Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 700
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Lonewolf97

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2024
Μηνύματα
23
Like
12
Πόντοι
0
Τι να αποδείξω τα αυτονόητα? Άμα κεράσεις για αυτές είσαι ο Αργυρός. Αν σου προτείνει αυτή να βγείτε έξω εγώ θα πω ότι πραγματικά ψήνετε. Φίλε μου, αν επιτρέπεται μπορείς να πεις ότι θα έρθει σπίτι μία χωρισμένη, με 4 παιδιά, που δουλεύει στο Blue iguana και έχει πλατφόρμες. Θα ήθελα να είμαι κάπου εκεί να δω την αντίδραση τους...
Αλλάζεις θέμα και αποπροσανατολίζεται το ζητούμενο...
Μπορείς να αποδείξεις όλα όσα έχεις γράψει για τη τύπισσα?
1) έχει αμάξι του πρέπει να δουλέψουμε ένα χρόνο μόνο για τις ζάντες
2) Είναι 45 χρόνων
3)την είδες σε Χαλκιδική σε ξενοδοχείο που μόνο ο Βαρδινογιάννης μπορεί να πάει
4)Τη πήραν παρτούζα φίλοι σού (ένας barman και ενας dj ) πέρυσι στη Χαλκιδική,με στοιχεία όμως, όχι είδα, άκουσα, μου είπαν...
Εάν μου αποδείξεις έστω ΈΝΑ από αυτά, έχεις χίλια ευρώ εύκολα και γρήγορα....
Επίσης το που θα ξοδέψει ο καθένας τα λεφτά του, είναι καθαρά δικό του θέμα, έχω φίλο που είναι συλλέκτης γραμματοσήμων και έχε ξοδέψει όλα αυτά τα τελευταία πέντε χρόνια πάνω από 30 χιλιάδες, γούστο και καπέλο του, εκεί γουστάρει να τα χώνει, άλλος τα χώνει στο αμάξι (βελτιώσεις, ηχοσυστήματα κτλ) άλλος γουστάρει σε strip club , άλλος τα χώνει σε ταξίδια και όταν επιστρέφει δε βγαίνει από το σπίτι ούτε για καφε,τσολιά στη τσέπη τους θα μας βάλουν??
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
308
Like
495
Πόντοι
21
Αλλάζεις θέμα και αποπροσανατολίζεται το ζητούμενο...
Μπορείς να αποδείξεις όλα όσα έχεις γράψει για τη τύπισσα?
1) έχει αμάξι του πρέπει να δουλέψουμε ένα χρόνο μόνο για τις ζάντες
2) Είναι 45 χρόνων
3)την είδες σε Χαλκιδική σε ξενοδοχείο που μόνο ο Βαρδινογιάννης μπορεί να πάει
4)Τη πήραν παρτούζα φίλοι σού (ένας barman και ενας dj ) πέρυσι στη Χαλκιδική,με στοιχεία όμως, όχι είδα, άκουσα, μου είπαν...
Εάν μου αποδείξεις έστω ΈΝΑ από αυτά, έχεις χίλια ευρώ εύκολα και γρήγορα....
Επίσης το που θα ξοδέψει ο καθένας τα λεφτά του, είναι καθαρά δικό του θέμα, έχω φίλο που είναι συλλέκτης γραμματοσήμων και έχε ξοδέψει όλα αυτά τα τελευταία πέντε χρόνια πάνω από 30 χιλιάδες, γούστο και καπέλο του, εκεί γουστάρει να τα χώνει, άλλος τα χώνει στο αμάξι (βελτιώσεις, ηχοσυστήματα κτλ) άλλος γουστάρει σε strip club , άλλος τα χώνει σε ταξίδια και όταν επιστρέφει δε βγαίνει από το σπίτι ούτε για καφε,τσολιά στη τσέπη τους θα μας βάλουν??
Φίλε μου, αν βγεις με μία κυρία από αυτά τα ιδρύματα εγώ θα σου πω συγχαρητήρια. Από εκεί και κάτω μόνο λεφτά δίνεις τζάμπα. Σκέφτηκες ποτέ ότι αυτοί που πηδανε το πιο πιθανό είναι να μην την κεράσανε ούτε ένα καφέ από τα 4all? Το καλοκαίρι την κυρία την είχαν πάρει όλα τα Βαλκάνια. Τώρα εσύ αν θέλεις να πληρώσεις για να την πηδανε άλλοι καντο. Δικαίωμα σου. Ρε μάγκα, αν ψηνόταν αυτή δεν θα έλεγε έλα να με γαμησεις εσύ και η παρέα σου....?
 

Lonewolf97

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2024
Μηνύματα
23
Like
12
Πόντοι
0
Φίλε μου, αν βγεις με μία κυρία από αυτά τα ιδρύματα εγώ θα σου πω συγχαρητήρια. Από εκεί και κάτω μόνο λεφτά δίνεις τζάμπα. Σκέφτηκες ποτέ ότι αυτοί που πηδανε το πιο πιθανό είναι να μην την κεράσανε ούτε ένα καφέ από τα 4all? Το καλοκαίρι την κυρία την είχαν πάρει όλα τα Βαλκάνια. Τώρα εσύ αν θέλεις να πληρώσεις για να την πηδανε άλλοι καντο. Δικαίωμα σου. Ρε μάγκα, αν ψηνόταν αυτή δεν θα έλεγε έλα να με γαμησεις εσύ και η παρέα σου....?
Ρε μπορείς να αποδείξεις κάτι από όλα αυτά που έχεις πει,σε προκαλώ δημόσια για ενα χιλιάρικο κασέρι και εσύ απαντάς Άλλαν τι άλλων....
Αρχικά νόμισα ότι είσαι κάποιος που έχει χαλάσει απλά πολλά χρήματα και έμεινε με το πουλί στο χέρι..
Πλέον έχω αρχίσει να πιστεύω όπως έχει γράψει και ο πρόεδρος παραπάνω ότι είσαι αβανταδορος από άλλο μαγαζί, είτε κάποια άλλη κοπέλα του χώρου που τη λασπολογει για ιδίων όφελος...
Το που θα δώσω εγώ τα χρήματα μου είναι καθαρά δική μου καύλα και λογαριασμό δε δίνω σε κανέναν, εσένα γιατί σε καίει τόσο πολύ που θα χαλάσει ο καθένας μας τα χρήματα του??
Τις προάλλες πήρα εξάτμιση για το Κ9 Yoshimura τιτανίου ολόσωμη 1600 ευρώ καινούργια,δε το ήξερα ότι πρέπει να σε ρωτήσω κιόλας....
Μπορεί να μη συμφωνούσες και να είχες κάποια άλλη πρόταση που θα χώσω τα χρήματα μου ξέρω γω
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
308
Like
495
Πόντοι
21
φιλαρακι ,πολλες ταινιες καουμποικες βλεπεις ,εισαι εκτος τοπου και χρονου
Αμφιβαλω αν εχεις περασει και εξω απο το Βlue
Eξαλου ο αλλος ο φιλος σε προκαλει για 1000 ,αλλα εσυ σιγη ιχθειος
Εκτος αν εισαι αβανταδορος απο αλλο μαγαζι ,με κατι τετοιο μοιαζεις
Αν της ανοίξει μία σαμπάνια φίλε θα τον δει Αργυρό. Και εσένα ποιος σου είπε ότι η κυρία δεν έχει γκόμενο και του τα ακουμπάει κανονικά και με το νόμο? Επίσης, ρε μάγκα ασχολείσαι με μια που ενώ ήταν παντρεμένη είχε of? Πλάκα με κάνεις? Αυτές είναι για να τρως σκόρδο και να τις φτύνεις στη μούρη...
 

Lonewolf97

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2024
Μηνύματα
23
Like
12
Πόντοι
0
Αν της ανοίξει μία σαμπάνια φίλε θα τον δει Αργυρό. Και εσένα ποιος σου είπε ότι η κυρία δεν έχει γκόμενο και του τα ακουμπάει κανονικά και με το νόμο? Επίσης, ρε μάγκα ασχολείσαι με μια που ενώ ήταν παντρεμένη είχε of? Πλάκα με κάνεις? Αυτές είναι για να τρως σκόρδο και να τις φτύνεις στη μούρη..
Δεν ασχολούμαι με τη τύπισσα αυτού κάθε αυτού, ασχολούμαι με τα ψέματα σου και τη δολοπλοκία σου,το ίδιο θα έκανα εαν έκανες μια άδικη επίθεση στο καθένα εκεί έξω....
 

Scooby doo3

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2024
Μηνύματα
9
Like
19
Πόντοι
0
Αρχικά, ποια είναι η Μπέλα? Αν ήτανε η Ιωάννα Μπέλλα θα σου έλεγα προχώρα. Θέλεις την γνώμη μου? Μακριά και αλάργα... Και λεφτά θα χάσεις, δεν θα πηδηξεις και το πιο σημαντικό είναι ότι τα λεφτά τα δικά σου που τα βγάζεις με το αίμα σου και τον ιδρώτα σου θα γίνουν στην καλύτερη περίπτωση είτε οι τσάντες της κάθε κυρίας, είτε το αμάξι τους είτε στην χειρότερη περίπτωση η άσπρη του γκόμενου της. Στο λέω γιατί διέλυσα με σχέση που πήγαινε σοβαρά για μία τέτοια κυρία και βαράω το κεφάλι μου στο τοίχο. Έχω δει κυρία που δουλεύει σε αυτό το ίδρυμα που λες εσύ τώρα να οδηγεί αμάξι που δεν βλέπω στον ύπνο μου. Και μέσα άτομο που ήταν σαν να βγήκε από

Σκέφτηκες ποτέ ότι αν συνεχίσεις να τις ακουμπάς μπορεί να οδηγήσει και Μερσεντες? Και κυρίως σκέφτηκες ποτέ ότι με το αίμα σου και τον ιδρώτα σου μπορεί να παίρνει την άσπρη του γκόμενου της και να γελάει μαζ

Αν της ανοίξει μία σαμπάνια φίλε θα τον δει Αργυρό. Και εσένα ποιος σου είπε ότι η κυρία δεν έχει γκόμενο και του τα ακουμπάει κανονικά και με το νόμο? Επίσης, ρε μάγκα ασχολείσαι με μια που ενώ ήταν παντρεμένη είχε of? Πλάκα με κάνεις? Αυτές είναι για να τρως σκόρδο και να τις φτύνεις στη μούρη...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Scooby doo3

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2024
Μηνύματα
9
Like
19
Πόντοι
0
Εσύ που τις ξέρεις όλες αυτές που δουλεύουν σε αυτά τα μαγαζιά; Και τις βλέπεις και έξω ;Ξερεις τι αυτοκίνητο έχουν και που πάνε διακοπές της ΣΔΟΕ εισαι;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.946
Πόντοι
1.056
Φίλε μου, αν βγεις με μία κυρία από αυτά τα ιδρύματα εγώ θα σου πω συγχαρητήρια. Από εκεί και κάτω μόνο λεφτά δίνεις τζάμπα. Σκέφτηκες ποτέ ότι αυτοί που πηδανε το πιο πιθανό είναι να μην την κεράσανε ούτε ένα καφέ από τα 4all? Το καλοκαίρι την κυρία την είχαν πάρει όλα τα Βαλκάνια. Τώρα εσύ αν θέλεις να πληρώσεις για να την πηδανε άλλοι καντο. Δικαίωμα σου. Ρε μάγκα, αν ψηνόταν αυτή δεν θα έλεγε έλα να με γαμησεις εσύ και η παρέα σου....?
Έχω βγει και έχω πηδήξει χωρίς επιπλέον λεφτά, δέχομαι συγχαρητήρια
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.204
Πόντοι
7.095
Εγώ απλά θα εκφράσω μια απορία (πέρα από την εμμονή του @Gangbanger96 )
@Lonewolf97 εγγραφή 1/5 και 14 μηνύματα, όλα κι όλα και όλα για την κυρία.
Σώπα ρε ψυχή!

Αν είναι μια φορά ύποπτος ο @Gangbanger96 , εσύ είσαι δύο.
Απλά παίζετε μπάλα σε αντίθετες ομάδες.
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
321
Like
608
Πόντοι
81
Καλημέρα παιδιά...
Μια και διαβάζω ότι γράφετε από χθές...
Ποια είναι αυτή η κυρία με τόσα λεφτά που πάει με τόσους πολλούς..??!
Εγώ γιατί να μην είμαι σε αυτούς??
Ρε χαλαρώστε λίγο... Που πως τρώει βγάζει ο κάθε ένας τα λεφτά του είναι δικαίωμα του..
Πόλους εφοριακούς / κριτές αποκτήσαμε...
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
308
Like
495
Πόντοι
21
Έχω βγει και έχω πηδήξει χωρίς επιπλέον λεφτά, δέχομαι συγχαρητήρια
Αθήνα, Θεσσαλονίκη ή επαρχία καρντασακο μου? Συγχαρητήρια αλλά πόσο σύνηθες φαινόμενο είναι ρε μάγκα? Ακόμα και αν είσαι ο Αργυρός είναι δύσκολο.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.946
Πόντοι
1.056
Αθήνα, Θεσσαλονίκη ή επαρχία καρντασακο μου? Συγχαρητήρια αλλά πόσο σύνηθες φαινόμενο είναι ρε μάγκα? Ακόμα και αν είσαι ο Αργυρός είναι δύσκολο.
Θεσσαλονίκη και δεν ξέρω αν θα το πιστέψεις αλλά δεν είμαι ο Αργυρός
 

Scooby doo3

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2024
Μηνύματα
9
Like
19
Πόντοι
0
Αθήνα, Θεσσαλονίκη ή επαρχία καρντασακο μου? Συγχαρητήρια αλλά πόσο σύνηθες φαινόμενο είναι ρε μάγκα? Ακόμα και αν είσαι ο Αργυρός είναι δύσκολο.
Τι κολλημα έχεις φάει με τον Αργυρό; Υπάρχει κάτι που δεν ξέρουμε ;;;
 

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
147
Like
448
Πόντοι
21
Τι κολλημα έχεις φάει με τον Αργυρό; Υπάρχει κάτι που δεν ξέρουμε ;;;
Μήπως δίνει κι αυτός τα λεφτά του για την άσπρη της γκόμενάς του/του γκόμενού του;;; Τα λεφτά που κάποιος τίμιος βιοπαλαιστής δούλεψε έναν χρόνο για να τα βγάλει και του τα ακούμπησε σε ένα βράδυ;:buck2:
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
308
Like
495
Πόντοι
21
Εγώ απλά θα εκφράσω μια απορία (πέρα από την εμμονή του @Gangbanger96 )
@Lonewolf97 εγγραφή 1/5 και 14 μηνύματα, όλα κι όλα και όλα για την κυρία.
Σώπα ρε ψυχή!

Αν είναι μια φορά ύποπτος ο @Gangbanger96 , εσύ είσαι δύο.
Απλά παίζετε μπάλα σε αντίθετες ομάδες.
Αυτός πρεμιέρα να έχει έρωτα με τη θεία
Εγώ απλά θα εκφράσω μια απορία (πέρα από την εμμονή του @Gangbanger96 )
@Lonewolf97 εγγραφή 1/5 και 14 μηνύματα, όλα κι όλα και όλα για την κυρία.
Σώπα ρε ψυχή!

Αν είναι μια φορά ύποπτος ο @Gangbanger96 , εσύ είσαι δύο.
Απλά παίζετε μπάλα σε αντίθετες ομάδες.
Αυτός έχει φάει έρωτα με τη θεία
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.946
Πόντοι
1.056

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
116
Like
140
Πόντοι
1
Καλησπερα καλησπερα αλλο ενα θρεντ του μπου με ευχαριστο κλιμα. Να ρωτησω θα κανουμε μπατσελορ σε φιλο τον Ιουλιο στην Χαλκιδικη ποσο εφικτο θα ηταν να φερουμε στο εξοχικο μια στριπερ; Που θα επρεπε να το ψαξουμε;
Giatros69, τελικά τα καταφερες να κλεισεις γυναικες για το παρτι σας ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom