Νέα

Bite... mounitsa και λοιπές «παλιές»! Έχουν χάσει πλέον την αίγλη τους;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 879
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Νεες ή παλιες?

  • Νεες

    Ψήφοι: 4 12,5%
  • Παλιες

    Ψήφοι: 7 21,9%
  • Τι μαλακια θρεντ ειναι αυτο?

    Ψήφοι: 12 37,5%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν ασχολουμαι με τις γκομενες του site!

    Ψήφοι: 4 12,5%
  • Ολοι αντρες ειναι ρε! Παραμυθια πουλανε!

    Ψήφοι: 5 15,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    32

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Λέτε να μπαίνουν με κλώνους? :think: Είναι μεγάλο κόλλημα το bourdela άμα είσαι μέρα νύχτα μέσα για 2-3 χρόνια...  :headbang:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Εγώ φαντάζομαι ότι εννοούν την "πέραση", δηλαδή ανεξάρτητα από το πόσο συμπαθούσαν τις παλιές ή όχι, πολλοί έμπαιναν στον κόπο να σχολιάσουν τα γραφόμενά τους και να ανταλλάξουν απόψεις μαζί τους. Αυτό με τις νέες δε γίνεται επειδή είναι πολύ ψαρωμένες ακόμα και τα γραφόμενά τους είναι τίγκα στα κλισέ. Επίσης οι παλιές είχαν και χιούμορ κάτι που οι νέες αγνοούν παντελώς. Είναι και άλλα πράγματα αλλά δε μου έρχονται τώρα. Προφανώς οι παλιές βαρέθηκαν/ξενέρωσαν/δε μπορούν/δε θέλουν να είναι πλέον τόσο ενεργές όσο παλιά και έτσι επήλθε η δημιουργία αυτού του thread. :o :grin:
ευχαριστω που εκανες τον κοπο να απαντησεις...
ας απαντησω κ γω για εμενα μονο!ψαρωμενη ειμαι ΜΟΝΟ στο οτι δε μπαινω σε θεματα καθαρα δικα σας για διαφορους λογους που αν τους αναλυσω εδω θα κλειδωσουν το θρεντ! ;)
κλισε...χμμμ...δε ξερω τι εννοεις με το ορο κλισε αλλα αν κατι που ειναι αληθεια εχει τον τιτλο κλισε δε με απασχολει...
χιουμορ...δε θεωρω οτι πασχω απο ελλειψη χιουμορ αλλα..η αισθηση του χιουμορ ειναι κατι που δεν εχουν ολοι..και αυτη που την εχουν μπορει να μην εχουν την ιδια με την δικια μου...τοσο απλα...
 
OP
OP
S

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
χιουμορ...δε θεωρω οτι πασχω απο ελλειψη χιουμορ αλλα..η αισθηση του χιουμορ ειναι κατι που δεν εχουν ολοι..και αυτη που την εχουν μπορει να μην εχουν την ιδια με την δικια μου...τοσο απλα...

Χουμορ κανω αρχηγε... Χουμορ!
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Λέτε να μπαίνουν με κλώνους? :think: Είναι μεγάλο κόλλημα το bourdela άμα είσαι μέρα νύχτα μέσα για 2-3 χρόνια...  :headbang:

Δε νομίζω να μπαίνουν με κλώνους. Ούτως ή άλλως, ότι και να λέγανε προκαλούσαν τζέρτζελο άρα ποιός ο λόγος να κάνουν κάτι τέτοιο? Απλά θα τρώγανε κράξιμο με άλλο nickname και ίσως ορισμένοι τους δίνανε περισσότερη σημασία πριν τις καταλάβουν. Τώρα για το άλλο που λες, όποιος/α τρώει ένα κόλλημα, κάποτε το ξεπερνάει. Γι' αυτό είπα ότι μάλλον βαρέθηκαν/ξενέρωσαν/δε μπορούν/δε θέλουν να ασχολούνται τόσο πολύ. Μπορεί κάποτε να ξαναρχίσουν να είναι ενεργές, ποιος ξέρει? Πάντως, λίγο πολύ, όλοι έχουμε γελάσει με αυτές. :grin:


ευχαριστω που εκανες τον κοπο να απαντησεις...
ας απαντησω κ γω για εμενα μονο!ψαρωμενη ειμαι ΜΟΝΟ στο οτι δε μπαινω σε θεματα καθαρα δικα σας για διαφορους λογους που αν τους αναλυσω εδω θα κλειδωσουν το θρεντ! ;)
κλισε...χμμμ...δε ξερω τι εννοεις με το ορο κλισε αλλα αν κατι που ειναι αληθεια εχει τον τιτλο κλισε δε με απασχολει...
χιουμορ...δε θεωρω οτι πασχω απο ελλειψη χιουμορ αλλα..η αισθηση του χιουμορ ειναι κατι που δεν εχουν ολοι..και αυτη που την εχουν μπορει να μην εχουν την ιδια με την δικια μου...τοσο απλα...

Εσύ μην κλείνεις πολύ το μάτι γιατί μπορεί να σε πάρει ο ύπνος... :uglystupid:
Άντε, γεμίσαμε διάνοιες εδώ μέσα. :headbang:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
τι εκανα παλι??????????????????????? :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
τι εκανα παλι??????????????????????? :'( :'( :'( :'( :'( :'(

αναπνεεις........λιγο το χεις???? :P :P


εγω παντως νυχθημερον εμπαινα επι Νησιου.....οπου οχι απλα εμπαινα αλλα αφηνα τη σελιδα ανοιχτη και εφευγα.......αυτο βεβαια το κανω και τωρα καμια φορα :2funny:  (απο αφηρημαδα προφανως)

ε με την επιστροφη στα πατρια εδαφη σαφως και δε μπαινω οπως εμπαινα στην αρχη!!! και για πρακτικους λογους και για λογους αναλωσης.......αλλα ουτως ή αλλως περναω φασεις οπου εξαφανιζομαι για αρκετο διαστημα και μετα επιστρεφω.....οπως οι περισσοτεροι υποθετω.......
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
περναω φασεις οπου εξαφανιζομαι για αρκετο διαστημα και μετα επιστρεφω.....

:think:

http://[URL unfurl="true"]www.militosbooks.gr/El/Mikri_Militos_Folder/photos/birlibim.jpg[/img[/URL]]

Έκανες το bourdela γνωστό και στην Αγγλία? Ελπίζω να πρόλαβες να σπούδασες και τίποτα. :2funny:


[QUOTE="loukritia!, post: 993167"]
τι εκανα παλι??????????????????????? :'( :'( :'( :'( :'( :'(
[/quote]

Αυτό που κάνεις εννοώ και το κάνεις συνέχεια. :uglystupid:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μερικες ναι,μερικες οχι.Λουκρητια και Βελβυ παραμενουν στις επαλξεις. :grin:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
σιλβακι γυρνα πισω :tits: :smitten:αντε,να σε βρισουμε λιγο :birdman: :birdman: :birdman:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Η θεία Νίτσα Μουνίτσα ειναι το πιο καβλερό άτομο στο σάιτ μας,


Θεία μου λοίπεςι πολύ
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Γιατι εσυ παλια εισαι?Υπαρχει παρασκηνιο σε αυτην την ιστορια. Περιμενω καποτε να γινει και τοπικ.

δυσκολο τυπε. θα εκτεθουν προσωπα και πραματα. θα ανατραπει ο χαρτης
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Που το ξεθαψατε αυτο ορε? :think:
ειχα την εντυπωση οτι κατεχω τον τιτλο μις ξινομουνα :think:
μερσι παντως

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
εχουμε χασει πλεον την αιγλη μας :birdman:
Ξαναθαψε το...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom