Νέα

Αυνανισμός για γνωστή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george398
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 360
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

george398

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Για βοηθηστε με ενα θεμα που αρχισε να με ταλανιζει τελευται. Πριν καμια 10ετια εριξα την πρωτη μαλακια σε ενα δυνατο καυλακι που γνωρισα μεσω κοινων γνωστων. Απο τοτε εχει γινει συνηθεια και την τιμαω τακτικα οταν ερθει η αναγκη. Πλεον εφτασα σε σημειο να θελω μα βλεπω φωτογραφιες της για να τον παιζω η να σκεφτομαι ποτε θα ερεθι η ωρα να ανοιξω καμια φωτο της και να καυλωσω.
Μου φαινεται οτι εχει γινει εθισμος οποτε ειμαι καλα γιατρε; Φυσικα τη βλεπω μονο απο φωτο και σιγουρα αδυνατον να παιξει το οτιδηποτε γιατι ειναι μακρυα, παντρεμενη κλπ και δε την εχω γαμησει ποτε, ελαχιστα εχουμε συναντηθει στο παρελθον αλλα τα βυζακια της με τρελαινουν, εχει κορμαρα και γαμω τα προσωπα. Και η αληθεια ειναι οτι μου αρεσει η φαση ''τον παιζω με την .....''

Και αν αυτο δεν ειναι τιποτα ανησυχητικο δωστε καμια ιδεα να τη φαντασιωθω σημερα μιας που την ανεφερα:cheesy:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
69.794
Like
71.563
Πόντοι
12.756
τυπε δωσε μας λιγα λεπτα να ειδοποιησουμε το ιατρικο team του site
ειναι σε ενα αλλο νημα και ασχολουνται με ενα εκτακτο περιστατικό αυτη την στιγμη
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.454
Πόντοι
3.296
Τύπε μου είναι ότι πιο όμορφο να τιμάς με αυνανιστικές σκέψεις και πράξεις το γυναικείο κάλος...

Μου θύμισες μια ιστορία στην παλιά μου γειτονιά που από κάτω μου έμενε μια πολύ καυλιάρα μιλφ που συχνά έβγαινε με το κομπινεζόν της και πότιζε...

Εγώ τα βράδια έβγαινα στο μπαλκόνι μου τον έπαιζα και έχυνα από κάτω

Τα χύσια μου έπεφταν και πότιζαν μια γλάστρα με μια τριανταφυλλιά η οποία με τον καιρό άνθισε και φούντωσαν τα άνθη της.

Την παρακολουθούσα πως απέκτησε ιδιαίτερη αδυναμία σε αυτή την τριανταφυλλιά...

Ένα πρωί την άκουσα να μιλά με μια γριά κοινή μας ένοικο πως κάνει καλό στην αντί γήρανση της επιδερμίδας να κάνει αφρόλουτρο και να λούζεται με ροδόνερο που η ίδια έφτιαχνε από τα πέταλα της τριανταφυλλιάς της...

'Ετσι τόσο εκείνη όσο και η γριά λουζόταν με το ροδόνερο που παραγόταν από τα ροδοπέταλα της τριανταφυλλιάς που εγώ πότιζα....:bigdick::erection::erection::2on1:
 
Τελευταία τροποποίηση:

iagouaros1

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2019
Μηνύματα
248
Like
169
Πόντοι
1
Δώσε φωτογραφίες της για να δει αν αξίζει
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Φοβούμαι ότι υποφέρεις από το σύνδρομο "αν πετύχει η μαλακία τύφλα να 'χει το γαμήσι". Εγώ λέω να την κερατώσεις βαρώντας μαλακία για μία άλλη. Κάν΄το σαν άσκηση ενάντια στον ιδεοκαταναγκασμό σου. Ακόμα κι αν αποτύχεις και της παραμείνεις πιστός, τουλάχιστον θα έχεις γυμναστεί.
 
OP
OP
G

george398

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Σωστος, καπως ετσι παιζει η φαση. Το δοκιμασα και αυτο που λες αλλα δεν αλλαζει και κατι
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Τότε στείλε της μήνυμα και πες ότι σύμφωνα με πρόχειρους υπολογισμούς σου είχες σκεφτόμενος αυτήν χ οργασμούς εδώ και 10 χρόνια. Να είσαι πειστικός, μη νομίζει ότι κάνεις μαλακισμένα αστεία. Θα κολακευτεί και μπορεί να συγκινηθεί με κάποιο τρόπο. Αν όχι, θα σε κράξει τόσο που θα απαλλαγείς από το πρόβλημα.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.584
Like
10.583
Πόντοι
3.556
Για βοηθηστε με ενα θεμα που αρχισε να με ταλανιζει τελευται. Πριν καμια 10ετια εριξα την πρωτη μαλακια σε ενα δυνατο καυλακι που γνωρισα μεσω κοινων γνωστων. Απο τοτε εχει γινει συνηθεια και την τιμαω τακτικα οταν ερθει η αναγκη. Πλεον εφτασα σε σημειο να θελω μα βλεπω φωτογραφιες της για να τον παιζω η να σκεφτομαι ποτε θα ερεθι η ωρα να ανοιξω καμια φωτο της και να καυλωσω.
Μου φαινεται οτι εχει γινει εθισμος οποτε ειμαι καλα γιατρε; Φυσικα τη βλεπω μονο απο φωτο και σιγουρα αδυνατον να παιξει το οτιδηποτε γιατι ειναι μακρυα, παντρεμενη κλπ και δε την εχω γαμησει ποτε, ελαχιστα εχουμε συναντηθει στο παρελθον αλλα τα βυζακια της με τρελαινουν, εχει κορμαρα και γαμω τα προσωπα. Και η αληθεια ειναι οτι μου αρεσει η φαση ''τον παιζω με την .....''

Και αν αυτο δεν ειναι τιποτα ανησυχητικο δωστε καμια ιδεα να τη φαντασιωθω σημερα μιας που την ανεφερα:cheesy:
Από τη στιγμή που απλός την παίζεις με την συγκεκριμένη φωτό δεν είναι ανησυχητικό.Αν κάποια στιγμή όμως αρχίζεις να πιστεύεις ότι την γαμας στα αλήθεια τότε άρχισε να ανησυχείς!!
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.798
Κριτικές
21
Like
10.802
Πόντοι
3.346
:coffee::coffee::coffee: καλή Κυριακή μάγκες!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.195
Like
24.071
Πόντοι
6.056
Για βοηθηστε με ενα θεμα που αρχισε να με ταλανιζει τελευται. Πριν καμια 10ετια εριξα την πρωτη μαλακια σε ενα δυνατο καυλακι που γνωρισα μεσω κοινων γνωστων. Απο τοτε εχει γινει συνηθεια και την τιμαω τακτικα οταν ερθει η αναγκη. Πλεον εφτασα σε σημειο να θελω μα βλεπω φωτογραφιες της για να τον παιζω η να σκεφτομαι ποτε θα ερεθι η ωρα να ανοιξω καμια φωτο της και να καυλωσω.
Μου φαινεται οτι εχει γινει εθισμος οποτε ειμαι καλα γιατρε; Φυσικα τη βλεπω μονο απο φωτο και σιγουρα αδυνατον να παιξει το οτιδηποτε γιατι ειναι μακρυα, παντρεμενη κλπ και δε την εχω γαμησει ποτε, ελαχιστα εχουμε συναντηθει στο παρελθον αλλα τα βυζακια της με τρελαινουν, εχει κορμαρα και γαμω τα προσωπα. Και η αληθεια ειναι οτι μου αρεσει η φαση ''τον παιζω με την .....''

Και αν αυτο δεν ειναι τιποτα ανησυχητικο δωστε καμια ιδεα να τη φαντασιωθω σημερα μιας που την ανεφερα:cheesy:
10 χρονια ρε μαν γκομενα να την ειχες θα την ειχες σκυλοβαρεθει

μαλακια με την ιδια 10 χρονια και δεν βαρεθηκες? :cry:
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.359
Like
6.893
Πόντοι
1.056
Tύπε για να αποφανθούμε για την ψυχική σου κατάσταση , πρέπει να δούμε φωτό της κυρίας . Διάγνωση χωρίς στοιχεία ; Τι μας πέρασες ; Επιτροπή λοιμοξιολόγων ; :2funny:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.346
Κριτικές
1
Like
7.171
Πόντοι
2.306
Για βοηθηστε με ενα θεμα που αρχισε να με ταλανιζει τελευται. Πριν καμια 10ετια εριξα την πρωτη μαλακια σε ενα δυνατο καυλακι που γνωρισα μεσω κοινων γνωστων. Απο τοτε εχει γινει συνηθεια και την τιμαω τακτικα οταν ερθει η αναγκη. Πλεον εφτασα σε σημειο να θελω μα βλεπω φωτογραφιες της για να τον παιζω η να σκεφτομαι ποτε θα ερεθι η ωρα να ανοιξω καμια φωτο της και να καυλωσω.
Μου φαινεται οτι εχει γινει εθισμος οποτε ειμαι καλα γιατρε; Φυσικα τη βλεπω μονο απο φωτο και σιγουρα αδυνατον να παιξει το οτιδηποτε γιατι ειναι μακρυα, παντρεμενη κλπ και δε την εχω γαμησει ποτε, ελαχιστα εχουμε συναντηθει στο παρελθον αλλα τα βυζακια της με τρελαινουν, εχει κορμαρα και γαμω τα προσωπα. Και η αληθεια ειναι οτι μου αρεσει η φαση ''τον παιζω με την .....''

Και αν αυτο δεν ειναι τιποτα ανησυχητικο δωστε καμια ιδεα να τη φαντασιωθω σημερα μιας που την ανεφερα:cheesy:
Καλύτερα μη την κόψεις, ή τουλάχιστον μην της το γνωστοποιήσεις.
Με 10 χρόνια πιστής αφοσίωσης στο άτομο της, παίζει να σου ζητήσει και διατροφή αμα την ...απατησεις:buck2:
 

wired77

Μέγας
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
11
Like
5.537
Πόντοι
4.096
American pie γίναμε
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Εγω σημερα ειδα την Κουλιανου στην Πλακα,σκεφτηκα να της πω ποσες φορες τον εχω παιξει για παρτη της αλλα συνοδευοταν απο διμετρο καραφλα που ισως να ζηλευε που γι αυτον δεν εχω αφιερωσει ουτε κατουρημα :tooth: :tooth: :tooth: :tooth::tooth:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.323
Κριτικές
112
Like
18.428
Πόντοι
20.686
Τυπε εισαι ερωτευμένος.
Βλέπω καί την επόμενη δεκαετία να τον παιζεις για
την ίδια γκόμενα.
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Εγώ πάντως το βρίσκω άκρως φυσιολογικό φίλε. Επειδή το να βρεις γκόμενα που να της μοιάζει έχει ελάχιστες πιθανότητες, σαν επόμενο βήμα ψάξε για κάποια πορνοστάρ που να της μοιάζει σε πρόσωπο ή/και σώμα.
 

batman1973

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
0
Σωστά ρίξε μια ματιά στα γραφεία , κάποια μπορεί να της φέρνει..πάρτην γύρνα την στα 4 και την ώρα που την σφυροκοπάς έχε στο μυαλό σου την γκόμενα, μπορείς να απαιτήσεις να την φωνάζεις και με το όνομά της , μάθε της και 2-3 λέξεις ελληνικές να σου λεεί στο πήδημα και είσαι άρχοντας..αυτό είναι το γιατρικό σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom