Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Επισκέπτης
Εγω πιστευω οτι δεν ειναι κακο να κλεινει ενας κυκλος. Και του Βάσσου φαινεται ότι εκλεισε.

Θυμάμαι, όταν ειχε λειτουργήσει το dating club ήμουν, σχεδόν, εθισμένος. Γιατι ήταν (και) για μενα κατι το καινούριο. Όπως και για τις γυναικες. Γιαυτό και είχαμε - στη κυριολεξία- ξεσκιστεί στα γαμήσια απο εκει μεσα. Με συνοπτικές διαδικασίες, όπως θα ενθυμούνται οι χρήστες της περιόδου 2001-2003. Μέχρι εκει όμως. Μετα άρχησε η ανακύκλωση (αρα και η βαρεμάρα) και κατι χαζο-λόμπινγκ. Σε συνδιασμό με την ηλιθιώτητα και την αλλαζονία
των ιδιοκτητων το σάιτ έσβησε. Και εκτοτε, βολοδέρνει.

Και εμενα μου περασε απο το μυαλό να διαγραφώ. Και το έκανα, για 1-2 μήνες. Κύρια γιατί δεν είχα χρόνο. Αλλά και τι αλλο να πω? Μιλησα για πουτάνες, για παρτουζες, για παντρεμενες, για ανεξαρτητες, για φιλοσοφία, για σχέσεις, για ποδοσφαιρο, για επισήμες...έ, βαριέται κανεις τελικά. Τελευταία ξαναμπήκα, κύρια γιατί για κάποιους λόγους αρκετα βράδια καθόμαστε σπίτι, δουλέυω από εκεί, και άρα υπάρχει χρόνος για κωλοβαρεμα, καλη ώρα.

Ο βάσσος όντως ήταν + στο σάιτ. Ανοίκε στην κατηγορία των χρηστών που δίνουν στο σάιτ ανταγωνιστικό πλεονεκτημα (είχα γραψει αναλογο θρετ στο οποίο ακούστηκαν εκατονταδες απόψεις). Αν βαρεθηκε, η βρηκε κατι αλλο να κανει, αυτο ειναι απόλυτα φυσιολογικό. Αν γουσταρει, θα κρατησει το νικ ενεργο, αν δε γουσταρει, όχι. Ειναι δικό του θέμα. Ξανα, μην ξεχναμε, οι κύκλοι, ΟΛΟΙ, καποτε κλείνουν.
 

Επισκέπτης
Pε μαλακοκλειν εισαι πολυ εμετικος αδελφακι μου..Τα λεφτα του μπαμπακα σου εχουν παρει τα μυαλα
Αν και βριζεις με το καλημερα........(εννοω με το 1 ποστ)
+1  απο μενα..................................................................
;)
ευχαριστω κ τους 2 σας....

Την διαγραφή την κάνει συνήθως ο admin. Για τον άλλον που σου 'θυμίζει κάτι' με προτροπή κυρίως δική μου και των παιδιών επανήρθε. Ο Βάσος απλώς δεν θέλει να ξαναμπεί και είναι σεβαστό. Εαν το μετανιώσει εδώ είμαστε και ουδείς του χαλάει χατήρι  :)
νομιζω υπαρχει επιλογη της διαγραφης του λογαριασμου...
Οσο για το αλλο παληκαρι...δν μ'απασχολει...(δν πρεπει να μ'απασχολει ουτως η αλλως....)
Οσο για το vasos....κ διαγραφη να κανει...εχει 300+ ποστ σαν lampros...δν χανεται αυτος...
 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω κ τους 2 σας....
νομιζω υπαρχει επιλογη της διαγραφης του λογαριασμου...
Οσο για το αλλο παληκαρι...δν μ'απασχολει...(δν πρεπει να μ'απασχολει ουτως η αλλως....)
Οσο για το vasos....κ διαγραφη να κανει...εχει 300+ ποστ σαν lampros...δν χανεται αυτος...


Ρε μακλειν το ξεραμε οτι εισαι κρυφη(χρηστης) δεν χρειαζοταν να μπεις αμεσως για να ποσταρεις που στην λεμε...Τι εγινε ειχατε καλες εισπαραξεις χθες??θα σου δωσει λεφτα ο μπαμπας να γαμησεις η θα σαι στο σαιτ και θα μας ζαλιζεις τα παπαρια?
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Ενα ΠΡΟΑΓΩΓΟ θυμαμαι..............................εχεις καμια σχεση?????????????
Σορυ παντως.................................................................... :o :o
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
3-4 υγιείς γαύροι υπάρχουν εδώ μέσα,πάει ο ένας.
 

Επισκέπτης
Ρε μακλειν το ξεραμε οτι εισαι κρυφη(χρηστης) δεν χρειαζοταν να μπεις αμεσως για να ποσταρεις που στην λεμε...Τι εγινε ειχατε καλες εισπαραξεις χθες??θα σου δωσει λεφτα ο μπαμπας να γαμησεις η θα σαι στο σαιτ και θα μας ζαλιζεις τα παπαρια?
Ευχαριστω πολυ.....εισαι πολυ γλυκια...(υπαρξη...)...
Με ανεβαζεις...κ με κανεις κ γελαω πρωι-πρωι....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Δεν μου αρέσει αυτό που είπε για το vaso αλλά μη μπλέκεις την οικογένεια του άλλου φίλε
 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
τελικα οπως το φανταστικα κοτα λυρατη ο μακλειν...Ετσι ειναι αυτα βλεπεις νιωθει αβοηθητος χωρις τα μπραβονια χαχαχα.ουτε να σε φτυσω δεν αξιζει...Τσαμπα σαλιο θα χαλασω γλιμουτζη
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δεν μου αρέσει αυτό που είπε για το vaso αλλά μη μπλέκεις την οικογένεια του άλλου φίλε

..οταν ο αλλος ειναι κατω δεν τον χτυπαμε, η και αλλιως, οταν ο αλλος ειναι απων δεν τον βριζουμε ή τον ειρωνευομαστε γιατι πολυ απλα δεν ειναι παρων για να απαντησει....
..ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ....!!!!!!!!!!

Εdit flyeron: Το θέμα κλειδώνεται.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Που είσαι τέτοια μέρα ρε γαμώτο;μας λείπεις ρε.
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
κατι εχει γινει με τους βαζελους του σαιτ!!!!εξαφανιζονται σαν εξωγηινοι !!!!!!!!!!!!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
nik6,lepando,moutsos,monimo sex.peloponisios.

Μιλάμε για όλο το βαρύ πυροβολικό.Κάτι σαν τους 300 του Λεωνίδα(για να είμαστε κ μέσα στο πνεύμα των ημερών)
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Χάθηκε και ο sxsitegr ή μου φαίνεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom