Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Δεν είμαστε καλά... αντί να πάρουν πόδι κάτι άλλοι χάνουμε το Βάσο... Ελπίζω να αναθεωρήσεις συναγωνιστή...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
+1
Θέλουμε το φραπεδιάρηηηη... :'( :'(
 

Επισκέπτης
Αν και καινουριος εδω,απο τα λιγα που ειδα νομηζω οτι ενα ευχαριστω για τα φωτα σου και ενα εχε γεια το αξηζεις με το παραπανω.Καλα να εισαι οτι και να κανεις!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Κάτσε ρε βάσος! μεινε! και φυσικά ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ! Ελπίζω σύντομα όλα να περάσουν..
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Καταρχήν φίλε περαστικά. Τώρα δεν καταλαβαίνω γιατί να αποχωρήσεις. Πειράζει σε τίποτα να έχεις ενα λογαριασμό και να μπαίνεις μια στο τόσο.. Δεν πληρώνεις φόρο.
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Κριμα ρε ΒΑΣΟΣ.
Απο προχθες διεκρυνα μια θλιψη στα λεγομενα σου για το τεσσερα και οτι δεν θα
πας και για αυτο σε ρωτησα αν θυμασαι τι τρεχει..................................................
Οπως και να εχει να ξερεις οτι ειναι πολυ περισσοτεροι αυτοι που σε γουσταρουν
απο οσους νομιζεις................................................................................................
Δεν ειναι μονο αυτοι που γνωριστηκες και γινατε φιλαρακια αλλα και ολοι εμεις που
διαβαζαμε τις αποψεις και τις μπουρδελικες σου αναζητησεις...................................
και παντα μας αρεσε η συντροφια σου.....................................................................
Θα ηθελα να το ξανασκεφτεις .................................................................................
Αν οχι ,με σεβασμο και θλιψη για την αποφαση σου.....................................ΑΝΤΙΟ...
:(
ΜΦΧ  g.69
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
vasos, σ'ευχαριστω για τις ιατρικες συμβουλες που μου ειχες δωσει καποτε...με βοηθησαν παρα πολυ! κριμα που σκεφτεσε να φυγεις....
Παντως οτι και αν κανεις, να εισαι παντα καλα!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..εγω στο ειχα πει να κανεις εντατικα ντιλιβερι για να μη σε βαρεσει αλλα δεν μ ακουγες....  :grin: :grin:

ας ειναι..
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
ενταξει ρε λεβεντες μη βαζετε και τα κλαματα....οποιος δεν γουσταρει τα παραταει.....οποιος θελει παρακαλια κανει και μια δηλωση του τυπου αποχωρω κλπ κλπ  οταν αλλαξει τσιγαρα θα στειλει δηλωση στην καπνοβιομηχανια; αν αλλαξει την εφημεριδα που διαβαζει θα στειλει γραμμα στον εκδοτη;  λιγα παρακαλια ακομα και κατασυγκινημενος θα αλλαξει γνωμη....
 

Επισκέπτης
ενταξει ρε λεβεντες μη βαζετε και τα κλαματα....οποιος δεν γουσταρει τα παραταει.....οποιος θελει παρακαλια κανει και μια δηλωση του τυπου αποχωρω κλπ κλπ  οταν αλλαξει τσιγαρα θα στειλει δηλωση στην καπνοβιομηχανια; αν αλλαξει την εφημεριδα που διαβαζει θα στειλει γραμμα στον εκδοτη;  λιγα παρακαλια ακομα και κατασυγκινημενος θα αλλαξει γνωμη....
+++++
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Κριμα που φευγει ενα απο τα παλαιοτερα και εμπειρα στελεχη του forum και εγω σαν νεος ευχομαι vasos να εισαι καλα ο,τι και να κανεις.
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
ενταξει ρε λεβεντες μη βαζετε και τα κλαματα....οποιος δεν γουσταρει τα παραταει.....οποιος θελει παρακαλια κανει και μια δηλωση του τυπου αποχωρω κλπ κλπ   οταν αλλαξει τσιγαρα θα στειλει δηλωση στην καπνοβιομηχανια; αν αλλαξει την εφημεριδα που διαβαζει θα στειλει γραμμα στον εκδοτη;  λιγα παρακαλια ακομα και κατασυγκινημενος θα αλλαξει γνωμη....
Ηθικό είναι δημοσίως να είμαστε καλοπροαίρετοι (ειδικά απέναντι σε άτομα που ουσιαστικά δεν γνωρίζουμε) και να κρατάμε τις αμφιβολίες για τον εαυτό μας και για τις ιδιωτικές συζητήσεις μας.
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Καταρχήν φίλε περαστικά. Τώρα δεν καταλαβαίνω γιατί να αποχωρήσεις. Πειράζει σε τίποτα να έχεις ενα λογαριασμό και να μπαίνεις μια στο τόσο.. Δεν πληρώνεις φόρο.
Αν και νέος κατάλαβα ότι αν φύγουν τα παλιά στελέχη, τίποτα δεν θα είναι όπως πριν. Οπότε...
 

Επισκέπτης
Φίλε Vasos ήταν απο καιρό αυτό επιλογή σου. Καλά να περνάς και σε ευχαριστούμε για τις ευχάριστες στιγμές και τις γνώσεις σου που μας προσέφερες.
ακομη δν διεγραψε το λογαριασμο.....μπορει να επιστρεψει....
ρε ποιον μου θυμιζει...ρε ποιον μου θυμιζει....που ειπωθηκε παρομοια σε παλια ταινια ελληνικου κινηματογραφου......


Γραφικοτητα....σε ολο της το μεγαλειο.....
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Παντως φιλε vasso , εγω διαφωνω καθετα με την αποφαση σου ν αποχωρησεις. Κατ αρχην να σου ευχηθω ολοψυχα περαστικα και κατα δευτερον δεν νομιζω να σε χαλαει τοσο πολυ ,ωστε ν αφησεις τον λογαριασμο σου ανοιχτο και να μπαινεις μεσα οταν εσυ νομιζεις οτι εχεις κατι να μας πεις.
Εξ αλλου που θα βουμε τετοιο φιλαρακι να μας δινει και καμια Ιατρικη συμβουλη;;;( εκτος απο τις φραπεδιες σου που ειναι απαιχτες!!!)
Λοιπον  vasso  μην κανεις κανα αστειο και κλεισεις τον λογαριασμο..
>:( >:( >:( >:(
 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
ακομη δν διεγραψε το λογαριασμο.....μπορει να επιστρεψει....
ρε ποιον μου θυμιζει...ρε ποιον μου θυμιζει....που ειπωθηκε παρομοια σε παλια ταινια ελληνικου κινηματογραφου......


Γραφικοτητα....σε ολο της το μεγαλειο.....

Pε μαλακοκλειν εισαι πολυ εμετικος αδελφακι μου..Τα λεφτα του μπαμπακα σου εχουν παρει τα μυαλα
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Pε μαλακοκλειν εισαι πολυ εμετικος αδελφακι μου..Τα λεφτα του μπαμπακα σου εχουν παρει τα μυαλα

Αν και βριζεις με το καλημερα........(εννοω με το 1 ποστ)
+1  απο μενα..................................................................
;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom