Νέα

Amazon Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Blacknight
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gnffilos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2005
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
pou einai to amazon re paidia? apo times ti paizei?? wrario>?>
 

leone72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Like
1
Πόντοι
0
Οπως κατεβαινεις την Καλλιροης στο φαναρι για Βουλιαγμενη λοξως δεξια.
 

Επισκέπτης
θυμαμαι  στο στο baby o στη συγγρου εκει που ειναι τωρα το baby gold ,εβαζε τρελες μεταλιες!!strippted απο ramnstein και εβγαινε μια μεταλλου και το χορευε!καυλα!και στο αμαζων να βαζουν σκυλαδικα!!απαραδεκτο!αλλα απο χωρο οι γκομενες σκιζουν!
 

leone72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Like
1
Πόντοι
0
Εδω ρε φιλε εγω ακουσα ζεμπεκια στο AFRODITE!Επισης καλη μουσικη επαιζε πριν χρονια στο 4 στην Πειραιως!!Αλλα χρονια τοτε!!
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
σε λιγο θα παιζουν και τη καραγκουνα..παντως ρε συμπολεμιστες απορω με εσας που αποθεωνετε το αμαζον...απο συγγρου δεν εχετε περασει ποτε?φραπε δεν παιζει,σαν σοου ειναι υπο του 0,χορο κανουν καλο 1-2 κομματια με το ζορι και ειναι ο ενας μεστην μουρη του αλλου οταν μαζεφτει λιγος κοσμος..
εκτος κιαν μιλατε για πιο παλια που τοτε ναι,ελεγε πολυ το μαγαζακι
 

Επισκέπτης
απο μουσικη ειναι χαλια και ο χωρος ειναι μικρος!!ομως αυτα που κανανε παλια πουθενα αλλου δεν γινοντουσαν!ακομα και τωρα ομως μια χαρα παιζει φραπα και δαχτυλα παντου!!και δεν 1 2 κοπελλες αλλα σχεδον ολες!!
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Έμενα σε αυτό το μαγαζί δεν μου αρέσουν οι μαύρες που έχει.
 

athinaios1972

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Στο AMAZON, έχω να πατήσω κανά χρόνο... Είναι όμως από τα μαγαζιά, που βγάζεις εύκολα σχετικά στριπτηζούδες για γκόμενες... Τα είχα με την Αλίνα (την ξανθιά, με τα τέλεια βυζιά, περίπου 22 ετών, δουλεύει εκεί καμμιά 3ετία τουλάχιστον) για κανά 6μηνο το 2003... Χαθήκαμε για κάποιο καιρό, είχα μπλέξει και εγώ με μια άλλη και όταν ξαναπέρασα από εκεί, μου είπε ότι έχει παντρευτεί και αγαπάει το σύζυγο και τα κλασσικά... Οπότε, μην περιμένετε φράππα από αυτήν... Επειδή όμως εκείνη τη φοράι, ήμουν με έναν κολλητό μου, ο οποίος "τσίμπησε" αμέσως τηλέφωνο γκόμενας και μέσα σε 1 βδομάδα την είχε ήδη φυστικώσει, υποθέτω ότι το συγκεκριμένο μαγαζί προσφέρεται για conne... Λίγη υπομονή θέλει και 1-2 καφέδες εκτός μαγαζιού, μέχρι να τις ρίξεις...
 

Επισκέπτης
τηλεφωνο παιρνεις πολυ ευκολα εκει!!οι γκομενες ειναι πιο χυμα!εχει τυχει να παω εκει με φιλο να παρουμε τηλεφωνο απο 2 γκομενες εκει μεσα και μετα απο μερες τις βγαλαμε εξω και μετα τις ριξαμε και ενα μανικι ;)!!γενικα αξιζει σαν μαγαζι!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Είναι και μια Βουλγάρα, ψιλογεματούλα εκεί που την λένε Λουϊζα. Κάνει πολύ καλό χορό. Κορυφαία όμως είναι μια Βουλγάρα με σοφιστικέ γυαλιά μυωπίας, που δεν θυμάμαι το όνομα της. Μήπως warhol θυμάσε πως την λένε?

Ναόμι λέγεται, σαν κοριτσάκι κάνει αλλά με καύλωσε πολύ πέρυσι που είχα πάει. Χορός νορμάλ χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Γενικά το μαγαζί αυτό δε μου είχε κάνει εντύπωση.
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
θυμαμαι  στο στο baby o στη συγγρου εκει που ειναι τωρα το baby gold ,εβαζε τρελες μεταλιες!!strippted απο ramnstein και εβγαινε μια μεταλλου και το χορευε!καυλα!και στο αμαζων να βαζουν σκυλαδικα!!απαραδεκτο!αλλα απο χωρο οι γκομενες σκιζουν!

το stripped δεν γαμιέται κολλάει και με την δουλειά, εδώ στο baby της πειραιώς η άλλη χόρευε το vampiria απο moonspell  :cheesy:
αμα θες καμμιά μεταλιά για αλλαγή κατέβα, έχει 2 deathιάρες, που και που βγαίνουν και με κάτι κεριά και τα στάζουν πάνω τους.
για όλα τα γούστα  :grin:
 
OP
OP
B

Blacknight

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
Εγω οταν ειχα παει το χειμωνα με ειχε καβλωσει μια κοκκινομαλα,δεν θυμαμαι ονομα ομως..!!ειχε και τατουαζ αν και δεν θυμαμαι που.χαχα.απλα την ειχα παρει χορο.
 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Εγω οταν ειχα παει το χειμωνα με ειχε καβλωσει μια κοκκινομαλα,δεν θυμαμαι ονομα ομως..!!ειχε και τατουαζ αν και δεν θυμαμαι που.χαχα.απλα την ειχα παρει χορο.

Μια Σόνια με tattoo στην πλατη?
 

Επισκέπτης
βαλτε καμια μεταλλια να βγουνε τιποτα γκοθουδες να τα σπασουμε ολα!!που μου βαζουν λαικα!αισχος!!!!
 

Επισκέπτης
μια ερωτηση: ποσα χρειαζεσαι για φραπε στο αμαζον? ο χωρος πως ειναι ? ειναι καλο μαγαζι?
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ρε μαγκες ριχτε και μια ματια πιο πισω!στο αμαζον δεν εχει φραπε.κομμενος ειπαμε!γουορχολ πεστα ρε!χωσεε!
 

Επισκέπτης
μα να βαζουν τσιφτετελια και απαραδεκτα ελληνικα στυλ τριανταφυλλος ?αισχος!!!θελουμε καμια μεταλια,ροκια να βγουν γκομενες να γουσταρουμε!!!παντως φραπε παιζει!!
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ξαναρχισε στο αμαζον φραπες?????????????
απο ποιες????????????????ειχα παει το καλοκαιρι ειχα δοκιμασει 3 (αλινα ,γιαλου και την κινεζουλα)και καμια δεν εκανε
θανατος στα τσιφτετελια συναγωνιστη γουορχολ!χεχεχ!
 

Επισκέπτης
αν σε δουν μερικες φορες σου κανουν φραπε!!γλυκο κιολας με γαλα! ;)!!μαλλον θα κατεβαω καμια μερα τον τυπα που βαζει μουσικη και θα κανω εγω προγραμμα!
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
για δες,για δες το αμαζον,ξαναξεμυτισε!
οταν πας για προγραμμα σφυρα κλεφτικα!αν ανεβεις σου στελνω ντελιβερι απο κατω την Ινα οχι για φραπε αλλα για ναργιλε με γευση κακαο!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom