Νέα

Χυμώδεις γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bbwlover99
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.231
Πόντοι
206
Απλά παλιά έκανα πλάκα έστελνα γκέι πορνό και έλεγα αυτός είναι ο παπαφιλιπ με τον τάδε για κοροϊδία και νόμιζε πως τα γκέι πορνό τα βλέπω κιόλας που βλέπω άντρες να φιλιούνται και με πιάνει γέλιο,είμαι απλά χοντρολαγνος μαρεσει το λοιπος στις γυναίκες όχι και το παρά πολύ αλλά συγουρα μαρεσουν οι γυναίκες με περιττά κιλά.
Ετσι, όμορφα και πολιτισμένα έδωσες τις απαντήσεις σου, τίποτα δεν είναι ντροπη
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
Όχι δε έδειξα τίποτα φίλε που να σου ορκιστώ ότι πούστης δε είμαι μπορεί να είμαι χοντρός μη ωραίος για εσάς ή για άλλες αλλά πούστης δε είμαι.Εμενα μου την πέσαν έξω πουστηδες και τους είπα όχι που να ορκιστώ δε πάω με άντρες γαμωτο σταματήστε αυτή τη μαλακιά και εσύ και ο άλλος ο Ρομπ δε καταλαβαίνετε ότι γίνεστε τελείως μαλακες?είστε 47 εσύ 50 ο άλλος και τα βάζετε με 25 χρόνων άνθρωπο?εκεί φτάνει ο αντρισμος σας?
αφού και τώρα μόνος σου το λες μαρή τζουτζουκα?
ε βγαλτο απο μέσα σου να μη σε βαραίνει άλλο επιτέλους.
για καλό σου το λέμε.
να δεις μετά που θα βρεις και γκομενάκι να κάνεις σχέση, θα φτιάξουν όλα στη μιζεροζωουλα σου, θα έρθεις πιο κοντά με άλλα γκομενάκια και θα κάνετε και παρτουζιτσα με αλληλομαλακια.
θα βρεις το χαμόγελο σου, θα σταματήσεις να μας βρίζεις σε κάθε προφίλ, θα σταματήσεις να κάνεις και άλλο προφίλ επίσης, δε θα σε πιάνει γκρίνια περιόδου... θα γίνεις άλλος άνθρωπος δηλαδή βρε μαν.
έλα σε παρακαλώ, δεστο θετικά, σταματά τη μουρμούρα και την κλαψα στα τόσα προφίλ.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.156
Like
1.651
Πόντοι
216
Μα με λέει γκέι χωρίς λόγο εντάξει η μαλακιά έχει ένα όριο
Μην είσαι κορόϊδο ρε και απαξιώνεις λαβλιγκερλ δεν είδες ο άλλος που απαξίωσε Μάγκι και τώρα έχουν μαραθεί τ' αρχιδια του;
 
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
αφού και τώρα μόνος σου το λες μαρή τζουτζουκα?
ε βγαλτο απο μέσα σου να μη σε βαραίνει άλλο επιτέλους.
για καλό σου το λέμε.
να δεις μετά που θα βρεις και γκομενάκι να κάνεις σχέση, θα φτιάξουν όλα στη μιζεροζωουλα σου, θα έρθεις πιο κοντά με άλλα γκομενάκια και θα κάνετε και παρτουζιτσα με αλληλομαλακια.
θα βρεις το χαμόγελο σου, θα σταματήσεις να μας βρίζεις σε κάθε προφίλ, θα σταματήσεις να κάνεις και άλλο προφίλ επίσης, δε θα σε πιάνει γκρίνια περιόδου... θα γίνεις άλλος άνθρωπος δηλαδή βρε μαν.
έλα σε παρακαλώ, δεστο θετικά, σταματά τη μουρμούρα και την κλαψα στα τόσα προφίλ.
Σε σιχαίνομαι και σένα και τον Ρομπ που πάτε να με βγάλετε αδερφή είστε πολύ μαλακες και οι 2 ειλικρινά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μην είσαι κορόϊδο ρε και απαξιώνεις λαβλιγκερλ δεν είδες ο άλλος που απαξίωσε Μάγκι και τώρα έχουν μαραθεί τ' αρχιδια του;
Και αν είναι άντρας?δε κάνω κάτι με άντρες.
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.231
Πόντοι
206
Σε σιχαίνομαι και σένα και τον Ρομπ που πάτε να με βγάλετε αδερφή είστε πολύ μαλακες και οι 2 ειλικρινά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και αν είναι άντρας?δε κάνω κάτι με άντρες.
Σε πνίγει το δίκιο :coffee:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
Σε σιχαίνομαι και σένα και τον Ρομπ που πάτε να με βγάλετε αδερφή είστε πολύ μαλακες και οι 2 ειλικρινά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και αν είναι άντρας?δε κάνω κάτι με άντρες.
αφού όλο εμάς παρακολουθείς, μας κάνεις στοκινγκ και μας ζηλεύεις που γαμαμε και βγαίνουμε με ωραία μουνάκια γιατί μας γουστάρουν και μας το λένε, ενώ εσένα τζουτζουκα24 και το υπόλοιπο γκεηπαρεακι σου, σας κάνουν ξουξουξου πουστρακια
:gay:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
αφού όλο εμάς παρακολουθείς, μας κάνεις στοκινγκ και μας ζηλεύεις που γαμαμε και βγαίνουμε με ωραία μουνάκια γιατί μας γουστάρουν και μας το λένε, ενώ εσένα τζουτζουκα24 και το υπόλοιπο γκεηπαρεακι σου, σας κάνουν ξουξουξου πουστρακια
:gay:
Πότε βγαίνεις με ωραία μουνάκια ?αφού όλο στα μπουρδέλα γαμας και εσύ και ο μπαρμπαπηδουλας/Ρομπ ρε μας δουλεύεις ?
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.156
Like
1.651
Πόντοι
216
Και αν είναι άντρας?δε κάνω κάτι με άντρες.
Αν είναι άντρας θα του βάλεις εκεί 2 δάχτυλα ποτάκι σπίτι σου, θα βαρέσετε και μια πηχτή με τις χοντρές σε ξεχωριστά δωματια και μόλις πιάσει το ξημερωμα ο καθένας το δρόμο του...τι είχες τι εχασες
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
Πότε βγαίνεις με ωραία μουνάκια ?αφού όλο στα μπουρδέλα γαμας και εσύ και ο μπαρμπαπηδουλας/Ρομπ ρε μας δουλεύεις ?
τζουτζουκα24 εδώ είναι το μπουρδέλα.κομ και γράφουμε τα ανάλογα.
δε γράφουμε τι κάνουμε έξω βρε καθυστερημενε ηλίθιε.
δεν είμαστε σαν και σένα που όλη σου η ζωουλα είναι εδώ μέσα και κλαιγεσαι από το πρωί μέχρι το βράδυ σε 25 προφίλ και κάθε φορά. :uglystupid:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
τζουτζουκα24 εδώ είναι το μπουρδέλα.κομ και γράφουμε τα ανάλογα.
δε γράφουμε τι κάνουμε έξω βρε καθυστερημενε ηλίθιε.
δεν είμαστε σαν και σένα που όλη σου η ζωουλα είναι εδώ μέσα και κλαιγεσαι από το πρωί μέχρι το βράδυ σε 25 προφίλ και κάθε φορά. :uglystupid:
Θα μιλήσουμε σοβαρά επιτέλους?πούστης δε είμαι,εγώ σε τόσους έξω είπα όχι που μου τη πέσαν γιατί δε είμαι γκέι τι δε καταλαβαίνεις?θα συνεχίσεις να το λες πολύ?Επίσης η ζωουλα σου είναι μόνο μπουρδέλα και εσένα και του μπαρμπαπηδουλα/Ρομπ παραδεχτείτε το και είστε και γκέι και εσύ και ο Ρομπ,μη ξεχνάς ο Ρομπ ήθελε να πληρώσει τον φακερος να τον γαμησει παλιά εσύ πάλι φαίνεσαι τι πουστοφατσα έχεις από τις φωτό του κοργκι και επίσης υποστηρίζεις ένα τραβελι τέρμα ύποπτο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
Θα μιλήσουμε σοβαρά επιτέλους?πούστης δε είμαι,εγώ σε τόσους έξω είπα όχι που μου τη πέσαν γιατί δε είμαι γκέι τι δε καταλαβαίνεις?θα συνεχίσεις να το λες πολύ?
όχι τζουτζουκα24, δε θα τα λες όπως σε συμφέρουν εσύ κάθε φορά, επειδή αντί για 3 δάχτυλα που βάζεις στο βελούδινο κωλαράκι σου για να σου σηκωθεί το μικρό πουλάκι σου, ξεχαστηκες και έβαλες μόνο 1.
μας βρίζεις οικογένεια, αγίους και εύχεσαι καρκίνους.
εσύ έχεις πει ότι είσαι του Θεού παιδί και με αυτά που λες ο καλος θεουλης θα σε τιμωρήσει.
γιαυτο πρόσεχε!!! :priest:
και αφού λες συνέχεια ψέματα, επειδή δε ξέρεις τι να απαντήσεις, πως θες να μιλήσουμε σοβαρά μετά?
άρα είσαι σκατοπουστας24, όχι απλά μπουστης24. :undecided:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
όχι τζουτζουκα24, δε θα τα λες όπως σε συμφέρουν εσύ κάθε φορά, επειδή αντί για 3 δάχτυλα που βάζεις στο βελούδινο κωλαράκι σου για; ν; σου σηκωθεί το μικρό πουλάκι σου, ξεχαστηκες και έβαλες μόνο 1.
μας βρίζεις οικογένεια, αγίους και εύχεσαι καρκίνους.
εσύ έχεις πει ότι είσαι του Θεού παιδί και με αυτά που λες ο καλος θεουλης θα σε τιμωρήσει.
γιαυτο πρόσεχε!!! :priest:
και αφού λες συνέχεια ψέματα, επειδή δε ξέρεις τι να απαντήσεις, πως θες να μιλήσουμε σοβαρά μετά?
άρα είσαι σκατοπουστας24, όχι απλά μπουστης24. :undecided:
Εντάξει δε βγάζω άκρη βγάλε με μπουστη να δούμε τι θα καταλάβεις,πάντως να ξέρεις δε είμαι και ορκίζομαι γι'αυτό αλλά εντάξει τι να σου πω δε μπορώ να σου αλλάξω γνώμη λιπαμαι.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
Εντάξει δε βγάζω άκρη βγάλε με μπουστη να δούμε τι θα καταλάβεις,πάντως να ξέρεις δε είμαι και ορκίζομαι γι'αυτό αλλά εντάξει τι να σου πω δε μπορώ να σου αλλάξω γνώμη λιπαμαι.
κάνεις δε σε πιστεύει με τόσα ψέματα που έχεις πει, έλα σε παρακαλώ ξεκίνησες κλαψα πάλι να σε λυπηθούμε και από πάνω, που δε βγάζεις άκρη κιόλας.
μάθε πρώτα να είσαι σωστός, να μιλάς σταρατα και με αποδείξεις και μετά να έρχεσαι να μας λες να μιλήσουμε σοβαρά.
όσο λες ψέματα και όσο φέρεσαι σαν κακιασμενη και κακογαμημενη αδερφή, θα είσαι μπούστης24.
τέλος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
κάνεις δε σε πιστεύει με τόσα ψέματα που έχεις πει, έλα σε παρακαλώ ξεκίνησες κλαψα πάλι να σε λυπηθούμε και από πάνω, που δε βγάζεις άκρη κιόλας.
μάθε πρώτα να είσαι σωστός, να μιλάς σταρατα και με αποδείξεις και μετά να έρχεσαι να μας λες να μιλήσουμε σοβαρά.
όσο λες ψέματα και όσο φέρεσαι σαν κακιασμενη και κακογαμημενη αδερφή, θα είσαι μπούστης24.
τέλος.
Ωραία τι θες να πω για να σταματήσεις να με λες πουστη και εσύ και ο Ρομπ γιατί νομίζω παρατραβηξε το αστείο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
Ωραία τι θες να πω για να σταματήσεις να με λες πουστη και εσύ και ο Ρομπ γιατί νομίζω παρατραβηξε το αστείο.
δεν είναι το τι να πεις, αφού όλο μαλακίες λες, αλλά το τι θα κάνεις.
άραξε στα κιλά σου και κάτσε σκέψου σωστά και λογικά... όσο γίνεται.
πάνε μιλα με κάνα κοριτσάκι, όχι δεν έχεις δίκιο πουθενά για να ξέρεις και λες συνέχεια μαλακίες, άκου λοιπόν τι έχει να σου πει, συζητα κόσμια μαζί της (έστω και από εδώ) και θα μπεις στο πνευμα.
με το γκεηπαρεακι που έχεις μπλέξει, σε βλέπω για κρεμάλα μετά τα χάπια.
 
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
δεν είναι το τι να πεις, αφού όλο μαλακίες λες, αλλά το τι θα κάνεις.
άραξε στα κιλά σου και κάτσε σκέψου σωστά και λογικά... όσο γίνεται.
πάνε μιλα με κάνα κοριτσάκι, όχι δεν έχεις δίκιο πουθενά για να ξέρεις και λες συνέχεια μαλακίες, άκου λοιπόν τι έχει να σου πει, συζητα κόσμια μαζί της (έστω και από εδώ) και θα μπεις στο πνευμα.
με το γκεηπαρεακι που έχεις μπλέξει, σε βλέπω για κρεμάλα μετά τα χάπια.
Ποιο γκέι παρεάκι?
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
Ωραία τι θες να πω για να σταματήσεις να με λες πουστη και εσύ και ο Ρομπ γιατί νομίζω παρατραβηξε το αστείο.
φόρεσε το στρινγκάκι και πόσταρε καμιά φωτό σου ρε κοντοστούμπη
με τούρλα τα κωλομέρια να καβλώσει το σύμπαν :2funny:
Αυτές που μας έστελνες στα πμ ήταν γκέι αλλά μπορείς κ καλύτερες πόζες,
πόσταρε μη σε τσακίσω στις φάπες κακάσχημο νανοκροσάκι :effemine:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom