβα στο τρελογιατρο σιχαμα,πούστης είσαι εσύ που παρακαλαγες τον φακερο να σε γαμησει με λεφτά βρωμογκει
Χάνεις το δίκιο σου όταν βρίζεις,,,
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
κατι για καρκινους ρε μαλακα σου ευχοταν παλι εσενα και την οικογενεια σου
μιλαμε θελει δονηταρι σουφρα να ακουμπησει παγκρεας
ο κοντόχοντρος γκέι αγνοεί τους Νόμους του Σύμπαντος ....δεν ξέρει πως με κάποιον τρόπο ό,τι εύχεται γυρνάει πάνω του

Έχει και την καθοδήγηση του στραπονιάρη Μαντάμ-Βιτάμ επομένως τα ψυχωτικά του επεισόδια είναι αναμενόμενα :2funny:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.101
Like
50.809
Πόντοι
12.756
ο κοντόχοντρος γκέι αγνοεί τους Νόμους του Σύμπαντος ....δεν ξέρει πως με κάποιον τρόπο ό,τι εύχεται γυρνάει πάνω του

Έχει και την καθοδήγηση του στραπονιάρη Μαντάμ-Βιτάμ επομένως τα ψυχωτικά του επεισόδια είναι αναμενόμενα :2funny:
ρε μαλακα σαν γκομενα καταριεται...αν ειναι δυνατον με εχει εκνευρισει
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.231
Πόντοι
206
Ο Ρομπ δε ξέρεις πόσο με μισεί γι'αυτό τα λες είναι ο μόνος που του έχω ευχηθεί καρκίνο φαντάσου τι χοντράδες έχει πετάξει.
Κάποιον συγκεκριμένο καρκίνο ή έτσι γενικά και αόριστα;
 
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
ο κοντόχοντρος γκέι αγνοεί τους Νόμους του Σύμπαντος ....δεν ξέρει πως με κάποιον τρόπο ό,τι εύχεται γυρνάει πάνω του

Έχει και την καθοδήγηση του στραπονιάρη Μαντάμ-Βιτάμ επομένως τα ψυχωτικά του επεισόδια είναι αναμενόμενα :2funny:
Μουνόπανο και λίγα σου εύχομαι με έχεις μειώσει με τρόπο που δηλώνει άπειρη κακία που κανείς σε όλο το σάιτ δε έχει κάνει,ακόμα και ο παπαφιλιπ υπουργαρας τα λένε ανθρώπινα εσύ είσαι όμως μεγάλο μουνόπανο σου εύχομαι καρκίνο ρε σιχαμα κάτι τέτοια σιχαματα σα εσένα μαυρίζουν τη Ελλάδα μας τέρμα ο σκοταδισμός μουνόπανο ψωφα να ισιχασει ο τόπος γαμημενε μπασταρδε.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
Βρε μουνόπανο γαμω τη Παναγία σου ποτέ σου έστειλα γκέι πόζες σε πμ?μυθομανη άι τράβα στο τρελογιατρο σιχαμα,πούστης είσαι εσύ που παρακαλαγες τον φακερο να σε γαμησει με λεφτά βρωμογκει
ο φακερος είναι ο τουρκαλάς που σε πήγε στα χαμάμ δροσερέ κοντέ ?

βγάλε δημόσια τις φωτό σου που έστελνες στα πμ και ρώταγες αν φαίνεσαι μοντέλα (μπαμπάσικη) :gay:
 
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
ο φακερος είναι ο τουρκαλάς που σε πήγε στα χαμάμ δροσερέ κοντέ ?

βγάλε δημόσια τις φωτό σου που έστελνες στα πμ και ρώταγες αν φαίνεσαι μοντέλα (μπαμπάσικη) :gay:
Ο φακερος είναι αυτός που ως μπαρμπαπηδουλας παλιά παρακαλαγες να σε γαμησει κακομοίρη και με λεφτά και μετά βγάζεις εμένα γκέι ΕΕ?όλα μου τα είπε ο λασουφιν για σένα και εχεις και το θράσος να με λες γκέι?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.101
Like
50.809
Πόντοι
12.756
ο φακερος είναι ο τουρκαλάς που σε πήγε στα χαμάμ δροσερέ κοντέ ?

βγάλε δημόσια τις φωτό σου που έστελνες στα πμ και ρώταγες αν φαίνεσαι μοντέλα (μπαμπάσικη) :gay:
μαλακα εχω κλαψει:2funny:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
Μουνόπανο και λίγα σου εύχομαι με έχεις μειώσει με τρόπο που δηλώνει άπειρη κακία που κανείς σε όλο το σάιτ δε έχει κάνει,ακόμα και ο παπαφιλιπ υπουργαρας τα λένε ανθρώπινα εσύ είσαι όμως μεγάλο μουνόπανο σου εύχομαι καρκίνο ρε σιχαμα κάτι τέτοια σιχαματα σα εσένα μαυρίζουν τη Ελλάδα μας τέρμα ο σκοταδισμός μουνόπανο ψωφα να ισιχασει ο τόπος γαμημενε μπασταρδε.
πασααρέλα με το στρινγκάκι κάνε να χορτάσει η χοντρή κωλάθρα σου πούτσα
Αφού τις γυναίκες τις μισείς ,κάτι πρέπει να κάνεις , μη ντρέπεσαι που ζητάς ψωλή
 
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
ο φακερος είναι ο τουρκαλάς που σε πήγε στα χαμάμ δροσερέ κοντέ ?

βγάλε δημόσια τις φωτό σου που έστελνες στα πμ και ρώταγες αν φαίνεσαι μοντέλα (μπαμπάσικη) :gay:
Δε φτάνει που είχες προβλήματα στύσης εγλυφες πατούσες και δε γαμαγες και σε παράτησε η γυναικα σου προφανώς γιατί δε σου σηκώνεται έχεις το θράσος να λες εμένα γκέι τελειωμένε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πασααρέλα με το στρινγκάκι κάνε να χορτάσει η χοντρή κωλάθρα σου πούτσα
Αφού τις γυναίκες τις μισείς ,κάτι πρέπει να κάνεις , μη ντρέπεσαι που ζητάς ψωλή
Εσένα μισω τις γυναίκες μια χαρά τις συμπαθώ αντε να πεθάνεις να ισιχασει η Ελλάδα μας από κατι σκοταδιστές σα εσένα που μαυρίζουν τη χώρα μας.
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.231
Πόντοι
206
Δε φτάνει που είχες προβλήματα στύσης εγλυφες πατούσες και δε γαμαγες και σε παράτησε η γυναικα σου προφανώς γιατί δε σου σηκώνεται έχεις το θράσος να λες εμένα γκέι τελειωμένε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσένα μισω τις γυναίκες μια χαρά τις συμπαθώ αντε να πεθάνεις να ισιχασει η Ελλάδα μας από κατι σκοταδιστές σα εσένα που μαυρίζουν τη χώρα μας.
Αν θες μπορώ να σου συστήσω μια Νιγηριανή γιαγιά, 2η θεία του Γιάννης, να του κάνεις βουντού...
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.231
Πόντοι
206
Χαχαχαχαχ μεγάλος μαλακας ρε με λέει γκέι ενώ δε είμαι κοντό ενώ είμαι 1.81 ο τύπος είναι για να πάθει όντως καρκίνο και να πεθανει με αυτά που λέει.
1.81 με παπούτσια ή ξυπόλητος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom