Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

ekaz

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Όσες φορές πήγα με Αλβανίδα, το μετάνιωσα πικρά!!! Πιο διεκπεραιωτικό σεξ δεν γίνεται.... Καλύτερα με φουσκωτή κούκλα!
:-)
 

CHRATH

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
κατα την ταπεινη μου αποψη (με τη σειρα που τις γραφω) ρουμανες, αλβανιδες, βουλγαρες ειναι για τα μπαζα
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
862
Πόντοι
96
Σεβαστείτε την Ελληνικη κληρονομια που εχετε και αφηστε τις μαλακιες με τις Αλβανιδες.Να ταν τουλαχιστον καμια Ισπανιδα ή καμια Ιταλιδα να παει στο διαολο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Συνημμένα

  • kkk.jpg
    kkk.jpg
    34,9 KB · Εμφανίσεις: 19

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
κατα την ταπεινη μου αποψη (με τη σειρα που τις γραφω) ρουμανες, αλβανιδες, βουλγαρες ειναι για τα μπαζα

ΡΟΥΜΑΝΕΣ;;; Τί λες ρε ιερόσυλε συναγωνιστή;;; Για Αλβανίδες, Βουλγάρες ισχύει, αλλά οι Ρουμάνες είναι ΘΕΕΣ!!! Και είμαι σίγουρος ότι αυτό θα το επιβεβαιώσουν & οι συναγωνιστές...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστή giorgospapa αυτή η εικόνα που ανέβασες & μου φέρνει αηδία πού κολλάει;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ΡΟΥΜΑΝΕΣ;;; Τί λες ρε ιερόσυλε συναγωνιστή;;; Για Αλβανίδες, Βουλγάρες ισχύει, αλλά οι Ρουμάνες είναι ΘΕΕΣ!!! Και είμαι σίγουρος ότι αυτό θα το επιβεβαιώσουν & οι συναγωνιστές...
επιβεβαιωνω. χαλια μαυρα ! εξ ου και ο ορος του καπετάνιου ''ρουμανιές'' !!


Συναγωνιστή giorgospapa αυτή η εικόνα που ανέβασες & μου φέρνει αηδία πού κολλάει;
δεν μπορω απ το μηδεν..
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
επιβεβαιωνω. χαλια μαυρα ! εξ ου και ο ορος του καπετάνιου ''ρουμανιές'' !!

Πραγματικά απορώ, εγώ τη συγκεκριμένη φυλή την έχω τιμήσει ιδιαιτέρως & δεν έχω κανένα παράπονο. Αναφέρομαι σε βέρες Ρουμάνες, όχι τσιγγανορουμάνες κ.λπ. Από τσιγγανορουμάνες έχω τις χειρότερες εμπειρίες ομολογουμένως. Αλλά ακόμη κι αν ισχύει αυτό για τις "ρουμανιές", μπορεί να κάνουν ρουμανιές αλλά είναι ΡΟΥ-ΜΟΥΝΕΣ τρελές!!! Μαζί με τις Ρωσίδες μακράν οι ομορφότερες φυλές.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Ρε μάγκες μου 'χει κολλήσει να πάρω Αλβανίδα, η άλλη με έχει πολύ στο standby & δεν αντέχω να περιμένω, ξέρει κανένας κανένα σπιτάκι με καμιά καλή; Μη μου πείτε για την πιάτσα στην Καποδιστρίου, έχω ακούσει τα χειρότερα, μόνο για σπιτάκι ή έστω αν παίζει καμία σε κανένα πονηρό κωλόμπαρο όπως αυτό στη Μαίζωνος στην πλατεία Βάθης με τις Ρουμάνες.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.253
Κριτικές
4
Like
1.911
Πόντοι
266
...Το πιο σύντομο ανέκδοτο: Αλβανίδα ερωμένη...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
οί αλβανίδες είναι οί ποιό ασχιμες γυναίκες μετά τίς φιλιπινεζες καί κάνουν τό  χειροτερο κρεβατι επί πληρώμή η χωρίς...
ίδια ποιοτητα μέ τούς αλβανούς εργατες...
υπάρχουν φυσικά καί εξαιρεσεις αλλά είναι ελάχιστες...καί από φιλότιμο άστετο καλύτερα κάτω από τό μηδέν..
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
οί αλβανίδες είναι οί ποιό ασχιμες γυναίκες μετά τίς φιλιπινεζες καί κάνουν τό  χειροτερο κρεβατι επί πληρώμή η χωρίς...
ίδια ποιοτητα μέ τούς αλβανούς εργατες...
υπάρχουν φυσικά καί εξαιρεσεις αλλά είναι ελάχιστες...καί από φιλότιμο άστετο καλύτερα κάτω από τό μηδέν..

φοβερο το κομπλεξ του αναγνωστη.

μαλλον δεν ειδε τηλεοραση χθες. η ιωαννα ντεντη εφθασε στον τελικο του ελληνικου next top model.

ειναι αλβανικης καταγωγης.

αντιθετα καμμια δεν ειναι ελληνικης καταγωγης.

γιατι?

μα γιατι ειναι βλαχαρες,ασχημες και γεματες κυτταριτιδα. ;)

ξυδακι λοιπον και στον παραπανω ρατσιστη φιλο μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom