Νέα

Αθηναϊκόν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gay_johnjohn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 483
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
171
Like
270
Πόντοι
21
Μη ντρέπεσαι ρε τύπε να το παραδεχτείς, οποίος δεν ακολουθεί το savoir vivre του τσονταδικου που διδάσκουμε οι μύστες εδώ μέσα, μένει αγαμητος. Νομός αυτό που σου γράφω, πάρε και την φαπα σου για τις μ@λακιες που γράφεις και πας να μας το παίξεις έξυπνος.
Μικρέ κωστάκη νομοθέτη, (άσχετα που δεν έχεις τελειώσει το δημοτικό σχολείο ακόμα) γιατί πετάγεσαι σε κάθε thread να πεις τη μ@λ@κία σου και να το παίξεις έξυπνος και παντογνώστης; Μάλλον σου λείπουν οι παρέες και κάθεσαι πάνω σε ένα πληκτρολόγιο να γεμίσεις την άδεια σου ζωή. Εγώ δεν σκοπεύω να γίνω φίλος σου γιαυτό πάρε τα κουβαδάκια σου και τράβα σε άλλη παραλία. Και για να μη μου ζαλίζεις τα @ρχίδι@ σε βάζω σε ignore mode. Τέλος.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
Μικρέ κωστάκη νομοθέτη, (άσχετα που δεν έχεις τελειώσει το δημοτικό σχολείο ακόμα) γιατί πετάγεσαι σε κάθε thread να πεις τη μ@λ@κία σου και να το παίξεις έξυπνος και παντογνώστης; Μάλλον σου λείπουν οι παρέες και κάθεσαι πάνω σε ένα πληκτρολόγιο να γεμίσεις την άδεια σου ζωή. Εγώ δεν σκοπεύω να γίνω φίλος σου γιαυτό πάρε τα κουβαδάκια σου και τράβα σε άλλη παραλία. Και για να μη μου ζαλίζεις τα @ρχίδι@ σε βάζω σε ignore mode. Τέλος.
Ποιος σου είπε ρε τύπε ότι σε θέλω για φίλο μου. Εδώ μέσα υπάρχουν κάποιοι κανόνες, γράφεις μ@λακια πέφτει φαπα. Αυτή είναι η σχέση μας, αν δεν σ αρέσει, τον μπούλο από το θρεντ. Δεν φτάνει που σ ενημερώνουμε μας ζητάς και τα ρέστα,σκατοπουστρ@.
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
230
Like
336
Πόντοι
21
Μικρέ κωστάκη νομοθέτη, (άσχετα που δεν έχεις τελειώσει το δημοτικό σχολείο ακόμα) γιατί πετάγεσαι σε κάθε thread να πεις τη μ@λ@κία σου και να το παίξεις έξυπνος και παντογνώστης; Μάλλον σου λείπουν οι παρέες και κάθεσαι πάνω σε ένα πληκτρολόγιο να γεμίσεις την άδεια σου ζωή. Εγώ δεν σκοπεύω να γίνω φίλος σου γιαυτό πάρε τα κουβαδάκια σου και τράβα σε άλλη παραλία. Και για να μη μου ζαλίζεις τα @ρχίδι@ σε βάζω σε ignore mode. Τέλος.
Μην είσαι έτσι τύπε, έχουν κ οι μλκες την χρησιμότητα τους. Κάποιος πρέπει να σε διασκεδάζει χωρίς λεφτά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom