Νέα

Bite... mounitsa και λοιπές «παλιές»! Έχουν χάσει πλέον την αίγλη τους;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 879
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νεες ή παλιες?

  • Νεες

    Ψήφοι: 4 12,5%
  • Παλιες

    Ψήφοι: 7 21,9%
  • Τι μαλακια θρεντ ειναι αυτο?

    Ψήφοι: 12 37,5%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν ασχολουμαι με τις γκομενες του site!

    Ψήφοι: 4 12,5%
  • Ολοι αντρες ειναι ρε! Παραμυθια πουλανε!

    Ψήφοι: 5 15,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    32

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ήταν οργανωμένο το έγκλημα, από εμένα και τον ryu!
Άλλα λιγούρια έμπαιναν απο εδώ και έψαχναν γκόμενα!

Το παρακάτω μήνυμα μου έχει σταλεί απο ένα απ'τα κορίτσια του σαιτ που τυχαίνει να ξέρω...καλα!!!

[quote author= ####### link=action=profile;u=9121 date=1232306057]
Θα ήθελα πολυ να σε γνωρίσω κουκλάρα μου...μην κοιτάς που γράφω στο θέμα με τις ελλεηνίδες...μαλακίες...εμένα πάντα μου άρεσαν οι ελληνίδες...θα μπορούσαμε να βγούμε για 1 ποτό...για φαγητό...για καφέ...ότι θές...δώσμου το μαιλ σου να στείλω και φωτό μου...δεν ψάχνομαι για σχέσεις μίας βραδιάς...αλλά για σοβαρή σχέση...περιμένω απάντηση...με αγωνία!!!
[/quote]

έχω κρύψει τον αποστολέα....για ευνόητους λόγους...καθώς θα γίνει ρόμπα ο τύπος και θα κάνει διαγραφή!!! :boobies: :boobies:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
έχω κρύψει τον αποστολέα....για ευνόητους λόγους...καθώς θα γίνει ρόμπα ο τύπος και θα κάνει διαγραφή!!! :boobies: :boobies:

Ο Τάλος είναι, αναγνώρισα το γραφικό του χαρακτήρα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τώρα συγγνώμη πραγματικό είναι αυτό; Έλεοςςςςς :headbang: :dancing: :uglystupid: :bounce-glasses:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Το παρακάτω μήνυμα μου έχει σταλεί απο ένα απ'τα κορίτσια του σαιτ που τυχαίνει να ξέρω...καλα!!!

έχω κρύψει τον αποστολέα....για ευνόητους λόγους...καθώς θα γίνει ρόμπα ο τύπος και θα κάνει διαγραφή!!! :boobies: :boobies:
Ρουφ ρουφ... :2funny: :2funny: :2funny:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ο Τάλος είναι, αναγνώρισα το γραφικό του χαρακτήρα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τώρα συγγνώμη πραγματικό είναι αυτό; Έλεοςςςςς :headbang: :dancing: :uglystupid: :bounce-glasses:

:2funny: :2funny: :2funny:...όχι ρε...ο ταλος... :2funny: :2funny:

Πραγματικότατο φίλε μου.... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:


γιατί ρε???Το όνομα είναι...κρυμμένο!!! :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
Το παρακάτω μήνυμα μου έχει σταλεί απο ένα απ'τα κορίτσια του σαιτ που τυχαίνει να ξέρω...καλα!!!

έχω κρύψει τον αποστολέα....για ευνόητους λόγους...καθώς θα γίνει ρόμπα ο τύπος και θα κάνει διαγραφή!!! :boobies: :boobies:
Ποιος είναι ρε μην μας αφήνεις έτσι! :tickedoff:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Το αποκορύφωμα -----> [size=15pt]δεν ψάχνομαι για σχέσεις μίας βραδιάς...αλλά για σοβαρή σχέση...περιμένω απάντηση...με αγωνία!!![/size]

Ξερνάμεεεεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ο τύπος...που είναι τεράστια έκπληξη το ποιός είναι...απλά ψάχνει να βρεί γυναίκα για γάμο...απο 1 σαιτ για...μπουρδέλα!!!
Και όταν δεί αυτό το μήνυμα...είμαι σίγουρος ότι θα στείλει πμ να μην πώ ποιός είναι.... ;) ;) ;)

Ποιος είναι ρε μην μας αφήνεις έτσι! :tickedoff:

Αααααα,να με λέει ο μπουλο μετά...ρουφ???Δε γαμιέσται λέω εγώ??? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Το αποκορύφωμα -----> [size=15pt]δεν ψάχνομαι για σχέσεις μίας βραδιάς...αλλά για σοβαρή σχέση...περιμένω απάντηση...με αγωνία!!![/size]

Ξερνάμεεεεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
αυτο σας πειραξε που ειμαι σοβαρος?και δεν βλεπω τη γυναικα σαν κομματι κρεας?
οποια ενδιαφερεται να στειλει πμ
μ'αρεσει η ποιηση,η λογοτεχνια,ο χορος και η κηπουρικη :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Αααααα,να με λέει ο μπουλο μετά...ρουφ???Δε γαμιέσται λέω εγώ??? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Υπάρχουν και τα pm λέμεεεεε! Έλα αγαπητέ βγάλτο από μέσα σου, μην αφήνεις αυτό το ΑΣΗΜΑΝΤΟ μυστικό να τυραννάει την ψυχή σου... :sunglasses: :dancing: :boobies: 0:) 0:) 0:)
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ο τύπος...που είναι τεράστια έκπληξη το ποιός είναι...απλά ψάχνει να βρεί γυναίκα για γάμο...απο 1 σαιτ για...μπουρδέλα!!!
Και όταν δεί αυτό το μήνυμα...είμαι σίγουρος ότι θα στείλει πμ να μην πώ ποιός είναι.... ;) ;) ;)

Αααααα,να με λέει ο μπουλο μετά...ρουφ???Δε γαμιέσται λέω εγώ??? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλά δεν θα σε λέω ρουφ... :-*



θα σε λέω δώστη... :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
γαμάτο το πμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τα σπαει!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
S

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Παμε δυνατα!
 

Επισκέπτης
Πες μας ποιος είναι ρε παπάρα μας γκάστρωσες!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ρε σεις εγω το εστειλα λεμε στη μουνιτσα  :2funny: :2funny:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
ΔΩΣΤΟΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom