Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 699
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
305
Like
488
Πόντοι
21
με τι περιμενες να κανουν παρεα αυτες ? μονο με γυφτοπρεζεμπορους
Χωρισμένη και μάνα η κυρία αλλά αυτό δεν είναι το πιο σημαντικό. Το μείζον είναι ότι κάποιος φουκαράς της τα έσκασε για να της πιάσει χοντρά χοντρά το μπούτι και μάλλον τα λεφτακια του τα χαίρονται οι γαμιαδες της. Μόνο τις φωτογραφίες που ανέβασε η κυρία από Πόρτο Κατσίκι, το Κάθισμα και τους Εγκρεμνους να δεις νιώθεις λακαμας που δύσκολα πας μέχρι την Μηχανιωνα...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Χωρισμένη και μάνα η κυρία αλλά αυτό δεν είναι το πιο σημαντικό. Το μείζον είναι ότι κάποιος φουκαράς της τα έσκασε για να της πιάσει χοντρά χοντρά το μπούτι και μάλλον τα λεφτακια του τα χαίρονται οι γαμιαδες της. Μόνο τις φωτογραφίες που ανέβασε η κυρία από Πόρτο Κατσίκι, το Κάθισμα και τους Εγκρεμνους να δεις νιώθεις λακαμας που δύσκολα πας μέχρι την Μηχανιωνα...
βαπορακια , χρηστες , εκβιαστες , και καθε ειδους σαπιλα στις ταξεις τους , και εννοειτε χρηστες σκληρων ολοι και ολες και ας εχουν και 15 παιδια
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
116
Like
140
Πόντοι
1
βαπορακια , χρηστες , εκβιαστες , και καθε ειδους σαπιλα στις ταξεις τους , και εννοειτε χρηστες σκληρων ολοι και ολες και ας εχουν και 15 παιδια
Stefan, εγώ αν και δεν ειμαι παιδαρελί, σε μικρότερη ηλικία δεν είχα επισκέψεις σε τέτοια μαγαζιά όπου όπως διαβάζω το επίπεδο δεν έχει καμία σχέση με το σημερινό. Ήταν πάντοτε έτσι ή είναι σημεία των καιρών αυτό που περιγράφεις για τον κοινωνικό κύκλο των γυναικών που δουλευουν στα στριπ ?
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
305
Like
488
Πόντοι
21
βαπορακια , χρηστες , εκβιαστες , και καθε ειδους σαπιλα στις ταξεις τους , και εννοειτε χρηστες σκληρων ολοι και ολες και ας εχουν και 15 παιδια
Η συγκεκριμένη κυρία δεν ξέρω αν έχει κάποιο θέμα με την άσπρη. Σίγουρα έχει μία ιδιαίτερη προτίμηση σε τουζες και παλαιστές. Την είχε πάρει γνωστός γκολκίπερ με θητεία σε Παοκ και Ολυμπιακό σίγουρα.
 

Lonewolf97

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2024
Μηνύματα
23
Like
12
Πόντοι
0
Η συγκεκριμένη κυρία δεν ξέρω αν έχει κάποιο θέμα με την άσπρη. Σίγουρα έχει μία ιδιαίτερη προτίμηση σε τουζες και παλαιστές. Την είχε πάρει γνωστός γκολκίπερ με θητεία σε Παοκ και Ολυμπιακό σίγουρα.
Γνωστός ο μαντράς που πήρε το αμάξι,το οποίο αμάξι μας έλεγες πώς χρειάζεται να δουλέψουμε 1 χρόνο να πάρουμε μόνο τις ζάντες, ενώ δεν κοστίζει ολόκληρο πάνω από 9 χιλιάρικα,γνωστοί σου οι τύποι που τη πήραν παρτουζα πέρυσι στη Χαλκιδική, τη πήρε μαθητής της από το γυμναστήριο, ήξερες μέχρι και πως τόν λένε κιόλας και την ηλικία του,γνωστός και ο γκολκίπερ που την έχει πάρει,την είδες και σε beachbar της Περαίας με πιτσιρικάδες, τόσους πολλούς γνωστούς έχεις που γαμανε και δέρνουν, ανεβάζω το ποσό, εάν όλα όσα έχεις πει για τη κοπέλα, μπορείς να τα αποδείξεις,εγώ σου δίνω 1500 ευρώ κασέρι, να αποδειχθεί όμως με γεγονότα όλο το πακέτο που έχεις πει....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Γνωστός ο μαντράς που πήρε το αμάξι,το οποίο αμάξι μας έλεγες πώς χρειάζεται να δουλέψουμε 1 χρόνο να πάρουμε μόνο τις ζάντες, ενώ δεν κοστίζει ολόκληρο πάνω από 9 χιλιάρικα,γνωστοί σου οι τύποι που τη πήραν παρτουζα πέρυσι στη Χαλκιδική, τη πήρε μαθητής της από το γυμναστήριο, ήξερες μέχρι και πως τόν λένε κιόλας και την ηλικία του,γνωστός και ο γκολκίπερ που την έχει πάρει,την είδες και σε beachbar της Περαίας με πιτσιρικάδες, τόσους πολλούς γνωστούς έχεις που γαμανε και δέρνουν, ανεβάζω το ποσό, εάν όλα όσα έχεις πει για τη κοπέλα, μπορείς να τα αποδείξεις,εγώ σου δίνω 1500 ευρώ κασέρι, να αποδειχθεί όμως με γεγονότα όλο το πακέτο που έχεις πει....
Φίλε είσαι πολύ κουραστικός,δεν αξίζει τόση μιζέρια για να σου πιάνει λίγο τον πουτσο
 

Scooby doo3

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2024
Μηνύματα
9
Like
19
Πόντοι
0
Η συγκεκριμένη κυρία δεν ξέρω αν έχει κάποιο θέμα με την άσπρη. Σίγουρα έχει μία ιδιαίτερη προτίμηση σε τουζες και παλαιστές. Την είχε πάρει γνωστός γκολκίπερ με θητεία σε Παοκ και Ολυμπιακό σίγουρα.
Μπράβο της πάντως γιατί βλέπω προτιμάει αθλητές και έχει και καλό γούστο .
Άρα αν δεν έχουμε 6pack δεν έχουμε ελπίδες
 

paokre

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Μια ήταν η βασίλισσα στο blue η ΜΟΝΙΚΑ από Ουγγαρία !!!!Τα παλια αλάνια που πηγαίνανε θα την θυμούνται ...και οποίος είχε καμιά προσκοπική εμπειρία ας μας την πει να θυμηθούμε τα παλια !!
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
116
Like
140
Πόντοι
1
Φιλε μηπως εχεις φαει παλτο απο την εν λογω και την σερνεις τα μυρια,αλλιως δεν εξηγειται
Έχω ξαναγράψει ... δεν ειμαι σίγουρος ποιος ο λόγος που το κάνει αυτό, η ουσία ειναι όμως ότι γίνεται ντόρος για πάρτη της και εν τέλη θεωρώ οτι πιο πολύ καλό της κάνει, παρά ζημιά
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Μια ήταν η βασίλισσα στο blue η ΜΟΝΙΚΑ από Ουγγαρία !!!!Τα παλια αλάνια που πηγαίνανε θα την θυμούνται ...και οποίος είχε καμιά προσκοπική εμπειρία ας μας την πει να θυμηθούμε τα παλια !!
φιλε μπερδευεσαι ,η Μονικα ηταν σαβουρα ,την ξερω απο την πρωτη μερα που ηρθε Ελλαδα και δουλευε στον Καλιγουλα για αρκετα χρονια ,μετα πηγε στο BLUE
απο το BLUE περασανε πολυ ωραιες κοπελες ,Σασα ,Λιζα ,Ελενα, Γιολα, και φυσικα η DANA ,με τον σουπερ λοκο
 
  • Like
Αντιδράσεις: paokre

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
φιλε μπερδευεσαι ,η Μονικα ηταν σαβουρα ,την ξερω απο την πρωτη μερα που ηρθε Ελλαδα και δουλευε στον Καλιγουλα για αρκετα χρονια ,μετα πηγε στο BLUE
απο το BLUE περασανε πολυ ωραιες κοπελες ,Σασα ,Λιζα ,Ελενα, Γιολα, και φυσικα η DANA ,με τον σουπερ λοκο
Λίζα....!!!!! Τι γκομενάρα......!!!! Πόσα χυσίματα είχα κάνει μαζί της πίσω στα πριβέ....??? Βλέμμα, φωνή κορμί, άγγιγμα ΟΛΑ ΚΑΥΛΑ!!! Θυμάμαι φορούσε πάντα ψηλές κάλτσες οι οποίες δεν άντεχαν πάνω από 2-3 πριβέ με συναγωνιστές γιατί από την καύλα και το πάθος τις σκίζαμε.....!! Ρε τι μου θύμησες πρόεδρε....... Πού είναι τώρα αυτή η ψυχή...?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Stefan, εγώ αν και δεν ειμαι παιδαρελί, σε μικρότερη ηλικία δεν είχα επισκέψεις σε τέτοια μαγαζιά όπου όπως διαβάζω το επίπεδο δεν έχει καμία σχέση με το σημερινό. Ήταν πάντοτε έτσι ή είναι σημεία των καιρών αυτό που περιγράφεις για τον κοινωνικό κύκλο των γυναικών που δουλευουν στα στριπ ?
περιγραφω τον κοινωνικο κυκλο τους που εχω γνωρισει καποιες φορες και αηδιασα
 

paokre

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
φιλε μπερδευεσαι ,η Μονικα ηταν σαβουρα ,την ξερω απο την πρωτη μερα που ηρθε Ελλαδα και δουλευε στον Καλιγουλα για αρκετα χρονια ,μετα πηγε στο BLUE
απο το BLUE περασανε πολυ ωραιες κοπελες ,Σασα ,Λιζα ,Ελενα, Γιολα, και φυσικα η DANA ,με τον σουπερ λοκο
Εντάξει φιλέ μου αυτό είναι και γούστο λίγο πολύ ... και εγώ την ήξερα από καλιγουλα που είχε μια αλβανιδα φιλί ψιλοί νταρντάνα εκανα πάντα και με της δυο prive ...για εμένα ήταν η τοπ!!!!
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
305
Like
488
Πόντοι
21
Εντάξει φιλέ μου αυτό είναι και γούστο λίγο πολύ ... και εγώ την ήξερα από καλιγουλα που είχε μια αλβανιδα φιλί ψιλοί νταρντάνα εκανα πάντα και με της δυο prive ...για εμένα ήταν η τοπ!!!!
Μάλλον όταν λες Αλβανιδα εννοείς την Ματίνα. Όντως φοβερή γκόμενα. Γειτόνισσα μου ήταν στην Νεάπολη. Πρέπει να είναι 35 τώρα. Είχε παντρευτεί στην Αθήνα αλλά τώρα έχει χωρίσει. Έχεις το fb της?
 

paokre

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Μάλλον όταν λες Αλβανιδα εννοείς την Ματίνα. Όντως φοβερή γκόμενα. Γειτόνισσα μου ήταν στην Νεάπολη. Πρέπει να είναι 35 τώρα. Είχε παντρευτεί στην Αθήνα αλλά τώρα έχει χωρίσει. Έχεις το fb της?
Ναι φιλε μου αυτη λεω !!! χαχαα ! οχι φιλε μου δυστιχως δεν εχω τιποτα ... εσυ που εχεις τετοια νεα ???πολυ δυνατη κοπελα στην δουλεια της !!
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
305
Like
488
Πόντοι
21
Γειτόνισσα μου ήταν. Δεν ήταν κάτι σούπερ σαν εμφάνιση αλλά έβγαζε μία αλβανική γκαβλα που ήθελες να την σκίσεις οπωσδήποτε. Ήταν στην Αθήνα αλλά τώρα έχει χωρίσει και μάλλον επέστρεψε. Μακάρι να μάθω νέα της.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
Η Λίζα τι απέγινε τελικά....ξέρει κάποιος να μας δώσει τα φώτα του.....?
 

latinos99

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
21
Like
9
Πόντοι
0
Από όλες αυτές που πέρασαν από το μαγαζί ξέρω η λιζα είναι σίγουρα Αθήνα και δεν εργάζεται σε κάποιο μαγαζί πλέον αν και δεν είμαι 100% σιγουρος και η ντανα είναι Ρουμανία έχει κάνει παιδί αυτά τα λίγα έχω ακούσει τώρα τελευταία χωρίς μεγάλη σιγουριά πάλι
 

Lonewolf97

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2024
Μηνύματα
23
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα μάγκες. Μήπως ξέρετε εάν είναι η Ραίσσα ακόμα εκεί; Εάν δέν είναι, ξέρετε που έχει πάει;
Επέστρεψε και είναι περισσότερο μουναρος από ποτέ συναγωνιστή!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom