Νέα

Amazon Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Blacknight
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
χθεσινο ρεπορταζ απο αμαζων, που επισκεφθηκα μετα απο πολυ καιρο.
απ'τις γνωστες ηταν εκει η ναομι και η αλι(ι)σα (η κινεζα τελωσπαντων  :P)
δυστηχως ελειπε η ινα, που μας ειπαν οτι ειναι ουκρανια για λιγες μερες.
οι απλοι χωροι εφυγαν απτα τραπεζια και εχουν επιστρεψει σε καναπεδες.
πριβε κανονικα. 10-10-50 οι τιμες.
δεν ξερω γιατι σας θυμιζει χαρτοπαιχτικη λεσχη, αυτο το μαγαζακι, εμενα περισοτερο καφενειο μου θυμιζε απο τους πολλους καφεδες εκειμεσα.
κατι αλλο που μαρεσε ηταν μια υπεροχη γκομενα (μαυρομαλλα, πολυ ωραιο προσωπο, υπεροχος κωλος, τα υπολοιπα μια χαρα) που εκανε ενα σουρεαλισιτκο σοου με ενα σφιχτη με ξυρισμενο κεφαλι (βασικα ειχε φταιξει σχεδιακια στο κεφαλι του, ξυριζοντας τα μαλλια του).
ξερει κανενας καμια πληροφορια για την κοπελα??

υ.γ. η φραπελια τι ειναι???
 

Επισκέπτης
κατι αλλο που μαρεσε ηταν μια υπεροχη γκομενα (μαυρομαλλα, πολυ ωραιο προσωπο, υπεροχος κωλος, τα υπολοιπα μια χαρα) που εκανε ενα σουρεαλισιτκο σοου με ενα σφιχτη με ξυρισμενο κεφαλι (βασικα ειχε φταιξει σχεδιακια στο κεφαλι του, ξυριζοντας τα μαλλια του).
ξερει κανενας καμια πληροφορια για την κοπελα??

υ.γ. η φραπελια τι ειναι???

Oυγγαρεζικο "πραγματικο" ζευγαρι που γυρναει στα στριπτηζαδικα και κανουν show..Περασματα εχουν κανει σχεδον απο ολα τα στριπτηζαδικα της Συγγρου..

Τωρα για το τι ειναι φραπελια...Ειναι φραπες με σως πολτου ελιας..
Αμα γυρισει η Ινα θα στο σερβιρει με χαρα...!!!
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
στην αρχη του σοου ειχε και βρυχηθμους λιονταριου μαλιστα και πεταγεται ενας τυπας και του φωναζει ορμα discovery channel:PPP  απο φραπεδες καλα παει το μαγαζι παντως.οπως και απο αγενεια στις γκομενες που λες πως δεν θες παρεα και χορό.η ετερη αστερας του μαγαζιου θα φυγει και αυτη για ρωσια οταν γυρισει η αλινα στις 15-20 του μήνα.θα λειψει για 1 μηνα.ο λογος φυσικα για την αλινα
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
στην αρχη του σοου ειχε και βρυχηθμους λιονταριου μαλιστα και πεταγεται ενας τυπας και του φωναζει ορμα discovery channel:PPP  απο φραπεδες καλα παει το μαγαζι παντως.οπως και απο αγενεια στις γκομενες που λες πως δεν θες παρεα και χορό.η ετερη αστερας του μαγαζιου θα φυγει και αυτη για ρωσια οταν γυρισει η αλινα στις 15-20 του μήνα.θα λειψει για 1 μηνα.ο λογος φυσικα για την αλινα
Για να καταλάβω, μια και δεν έχω παέι ακόμα, όλα πλέον είναι τα ίδια όπως παλιά, απλά έχεο προστεθεί πριβέ (50)? κουρτίνες και τίποτε τέτοια διακοσμητοκά παίζουν στο ζώρο με τους καναπέδες ή όλα πάλι φόρα παρτίδα?
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
πεζει ενα διαχωριστικο ξυλινο οπου κει μεσα γινεται ο χοροσ των 50 ευρω!αλλιως με 10 σε καναπεδες οπως παλια-σχεδον φορα παρτιδα
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
προχτες το βραδυ, τεταρτη πηγα κλασσικα στο αμαζων. η ινα δυστηχως ελειπε, η αλινα ελειπε και ειπα να δοκιμασω την μαυρουλα αλια. οπως διαπιστωσα μετα κακως το εκανα, γιατι αποτι ειπε σε εναν φιλο μου που την παιρνει συχνα, λογω αστυνομιας εχουν κοψει τους φραπεδες. εχουν ανοιχτα και κατι φωτα στο χωρο που γινονται και τα πριβε και ειναι χαλια. το μαγαζι αδειο εντελς, 2-3 τραπεζια ειχαν αντρες μονο (αν ειμαστανσ ε αλλο μαγαζι αυτο θα τηαν καλο ;))
και οταν ειδαμε και αποειδαμε φυγαμε και μετα
συνεχιζεται www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,59.msg99223#msg99223]εδω[/url]
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Τελευταίες πληροφορίες λένε ότι το μαγαζί έβαλε λουκέτο...αν περάσει κανένας απ' έξω ας επιβεβαιώσει.
 

Επισκέπτης
με ποιος πηγες σαβαλα??με τιποτα λεχριτες φανταζομαι...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
το Σαββατο ειχα παει με καποιους επίλεκτους απο εδω μέσα,
απο γυναικες εχει κατι καλά κομμάτια, ενω το αλλο καλο ειναι οτι κατα 100% θα βρειτε τραπέζι να κατσετε
το μαγαζι ειναι αρκετα χαλαρό και αυτο μερικές φορες ειναι καλό αν παρολη την ακολασία αυτου του είδους των μαγαζιών θες να πεις και 2 κουβέντες με τους φιλους σου.
απο show τιποτα το εξαιρετικο, οποτε θυμοταν καμια αναίβενε και χόρευε στη μπάρα
Απο τιμές παιζουν οι κλασσικές, 10ε το ποτό (τι ποτο ψιλοπορτοκαλάδα μου έφερε) και 10ε ο χορός
παιζουν και prive χοροι αλλα μην ρωτατε περισσότερα γιαυτος καθότι δε ξερω μιας και ποτε δεν ημουν οπαδός τους.
Εμεις παντως χαλαρωσαμε αρκετα, και αφου συζητησαμε οτι ειχαμε να συζητησουμε κατα τις 2 απο την πολύ χαλαρωτητα φυγαμε για αλλο κατάστημα για περισσότερη ενταση αυτη τη φορά.

μηπως ειδες την ασελια?την μογγολορωσιδα να τριγυρναει πουθενα?η ναομι?αλλα να μου πεις τί ρωταω εναν μεταξουργειωτη!αφου δεν σκαμπαζεις απο μπαρα,χορευτριες και πριβεδακια!!!!!!για αλλα εισαι εσυ....
 

Επισκέπτης
βασο φρονιμα μην πω για τις πομπες σου.....χαχαχαχα
 

Επισκέπτης
H Ναομι ειναι εκει....αλλα δν ειναι δικια μου πληροφορια....:):):):)
 

Επισκέπτης
ρεμαλια ε??ολοι??καποιος θα ηταν σιγουρα αθωο παιδι που κατα τυχη νρεθηκε εκει
 

Επισκέπτης
μαλλον ο βασος και ο φωτογραφος ειναι σαν τις μυγες!!θελει προσοχη μηπως πετυχουν καποιον...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αν μπορει καποιος απο τους μοντ τον θερμοπαρακαλω να σβησει τα κακα ποστ μου εναντιον του μακλειν γιατι δεν θελω να εχω κανενα τετοιο ποστ!σε αυτο το θρεντ!ή αν μπορειτε και στα υπολοιπα!ευχαριστω πολυ και παλι συγγνωμη που σας κουρασαμε!
 

Επισκέπτης
αν μπορει καποιος απο τους μοντ τον θερμοπαρακαλω να σβησει τα κακα ποστ μου εναντιον του μακλειν γιατι δεν θελω να εχω κανενα τετοιο ποστ!σε αυτο το θρεντ!ή αν μπορειτε και στα υπολοιπα!ευχαριστω πολυ και παλι συγγνωμη που σας κουρασαμε!
φτου κακα......
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom