Νέα

Χυμώδεις γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bbwlover99
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 218
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
395
Πόντοι
21
1.81 με παπούτσια ή ξυπόλητος;
Ξυπόλυτος έχω μετρηθεί με λέει Κοντούλη συνέχεια μιλάμε ο τύπος για ψυχοπαθης.Επισης με λέει γκέι ενώ όλο για μουνια συζηταω επίσης ότι όλες θέλουν να ξέρεις να οδηγάς για να βγουν μαζί σου,που έχω τόσους γνωστούς που δε οδηγαγαν και είχαν γκόμενες,ρε ψωφο στον ανώμαλο.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.575
Κριτικές
2
Like
19.523
Πόντοι
3.656
Ο φακερος είναι αυτός που ως μπαρμπαπηδουλας παλιά παρακαλαγες να σε γαμησει κακομοίρη και με λεφτά και μετά βγάζεις εμένα γκέι ΕΕ?όλα μου τα είπε ο λασουφιν για σένα και εχεις και το θράσος να με λες γκέι?
φακερος ίσως είναι το παρατσούκλι της αφέντρας του λασουφινάκου , δεν έχεις παρά να ακολουθήσεις τα χνάρια του ,
μην καταπιέζεσαι ρε κοντοπούτανε μπουστάκο :2funny:

έλα ξεπαρθενιασμένε από τον τούρκο αντικέρ ,
πάρε μπαρμπαπήδουλα μήπως καταλάβεις πόσο ανόητος είσαι που πιστεύεις την Μαντάμ βιτάμ
μπάρμπας 2.png

μπάρμπας 1.png


μπάρμπας 4.png

μπάρμπας.png
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
753
Like
1.259
Πόντοι
206
Ξυπόλυτος έχω μετρηθεί με λέει Κοντούλη συνέχεια μιλάμε ο τύπος για ψυχοπαθης.Επισης με λέει γκέι ενώ όλο για μουνια συζηταω επίσης ότι όλες θέλουν να ξέρεις να οδηγάς για να βγουν μαζί σου,που έχω τόσους γνωστούς που δε οδηγαγαν και είχαν γκόμενες,ρε ψωφο στον ανώμαλο.
Άρα μπορείς να φτάσεις μέχρι και 1,93 με τα κατάλληλα πατούμενα...:confused::confused::confused:
 
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
395
Πόντοι
21
φακερος ίσως είναι το παρατσούκλι της αφέντρας του λασουφινάκου , δεν έχεις παρά να ακολουθήσεις τα χνάρια του ,
μην καταπιέζεσαι ρε κοντοπούτανε μπουστάκο :2funny:

έλα ξεπαρθενιασμένε από τον τούρκο αντικέρ ,
πάρε μπαρμπαπήδουλα μήπως καταλάβεις πόσο ανόητος είσαι που πιστεύεις την Μαντάμ βιτάμ
μπάρμπας 2.png

μπάρμπας 1.png


μπάρμπας 4.png

μπάρμπας.png
Εσύ είσαι σιχαμενε απλά έχεις 2 προφίλ και ρωτάς και απαντάς παλιοπουτανα σιχαμερή.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.575
Κριτικές
2
Like
19.523
Πόντοι
3.656
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
395
Πόντοι
21
πιό πολύ τι είσαι ?
κοντός ή χοντρός ?
γκέι ή βλάκας ?
Εσύ πάντως είσαι ένας κακός πολύ κακος άνθρωπος που είσαι 50 χρόνων και βγάζεις μίσος σε ένα παιδί που είναι 25 χρόνια κάτω από σένα ντροπή σου δε έχεις ηθική και αξίες και έγινα εξίσου κακός όσο εσυ γιατί με μειώσες με ξεφτυλισες χωρίς λόγο και άλλοι εδώ με κραζουν αλλά το χαλί το δικό σου όχι,είσαι πολύ κακος άνθρωπος και όλα ξεκινάνε από το σπίτι οι γονείς σου δε σου μάθανε ηθικές αξίες και συγουρα θα ζούσες σε ένα περιβάλλον τοξικό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.575
Κριτικές
2
Like
19.523
Πόντοι
3.656
Εσύ πάντως είσαι ένας κακός πολύ κακος άνθρωπος που είσαι 50 χρόνων και βγάζεις μίσος σε ένα παιδί που είναι 25 χρόνια κάτω από σένα ντροπή σου δε έχεις ηθική και αξίες και έγινα εξίσου κακός όσο εσυ γιατί με μειώσεις με ξεφτυλισες χωρίς λόγο και άλλοι εδώ με κραζουν αλλά το χαλί το δικό σου όχι,είσαι πολύ κακος άνθρωπος και όλα ξεκινάνε από το σπίτι οι γονείς σου δε σου μάθανε ηθικές αξίες και συγουρα θα ζούσες σε ένα περιβάλλον τοξικό.
τζιμάκο στα 50 αν έχω γιό σαν
και σένα ψυχωτικό να μισεί τις γυναίκες,
να φτιάχνει κλώνους αντί να δουλεύει ,
να κάνει :eyebrows:ψωνιστήρι με φωτό του
να ψάχνει σεξουαλική ταυτότητα ,
θα τον είχα στείλει στον αγύριστο κυριολεκτικά
Εσένα σου υπόσχομαι πως όταν σε τρακάρω στα μπουρδελάκια θα σε στείλω με συνοπτικές διαδικασίες
στα εφημερεύοντα για ραφή κωλοτρυπίδας , θα χρειαστούνε πολλά μασούρια ράμματα να σε σινιάρουν :2funny:
 
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
395
Πόντοι
21
τζιμάκο στα 50 αν έχω γιό σαν
και σένα ψυχωτικό να μισεί τις γυναίκες,
να φτιάχνει κλώνους αντί να δουλεύει ,
να κάνει :eyebrows:ψωνιστήρι με φωτό του
να ψάχνει σεξουαλική ταυτότητα ,
θα τον είχα στείλει στον αγύριστο κυριολεκτικά
Εσένα σου υπόσχομαι πως όταν σε τρακάρω στα μπουρδελάκια θα σε στείλω με συνοπτικές διαδικασίες
στα εφημερεύοντα για ραφή κωλοτρυπίδας , θα χρειαστούνε πολλά μασούρια ράμματα να σε σινιάρουν :2funny:
Ρε άι στο διάολο σιχαμένο μουνόπανο,ποιος σου είπε ρε βρωμηλε ότι δε δουλεύω ?δουλεύω επίσης δε ψάχνω ταυτότητα σεξουαλική γιατί την ξέρω καυλώνω για τις γυναίκες και δε τις μισώ τις λατρεύω,λατρευω το μουνι και μόνο αν όλα αυτά δε τα πιστέψεις να ψωφησεις.Αντε πέθανε να ισιχασει η Ελλάδα μας δε ξέρω πως είτε από καρκίνο είτε να σε πατήσει λεοφορειο,κάτι τέτοια σιχαματα κατάστρεψαν αυτή τη χώρα και στο λέω από τώρα σε βάζω σε σιγαση μουνόπανο γιατί αρνούμαι και να απαντήσω σε ένα φιντανι σα και σένα,Άντε μπράβο που θα μου κάνεις και ράμματα στο κωλο μη σε αρχίσω στις φαπες και πάθεις καμία έμφραγμα γέρος άνθρωπος ουστ βρωμοσκυλο ναυάγιο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.575
Κριτικές
2
Like
19.523
Πόντοι
3.656
Ρε άι στο διάολο σιχαμένο μουνόπανο,ποιος σου είπε ρε βρωμηλε ότι δε δουλεύω ?δουλεύω επίσης δε ψάχνω ταυτότητα σεξουαλική γιατί την ξέρω καυλώνω για τις γυναίκες και μόνο αν όλα αυτά δε τα πιστέψεις να ψωφησεις.Αντε πέθανε να ισιχασει ησιχασει η Ελλάδα μας κάτι τέτοια σιχαματα κατάστρεψαν αυτή τη χώρα και στο λέω από τώρα σε βάζω σε σιγαση μουνόπανο γιατί αρνούμαι και να απαντήσω σε ένα φιντανι σα και σένα.
είσαι γκέι ,
έστελνες φωτό σου και ζήταγες βαθμολόγηση :confused:

έβαζες κωλοδάχτυλο στην κωλάθρα σου από την αγωνία για τα αποτελέσματα


Ο τούρκος κωλομπαράς σου έλεγε πως είσαι ορεο αγοράκι και τον αγάπησες :wink:
εγώ σου έλεγα πως είσαι εξαράκι για να μην το πάρεις κατάκαρδα ότι δεν βλέπεσαι και με μίσησες :2funny:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.575
Κριτικές
2
Like
19.523
Πόντοι
3.656
Ξυπόλυτος έχω μετρηθεί με λέει Κοντούλη συνέχεια μιλάμε ο τύπος για ψυχοπαθης.Επισης με λέει γκέι ενώ όλο για μουνια συζηταω επίσης ότι όλες θέλουν να ξέρεις να οδηγάς για να βγουν μαζί σου,που έχω τόσους γνωστούς που δε οδηγαγαν και είχαν γκόμενες,ρε ψωφο στον ανώμαλο.
ξυπόλητος 1,65 χαριστικά
Μια κοπέλα χτες προσπάθησε να σου μιλήσει και την σκυλόβρισες...την έδιωξες την κακομοίρα και είχε όλη την καλή διάθεση να γνωριστείτε..
Είσαι 26 χρονών βόδι και όπως είπες βγάζεις 200 ευρώ τον μήνα ,άχρηστε ε άχρηστε !!!!!
Που θα την πας την γκόμενα ρε ηλίθιε χωρίς όχημα ? με τα πόδια θα την βολτάρεις ρε ψυχοπαθή ?
Ούτε για κροσάκι δεν κάνεις με την μουσούδα που έχεις ...μόνον κανάς πάκι ντίρλα μπορεί να σε φυστικώσει, πηδήξου από καμιά ταράτσα μωρή κότα...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
124
Like
51.156
Πόντοι
27.261
Ο λιντερ και ο λασουφιν,ο λιντερ δε είναι γκέι ο άλλος δε ξέρω τον έχετε βγάλει πουστη αλλά δε νομίζω να είναι πούστης είσαι εσύ ο υπουργαρας και ο Ρομπ που κάνετε παρέα με τη μάγκυ το τραβελακι.Κρινεις εμένα που συμπαθώ αυτούς τους 2 που ονομάζεις πουστηδες όταν εσύ κάνεις παρέα με τη Μάγκυ την αρχιλεσβιαρα?
καθυστερημενε μου αρέσει που κάνεις τον Αλέκο, βλέπεις και γράφεις μόνο αυτά που συμφέρει το βελούδινο κωλαράκι σου, αλλά θες να μιλήσουμε και σοβαρά από την άλλη.
λοιπόν καθάρισε τη μάπα σου από τα σπέρματα που έχεις φάει σήμερα και δώσε βάση.
μια φορά θα τα πω και σημείωσέτα, για να μη σου κάνω σερπαντίνα τη ψυχούλα και στο επόμενο προφίλ που ετοιμάζεις.
ο ένας (λασουφιν) έχει τόσα κλωνάρια όσο έχεις κάνει εσύ.
γουστάρει στραπον, κροσακια, πουλάκια και αφέντρες.
μόνος του τα έχει γράψει, υπάρχουν ποστς.
όλα τα κλωνάρια του τα έχω βγάλει και εγώ και ο Ρομπ και μπορείς να τα τσεκαρεις.
ο άλλος που μας πριζει τα παπάρια 24/7 με τις Ελληνίδες που δεν του κάθονται, έχει παρεδωσε με τραβελους που τους γουστάρει κιόλας.
και αυτός μόνος του τα έχει γράψει, υπάρχουν ποστς.
δεν τα σκεφτήκαμε εμείς η' μας το σφύριξε κάνα πουλάκι, όπως κάνεις εσύ, που πιστεύεις τον κάθε άσχετο και βλακα σαν και σένα, που σε παραμυθιαζει.
άρα, αν δεν πιστεύεις τις αποδείξεις που έχουν γραφτεί από τους ίδιους και πιστεύεις τα ψέματα και τα φύκια που σου πουλάνε για να θολώσουν τα νερά τα πουστρακια, είσαι και εσύ ΚΑΡΑΜΠΟΥΣΤΑΡΑ!!!
γκεγκε??????
 
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
395
Πόντοι
21
καθυστερημενε μου αρέσει που κάνεις τον Αλέκο, βλέπεις και γράφεις μόνο αυτά που συμφέρει το βελούδινο κωλαράκι σου, αλλά θες να μιλήσουμε και σοβαρά από την άλλη.
λοιπόν καθάρισε τη μάπα σου από τα σπέρματα που έχεις φάει σήμερα και δώσε βάση.
μια φορά θα τα πω και σημείωσέτα, για να μη σου κάνω σερπαντίνα τη ψυχούλα και στο επόμενο προφίλ που ετοιμάζεις.
ο ένας (λασουφιν) έχει τόσα κλωνάρια όσο έχεις κάνει εσύ.
γουστάρει στραπον, κροσακια, πουλάκια και αφέντρες.
μόνος του τα έχει γράψει, υπάρχουν ποστς.
όλα τα κλωνάρια του τα έχω βγάλει και εγώ και ο Ρομπ και μπορείς να τα τσεκαρεις.
ο άλλος που μας πριζει τα παπάρια 24/7 με τις Ελληνίδες που δεν του κάθονται, έχει παρεδωσε με τραβελους που τους γουστάρει κιόλας.
και αυτός μόνος του τα έχει γράψει, υπάρχουν ποστς.
δεν τα σκεφτήκαμε εμείς η' μας το σφύριξε κάνα πουλάκι, όπως κάνεις εσύ, που πιστεύεις τον κάθε άσχετο και βλακα σαν και σένα, που σε παραμυθιαζει.
άρα, αν δεν πιστεύεις τις αποδείξεις που έχουν γραφτεί από τους ίδιους και πιστεύεις τα ψέματα και τα φύκια που σου πουλάνε για να θολώσουν τα νερά τα πουστρακια, είσαι και εσύ ΚΑΡΑΜΠΟΥΣΤΑΡΑ!!!
γκεγκε??????
Ωραία εγώ δε τις ήξερα αυτές τις αποδείξεις ξέρεις και έκανα παρέα τόσο καιρό με 2 πουστηδες ?εμένα νορμαλ μου φαινόντουσαν σε αυτά που έλεγαν αυτοί βγαζαν γκέι εσένα και τον Ρομπ και τον υπουργαρα.Επισης οκ αυτοί είναι πουστηδες εμένα γιατί με λέτε μπουστη εσύ και ο Ρομπ ποτέ είπα εγώ ότι θέλω τα τραβελια και μαρεσει να τον τρώω στον κωλο?εγώ φίλε γκέι δε είμαι οκ αυτοί μπορεί να είναι εγώ δε είμαι και αν ισχύουν οι αποδείξεις που λέτε τοτε δε ξανακάνω παρέα μαζί τους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
124
Like
51.156
Πόντοι
27.261
Ωραία αυτοί μπορεί να είναι γκέι αλλά είσαι και εσύ και ο Ρομπ για να κάνετε παρέα με ένα τραβελι.Επισης ωραία αυτοί είναι εγω ποτε είπα ότι μαρεσουν τα τραβελια?είπα ποτέ κάτι τέτοιο ως απόδειξη?πως βγάζεις συμπέρασμα ότι είμαι γκέι?
και ποιος σου είπε εσένα ότι αν κάνει κάποιος παρέα με τραβελι η' λεσβια, είναι το ίδιο αυτομάτως?
επειδή συμφωνώ με Μάγκι σε κάποια πράγματα και δε συμφωνώ με σένα που λες συνέχεια μαλακίες?
αυτά τα λέγανε οι γριές και οι γέροι που δε ξέρανε τι τους γίνεται. τέτοιος είσαι από τώρα.
κάτσε σκέψου λογικά ξαναλέω.
έλα καληνύχτα τζουτζουκα.
παρκαρα νταλίκα, τα λέμε...
 
OP
OP
B

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
395
Πόντοι
21
και ποιος σου είπε εσένα ότι αν κάνει κάποιος παρέα με τραβελι η' λεσβια, είναι το ίδιο αυτομάτως?
επειδή συμφωνώ με Μάγκι σε κάποια πράγματα και δε συμφωνώ με σένα που λες συνέχεια μαλακίες?
αυτά τα λέγανε οι γριές και οι γέροι που δε ξέρανε τι τους γίνεται. τέτοιος είσαι από τώρα.
κάτσε σκέψου λογικά ξαναλέω.
έλα καληνύχτα τζουτζουκα.
παρκαρα νταλίκα, τα λέμε...
Εντάξει οκ μπορεί και να μη είσαι γκέι όμως δε είμαι ούτε εγώ δε έχεις αποδείξεις ότι είμαι γκέι.Μονο αυτό που έστελνα γκέι πορνό όταν κοροϊδεύαμε τον ακροατή τον βλάκα και μετά κορόιδευα εσένα και τον Ρομπ και τον υπουργαρα γιατί αντιπαθείτε και οι 3 εμενα αυτο δε σημαίνει ότι είμαι πουστης όμως και γκέι,εγώ δε είπα θέλω τραβελια ούτε τίποτα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.575
Κριτικές
2
Like
19.523
Πόντοι
3.656
ο ένας (λασουφιν) έχει τόσα κλωνάρια όσο έχεις κάνει εσύ.
γουστάρει στραπον, κροσακια, πουλάκια και αφέντρες.
μόνος του τα έχει γράψει, υπάρχουν ποστς

ο άλλος που μας πριζει τα παπάρια 24/7 με τις Ελληνίδες που δεν του κάθονται, έχει παρεδωσε με τραβελους που τους γουστάρει κιόλας.
και αυτός μόνος του τα έχει γράψει, υπάρχουν ποστς
δεν τα σκεφτήκαμε εμείς η' μας το σφύριξε κάνα πουλάκι, όπως κάνεις εσύ, που πιστεύεις τον κάθε άσχετο και βλακα σαν και σένα, που σε παραμυθιαζει.
άρα, αν δεν πιστεύεις τις αποδείξεις που έχουν γραφτεί από τους ίδιους και πιστεύεις τα ψέματα και τα φύκια που σου πουλάνε για να θολώσουν τα νερά τα πουστρακια, είσαι και εσύ ΚΑΡΑΜΠΟΥΣΤΑΡΑ!!!
γκεγκε??????
το νούμερο συνεχίζει να κάνει τον Αλέκο πως δεν καταλαβαίνει :confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.882
Κριτικές
8
Like
33.825
Πόντοι
6.536
Χαχαχαχαχ μεγάλος μαλακας ρε με λέει γκέι ενώ δε είμαι κοντό ενώ είμαι 1.81 ο τύπος είναι για να πάθει όντως καρκίνο και να πεθανει με αυτά που λέει.
Γαμώ το σπίτι σου.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.575
Κριτικές
2
Like
19.523
Πόντοι
3.656
Γαμώ το σπίτι σου.
το τσαντήρι του μάλλον...κανά σπιτάκι μπορεί να του έδωσε η ελληνική πολιτεία να εξανθρωπιστεί αλλά δυστυχώς δεν !!!!
έχει μπουγελόφατσα κάτι μεταξύ τουρκόγυφτου και βουλγαρο-ρομά που κάνουν επαιτείες κ καταριούνται αν δεν τους δώσεις ούτε ευρώ
Τούτος βγήκε και θηλυπρεπής με περίεργα νταλαβέρια στα σόσιαλ ,
με νοματαίους που έχουν ονόματα σε -ογλου κ αλβανούς ...
γυναίκες κ έλληνες ούτε για δείγμα...
:2funny:τον όργωσε ο μουστακαλής τούρκος :boff:

aaaaxaxaaxaxaxaxa111111.png
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.575
Κριτικές
2
Like
19.523
Πόντοι
3.656
Να πεις στον άλλον να μη το αρχίζει,ξέρεις τι μου έχει πει ?όχι δε ξέρεις άρα μη κρίνεις.
ο κώλος σου θα χρειαστεί καλούμπες ράμματα :birdman:
σε Φυλής-Μετάξι-Λιοσίων καταζητείται ο χοντρός γιά σκληρή εξάσκηση πολεμικών τεχνών :2funny:
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
753
Like
1.259
Πόντοι
206
Να πεις στον άλλον να μη το αρχίζει,ξέρεις τι μου έχει πει ?όχι δε ξέρεις άρα μη κρίνεις.
Τυπε έχεις χάσει το δίκιο με τις κατάρες που σκορπάς.
Αν ήσουν πουστης θα το παραδεχοσουν;:think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom