Νέα

Απορώ γιατί πηγαίνει κανείς σε μασατζίδικα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Χωρίς να διαφωνώ με προλαλήσαντες πιστεύω ότι τα μασσατζίδικα ήλθαν (πολύ έξυπνα είναι η αλήθεια για να μας τα πάρουν) να καλύψουν το κενό ανάμεσα στα μπουρδέλα που κάποιοι δεν μπορούν να πάνε (τόπος, ώρες, κλπ.), τα studio που επίσης κάποιοι δεν πάνε γιατί θεωρούν ότι τα 50 ευρώ για υπηρεσίες των 20 ευρώ δεν αξίζουν (πάνε οι παλιές καλές εποχές) ή δεν μπορούν να πάνε λόγω τόπου και πάλι, και των CG σε ξενοδοχείο γιατί ίσως ο συνολικός χρόνος αναμονής και πράξης είναι απαγορευτικός (ίσως και το οικονομικό επίσης) ... οπότε τί κάνεις, πάς σε μασσατζίδικο κατάλληλα προστετευμένο σε περιοχή που δεν σε καρφώνει, με πλείστες υποσχέσεις και φαντασιώσεις ... και ξηλώνεσαι κανονικά ... 

Παιδιά μας έχουν βρει μπόσικους με τα γούστα μας αυτή είναι η αλήθεια ... και σίγουρα αν όπως είπαν και συναγωνιστές άνοιγε ένα μαγαζί με ανώτερη ποιότητα σαν αυτή που βλέπουμε σε sites και videάκια που κυκλοφορούν ... θα ξετίναζε τον ανταγωνισμό ... έχουμε ελπίδα λέτε;


 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πάνε μερικοί σε μασατζάδικα αφού είναι αμφίβολο αν θα γα..σουν και όχι στα στούντιο που είναι σίγουρο το παιχνίδι. Ας μου απαντήσει κάποιος!

παιδι της φραπας ειμαι γω και τον καφε μου θα τον πιω
θα τον εβαλω σε σκαμπω και απο κοντα θα τον θωρω
και σαν ειναι ετοιμος,βραστος θα τον εβγαλω πριβεδως
και οταν χυθει και πεταχτει ολοι θα λενε να!ενας καφες!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Για τον εξής απλό λόγο . Γουστάρουμε να μας κάνουν ένα μασάζ αισθησιακό και μετά να γαμήσουμε με μια σχετική άνεση χρόνου  . Αυτό είναι μια στάνταρ φαντασίωση όλων των αντρών .
Απο εκεί αρχίζει η μαλακία . Έχουν στήσει ολόκληρη βιομηχανία κάποιοι παίζοντας με την κάβλα μας . Υποτίθεται ότι κρύβονται οι "κοπέλες" απο την αστυνομία ( ε ρε τρομάρα σας , τον ύπνο του δικαίου κοιμάστε αν νομίζετε ότι δεν ξέρουν ) και πρέπει να πας 2 η 3 φορές να σε "μάθουν" προκειμένου να πάρεις το "πλήρες πακέτο" .
Αν φυσικά σε καλύπτει μια μαλακία η ένα χλιαρό γαμήσι απο μια γκόμενα είτε μεγάλης ηλικίας είτε μέτρια σε εμφάνιση .
Στο στούντιο αντίθετα είσαι με περιορισμένο χρόνο που σου φαίνεται λιγότερος επειδή πέφτεις αμέσως στο ψαχνό
Τέτοια μαλακία μας βαράει και εμάς που θέλουμε χρόνο και προκαταρκτικά .
Προσωπικά πιστεύω ότι εάν έπαιζε μασάζ με γαμήσι κανονικό από μουνάρες ή όμορφες πουτάνες , χωρίς να σε παιδεύουν οι τιμές θα ήταν άνω των 150 Ευρώ ( αν γινόταν όπως το ονειρευόμαστε σε χρόνο και ποιότητα ) . Βέβαια στην Ελλάδα πότε και που συμβάδισε η ποιότητα υπηρεσιών με το χρήμα που πληρώνουμε
Μέχρι να αλλάξει αυτό κάποιοι θα παίζουν  με την κάβλα μας .

Ετσι ακριβως.
Καποιοι βλεπουν σαν «χομπυ» κατι που αλλοι θεωρουν κοροϊδια.
Μεταξυ μας...αλλο να κλαις τα 50 γιουρια στο στουντιακι επιδη η πουτανα για τον χι ψι λογω δεν σε ικανοποιησε, και αλλο να χωνεις συνεχεια  60-70 ευρω ωστε καποια στιγμη, αφου γινει η γνωριμια , αφου σε συμπαθισει  αφου αφου αφου... αφου σου φαει οσα νομιζει οτι μπορει να σου φαει, σε αφησει να της τον βυθισεις.
Εδω βριζουμε της Ελληνιδες γκομενες, που το παιζουν δυσκολες και....δικαιολογουμε τις ασχετες τις μαλακισμενες τις μασερ λεγοντας  «εε απο την πρωτη φορα δυσκολα γινεται κατι»....Ελεος.
 
 

Επισκέπτης
Γενικά έχω την αίσθηση πως τα μασατζίδικα πάνε να μας πιάσουν για μαλάκες. Τουλάχιστον εννοώ τα μασατζίδικα τα οποία προσφέρουν και extra υπηρεσίες. Αν θέλω μασάζ τότε υπάρχουν άπειρα μέρη με επαγγελματίες μασέρ για να μου στρώσουν την πλάτη, την μέση, τους ώμους, κτλ. Είναι προφανές ότι όταν πας σε τέτοιο "μασατζίδικο", ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν πας για το μασάζ, απλά θες να συνδιάσεις ένα μετριότατο μασάζ με έναν πούτσο (ή φράπα ή πίπα τέλος πάντων!). Αυτά που λένε "όχι από την πρώτη φορά" ή "εδώ δεν κάνουμε τέτοια" κι αν πας δεύτερη φορά το κάνουν... το βρήσκω τουλάχιστον γελοίο... "Ή κάνεις Ή δεν κάνεις και μην μου σπας τον πούτσο" θα απαντούσα εγώ!

Για αυτόν τον λόγο δεν έχω πάει ποτέ σε τέτοιο "μασατζίδικο".
 

Visual

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Από τη στιγμή που υπάρχει οικονομικό νταραβέρι θα πρέπει να υπάρχει και μία έστω χοντρική διάκριση των προιόντων ή υπηρεσιών που προσφέρονται για το αντίτιμο.π.χ Σε ανάλογα μαγαζιά εξωτερικού υπάρχει το κλασικό μασάζ με χαλάρωση, το σώμα με σώμα μασάζ ή το αισθησιακό όλα με την τιμή τους.Επίσης σου γνωστοποιούν εκ των προτέρω εάν κάποια κοπέλα δεν προσφέρει κάποιο από τα τρία είδη και δεν περιμένεις να το μάθεις από τα sites ή να πηγαινοέρχεσαι με την προσδοκία τρεις τέσσερες φορές πληρώνοντας προιόντα που δεν θα πάρης ποτέ.  Τους περισσότερους μας κρατάει όπως ελέχθει παραπάνω πράγματι ο ερωτισμός που αναπτύσσεται ή κατ'άλλους συναίσθημα μεταξύ της κοπέλας και του πελάτη αλλά πίσω από αυτό υπάρχει η στιγνή εκμετάλευση.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ετσι ακριβως.
Καποιοι βλεπουν σαν «χομπυ» κατι που αλλοι θεωρουν κοροϊδια.
Μεταξυ μας...αλλο να κλαις τα 50 γιουρια στο στουντιακι επιδη η πουτανα για τον χι ψι λογω δεν σε ικανοποιησε, και αλλο να χωνεις συνεχεια  60-70 ευρω ωστε καποια στιγμη, αφου γινει η γνωριμια , αφου σε συμπαθισει  αφου αφου αφου... αφου σου φαει οσα νομιζει οτι μπορει να σου φαει, σε αφησει να της τον βυθισεις.
Εδω βριζουμε της Ελληνιδες γκομενες, που το παιζουν δυσκολες και....δικαιολογουμε τις ασχετες τις μαλακισμενες τις μασερ λεγοντας  «εε απο την πρωτη φορα δυσκολα γινεται κατι»....Ελεος.
 

εγω αυτο που δεν μπορω να κατανοησω, ειναι τα φτωχα ποσοστα που βλεπω εδω απο τα παληκαρια, οσο αφορα το τελικο αποτελεσμα στα μασατζιδικα..
και να ξαναπω οτι δεν θελει κοπο, θελει τροπο..
αν καποιος, κατα τη γνωμη μου παντα, πηγαινει δευτερη φορα στο ιδιο μασατζιδικο και δεν παιρνει το φουλ των υπηρεσιων που ξερει οτι παρεχει το μαγαζι, κατι κανει λαθος.. (σιγουρα !)
δεν μπορω να ξερω τι, αλλα κατι..
βλεπω τα παληκαρια που λενε οτι πανε 2, 3 και 4 φορες σε μαγαζια που κανουν τα παντα και με το ζορι παιρνουν φραπε και μου ακουγεται εξωπραγματικο..
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Αυτο ειναι το θεμα μας ?? Ποιος θα να κατεφερει και ποιος οχι? 
Οχι οτι μας κοροιδευουν μες τα μουτρα μας και γουσταρουμε επι πλεον???
Τεσπα. Ο καθενας κανει οτι θελει τα λεφτα του.
Αλλα αυτο το «να γνωριστουμε πρωτα....» κ «ειναι η πρωτη φορα εδω...?» εε αυτο ειναι κοροϊδια, φιλοι μου.
 

Επισκέπτης
εγω αυτο που δεν μπορω να κατανοησω, ειναι τα φτωχα ποσοστα που βλεπω εδω απο τα παληκαρια, οσο αφορα το τελικο αποτελεσμα στα μασατζιδικα..
και να ξαναπω οτι δεν θελει κοπο, θελει τροπο..
αν καποιος, κατα τη γνωμη μου παντα, πηγαινει δευτερη φορα στο ιδιο μασατζιδικο και δεν παιρνει το φουλ των υπηρεσιων που ξερει οτι παρεχει το μαγαζι, κατι κανει λαθος.. (σιγουρα !)
δεν μπορω να ξερω τι, αλλα κατι..
βλεπω τα παληκαρια που λενε οτι πανε 2, 3 και 4 φορες σε μαγαζια που κανουν τα παντα και με το ζορι παιρνουν φραπε και μου ακουγεται εξωπραγματικο..

Ναι αλλά να σου πω κάτι? Υποτίθεται πας εκεί, πληρώνεις κι έτσι περιμένεις να ΠΑΡΕΙΣ αυτό για το οποίο ΠΛΗΡΩΣΕΣ. Δεν νομίζω να έχει σχέση με το αν έχεις τον τρόπο ή όχι. Πλήρωσες? Πρέπει να ξέρεις τι θα πάρεις. Δεν πλήρωσες? Δεν παίρνεις τίποτα. Στο κάτω-κάτω και στα μπουρδέλα υπάρχουν πάρα πολλοί που πάνε γιατί δεν τους κάθεται καμία γκόμενα έξω (επειδή ίσως δεν έχουν τον τρόπο). Γι' αυτό πάνε και τα σκάνε.
 

Visual

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Μα δεν ξέρεις ποτέ τι προσφέρει το μασατζίδικο σαν μαγαζί και ούτε σου λέει η τσατσα σε αφήνει να το ψάξεις και εάν είσαι τυχερός και πέσεις σε κοπέλα που έχει πλούσιο πρόγραμμα έχει καλώς αλλιώς πληρώνεις επισκέψεις ή παρακολουθείς το σάιτ για πληροφορίες.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Μονο ο φιλος ο visual ειναι ειλικρινης κ τολμησε να πει τα πραγματα με το ονομα τους ή καλυτερα?με την τιμη τους!
RESPECT !
 

Επισκέπτης
Μα δεν ξέρεις ποτέ τι προσφέρει το μασατζίδικο σαν μαγαζί και ούτε σου λέει η τσατσα σε αφήνει να το ψάξεις και εάν είσαι τυχερός και πέσεις σε κοπέλα που έχει πλούσιο πρόγραμμα έχει καλώς αλλιώς πληρώνεις επισκέψεις ή παρακολουθείς το σάιτ για πληροφορίες.

Ναι, για αυτό βλέπω την όλη φάση κοροϊδία και δεν έχω πατήσει ποτέ μου!
 

Visual

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Φιλοι τα μαγαζιά πρέπει να στέκονται από τους ικανοποιημένους πελάτες και όχι από την εκμετάλευση αυτών.Πως εξηγείται το γεγονός ότι σήμερα υπάρχουν τετραπλάσια μασατζίδικα από πέρισυ,αλλά οι περισσότεροι από μας τους πελάτες είμαστε δυσαρεστημένοι?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ναι αλλά να σου πω κάτι? Υποτίθεται πας εκεί, πληρώνεις κι έτσι περιμένεις να ΠΑΡΕΙΣ αυτό για το οποίο ΠΛΗΡΩΣΕΣ. Δεν νομίζω να έχει σχέση με το αν έχεις τον τρόπο ή όχι. Πλήρωσες? Πρέπει να ξέρεις τι θα πάρεις. Δεν πλήρωσες? Δεν παίρνεις τίποτα. Στο κάτω-κάτω και στα μπουρδέλα υπάρχουν πάρα πολλοί που πάνε γιατί δεν τους κάθεται καμία γκόμενα έξω (επειδή ίσως δεν έχουν τον τρόπο). Γι' αυτό πάνε και τα σκάνε.

οχι, δεν ειναι ακριβως ετσι.. η αγγελια στην εφημεριδα γραφει για μασαζ. πουθενα δεν λεει μασαζ+πηδημα+κτλ κτλ..... πουθενα δεν βγαινει η κοπελα με τα εσωρουχα ή τοπλες ή ξεβρακωτες οπως σ ενα μπουρδελο ή στουντιο..... και βεβαια πουθενα δεν ειπαν σε κανεναν 50 ευρω για μασαζ συν τοσα για πηδημα και δεν το τηρησαν....
το θεμα ειναι πιο απλο. αν εισαι του στυλ περαστε-γαμηστε-τελειωσατε υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να μην κανεις τιποτε παραπανω απο απλο μασαζ, γιατι πολυ απλα αν οι κοπελες που δουλευουν στα μασατζιδικα (οχι ολες βεβαια) ηταν αυτου του στυλ θα δουλευαν σε μπουρδελα, στουντιο και γραφεια cg και θα κονομαγαν και πολυ περισοτερα. στα μασατζιδικα (οχι ολα) εχουν το περιθωριο να πουν και οχι σε κατι περισοτερο απο μασαζ σε οποιον θελουν αυτες, χωρις βεβαια να του παρουν και το κατι παραπανω..
 

Visual

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητέ giorgospapa δεν σου υπόσχονται τίποτα στις αγγελίες, αλλά όταν μπείς στο δωμάτιο και σου χαμηλώνει η κοπέλα τα φώτα για να σου κάνει κλασικό μασάζ,δεν σε μεταφέρει έντεχνα στον κόσμο των προσδοκιών?Από κει και πέρα  βέβαια ξεκινάει το πεχνίδι της εκμετάλευσης.Δεν είναι όλοι ικανοί να το αποφύγουν.Εγώ χρειάστηκα ένα χρόνο εβδομαδιαίων επισκέψεων!!
 

Visual

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Πως μας πήραν τα λεφτά μας στο χρηματιστήριο?Από την πώληση προσδοκιών.Μόνο ελάχιστοι φάνηκαν ικανοι να σωθούν.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Επειδή δεν έχω ιδέα από αυτά(συγχωρέστε με μπουρδελιάρηδες)...για να καταλάβω καλά...εκεί πηγαίνεις για μασάζ και μετά της λες να γίνει κάτι παράπανω...και μετά σου κάθεται κανονικά η γκόμενα?Σε όλα έτσι είναι?Πόσα δίνεις περίπου?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Αυτες ειναι οι προσδοκιες...
 

Επισκέπτης
οχι, δεν ειναι ακριβως ετσι.. η αγγελια στην εφημεριδα γραφει για μασαζ. πουθενα δεν λεει μασαζ+πηδημα+κτλ κτλ..... πουθενα δεν βγαινει η κοπελα με τα εσωρουχα ή τοπλες ή ξεβρακωτες οπως σ ενα μπουρδελο ή στουντιο..... και βεβαια πουθενα δεν ειπαν σε κανεναν 50 ευρω για μασαζ συν τοσα για πηδημα και δεν το τηρησαν....
το θεμα ειναι πιο απλο. αν εισαι του στυλ περαστε-γαμηστε-τελειωσατε υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να μην κανεις τιποτε παραπανω απο απλο μασαζ, γιατι πολυ απλα αν οι κοπελες που δουλευουν στα μασατζιδικα (οχι ολες βεβαια) ηταν αυτου του στυλ θα δουλευαν σε μπουρδελα, στουντιο και γραφεια cg και θα κονομαγαν και πολυ περισοτερα. στα μασατζιδικα (οχι ολα) εχουν το περιθωριο να πουν και οχι σε κατι περισοτερο απο μασαζ σε οποιον θελουν αυτες, χωρις βεβαια να του παρουν και το κατι παραπανω..

Ναι δεν γράφουν συγκεκριμένα για πήδημα, αλλά ο κόσμος το 'χει τούμπανο κι εμείς κρυφό καμάρι? Όταν σου λέει "αιθέριες υπάρξεις για τέλειο μασάζ" εσένα που πάει ο νους σου?

Εν πάση περιπτώση, από την στιγμή που ένα "μασατζίδικο" προσφέρει extra υπηρεσίες, τότε δεν στέκει να σου τις προσφέρει ΟΤΑΝ "γνωριστείτε καλύτερα" ή όταν θα έχεις πάει εκεί 5-6 φορές και να σου έχουν φύγει καμιά 500άρα ευρώ για ένα μασάζ του κώλου που ουδεμία σχέση έχει με το επαγγελματικό.

Εγώ στην Κορέα που πήγα σε μασατζίδικο γιατί έγινε από την πρώτη φορά? Με ξέρανε? Ή είχα παει άλλες 2-3 φορές πριν? Εκμετάλλευση παίζει εδώ μάγκα μου... εκμετάλευση του κερατά!
 

Visual

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Εάν σου καθήσει ίσως να την διώξουνε από το μαγαζί.Συνήθως σου λεει ότι σε συμπάθησε γιατί είσαι άντρας ξεχωριστός από τους άλλους και την επόμενη φορά κάτι θα γίνει.
 

Επισκέπτης
Χαίρομαι διότι ακούγονται επιτέλους αλήθειες που ίσως , επαναλαμβάνω ίσως , οδηγήσουν στην δημιουργία ενός στούντιο μασάζ με σαφείς υπηρεσίες ( μασάζ - γαμήσι ) απο τους "ιδιοκτήτες" που πιστεύω ότι παρακολουθούν το site
Ναί υπάρχει δυνατότητα να γίνει ένα στούντιο που ένας άντρας μπορεί να πάει να του κάνουν ένα μασάζ και μετά να πηδήξει την "μασέζ"  χωρίς κυρ ελεέησον , δεν είναι επιστημονικά αδύνατον . Ας μας ορίσουν ρε αδέρφια τιμή να δούμε . Αλλιώς ας κλείσουν και αυτά που υποτίθεται υπάρχουν .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom