Νέα

Χώροι στάθμευσης - τρόπος στάθμευσης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
672
Like
292
Πόντοι
26
Και μην ξεχνάτε ο μαλακας που παρκάρει με αυτο τον τροπο ειναι ο ιδιος μαλακας που παρκάρει πανω στο πεζοδρόμιο, η μπροστα στην ραμπα αναπήρων, η ακομα ειναι και αυτος ο μαλακας που βαζει καρέκλες και γλάστρες στο δρομο μπροστα στο σπιτι του συνήθως για να παρκάρει καποιο χρεπι 15ετιας και βαλε...

Και ναι σε ολους αυτούς αξίζει ενα βρουν βανδαλισμενο το αυτοκίνητο τους οταν πανε να το παρουν.
Α γεια σου. Πριν 3 βδομάδες το είδα αυτό εδώ που μένω και μάντεψε είχε ένα χρέπι να παρκάρει. Έβαλε τη γλαστρούλα του ο τύπος.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.569
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
Αυτο το ειδος παρκαρίσματος υποδηλώνει απο ανικανότητα στο παρκάρει σωστα μεχρι αναισθησία και πληρη σταρχιδισμο.

Για αυτο ολοι αυτοι δεν θα έπρεπε να βρίσκουν τα αυτοκίνητα τους ακεραια οταν επιστρέφουν. Θα επρεπε να ειναι χαρακωμένα γυρω-γυρω, με ξεφούσκωτα λάστιχα και σπασμένους καθρέπτες και υαλοκαθαριστήρες.
Και επειδη αρκετοι απο αυτους ειναι και ηλιθιοι και μπορει να μην καταλαβουν γιατι εγινε αυτο, μπροστα το παρμπρίζ ενακόμματιι χαρτι που να γραφει «Αν ειχες παρκάρει σωστα ρε καραγκιοζη τωρα το αυτοκινητο σου θα ηταν ακέραιο».
φιλος,αυτο που γραφεις ειναι μαλακια.αρχικα δεν εχεις δικαιωμα πανω στην περιουσια του αλλου και αν θες να κανεις κατι,πρεπει να κινηθεις νομικα.πως ομως ξερεις οτι παρκαρε καποιος ετσι επειδη γουσταρε και οχι επειδη βρηκε το συγκεκριμενο χωρο επειδη πριν απο αυτον/η ειχε παρκαρει καποιος/α αλλος/η λαθος,πριν εμφανιστεις εσυ ως δικαστης;
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.321
Like
4.627
Πόντοι
456
Ότι πιο ευφάνταστο σε τρόπους, και ιδέες παρκαρίσματος ! σήμερα στο παραλιακό χωριό της Κορινθίας που μένω ! η χαρά του λαστιχά και του φαναρτζή !
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
914
Like
1.455
Πόντοι
206
φιλος,αυτο που γραφεις ειναι μαλακια.αρχικα δεν εχεις δικαιωμα πανω στην περιουσια του αλλου και αν θες να κανεις κατι,πρεπει να κινηθεις νομικα.πως ομως ξερεις οτι παρκαρε καποιος ετσι επειδη γουσταρε και οχι επειδη βρηκε το συγκεκριμενο χωρο επειδη πριν απο αυτον/η ειχε παρκαρει καποιος/α αλλος/η λαθος,πριν εμφανιστεις εσυ ως δικαστης;

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ. Επειδή είμαι ΌΛΗ μέρα στους δρόμους συμφωνώ με τον @Anemodoura. Οι περισσότεροι είναι ή ΤΕΜΠΕΛΗΔΕΣ ή ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ. Και όλοι τους θέλουν ξύλο μέχρι να λιώσουν τα πόδια τους διότι δεν θέλουν να περπατήσουν 10 μέτρα. Ναι και στην Αθήνα με το δήθεν πρόβλημα του πάρκινγκ. Όσο τραγικά και να είναι τα ΜΜΜ αν θες θα βρεις λύση. Αλλά βλέπεις γουστάρουμε το βίτσιο. Αγοράσαμε ρόδα με 150 δόσεις και πρέπει να δικαιολογήσουμε τη μαλακία που κάναμε. Οπότε πρέπει να κάνει 1 χλμ τη μέρα για να πάμε στο γραφείο για να μην περπατήσουμε 15' και το ΣΚ να πάμε για καφέ.
 

Jimbukis6

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
19
Like
19
Πόντοι
0
Είστε όλοι λάθος, η λύση είναι απλή. Πιάνεις 2 θέσεις, πληρώνεις 2 θέσεις. Παρκάρεις πεζοδρόμιο, κλείνεις ράμπα κτλ πληρώνεις την τροχαία. Βάζεις γλάστρες για καβατζα, σου βάζουν τις γλάστρες στο κολο. Απλα πράγματα
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.569
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ. Επειδή είμαι ΌΛΗ μέρα στους δρόμους συμφωνώ με τον @Anemodoura. Οι περισσότεροι είναι ή ΤΕΜΠΕΛΗΔΕΣ ή ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ. Και όλοι τους θέλουν ξύλο μέχρι να λιώσουν τα πόδια τους διότι δεν θέλουν να περπατήσουν 10 μέτρα. Ναι και στην Αθήνα με το δήθεν πρόβλημα του πάρκινγκ. Όσο τραγικά και να είναι τα ΜΜΜ αν θες θα βρεις λύση. Αλλά βλέπεις γουστάρουμε το βίτσιο. Αγοράσαμε ρόδα με 150 δόσεις και πρέπει να δικαιολογήσουμε τη μαλακία που κάναμε. Οπότε πρέπει να κάνει 1 χλμ τη μέρα για να πάμε στο γραφείο για να μην περπατήσουμε 15' και το ΣΚ να πάμε για καφέ.
επειδη εισαι εσυ ολη μερα στο δρομο,σημαινει πως δεν υπαρχουν αλλοι ανθρωποι στο δρομο;σημαινει πως εσυ εισαι παντα σωστος και κρινεις ποτε πρεπει να σπασει το αυτοκινητο καποιου;εχω 2 γειτονες ψυχοπαθεις οι οποιοι βανδαλιζουν αυοκινητα στη γειτονια.ο ενας παρκαρει ενα παπι 30 ετων στο πεζοδρομιο και θεωρει οτι πρεπει να του αφηνουν χωρο για να ξεπαρκαρει.αν κανεις το "λαθος" και δεν του αφησεις χωρο,θα σηκωθει 3 τη νυχτα και θα σου γαμησει το αυτοκινητο.ο αλλος μου αφηνε σημειωματα στο αυτοκινητο γιατι δεν ενεκρινε το παρκαρισμα σε συγκεκριμενο σημειο,επειδη εχω 2 αυτοκινητα και ηθελε να παρκαρει πιο οντα στο σπιτι του.εν τω μεταξυ το αμαξι που μου χαρακωσε ηταν παρκαρισμενο μπροστα στο σπιτι μου...
εχετε σκεφτει πως ο βανδαλισμος μπορει να εχει συνεπειες;
 
  • Like
Αντιδράσεις: digger

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.027
Like
34.006
Πόντοι
9.931
Καλα την μεγαλύτερη νοητική καθυστέρηση την εχουν αυτοι που παρκάρουν μπροστα σε εισόδους-εξοδους παρκινγκ του στυλ «πεντε λεπτακια μωρε θα κανω».

Ρε καθυστερημένε, ρε ηλιθιε, ρε βλακα τον ρωτας τον αλλον αν μπορεί να σε περιμένει για 2-3-5 λεπτα; Μπορει να αρρώστησε το παιδι του και να πρεπει να το παει επειγοντος στο νοσοκομειο, η μπορει να εχει διάρροια και να πρεπει να χεσει αμεσα, χίλια δυο μπορει... θα περιμένει εσενα ποτε θα έρθεις απο την δουλίτσα σου;;

Γαμω την πνευματική καθυστέρηση που έχετε... λοβοτομημενοι!

Υ.Γ, ξεχασα και τους μαλακες που διπλοπαρκαρουν, θυμάμαι περίπτωση που περίμενα σχεδον μια ωρα εναν ηλιθιο για να ερθει να παρει το χρεπι του και να μπορέσω να φυγω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.027
Like
34.006
Πόντοι
9.931
Είστε όλοι λάθος, η λύση είναι απλή. Πιάνεις 2 θέσεις, πληρώνεις 2 θέσεις. Παρκάρεις πεζοδρόμιο, κλείνεις ράμπα κτλ πληρώνεις την τροχαία. Βάζεις γλάστρες για καβατζα, σου βάζουν τις γλάστρες στο κολο. Απλα πράγματα
Δεν υπάρχει τροχαία ρε τυπε...
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.852
Κριτικές
6
Like
3.586
Πόντοι
736
Για αυτούς που διπλοπαρκάρουν πάντως το μόνο που κάνει η τροχαία αν τους βρεί είναι να τους γράψει , κάποια λύση για να μην χρειαστεί να διπλοπαρκάρουν δεν δίνει κανείς.

Αν ο άλλος ξέρει οτι το να πληρώσει παρκινγκ η να τον γράψουν έρχεται το ίδιο πάνω κάτω , μάλλον θα προτιμήσει το δεύτερο που παίζει και να μην χρειαστεί να πληρώσει αν δεν τον γράψουν.

Οπότε προς το παρών μέχρι να βρεθεί κάποια άλλη λύση αν βρεθεί , μάλλον πρέπει η να φτηνύνουν τα πάρκινγκ η να ακριβύνουν τα πρόστιμα :P
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
914
Like
1.455
Πόντοι
206
επειδη εισαι εσυ ολη μερα στο δρομο,σημαινει πως δεν υπαρχουν αλλοι ανθρωποι στο δρομο;σημαινει πως εσυ εισαι παντα σωστος και κρινεις ποτε πρεπει να σπασει το αυτοκινητο καποιου;εχω 2 γειτονες ψυχοπαθεις οι οποιοι βανδαλιζουν αυοκινητα στη γειτονια.ο ενας παρκαρει ενα παπι 30 ετων στο πεζοδρομιο και θεωρει οτι πρεπει να του αφηνουν χωρο για να ξεπαρκαρει.αν κανεις το "λαθος" και δεν του αφησεις χωρο,θα σηκωθει 3 τη νυχτα και θα σου γαμησει το αυτοκινητο.ο αλλος μου αφηνε σημειωματα στο αυτοκινητο γιατι δεν ενεκρινε το παρκαρισμα σε συγκεκριμενο σημειο,επειδη εχω 2 αυτοκινητα και ηθελε να παρκαρει πιο οντα στο σπιτι του.εν τω μεταξυ το αμαξι που μου χαρακωσε ηταν παρκαρισμενο μπροστα στο σπιτι μου...
εχετε σκεφτει πως ο βανδαλισμος μπορει να εχει συνεπειες;

ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΡΕ ΦΙΛΕ. Το γίδι ο γείτονας σου ΝΟΜΙΖΕΙ ότι του ΑΝΗΚΕΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ. Δεν είναι έτσι. Ο δρόμος ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. Οπότε αφού δεν καταλαβαίνει του κόβεις τα πόδια στη λεκάνη και τον παρατάς σε ένα γκρεμό να μάθει να σέβεται το διπλανό του.

Το έγραψα και πριν. Οι περισσότεροι που παίρνουν αυτοκίνητα είναι άνθρωποι ΧΩΡΙΣ λόγο. Να σου φέρω παράδειγμα; 2 ξαδέρφια μου μένουν σχεδόν κέντρο. Ο ένας δουλεύει στο Σύνταγμα και ο άλλος στο σταθμό του Μετρό ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ. Και οι 2 δουλειές γραφείου με ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΕΞΟΔΟ. Ο ένας πάει στο γραφείο με τα πόδια. Μετρό και τσουπ έφτασε. Ο άλλος ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΕΟ ΣΟΥ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 2 ΑΔΕΡΦΙΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΟΣ. Πόσο ανόητος μπορεί να είσαι;

Σαν και αυτόν είναι ΆΠΕΙΡΟΙ. Κάθε μέρα στο Σκλαβενίτη της περιοχής μου τσακώνομαι για την κίνηση. ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ έχει ΔΩΡΕΑΝ πάρκινγκ. ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΠΑΡΚΑΡΕΙ ΕΚΕΙ. Όλοι έξω από την πόρτα και μάλιστα τα πιο ζώα κλείνουν την κυκλοφορία όταν δουν κάποιον να φορτώνει σακούλες για να πάνε να του πιάσουν τη θέση όταν φύγει. ΚΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΟ.

Και δεν κρίνω ΕΓΩ το σωστό και το λάθος αλλά το λέει ο ΚΟΚ και οι Νόμοι. Υπάρχουν ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ υποχρεώσεις του πολίτη που πρέπει να ακολουθεί. Δεν είναι μόνο η ανθρωποκτονία ή ο βιασμός έγκλημα. Αλλά και το μπιτόνι στο δρόμο που εμποδίζει την κυκλοφορία. Δολοφόνος δεν γίνεσαι αλλά μαλάκας θα γίνεις σίγουρα αν νομίζεις ότι σου ανήκει κάτι επειδή έτσι.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.569
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΡΕ ΦΙΛΕ. Το γίδι ο γείτονας σου ΝΟΜΙΖΕΙ ότι του ΑΝΗΚΕΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ. Δεν είναι έτσι. Ο δρόμος ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. Οπότε αφού δεν καταλαβαίνει του κόβεις τα πόδια στη λεκάνη και τον παρατάς σε ένα γκρεμό να μάθει να σέβεται το διπλανό του.

Το έγραψα και πριν. Οι περισσότεροι που παίρνουν αυτοκίνητα είναι άνθρωποι ΧΩΡΙΣ λόγο. Να σου φέρω παράδειγμα; 2 ξαδέρφια μου μένουν σχεδόν κέντρο. Ο ένας δουλεύει στο Σύνταγμα και ο άλλος στο σταθμό του Μετρό ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ. Και οι 2 δουλειές γραφείου με ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΕΞΟΔΟ. Ο ένας πάει στο γραφείο με τα πόδια. Μετρό και τσουπ έφτασε. Ο άλλος ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΕΟ ΣΟΥ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 2 ΑΔΕΡΦΙΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΟΣ. Πόσο ανόητος μπορεί να είσαι;

Σαν και αυτόν είναι ΆΠΕΙΡΟΙ. Κάθε μέρα στο Σκλαβενίτη της περιοχής μου τσακώνομαι για την κίνηση. ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ έχει ΔΩΡΕΑΝ πάρκινγκ. ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΠΑΡΚΑΡΕΙ ΕΚΕΙ. Όλοι έξω από την πόρτα και μάλιστα τα πιο ζώα κλείνουν την κυκλοφορία όταν δουν κάποιον να φορτώνει σακούλες για να πάνε να του πιάσουν τη θέση όταν φύγει. ΚΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΟ.

Και δεν κρίνω ΕΓΩ το σωστό και το λάθος αλλά το λέει ο ΚΟΚ και οι Νόμοι. Υπάρχουν ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ υποχρεώσεις του πολίτη που πρέπει να ακολουθεί. Δεν είναι μόνο η ανθρωποκτονία ή ο βιασμός έγκλημα. Αλλά και το μπιτόνι στο δρόμο που εμποδίζει την κυκλοφορία. Δολοφόνος δεν γίνεσαι αλλά μαλάκας θα γίνεις σίγουρα αν νομίζεις ότι σου ανήκει κάτι επειδή έτσι.
οι νομοι τους οποιους επικαλεισαι,απαγορευουν την αυτοδικια.το πρωτο πραγμα που πρεπει να γινει για να σταματησουν τα παρατραγουδα,ειναι να αρχισουμε απο μονοι μας να γινομαστε πολιτες.1 απο τα χαρακτηριστικα του πολιτη,ειναι να αντιλαμβανεται τη νομοθεσια.δε μπορεις να επικαλεισαι κοκ και νομους την ιδια στιγμη που θεωρεις σωστο να σπασεις το περιουσιακο στοιχειο καποιου ή να του κοψεις τα ποδια.ειναι οξυμωρο
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.999
Κριτικές
191
Like
51.428
Πόντοι
41.443
ελα φρεσκια,φρεσκια.
εξω απο εισοδο πολυκατοικιας η φωτο,απο καποιον ''εξυπνο'' που θελει να βαζει το μηχανακι του μεσα στον κοινοχρηστο χωρο,μεσα στην πολυκατοικια εννοω,εχοντας ηδη αλλο ενα μηχανακι ο ιδιος στην πισω αυλη,αδιαφορωντας,μαλλον γραφοντας στα αρχιδια του ολους τους υπολοιπους.
τι θα τον κανατε?
 

Συνημμένα

  • 1721563830524.jpg
    1721563830524.jpg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 16

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
914
Like
1.455
Πόντοι
206
οι νομοι τους οποιους επικαλεισαι,απαγορευουν την αυτοδικια.το πρωτο πραγμα που πρεπει να γινει για να σταματησουν τα παρατραγουδα,ειναι να αρχισουμε απο μονοι μας να γινομαστε πολιτες.1 απο τα χαρακτηριστικα του πολιτη,ειναι να αντιλαμβανεται τη νομοθεσια.δε μπορεις να επικαλεισαι κοκ και νομους την ιδια στιγμη που θεωρεις σωστο να σπασεις το περιουσιακο στοιχειο καποιου ή να του κοψεις τα ποδια.ειναι οξυμωρο

Όταν ο άλλος πρώτος ΔΕΝ καταλαβαίνει ότι ζει σε κοινωνία και όχι σε ζούγκλα θα πρέπει να δεχτεί και τους νόμους της. Στη ζούγκλα λοιπόν επικρατεί ο ισχυρότερος.

Αν θέλει να συζητήσουμε με όρους κοινωνίας να πάει να παρκάρει στην Αλεξανδρούπολη αν εκεί βρει χώρο στάθμευσης και μετά να πάει στο Χάρη Δούκα στην Πλατεία Κοτζιά και να του κάνει παράπονα για το κυκλοφοριακό της Αθήνας. Αλλά ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ. Ούτε καν Καβάλα. Πόσο μάλλον πάνω στην Πλατεία Κοτζιά με αλάρμ και "μισό λεπτό μωρέ".
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.905
Κριτικές
5
Like
7.939
Πόντοι
2.306
Είστε όλοι λάθος, η λύση είναι απλή. Πιάνεις 2 θέσεις, πληρώνεις 2 θέσεις. Παρκάρεις πεζοδρόμιο, κλείνεις ράμπα κτλ πληρώνεις την τροχαία. Βάζεις γλάστρες για καβατζα, σου βάζουν τις γλάστρες στο κολο. Απλα πράγματα
Τύπε ούτε τη γλάστρα / καρέκλα / τελάρο έχουμε δικαιώματα να μετακινήσουμε.
Θα μας καταγγείλουν για φθορά ξένης ιδιοκτησίας.
 

Jimbukis6

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
19
Like
19
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει τροχαία ρε τυπε...
Η τροχαία υπάρχει, να κάνει τη δουλειά της...
Τύπε ούτε τη γλάστρα / καρέκλα / τελάρο έχουμε δικαιώματα να μετακινήσουμε.
Θα μας καταγγείλουν για φθορά ξένης ιδιοκτησίας.
Φίλε έχεις δίκιο! Κατι πρέπει να γίνει ομως με τις καβατζοπουστες, τα ζητάει το κολαράκι τους... Ο νομοθέτης να μεριμνήσει
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.905
Κριτικές
5
Like
7.939
Πόντοι
2.306
Η τροχαία υπάρχει, να κάνει τη δουλειά της...

Φίλε έχεις δίκιο! Κατι πρέπει να γίνει ομως με τις καβατζοπουστες, τα ζητάει το κολαράκι τους... Ο νομοθέτης να μεριμνήσει
Οι νομοθέτες είναι τυπικά οι βουλευτές που απλά κάνουν ότι τους λένε οι νομικοί στις νομοπαρασκευαστικές επιτροπές που απλά κάνουν ότι τους λένε οι δικαστές που απλά ενδιαφέρονται να κάνουν όσα τους λένε οι μαφιόζοι τα αφεντικά τους.
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
373
Like
629
Πόντοι
21
Και μην ξεχνάτε ο μαλακας που παρκάρει με αυτο τον τροπο ειναι ο ιδιος μαλακας που παρκάρει πανω στο πεζοδρόμιο, η μπροστα στην ραμπα αναπήρων, η ακομα ειναι και αυτος ο μαλακας που βαζει καρέκλες και γλάστρες στο δρομο μπροστα στο σπιτι του συνήθως για να παρκάρει καποιο χρεπι 15ετιας και βαλε...

Και ναι σε ολους αυτούς αξίζει ενα βρουν βανδαλισμενο το αυτοκίνητο τους οταν πανε να το παρουν.
επίσης είναι και ο ίδιος που θα βιάζει την κόρη του απο τα 7 της έτη. Ας τον κλείσουμε φυλακή απο τώρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom