Νέα

Amazon Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Blacknight
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
συναγωνιστές, πήγα χτες το βράδυ στο ΑΜΑΖΟΝ μετά από άλλη διασκέδαση... πολλές οι μαύρες οι οποίες είναι κάπως ενοχλητικές στο να ζητάνε ποτό (20?!!!, αν είναι δυνατόν) και χορό. Λίγες από αυτές είναι σχετικά καλές αλλά γενικά περισσότερο σε τσαντίζουν παρά σε φτιάχνουν, και να φανταστείτε πως γενικά οι μαύρες αν είναι καλές μου αρέσουν πολύ...
Ήρθε και μια Ναόμι, από Βουλγαρία. Είναι η μοναδική στρίπερ με γυαλιά, και γενικά έχει χαβαλέ η συνομιλία μαζί της. Έχει καλό σώμα τρομερά χείλη (πρέπει να κάνει σπύπερ τσιμπούκια) και ωραίο στήθος.
Εκεί που έμεινα μαλάκας όμως ήταν από την Αλίνα. Αν και αυτό το στυλ δεν είναι το φόρτε μου, ξανθιά, τυπική Ρωσσίδα, με μεγάλο στήθος, η γκόμενα με έστειλε. Σούπερ χορός, με τρίψιμο και παίξιμο πάνω από το παντελόνι και τρίψιμο του μουνιού... Με έφτιαξε τρελά. Θα την έπαιρνα και για άλλους χορούς αλλά λεφτά γιοκ...
Ελπίζω να ήμουνα κατατοπιστικός.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
επισης super χορο κανει η αλλη ψηλη ξανθια με το μικροτερο στηθος (ονοματα δε συγκρατω), τα δαχτυλα μου ακομα μυριζουν μουνιλα αν και επλυνα σχολαστικα τα χερια μου μετα τους τρεις χορους.
μεγαλη απογοητευση η κινεζα και το λεει αυτο ενας λατρης της κιτρινης φυλης. ψωνισμενη, απομακρη μη πω καμμια βαρυτερη κουβεντα. τα λεφτα δεν τα βρισκουμε στο δρομο κοπελα μου για να ερθουμε να σου τα καταθεσουμε, σεβασου τα. :tickedoff:
 

Guz

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά η Luna που δουλευει στο Αμαζον παλιότερα τι απέγινε???

Κάτι άκουσα ότι σταματησε ή κάτι τέτοιο και τώρα λείπει σε όλους μας......
 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Η Λούνα παντρεύτηκε πελάτη και περιμένει παιδι...
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ΕΧΩ την εντυπωση πως οποιο εξωτικο η ανατολικοευρωπαικο ονομα και να αναφερουμε στον βασο θα θυμιζει κατι..ρε βασο ,απο εναν προχειρο υπολογισμο ποσα εχεις χαλασει σε στριπτιτζαδικα?δεν σεχουν μαθει πια να σου κανουν καμια εκπτωση?τι εισαι εσυ βρε παιδι μου!ΤΕΡΑΣ μορφωσεως!
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
ΕΧΩ την εντυπωση πως οποιο εξωτικο η ανατολικοευρωπαικο ονομα και να αναφερουμε στον βασο θα θυμιζει κατι..ρε βασο ,απο εναν προχειρο υπολογισμο ποσα εχεις χαλασει σε στριπτιτζαδικα?δεν σεχουν μαθει πια να σου κανουν καμια εκπτωση?τι εισαι εσυ βρε παιδι μου!ΤΕΡΑΣ μορφωσεως!

Το μόνο φραπεδάδικο που του έχει ξεφύγει είναι ο Λέντζος, στο Παγκράτι :)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ΕΧΩ την εντυπωση πως οποιο εξωτικο η ανατολικοευρωπαικο ονομα και να αναφερουμε στον βασο θα θυμιζει κατι..ρε βασο ,απο εναν προχειρο υπολογισμο ποσα εχεις χαλασει σε στριπτιτζαδικα?δεν σεχουν μαθει πια να σου κανουν καμια εκπτωση?τι εισαι εσυ βρε παιδι μου!ΤΕΡΑΣ μορφωσεως!

τα θες σε ευρω ή σε δραχμες?εγω θα προτιμουσα να μου ζητησεις σε ευρω γιατι αν ακουσω το ποσο σε δρχ.....θα :'( :'( :'( :( :( :( :(
καταλαβες ετσι????????
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ευρω..για πες..και ο θεος βοηθος!προσεχε σακουει ολο το σαιτ!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
συναγωνιστές, πήγα χτες το βράδυ στο ΑΜΑΖΟΝ μετά από άλλη διασκέδαση... πολλές οι μαύρες οι οποίες είναι κάπως ενοχλητικές στο να ζητάνε ποτό (20?!!!, αν είναι δυνατόν) και χορό. Λίγες από αυτές είναι σχετικά καλές αλλά γενικά περισσότερο σε τσαντίζουν παρά σε φτιάχνουν, και να φανταστείτε πως γενικά οι μαύρες αν είναι καλές μου αρέσουν πολύ...
Ήρθε και μια Ναόμι, από Βουλγαρία. Είναι η μοναδική στρίπερ με γυαλιά, και γενικά έχει χαβαλέ η συνομιλία μαζί της. Έχει καλό σώμα τρομερά χείλη (πρέπει να κάνει σπύπερ τσιμπούκια) και ωραίο στήθος.
Εκεί που έμεινα μαλάκας όμως ήταν από την Αλίνα. Αν και αυτό το στυλ δεν είναι το φόρτε μου, ξανθιά, τυπική Ρωσσίδα, με μεγάλο στήθος, η γκόμενα με έστειλε. Σούπερ χορός, με τρίψιμο και παίξιμο πάνω από το παντελόνι και τρίψιμο του μουνιού... Με έφτιαξε τρελά. Θα την έπαιρνα και για άλλους χορούς αλλά λεφτά γιοκ...
Ελπίζω να ήμουνα κατατοπιστικός.

Αυτό είναι σψστό ρεπορτάζ! Εύγε! Ναόμι δοκίμασα κι εγώ πέρυσι στη μοναδική μου επίσκεψη στο εω λόγω ίδρυμα. Από ατμόσφαιρα όμως χαλάστηκα... σαν ουζερί έμοιαζε!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
απιστευτη ατακα απο την ναομι χθες, την κοπελα με τα γυαλια. στη βουλγαρια που ηταν λεει, η δουλεια της ηταν να μαζευει μανιταρια και τα πουλαει με το κιλο!!!!  ρε που παμε και ακουμπαμε τα ευρω μας γαμω την τρελλα μου γαμω..
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Ο μετανάστης είναι η σόλα στην μπότα του καπιταλισμού.

Τζίμης Πανούσης
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
απιστευτη ατακα απο την ναομι χθες, την κοπελα με τα γυαλια. στη βουλγαρια που ηταν λεει, η δουλεια της ηταν να μαζευει μανιταρια και τα πουλαει με το κιλο!!!!  ρε που παμε και ακουμπαμε τα ευρω μας γαμω την τρελλα μου γαμω..

Που είναι το παράξενο φίλε μου; Προφανώς δεν ξέρεις τι σημαίνει ανέχεια και πείνα. Πολύς κόσμος σε αυτές τις χώρες αναγκαζόταν (και αναγκάζεται) να μαζεύει ότι βρει στα χωράφια και το δάσος (χόρτα, μανιτάρια, αγριολούλουδα) και να τα πουλάει στα παζάρια ή στους σταθμούς του μετρό. ʼλλοι καλλιεργούν στις μικρές τους ντάτσες (μικρά αγροκτήματα -100τ.μ.) ότι μπορούν και το πουλάνε ή το κάνουν τουρσί και πουλάνε αυτό.

Δεν κατάλαβα γιατί θεωρείς απαξιωτικό να ακουμπάς τα λεφτά σου σε μια τέτοια κοπέλλα. Προτιμούσες να τα ακούμπαγες σε ένα τεμπελόσκυλο που είχε κανά δυό σπόνσορες και καθόταν όλη μέρα;
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Είχα πάει Αμαζον πριν ενα χρόνο περίπου και γνώρισα μια Τατιανα που μου έδωσε και τηλεφωνο.
Τώρα πλέον δε το σηκώνει γιατί μάλλον έχει αλλάξει νούμερο.
Ξέρει κανείς αν είναι ακόμα εκεί.
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες εχθές ήμουν αμαζον! Τι χάλια μαγαζί ειναι αυτό!!!!! στο τέλος έβαλε και βέρτη! όσο για τις γκόμενες, μόνο 2 άξιζαν!!!!
 

Επισκέπτης
ινα!!μακραν η καλυτερη εκει μεσα!!στον πριβε χωρο εχω κανει τα αισχη μαζι της!!!! :cheesy: :cheesy:!!!μονο που δεν την πηδηξα αλλα  θα γινει και αυτο!! ;)
 

Επισκέπτης
ο σεβασμος κερδιζεται πανο  ;) ;)!!!!θα παμε μαζι αμαζων πανο και θα κανω τα κουμαντα μου για παρτυ σου  ;) :cheesy: :cheesy:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ινα!!μακραν η καλυτερη εκει μεσα!!στον πριβε χωρο εχω κανει τα αισχη μαζι της!!!! :cheesy: :cheesy:!!!μονο που δεν την πηδηξα αλλα  θα γινει και αυτο!! ;)


για κανε μια description οφ ινα!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom