Νέα

Best σουβλάκι και πιτσαρία !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Σουβλάκι

    Ψήφοι: 220 65,5%
  • Πίτσα

    Ψήφοι: 46 13,7%
  • Fast Food (Hamburger κλπ)

    Ψήφοι: 14 4,2%
  • Φαϊ να'ναι κ ότι να'ναι...

    Ψήφοι: 56 16,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    336

frenchman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πω πω ρε τι θέμα κι αυτό...
Μιλάμε για τρελή πείνα...

Λοιπόν, έχουμε και λέμε:
-ΡΑΒΑΪΣΙ στου Ζωγράφου! Φοβερό. χορταστικό πίτα γύρο κοτόπουλο με σως.....
-PIZZA FAN: Βρήκα επιτέλους την τέλεια αναλογία τυριού λαδιού!!!(τραγανή ζύμη) & οικονιμική!
-ΜΑΝΔΡΑΚΗΣ: Καλό αξιοπρεπές σουβλάκι! Σε στύλ παραδοσιακό, γειτονιάς!!
-ΜΙΚΡΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ: Για μεγάλες πείνες παραγγέλνω φεγγαρόπιτα με κοτόπουλο και μιλάμε για τρελές μάσες... στα (-) το ότι έκοψε τις σαντουιτσάρες... :headbang:

Αυτά για delivery...
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
το καλυτερο μπιφτεκι ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΣΕΡΩΝ ΚΑΙ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ BEST OF THE BEST KAI AN PROLABETE NA FATE NA ME XESETE TA EXEI POYLISI OLA APO TIS 11 ΩΡΑ  Υ.Γ ΜΕ ΣΑΛΤΣΑ
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
και μονο στην ιδεα μου τρεχουν τα σαλια και κανω και διαιτα
ντροπη σας αμαρτωλοι! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
μη μας το κάνετε ρε αυτό μεσημεριάτικα με κομμένα τα "βρώμικα" εδώ και μήνες και με αποχή από τον υδατάνθρακα :headbang:
Άστα να πάνε :headbang:
Πόλύ θα γούσταρα τώρα πίτα κατομπέικον με σως από Παλμέιρας στο Νέο Κόσμο...κάνε όρεξη
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Πω πω ρε τι θέμα κι αυτό...
Μιλάμε για τρελή πείνα...

Λοιπόν, έχουμε και λέμε:
-ΡΑΒΑΪΣΙ στου Ζωγράφου! Φοβερό. χορταστικό πίτα γύρο κοτόπουλο με σως.....
-PIZZA FAN: Βρήκα επιτέλους την τέλεια αναλογία τυριού λαδιού!!!(τραγανή ζύμη) & οικονιμική!
-ΜΑΝΔΡΑΚΗΣ: Καλό αξιοπρεπές σουβλάκι! Σε στύλ παραδοσιακό, γειτονιάς!!
-ΜΙΚΡΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ: Για μεγάλες πείνες παραγγέλνω φεγγαρόπιτα με κοτόπουλο και μιλάμε για τρελές μάσες... στα (-) το ότι έκοψε τις σαντουιτσάρες... :headbang:

Αυτά για delivery...
για το ραβαισι δεν εχει καλα κοτοπουλα, στο λεω εμπειρικα επειδη εκανα ντελιβερι εκει. και το λα φοντανα που ειναι μετα την γαρδενια πριν απο το ραβαισι κοτοπουλα χαλια. και ο μανδρακης αν δεις ολοι οι ντελιβεραδες τα εχουν στο χερι και ανοιχτες οι σακουλες :new_shocked:. ειναι ολοι χωρις κουτια... που σημαινει τα μαζευουν ολα απο τον δρομο... μαζι με το κρυο.οσο για τα αλλα δυο ειναι μια χαρα (πιτσα φαν και μοναστηρακι)
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
ΠΑΝΤΩΣ η καλυτερη διαιτα αποδεδηγμενα ηνε το Δ.Ν.Τ ΤΙ ANΑΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ :2funny: :2funny:

νομιζεις!
ξερεις ποσο παχαινουν ολα τα ψωμι με λαδι, ψωμι κι ελιες ψωμι και φετα?
ολα τα λαιτ προιοντα φιλετακια κλπ ειναι τ ακριβα!  :'(
 

frenchman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
για το ραβαισι δεν εχει καλα κοτοπουλα, στο λεω εμπειρικα επειδη εκανα ντελιβερι εκει. και το λα φοντανα που ειναι μετα την γαρδενια πριν απο το ραβαισι κοτοπουλα χαλια. και ο μανδρακης αν δεις ολοι οι ντελιβεραδες τα εχουν στο χερι και ανοιχτες οι σακουλες :new_shocked:. ειναι ολοι χωρις κουτια... που σημαινει τα μαζευουν ολα απο τον δρομο... μαζι με το κρυο.οσο για τα αλλα δυο ειναι μια χαρα (πιτσα φαν και μοναστηρακι)

Πω ρε φίλε τι λες τώρα...με κατέστρεψες... εκτός του ότι έχω φάει άπειρες φορές είναι το
αγαπημένο μου... τελικά επιβεβαιώνεται οκανόνας ότι τρελή γεύση και υγειηνά δεν πάνε μαζί...

Για πες μου πάντως αν θέλεις τι εννοείς "δεν είναι καλά τα κοτόπουλα"?
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Πω ρε φίλε τι λες τώρα...με κατέστρεψες... εκτός του ότι έχω φάει άπειρες φορές είναι το
αγαπημένο μου... τελικά επιβεβαιώνεται οκανόνας ότι τρελή γεύση και υγειηνά δεν πάνε μαζί...

Για πες μου πάντως αν θέλεις τι εννοείς "δεν είναι καλά τα κοτόπουλα"?
ενοη οτι δεν πετανε :2funny: :2funny: παντοσ αν δεν επαθεσ τιποτα μην  :knockinb: τον ανθροπο
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Πω ρε φίλε τι λες τώρα...με κατέστρεψες... εκτός του ότι έχω φάει άπειρες φορές είναι το
αγαπημένο μου... τελικά επιβεβαιώνεται οκανόνας ότι τρελή γεύση και υγειηνά δεν πάνε μαζί...

Για πες μου πάντως αν θέλεις τι εννοείς "δεν είναι καλά τα κοτόπουλα"?
πανε και περνουνε κοτοπουλα που ληγουν σε λιγες μερες, και τουσ ερχονται πολυ πιο φτηνα απο τα αλλα.αλλα αυτα τα μαθενεις οταν εισαι στη δυναμη του μαγαζιου, και οχι πελατης... οπως και η πουστια που κανει η φοντανα με το γυρο.... ειχαν φερει θυμαμαι καινουργιο ψηστη(τους τα μαθαινουν απο την πρωτη μερα)και του λεω να μου φτιαξει 2 σουβλακια με γυρο (χοιρινο παντα) οταν σχολασα, και παει να μου βαλει και καλα απο τον κομμενο που ειχε κατω απο την σουβλα του γυρου, (αλλα εκει βαζουν τον χθεσινο γυρο που εχει μεινει, τον κοβουν κοματακια και το βαζουν εκει για να φαινετε οτι μολις εχει κοπει απο τον γυρο που ψηνεται εκεινη τη στιγμη :new_shocked: :new_shocked:)και του λεω εγω, οχι θελω να μου κοψεις γυρο.και μου ειπε και αυτος το ιδιο ειναι τωρα τον εκοψα! και του ειπα τοτε, κοιτα μαστορα εγω δουλευω εδω 4 χρονια, ξερω τι γινεται... εσυ εχεις 3 μερες μονο. και τελικα μου εκοψε απο τον κανονικο.
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
τωρα σε λιγο θα φαω γαριδοπιλαφο και εσεις μου λετε για βρωμικα ρε?  :s&m_2: :s&m_3: :s&m_1:
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
πανε και περνουνε κοτοπουλα που ληγουν σε λιγες μερες, και τουσ ερχονται πολυ πιο φτηνα απο τα αλλα.αλλα αυτα τα μαθενεις οταν εισαι στη δυναμη του μαγαζιου, και οχι πελατης... οπως και η πουστια που κανει η φοντανα με το γυρο.... ειχαν φερει θυμαμαι καινουργιο ψηστη(τους τα μαθαινουν απο την πρωτη μερα)και του λεω να μου φτιαξει 2 σουβλακια με γυρο (χοιρινο παντα) οταν σχολασα, και παει να μου βαλει και καλα απο τον κομμενο που ειχε κατω απο την σουβλα του γυρου, (αλλα εκει βαζουν τον χθεσινο γυρο που εχει μεινει, τον κοβουν κοματακια και το βαζουν εκει για να φαινετε οτι μολις εχει κοπει απο τον γυρο που ψηνεται εκεινη τη στιγμη :new_shocked: :new_shocked:)και του λεω εγω, οχι θελω να μου κοψεις γυρο.και μου ειπε και αυτος το ιδιο ειναι τωρα τον εκοψα! και του ειπα τοτε, κοιτα μαστορα εγω δουλευω εδω 4 χρονια, ξερω τι γινεται... εσυ εχεις 3 μερες μονο. και τελικα μου εκοψε απο τον κανονικο.
με τα εμβολια του στρατου δεν παθενετε τιποτα κε εκει ειχε κοτοπουλα του 1821
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom