Νέα

Amazon Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Blacknight
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τωρα ρε συ γιατι θες να μπαναριστεις?ποιος προκαλει ποιον?εγω παντως δεν συνεχιζω να σε προκαλω!
γιατι να μπαναριστω ??????????? δν κανω κατι που παραβαινει τους κανονες του φορουμ....

ουτε εγω σε προκαλλω.....ειπες να σβησουν τα κακα ποστ σου....κ ειπα φτου κακα....τι προβλημα υπαρχει ???
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Επειδή με τρώγανε οι τύψεις καβάλησα το δίτροχο και πήγα να δω τι γίνετε. Τελικά είχα λάθος πληροφόρηση και ζητάω συγγνώμη από την στριπτιζοκοινότητα για την διασπορά ψευδών ειδήσεων...το μαγαζί παραμένει ανοικτό.

Υ.Γ. ε! Εσείς οι από πάνω (mclein & vasos) σκεφτήτε και τους από κάτω...υπάρχουν και τα πμ για να λύσετε τις διαφορές σας.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εγώ παρακαλώ vaso-mclein να σταματήσουν εδώ και τώρα αυτό το ανούσιο παιχνίδι αντιπαραθέσεων που εχουν ξεκινήσει γιατί θα πάνε και οι δύο βόλτα πολύ σύντομα. Οι υπόλοιποι εδώ ΔΕΝ έχουν καμιά όρεξη να σας διαβάζουν!!! Ευχαριστώ
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εγώ παρακαλώ vaso-mclein να σταματήσουν εδώ και τώρα αυτό το ανούσιο παιχνίδι αντιπαραθέσεων που εχουν ξεκινήσει γιατί θα πάνε και οι δύο βόλτα πολύ σύντομα. Οι υπόλοιποι εδώ ΔΕΝ έχουν καμιά όρεξη να σας διαβάζουν!!! Ευχαριστώ

καλα ρε δεν ειδατε οτι ολα ειναι οκ?κανενα προβλημα με τον μακλειν.Δεν προκειται να σας απασχολησουμε ξανα
 

Επισκέπτης
η λιλι εφυγε και εχει παει στο μπαμπυλον και η ινα λειπει στην πατριδα της!!
 

Επισκέπτης
Δεν μας απασχολουσατε...Απλα μας στεναχωρουσατε...
Χαιρομαι που τωρα ολα ειναι καλα..!
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
συμπολεμιστες η αλινα εχει γυρισει?
ξερει κανας σοφος των στριπ?
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
@warhol
μπαμπυλον????Για πες μας λιγο φιλε γιατι εχω λιγο κολλημα με την Λιλυ...Προς τα που πεφτει αυτο το μαγαζι??
 

dvd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Έχω ακούσει για την Ϊνα τα καλύτερα? Κάνει καλό χωρό?Ξέρετε πότε θα γυρίσει ?
 

Επισκέπτης
η ινα κανει τον καλυτερο χορο στο αμαζων!!λειπει για μερικες μερες στην πατριδα της!!αγνωστο το ποτε θα επιστρεψει!!το μπαμπυλον ειναι στην συγγρου ,στην απεναντι πλευρα απο το γκολντ!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
η ινα κανει τον καλυτερο χορο στο αμαζων!!λειπει για μερικες μερες στην πατριδα της!!αγνωστο το ποτε θα επιστρεψει!!το μπαμπυλον ειναι στην συγγρου ,στην απεναντι πλευρα απο το γκολντ!!

πες του ρε απεναντι απο το ανατολη να καταλαβει ο ανθρωπος!ή απεναντι απο τον "βαγγελακη" με το παχυ οργανακι και το audi το κυριλατο!γιατι μετα την ξενερα του μπαμπυλον θα χρειαστει καποια εκτονωση!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
ξερει κανεις ποτε γυρναει η ινα απο ουκρανια??
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μαγκες καλως σας βρηκα?
Περασα την Παρασκευη και ηταν κλειστο.Ειχε ανακοινωση ''κλειστο λογω ανακαινισης,εναρξη με νεο προγραμμα''
ποτε εκλεισε?ποτε ανοιγει δεν εγραφε?
η Γκαμπριελλα ξερεται που βρισκεται?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μαγκες καλως σας βρηκα?
Περασα την Παρασκευη και ηταν κλειστο.Ειχε ανακοινωση ''κλειστο λογω ανακαινισης,εναρξη με νεο προγραμμα''
ποτε εκλεισε?ποτε ανοιγει δεν εγραφε?
η Γκαμπριελλα ξερεται που βρισκεται?
Πω πω !!! Φιλαράκι, τί nickname είναι αυτό; Τρέχα γρήγορα στο thread "Τί σημαίνουν τα nicknames σας" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Α, μην ξεχάσω...καλώς ήρθες στην παρέα του bourdela.com  :dancing::dancing: :dancing:
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ρε συντροφια των στριπτιτζαδικων και παντογνωστες αυτων,κανα νεο απο το αμαζον εχει κανεις σας?ακομα κλειστο ειναι..ντροπη...
 

Επισκέπτης
ναι κλειστο ειναι!!η ινα εφυγε απο εκει!!
 

Επισκέπτης
αστο καλυτερα γιατι ο διαολος εχει πολλα ποδαρια και ματια....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom