Νέα

Χυμώδεις γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bbwlover99
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

suriono

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
bbw ασιατισσες ομως! ολα τα λ7! και καμπυλες, και ναζι και πολυ στενα!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
ο κώλος σου θα χρειαστεί καλούμπες ράμματα :birdman:
σε Φυλής-Μετάξι-Λιοσίων καταζητείται ο χοντρός γιά σκληρή εξάσκηση πολεμικών τεχνών :2funny:
αστο :shower:
Στιγμιότυπο οθόνης (164).png

περιμενουμε το επομενο λογικα και ας ελπισουμε να βαλει λιγο μυαλο... αν και δεν το πιστευω.
θελει τοταλ ρισετ και ολο απο την αρχη παλι.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
φακερος ίσως είναι το παρατσούκλι της αφέντρας του λασουφινάκου , δεν έχεις παρά να ακολουθήσεις τα χνάρια του ,
μην καταπιέζεσαι ρε κοντοπούτανε μπουστάκο :2funny:

έλα ξεπαρθενιασμένε από τον τούρκο αντικέρ ,
πάρε μπαρμπαπήδουλα μήπως καταλάβεις πόσο ανόητος είσαι που πιστεύεις την Μαντάμ βιτάμ
μπάρμπας 2.png

μπάρμπας 1.png


μπάρμπας 4.png

μπάρμπας.png
δωσε επισης βαση λιγο στο Dodito, γιατι ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ !!! :tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
δωσε επισης βαση λιγο στο Dodito, γιατι ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ !!! :tooth:
δεν απέχει πολύ από την πραγματικότητα ,πιθανόν να έχει εξελιχθεί ο χοντρός
Όταν είχε σκάσει το σαμιαμίδι η Κορίνα Φυλής με την υπερμουνάρα φίλη της που δούλεψε λίγο στο 65 ισόγειο και έφυγε σύντομα από τη χώρα,
τον είχα στείλει Κορίνα επειδή ήθελε σωματότυπο ίδιο με μιάν άλλη που δήθεν ήταν καψούρης
Τέλος πάντων είχε ανεβάσει κριτική ο χοντρός ότι τον παράτησε και σε κουβέντα τότε με την μικρή της είπα πως αφήνει άχυστους τους πελάτες..
μόλις είδε τη φωτό του αμέσως μου είπε τον θυμάμαι!!! αυτός δεν μπορούσε ,έκανε μόνος του μαλακία και ήθελε χέρι στο κώλο :confused::2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
δεν απέχει πολύ από την πραγματικότητα ,πιθανόν να έχει εξελιχθεί ο χοντρός
Όταν είχε σκάσει το σαμιαμίδι η Κορίνα Φυλής με την υπερμουνάρα φίλη της που δούλεψε λίγο στο 65 ισόγειο και έφυγε σύντομα από τη χώρα,
τον είχα στείλει Κορίνα επειδή ήθελε σωματότυπο ίδιο με μιάν άλλη που δήθεν ήταν καψούρης
Τέλος πάντων είχε ανεβάσει κριτική ο χοντρός ότι τον παράτησε και σε κουβέντα τότε με την μικρή της είπα πως αφήνει άχυστους τους πελάτες..
μόλις είδε τη φωτό του αμέσως μου είπε τον θυμάμαι!!! αυτός δεν μπορούσε ,έκανε μόνος του μαλακία και ήθελε χέρι στο κώλο :confused::2funny:
δοδιτο = ενα ακομα κλωναρι με χαιτη απο το λεοντιο:dancing:

αφου μονος του τα γραφει ο τζουτζουκας και μετα ψαχνει να βρει φυκια να τα μπαλωσει, μαζι με εξτρα δοση κλαψας για συμπονοια απο καναν ασχετο.
κολλημενος με αλεξανδρα απο μονδελοαλυσιδα.
καθε φορα ρωταει 5-6 φορες με ολα τα προφιλ που ειναι για να παει.
αλλα εδω μας αποκαλυψε οτι τελικα γουσταρει σφιχτοχονδρες παχουλοκομψες ιδιου εμβαδου οπως και το δικο του, γιατι οι αδυνατες δεν του φερονται καλα τελικα :rolleyes:

ποια υπερμουναρα εννοεις ? :think:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
δοδιτο = ενα ακομα κλωναρι με χαιτη απο το λεοντιο:dancing:

αφου μονος του τα γραφει ο τζουτζουκας και μετα ψαχνει να βρει φυκια να τα μπαλωσει, μαζι με εξτρα δοση κλαψας για συμπονοια απο καναν ασχετο.
κολλημενος με αλεξανδρα απο μονδελοαλυσιδα.
καθε φορα ρωταει 5-6 φορες με ολα τα προφιλ που ειναι για να παει.
αλλα εδω μας αποκαλυψε οτι τελικα γουσταρει σφιχτοχονδρες παχουλοκομψες ιδιου εμβαδου οπως και το δικο του, γιατι οι αδυνατες δεν του φερονται καλα τελικα :rolleyes:

ποια υπερμουναρα εννοεις ? :think:
έτσι ακριβώς ,
την Αλεξάνδρα παρακάλεγε για δαχτυλάκι και δώστου κλάμα και γύφτικους όρκους πως αν δεν την δεί θα αυτοκτονήσει και πρέπει να τον δεχτεί κτλπ κτλπ

Το πουστράκι το στραπονιασμένο ο Μαντάμ Βιτάμ του έδινε χτες τα κείμενα για ρομπ/μπαρμπαπηδουλα και τα έκανε ο χοντρός κοπι παστ
Αργότερα θα τον πάω στρατιωτικό περίπατο τον στραπονιάρη με τα χρυσά φλουριά , είμαι έξω
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
έτσι ακριβώς ,
την Αλεξάνδρα παρακάλεγε για δαχτυλάκι και δώστου κλάμα και γύφτικους όρκους πως αν δεν την δεί θα αυτοκτονήσει και πρέπει να τον δεχτεί κτλπ κτλπ

Το πουστράκι το στραπονιασμένο ο Μαντάμ Βιτάμ του έδινε χτες τα κείμενα για ρομπ/μπαρμπαπηδουλα και τα έκανε ο χοντρός κοπι παστ
Αργότερα θα τον πάω στρατιωτικό περίπατο τον στραπονιάρη με τα χρυσά φλουριά , είμαι έξω
δε μου απαντησες στο πιο σημαντικο :undecided:
τα υπολοιπα ειναι γνωστα και πλεον βαρετα με αυτους τους πανχαζους.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: ROB. C
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
178
Like
321
Πόντοι
21
Μήπως φταις και εσύ σε κάτι; Κάτι δεν κάνεις καλά, γιατί υπάρχουν και Ελληνίδες που έχουν μια χαρά παιδιά, δεν έχουν όλες τα γούστα που νομίζεις. Και έχω δει σε ένα μήνυμα σου να λες ότι ακόμα και να βρεις Ελληνίδα αν δεν είναι στα γούστα σου θα συνεχίσεις να πηγαίνεις με πουτάνες. Εσύ θεωρείς σωστό δηλαδή να έχεις κοπέλα και να πηγαίνεις με πουτάνες;
Το κάνεις πιο περίπλοκο από όσο είναι ;-)
 
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
178
Like
321
Πόντοι
21
Το θέμα αυτό παλικάρια είναι υποκειμενικό... όπως τα περισσότερα βέβαια...
100αντρες να ρωτήσεις για το τι είναι χυμώδης γυναίκα θα πάρεις 101 απαντήσεις....η δική μου εκδοχή για το πως είναι η χυμώδης.... οριακά
*Έχω και το όνομα του προφίλ της, Ελληνίδα στο Μαϊάμι κάνει καριέρα ως plus size model... ακολουθήστε έχει καλό υλικό
Τρελό εργαλείο ;-)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom