Νέα

Αθηναϊκόν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gay_johnjohn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 505
  • Εμφανίσεις 107K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.782
Κριτικές
126
Like
7.835
Πόντοι
7.885
Έχουμε εμείς τα κονέ μας .Άσε που έχω άντρα μες την ηδονή που με ικανοποιεί απόλυτα .Αλλά για τον χαβαλε μας δεν πάω με βρωμιάρηδες.
Ε τότε τι ασχολείσαι με τα τσονταδικα ρε τύπισσα, αφού τα σνομπαρεις και δεν πατάς το πόδι σου :confused::confused:
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
312
Κριτικές
4
Like
226
Πόντοι
1
Γιατί μόνο δική σου αρμοδιότητα είναι να γράφεις μαλακίες; Α)Εσύ συχνάζεις στο πρώην Adult,από τις περιγραφές ,έγινες και θαμώνας στο Αθηναϊκό;Β) Σαν ζευγάρι παρτουζονομαστε- εγώ ,όχι ο άντρας μου- με ικανοποιητικά προσόντα αντρών κι όχι με μικροτσουτσουνους και πουστηδες.
Οχι κανεις μεγαλο λαθος στα στεκια των τραβεστι συχναζει αλλα και αυτες στο κλασιμο τον εχουν γιατι ειναι μικροτσουτσουνος
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.782
Κριτικές
126
Like
7.835
Πόντοι
7.885
Οχι κανεις μεγαλο λαθος στα στεκια των τραβεστι συχναζει αλλα και αυτες στο κλασιμο τον εχουν γιατι ειναι μικροτσουτσουνος
Πάλι δεν πήρες τα χάπια σου και άρχισες τις μ@λακιες. Τράβα χαπακωσου και πάρε μπούλο από το θρεντ του τσονταδικου, δεν τολμάς καν να μπεις μέσα, άρα δεν έχεις γνώμη,βλάκα.
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
312
Κριτικές
4
Like
226
Πόντοι
1
Πάλι δεν πήρες τα χάπια σου και άρχισες τις μ@λακιες. Τράβα χαπακωσου και πάρε μπούλο από το θρεντ του τσονταδικου, δεν τολμάς καν να μπεις μέσα, άρα δεν έχεις γνώμη,βλάκα.
Η μαλακια ειναι αποκλειστικα δικο σου σπορ μην μπερδευσαι. Τι να μπω να κανω να δω τον Αιγυπτιο να σου ταπωνει τον κωλο;;; Την ηθελες παλι την φαπα σου μικροτσουτσουνε
 

Geocros

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
34
Like
42
Πόντοι
0
Σήμερα κατά τις 8 θα είναι κανείς εκεί θέλω να με πάρουν παρτουζα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom