Νέα

Αθηναϊκόν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gay_johnjohn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 454
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
16
Ειμαι 22 και θέλω να παω στο αθηναϊκον για να με γαμησουν αξίζει να παω και να κουνήσω την κωλαρα μου?
Αγαπη μου, νομιζω οτι για τοσο μικρη, ισως να ειναι λιγο βαρβαρο το μερος!!
Ειδικα αν δεν το εχεις καλα......δουλεμενο απο πισω!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
16
ελα και θα φας καλα στο μπουντρουμι του πονου και της ηδονης

25232.gif
"Μπουντρουμι" λες την μικρη αιθουσα προβολης στο υπογειο με τις 5-6 θεσεις?
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
16
δεν δουλευει ειναι για εφφε
Εεεε μεγαλη μαλακια βρε συ!! γιατι το κανουε αυτο? μονο και μονο για να χυνουμε κουβαδες ιδρωτα χωρις λογο?
Ειπαμε οτι την "ιδρωνουμε την φανελα" αλλα οχι και ετσι βρε συ! μονο με το ενα aircondition μπροστα διπλα στη οθονη δεν γινεται δουλεια!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εεεε μεγαλη μαλακια βρε συ!! γιατι το κανουε αυτο? μονο και μονο για να χυνουμε κουβαδες ιδρωτα χωρις λογο?
Ειπαμε οτι την "ιδρωνουμε την φανελα" αλλα οχι και ετσι!! μονο με το ενα aircondition μπροστα διπλα στη οθονη δεν γινεται δουλεια!
 

Gi22

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
22
Like
50
Πόντοι
0
Αγαπη μου, νομιζω οτι για τοσο μικρη, ισως να ειναι λιγο βαρβαρο το μερος!!
Ειδικα αν δεν το εχεις καλα......δουλεμενο απο πισω!!
Εγω αυτο που θελω να δοκιμάσω ειναι να με γαμησουν πολλοί είτε Έλληνες είτε αλλοδαποί
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
16
Εγω αυτο που θελω να δοκιμάσω ειναι να με γαμησουν πολλοί είτε Έλληνες είτε αλλοδαποί

Εγω θα προτεινα για αρχη να κανεις καποια συναντηση σε ξενοδοχειο με 1-2 ατομα.
και μετα το βλεπεις για τετοια πιο "extreme" φαση......
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Που ειναι και τι ειναι αυτο το μπουντρούμι?
μηπως εννουνε τα δωματιακια κατω στο υπογειο? (που δεν εχουνε και φως, εκτος απο τη βρωμα!!)
 

Gi22

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
22
Like
50
Πόντοι
0
Εγω θα προτεινα για αρχη να κανεις καποια συναντηση σε ξενοδοχειο με 1-2 ατομα.
και μετα το βλεπεις για τετοια πιο "extreme" φαση......
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


μηπως εννουνε τα δωματιακια κατω στο υπογειο? (που δεν εχουνε και φως, εκτος απο τη βρωμα!!)
Καλε εχω εμπειρίες απλα σε τέτοιο μέρος δεν εχω ξαναπάει χαχα
 

Dasstaboo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2024
Μηνύματα
195
Like
350
Πόντοι
21
Τουλάχιστον ξεκινά με κάνα δυο εκεί πέρα και μετά κάνε παρτπυζες ! Εκεί μερικοί γέροι έχουν χοντρές ψωλες
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
16
Τουλάχιστον ξεκινά με κάνα δυο εκεί πέρα και μετά κάνε παρτπυζες ! Εκεί μερικοί γέροι έχουν χοντρές ψωλες
εεεε ναι, και κατα προτιμηση, πηγαινε κατω στα δωματιακι για να μην μαξευτουνε πολλοι.....
(απλα βρωμανε πολυ αυτα τα δωματιακια εκει!!)
 

Gi22

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
22
Like
50
Πόντοι
0
Τουλάχιστον ξεκινά με κάνα δυο εκεί πέρα και μετά κάνε παρτπυζες ! Εκεί μερικοί γέροι έχουν χοντρές ψωλες

εεεε ναι, και κατα προτιμηση, πηγαινε κατω στα δωματιακι για να μην μαξευτουνε πολλοι.....
(απλα βρωμανε πολυ αυτα τα δωματιακια εκει!!)
Αρα να ξεκινήσω στο υπόγειο που έχει δωμάτια και μετ παω πάνω για παρτουζες?
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
157
Like
250
Πόντοι
21
:alivedick:Τελικά με βρήκε αυτός είχα πάει την προηγούμενη Δευτέρα και δεν ήταν κανένας επάνω . Περίμενα λίγο μην τυχόν και ανέβει κανείς και μετά από πέντε λεπτά εμφανίστηκαν κάτι άσπρα δόντια οπότε και σκέφτηκα νάτος ο Τζίμης. Ήταν με σακίδιο στην πλάτη και έπινε μπύρα . Να πω την αλήθεια σκεφτόμουν το ξύλο του επιδορπίου και δεν τον πλησίασα. Όμως αυτός είχε διαθέσεις και άρχισε να μου χαϊδεύει τον κώλο μου με τα χοντρό δάκτυλα του κάτι που με έφτιαξε και άρχισα να του πιάνω τον πούτσο του που τον είχε πετάξει έξω. Με τα πολλά με στρίμωξε στο σκοτεινό καναπεδάκι και με γαμούσε για πάνω από μία ώρα . Η κωλοτρυπιδα μου είχε μουδιάσει αλλά μου άρεσε εκτός από την απαίσια ζέστη που με είχε κάνει μούσκεμα . Το μόνο που διέκοπτε πότε πότε για να πιει μπυρα πράγμα που τον έκανε να μην μπορεί να χύσει και σκεφτόμουν πως θα με έχει όλο το βράδυ εκεί να με πηδάει . Τελικά το κατούρημα τα σταμάτησε όλα . Έφυγε τρέχοντας να πάει κάτω και βρήκα την ευκαιρία να την κάνω. Ένα μούδιασμα από πίσω το έχω ακόμα. Σε γενικές γραμμές όμως θα του ξανά καθόμουν γιατί δεν είναι όπως τον περιγράφουν. Χειραγωγείται εύκολα και κάνει ότι του λες. Το μόνο πρόβλημα που έχει είναι ο αλκοολισμός κάτι που δεν ενοχλεί και πολύ εκτός αν σε γαμάει........
Τελικά έγινε φίρμα ο Τζίμης. :alivedick::alivedick::alivedick:
 

Op3021

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2024
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Έχει καθόλου κίνηση τέτοια ώρα;
 
OP
OP
gay_johnjohn

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
123
Like
315
Πόντοι
21
Σήμερα κατά τις 7 το απόγευμα θα είμαι σχεδόν γυμνός στον εξώστη περιμένοντας πουτσες και ανωμαλίες...ότι γουστάρετε το κάνω...όποιος θέλει ας στείλει μηνυμα
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
16
Καλημερα, να υποθεσω οτι σημερα δεν ειναι ανοιχτο το μαγαζι εεεε???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom