Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Gamaomanoules2

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
142
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ΕΜΕΙΣ όμως που γνωριζόμαστε, θα λέμε ό,τι γουστάρουμε και θα εκφράζουμε κάθε αίσθημα αγάπης και αλληλεγγυης θέλουμε.
ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ, ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΡΕΝΤ.
Οταν θα μπω στ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ανετα μπορεις να το πεις αυτο.
Μεχρι τοτε.. :bigdick:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
βαλε τον αντισθενη ρε αρχιμαλακα και εαν ειμαι κλωνος του βασου θα κατσω να με γαμισεις πανηλιθιε.. :jerking:
δε γαμαω στρακια...
εσυ τουλαχιστον θα επρεπε να το ξερεις  ;) ;) ;)
 

Gamaomanoules2

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
142
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
φχαριστώ δάσκαλε άνοιξε και θρεντ για μένα... Είμαι μόνος, νιώθω μοναξιά, εχω προβλήματα, δεν έχω φίλους, είμαι χαμένο κορμί, οι δικοί μου με πέταξαν στο δρόμο, γκόμενα δεν βλέπω ούτε με κυάλι, έχω νευρικό κλονισμό, καταστρέφομαι κάθε μέρα.
Οτι μπορείς αδερφέ θα στο χρωστάω μια ζωή.
Ειλικρινα αν δεν ειχα ΑΛΗΘΙΝΗ ζωη να αφιερωθω,θα σε στηριζα με 563543534535 ποστ τη μερα!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
:bigdick: :-X >:cheesy: 0:) *P :thumbsup: :badair: :cool2: :grouphug: :ak: :crazy: :< :* :knuppel: :cussing: :police: :smitten: :thefinge: :blowup: :zzzzz: :sperm: :uzi: :hammer: :humpleg: :knockinb: :bounce: :argue: :blahblah1: :boff: :bottom: :headbang2: :new_shocked: :tooth: :bounce-glasses: :piss: :fart-in-bed: :cum: :babycry: :coffee: :dunno: :happy: :hmm: :woldman: :priest: :referee: :shit: :shower: :sleeping: :tired: :toilet: :think:[λιγοτερα]
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
σας φχαριστώ όλους είστε καλά παιδιά, ειρηνιστές, φίλοι αδέρφια εδώ στο μπου.
Μάθετέ μου αλληλεγγύη φιλία αγάπη και μένα. Είμαι μόνος και δεν έχω παρέες με έχουν κάνει όλοι πέρα γιατί είμαι άσχημος και φτωχός.
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Μοναχικα ατομα με μεγαλα κενα και πολυ ελευθερο χρονο.
Λυπηρο να καλυπτεις τη μοναξια σου αναζητωντας αγνωστους με ψευδωνυμα που σε εκφραζανε,
οπως λυπηρο επισης το να εισαι θυμα εκμεταλλευσης για πλουτιζουν 3οι απο τον χαμενο χρονο της ζωης σου στα πληκτρα λογω της μοναξιας σου.
Ολα γυρω στο τρυπακι της εξαρτησης του ιντερνετ που ολοι πεφτουμε καποια στιγμη.
Και 100 φίλους να έχεις πάλι μοναξιά μπορεί να νιώθεις. Εσένα τι σε νοιάζει αν κάποιος που νιώθει μοναξιά προσπαθεί να καλύψει το κενό του μέσω του διαδικτύου;
Γουστάρεις να τον δεις να αυτοκτονεί καλύτερα; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
δε γαμαω στρακια...
εσυ τουλαχιστον θα επρεπε να το ξερεις  ;) ;) ;)

τι να ξερω ρε αρχιμαλακα αφου ολη μερα στον υπολογιστη καθεσαι,τι να γαμισεις...

υ.γ.και οταν θα πεις κατι δικο σου και δεν αντιγραφεις οτι λεει ο πλεζουρας τοτε θα σου κατσω..

υ.γ.κανε τωρα εσυ τα τσισακια σου παλιο καθυστερημενε..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια, ωραιο θρεντ για χαβαλε (κι ο βασος ηταν και πολυ απ αυτο), αλλα ας μην μπινελικωνομαστε.. ο-ε-ο..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ειλικρινα αν δεν ειχα ΑΛΗΘΙΝΗ ζωη να αφιερωθω,θα σε στηριζα με 563543534535 ποστ τη μερα!!!
φχαριστώ που μου δείχνεις το δρόμο. φχαριστώ που μου δείχνεις την αλήθεια και την αληθινή ζωή και φχαριστώ για τη συμαράστασή σου. Είσαι αδερφός και συ όπως όλοι οι άλλοι.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
τι να ξερω ρε αρχιμαλακα αφου ολη μερα στον υπολογιστη καθεσαι...

υ.γ.και οταν θα πεις κατι δικο σου και δεν αντιγραφεις οτι λεει ο πλεζουρας τοτε θα σου κατσω..

υ.γ.κανε τωρα εσυ τα τσισακια σου παλιο καθυστερημενε..
σηκωνομαι καμμια φορα και παω και καλλιροης 48....
η τουλαχιστον ετσι νομιζω.... :think: :think: :think: :think: :think:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
τι να ξερω ρε αρχιμαλακα αφου ολη μερα στον υπολογιστη καθεσαι,τι να γαμισεις...

υ.γ.και οταν θα πεις κατι δικο σου και δεν αντιγραφεις οτι λεει ο πλεζουρας τοτε θα σου κατσω..

υ.γ.κανε τωρα εσυ τα τσισακια σου παλιο καθυστερημενε..
ρε εσυ καπου αλλου δεν μου εγραφες οτι ειμαι καθυστερημενος επειδη βριζω πισω απο ενα πληκτρολογιο;;;;
κανω λαθος;;;;
πολυ σταθερος εισαι στις αποψεις σου.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
παληκαρια, ωραιο θρεντ για χαβαλε (κι ο βασος ηταν και πολυ απ αυτο), αλλα ας μην μπινελικωνομαστε.. ο-ε-ο..
να μπινελικονοντε για να μαθοουμε απο πιοτικο ποσταρισμα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και 100 φίλους να έχεις πάλι μοναξιά μπορεί να νιώθεις. Εσένα τι σε νοιάζει αν κάποιος που νιώθει μοναξιά προσπαθεί να καλύψει το κενό του μέχσς του διαδικτύου;
Γουστάρεις να τον δεις να αυτοκτονεί καλύτερα; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

αδερφέ μην τον κατηγοράς σε παρακαλώ. όλοι όσοι μπαίνουν στο μπου είναι προφέσσορες της ζωής έχουν αληθινή ζωή χωρίς προβλήματα, όλα τους πάνε πρίμα, έχουν φίλους, καλή οικογένεια και είναι σωστοί επαγγελματιές, μόνο εμένα κοιτάτε πόσο χάλιας είμαι.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
αδερφέ μην τον κατηγοράς σε παρακαλώ. όλοι όσοι μπαίνουν στο μπου είναι προφέσσορες της ζωής έχουν αληθινή ζωή χωρίς προβλήματα, όλα τους πάνε πρίμα, έχουν φίλους, καλή οικογένεια και είναι σωστοί επαγγελματιές, μόνο εμένα κοιτάτε πόσο χάλιας είμαι.
ρε δασκαλε εγο σε ξεπερνο ,μι μου χαλασ τιν προτι θεσι τισ σαβουρασ που κατεχο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom