Νέα

Αθηναϊκόν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gay_johnjohn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 525
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
354
Like
364
Πόντοι
21
καμια κροσ φιλη για αθηναικον σημερα ?
Καλησπερα.Ακου να δεις "Φιλεναδα" αμα θες να γηνουμε χωρις εισαγωγηκα θα ηθελα πρωτα να βρεθουμε για εναν καφε να γνωρηστουμε και μετα σηγα σηγα θα παμε και οπιω σηνεμα θελεις.
Το λεω αυτο γιατι παιζουν και παγιδες...
 

Lorena Bimbo cros

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα.Ακου να δεις "Φιλεναδα" αμα θες να γηνουμε χωρις εισαγωγηκα θα ηθελα πρωτα να βρεθουμε για εναν καφε να γνωρηστουμε και μετα σηγα σηγα θα παμε και οπιω σηνεμα θελεις.
Το λεω αυτο γιατι παιζουν και παγιδες...ν;αι

Καλησπερα.Ακου να δεις "Φιλεναδα" αμα θες να γηνουμε χωρις εισαγωγηκα θα ηθελα πρωτα να βρεθουμε για εναν καφε να γνωρηστουμε και μετα σηγα σηγα θα παμε και οπιω σηνεμα θελεις.
Το λεω αυτο γιατι παιζουν και παγιδες...
ναι κανενα προβλημα οποτε θεσ εχω κ φαισμπουκ μιλαμε κ απο εκει
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
346
Like
611
Πόντοι
81
Το οτι είστε πουσταράδες σε πούστικο φόρουμ, και τρώγεσται για ψίλου πήδημα και για Ολυμπιακό Παναθηναϊκό με τρελένει. Ο αντρικος τσαμπουκαςκαι στους πουσταράδες.
 

Lorena Bimbo cros

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Το οτι είστε πουσταράδες σε πούστικο φόρουμ, και τρώγεσται για ψίλου πήδημα και για Ολυμπιακό Παναθηναϊκό με τρελένει. Ο αντρικος τσαμπουκαςκαι στους πουσταράδε
εγω απλα μια προταση εκανα οπως κ 2 ερωτησεις δνε ενοχλησα κανενα ουτε ειπα οτι μου ανηκουν ολεσ οι ψωλεσ εκει μεσα ! φιλικα μιλησα εντελωσ !
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
595
Like
1.127
Πόντοι
206
γεια σου ματακια να σε ρωτησω πηγα δυο φορεσ αθηναικον μου αρεσει εμενα πολυ το μερος αλαλ δνε ειχε πολυ κοσμο πηγα απογευμα ποια ωρα να παω εκει ? κυκλοφορησα εκει μεσα με ενα ολοσωμο διχτυωτο κ στρινγκ ! θα θελα πολυ να με γαμησουν στισ καμπινεσ κατω
μετα τις 24.00 που βγαινουν και τα ζομπι,απογευμα παμε για στοιχημα εχει ενισχυμενες αποδοσεις,επειδη εισαι αρχαρια στο ιδρυμα να προτιμησεις για αρχη το παταρι που συχναζει ο τζιμις ο τανζανος μετα παιξε στην κυριως σαλα με τον πακιστανο ρακοσυλλεκτη με το ενα ματι,προσοχη αν τον δεις να κοιμαται μην τον ξυπνησεις γιατι ειναι πολυ ευεξαπτος και μπορει να αρπαξεις τιποτα σφαλιαρες
οταν αποκτησεις οικοτητα με το ιδρυμα και τους γαμιαδες του τοτε να πας στο μπουντρουμι του πονου και της ηδονης και στις κρυφες καβατζες που κοιμουνται οι αστεγοι
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
595
Like
1.127
Πόντοι
206
Καλησπέρα θεκω τη βοήθεια σας , σκέφτομαι να πάω καθημερινή εκεί Αθηναϊκόν , αξίζει ; Ξέρουμε τιμή εισιτηρίου και αν εχει κόσμο καθημερινή ;;ευχαριστώ
θα φαει καλα η σουφρα σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom