Νέα

Αθηναϊκόν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gay_johnjohn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 454
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
16
λετε να εχει κοσμο? το σκεφτομαι πολυ σοβαρα και για σημερα!!!
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
588
Like
1.099
Πόντοι
206
λετε να εχει κοσμο? το σκεφτομαι πολυ σοβαρα και για σημερα!!!
Το ιδρυμα κλεινει μονο οταν τους υποχρεωνουν να κανουν ψεκασμους για μολυσματικες ασθενειες,ολες τις υπολοιπες μερες ειναι ανοιχτο
 

GrSheLover

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
43
Like
121
Πόντοι
0
Όντως έχει κάνα δυο που σε κάνουν να νιώσεις τη σημαίνει αληθινή ψωλή
 

GrSheLover

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
43
Like
121
Πόντοι
0
Έχει τόσες καύλες το μουνακι μου που μόλις έρθω Αθήνα θα μπω μέσα στο ίδρυμα στο άνοιγμα θα κάτσω στα τέσσερα στο πιο εμφανή σημείο και θα φύγω στο κλείσιμο και όποιος θέλει θα γαμάει το μουνακι μου και θα χύνει στο στόμα μου όσες φορές θέλει και αντέχει θέλω να φύγω και να έχω γίνει η πουτανα του Αθηναϊκού. Μάλλον Τετάρτη θα γυρίσω περιμένω συμμετοχή μεγάλη....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.702
Κριτικές
126
Like
7.705
Πόντοι
7.885
Έχει τόσες καύλες το μουνακι μου που μόλις έρθω Αθήνα θα μπω μέσα στο ίδρυμα στο άνοιγμα θα κάτσω στα τέσσερα στο πιο εμφανή σημείο και θα φύγω στο κλείσιμο και όποιος θέλει θα γαμάει το μουνακι μου και θα χύνει στο στόμα μου όσες φορές θέλει και αντέχει θέλω να φύγω και να έχω γίνει η πουτανα του Αθηναϊκού. Μάλλον Τετάρτη θα γυρίσω περιμένω συμμετοχή μεγάλη....
Τύπε μην ξεχάσεις να πάρεις μαζί σου και καμιά βεντάλια, γιατί τόσες ώρες που θα σε γαμανε θα σκάσεις από την ζέστη εκεί μέσα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.118
Κριτικές
166
Like
26.923
Πόντοι
34.538
Τύπε μην ξεχάσεις να πάρεις μαζί σου και καμιά βεντάλια, γιατί τόσες ώρες που θα σε γαμανε θα σκάσεις από την ζέστη εκεί μέσα.
Κωστακη,οταν πας με τα ζομπι μετα τα μεσανυχτα,πηγαινε τον και
κανενα πιτογυρο,θα εχει πεινασει ο τυπος.
 

Andriana

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2019
Μηνύματα
59
Like
88
Πόντοι
0
Σκέφτομαι σήμερα να επισκεφτώ το ίδρυμα. Θα υπάρχει κόσμος?
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
16
Τύπε μην ξεχάσεις να πάρεις μαζί σου και καμιά βεντάλια, γιατί τόσες ώρες που θα σε γαμανε θα σκάσεις από την ζέστη εκεί μέσα.
Ναι πραγματικα, οπως εγραψα πριν λιγες μερες απο τη δικη μου εμπειρια, αυτο το πραγμα με τη ζεστη εκει πολυ προβληματικο!!!
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
85
Like
202
Πόντοι
20
Δεν π
Ναι πραγματικα, οπως εγραψα πριν λιγες μερες απο τη δικη μου εμπειρια, αυτο το πραγμα με τη ζεστη εκει πολυ προβληματικο!!!
Δεν πειράζει όχι μόνο να παίρνουμε υγρά να χάνουμε κιόλας
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
588
Like
1.099
Πόντοι
206
Έχει τόσες καύλες το μουνακι μου που μόλις έρθω Αθήνα θα μπω μέσα στο ίδρυμα στο άνοιγμα θα κάτσω στα τέσσερα στο πιο εμφανή σημείο και θα φύγω στο κλείσιμο και όποιος θέλει θα γαμάει το μουνακι μου και θα χύνει στο στόμα μου όσες φορές θέλει και αντέχει θέλω να φύγω και να έχω γίνει η πουτανα του Αθηναϊκού. Μάλλον Τετάρτη θα γυρίσω περιμένω συμμετοχή μεγάλη....
Γιατι τοσες καυλες ρε φιλε? δεν εχεις κανα γαμια εκει στο χωριο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τύπε μην ξεχάσεις να πάρεις μαζί σου και καμιά βεντάλια, γιατί τόσες ώρες που θα σε γαμανε θα σκάσεις από την ζέστη εκεί μέσα.
ας βαλει κανα αραπη να του κανει αερα,τον τζιμι τον τανζανο:afro:
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
157
Like
250
Πόντοι
21
Αύριο το μεσημεράκι θα είμαι στο ίδρυμα. Όποιος καυλωμένος θέλει να ξεφορτώσει έχω στο πρόγραμα και πίπα και κώλο.
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
588
Like
1.099
Πόντοι
206
Αύριο το μεσημεράκι θα είμαι στο ίδρυμα. Όποιος καυλωμένος θέλει να ξεφορτώσει έχω στο πρόγραμα και πίπα και κώλο.
εισαι και εσυ επιλεκτικος σαν την νταιζη κρος η οτι πουτσα κατσει την τρως?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μωρε ναι ΟΚ, αλλα με τοσγ ζεστη ποια..............αφυδατωση θα παθουμε!!!
γιαυτο υπαρχει ο νιπτηρας στην τουαλετα για να πιεις νερο,εχει και λαστιχο μπορεις και να λουστεις
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
157
Like
250
Πόντοι
21
εισαι και εσυ επιλεκτικος σαν την νταιζη κρος η οτι πουτσα κατσει την τρως?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


γιαυτο υπαρχει ο νιπτηρας στην τουαλετα για να πιεις νερο,εχει και λαστιχο μπορεις και να λουστεις
Δεν πρόκειται να παντρευτώ κανένα ή να ζήσω μαζί του διά βίου. Καυλωμένος να είναι, να του αρέσει να γαμάει κωλάράκια και ευπρόσδεκτος είναι. Με ενδιαφέρει να περάσουμε καλά εκείνη την ώρα και τίποτα παραπάνω.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.702
Κριτικές
126
Like
7.705
Πόντοι
7.885
Δεν πρόκειται να παντρευτώ κανένα ή να ζήσω μαζί του διά βίου. Καυλωμένος να είναι, να του αρέσει να γαμάει κωλάράκια και ευπρόσδεκτος είναι. Με ενδιαφέρει να περάσουμε καλά εκείνη την ώρα και τίποτα παραπάνω.
Τύπε μπάνιο να έχει κάνει ή δεν σε πειράζει να έχει να πλυθεί και καμιά βδομάδα :confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom